Susjedi

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

28 Oct 2013, 21:42

Možda imam situaciju.
Živim u zgradi i imam tu sreću da je zgrada ok, ljudi su ok, odnosi su površni i zato i ok, nitko ne radi pizdarije, ne ostavlja smeće po stubištu, ne buči previše. s jednom susjedom sam si baš dobra, povremeno pijemo kave i šećemo.
Ali ima i jedna druga.
Ta jedna druga jako voli prat sve što je površinski veliko, i luftat voli jako, valjda misli da zrak i sunce ubijaju prašinu :ne zna: koćegaznat.
Što bi bilo sasvim ok, njene plahte, njeni problemi, da dotična to ne objesi za nanorubove, i time njen veš visi preko cijelih mojih prozora. Ja sam, sad već kužite, ispod.
Zamislite prozor, plavo nebo, susjedna zgrada se vidi, grm ispred prozora se vidi. odete na wc, vratite se, vidi se kurac.
Tri puta sam bila već kod nje, od proljeća sam počela kucati na vrata, Lijepo zamolim ako mogu preklopiti plahte, poplune, što već visi, da i ja dobijem malo sunca. Susjeda veli ok, preklopi. Idući tjedan opet.

E sad, ne reagiram svaki put. nekad me nema, nekad radim pa dođem kasno doma. nekad zaista nemam volje svaki put trčat k njoj.
Danas sam bila doma i spremala stan, i usred pospremanja se zamračilo, dva popluna su se spustila. Otišla sam gore čim sam se obukla u neš pristojno, nitko nije otvorio vrata. Pa sam napisala poveću poruku. Znate li kako je teško rukom pisati poruku, pogotovo kad pizdiš?
Pa sam prepisala da bude čitljivije i ubacila u sandučić.
Žena ne izgleda glupa. Ako i zaboravlja, jebemumater. da joj prerežem štrik? predstavnica stanara mi je jednom bila na kavi kad je ova spustila zastor, drugi put mi je bila gazdarica, one ne mogu vjerovati. glupo mi je njih petljati. i to je tako bedast problem, ali je trajan i ponavljajuć i ja nemam puno prozora u stanu. Imam ove koje pokrije tuđi veš.
što da radim?


Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Splenda
Posts: 1963
Joined: 30 Sep 2011, 00:58

28 Oct 2013, 21:48

ova susjeda s kojom piješ kavu, da nije kojim slučajem u stanu iznad ove tuljanice? :E

: drži fige:
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

28 Oct 2013, 21:54

Isuse, ono mi je pjesca ostavljala porucice u sanducicu. :zubo:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

28 Oct 2013, 21:55

je.
ali ja zaista ne želim napraviti sranje u cijeloj zgradi. i ta susjeda iznad nje zna, i ne može vjerovati.
ja sam pokušavala racionalizirati, da joj jednostavno nisam bitna toliko da razmišlja kamo visi veš koji objesi, ali jedan dan mi je dopizdilo i izašla sma iz zgrade da vidim izdaleka kako to ona vješa, i vješa na loher svezanom štriku, koji onda napravi jedno veliko U iznad mog stana.

već sam joj predložila da prebaci te velike stvari na drugi kraj štrika, di je moja spavaća, lakše mi je da je tamo mračnije, ali nada.
i ona svaki put veli ok.
ne znam, nisam imala dosad ovakve situacije.
počinju mi padati ideje na pamet, nijedna nije pristojna ni dobra.


Zec, :rofl: preklopi one seksi plahte, molim te :zubo:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

28 Oct 2013, 21:58

A da joj koji put, sasvim 'slucajno', prolijes nesto po lancunima? :rofl:

Kao, bas sam pila sok na prozoru, zagrcnula se i popljuvala sve :hekla:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

28 Oct 2013, 21:59

razmišljala sam o spreju u boji i tušu.

:brukica:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

28 Oct 2013, 22:00

:rofl: :five:

Bezobrazna je. Vidit ces sad kakva ce bit nakon sanducica, ako se ne popravi.... :ne zna: :kava:
User avatar
Lastan
Posts: 2702
Joined: 17 Sep 2011, 22:32
Location: Out of the blue
Contact:

28 Oct 2013, 22:23

Pješčana » wrote:što da radim?
Instaliraj joj u stan zvučnik. Ti imaj mikrofon i kliker za pse.
I počni ju dresirati.
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

28 Oct 2013, 22:50

Suosjećam. :grli:
Al neam rješenje. :crying:

U mene bijo sličan problem, al ja sad više ne živim s roditeljima. :zubo: Žemska je, valjda, alergična na prašinu i pere veš od jutra do sutra. Inače, ta naša susjeda je i tepihe luftala i tresla preko balkona. Narafski da poslije odma moš prat prozore. Sva sreća pa u tom stanu ima prozora na sve strane, pa ih ona ne može sve zasjenit.
Trenutak kad sam ja popizdila bijo je kad je, tresući tepihe preko balkona, izbila prozor u kupaoni. :rofl: Ono, doslovno ga je, skupa sa stolarijom oko stakala, izbacila iz šarki. (Ona stolarija u zidu je ostala netaknuta.) Začudo, stakla nisu pukla. E tad sam ošla reć joj da ohane malo. Pa se zeru smirila na tjedan-dva. Pa opet po starom. Sljedeće ljeto je opet izbila taj isti prozor. Ona prokletinja od stakla ni tad nije pukla. Da bar jest, pa da se moš posvađat ko čoek. :mad:
:zubo: Narafski, nekom bi i samo izbijanje bilo dosta, al ja sam uviđavno čeljade, dok nema štete, ne svadim se. I vječno ću pamtit moje susjede 'od ispod'...nikad se nisu požalili, a ja sam se redovito lastike u stanu igrala. Tek sam godinama poslije shvatila što to znači i kolko su dobri bili.

Imo je Duško Radović jednu dobru na tu temu...ne sjećam se točno, al otprilike je bilo da dok se ljutite na komšiju iznad, o sebi trebate pitat komšiju ispod.
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

28 Oct 2013, 23:04

Jebate, stvarno. I ja sam susjedi nad glavom igrala na laštik. I pitala se zašto je uvijek nadrkana. :facepalm:
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

28 Oct 2013, 23:13

Rijetko što mi je tako idiotski kao svađanje sa susjedima ili nedajbože pozivanje policije.

Ali! :zubo: Što napraviti ženi koja ti zamračuje prozore konstantno? Situacija je otišla predaleko i nisam sigurna da ćeš uspjeti izbjeći svađu.
Bez obzira što mislila inače, mislim da bih se ovdje i ja morala posvađati u konačnici. :D

Ajd, još malo nade: ako niti ta poruka u sandučiću ne da neke rezultate, odi joj na vrata svaki, ali svaki jebeni put kad objesi neko govno. Da probaš kome će prije dosaditi.
I sve nešto mislim, sad će zima, hladno i to. Pa neće valjda i kad bude ona grozna vlaga i to sve stavljati i dalje to sve na prozor? Po snijegu? :misli:

Obavještavaj nas kako se razvija situacija, bit će tu sigurno koja kreativna dušica. :zubo: (sad bih nekog smajlića kao zubocerek)
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

28 Oct 2013, 23:16

Pješčo, hrani golubove na prozoru, neka joj kenjkaju po bjankeriji. :zubo:

Usput, koji retaj lufta posteljinu u Beču. :facepalm:
User avatar
Splenda
Posts: 1963
Joined: 30 Sep 2011, 00:58

28 Oct 2013, 23:31

od miroljubivih metoda jedino ti preostaje da joj slijedeći put pokucaš na vrata i lijepo ju zamoliš da dođe k tebi vidjeti na što to liči, možda žena nije vizualni tip pa misli da kenjkaš bezveze da ti je zamračila ili da pretjeruješ kad kažeš da je to gadno za gledati. iskreno, sumLJam da je tako jer nemam baš previše vjere u ljude, ali postoji i ta mogućnost.
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

28 Oct 2013, 23:36

Imam euklidsko rješenje! Nađi nekog tipa s velikim da joj se popiša po tome svemu što visi. :raspa:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

29 Oct 2013, 00:31

Pozovi na kavu nekog ko moze potegnut dobar hracak iz sinusa.

Metoda je brutalna ali nema sanse da bilo sta vise stavi da visi.

S takvim ljudima nema na finjaka...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

29 Oct 2013, 00:32

Nije ni to loše, ali ajd ti nađi nekog prehlađenog po ovakvom vremenu. :tuzni:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

29 Oct 2013, 09:55

*Splenda* » wrote:od miroljubivih metoda jedino ti preostaje da joj slijedeći put pokucaš na vrata i lijepo ju zamoliš da dođe k tebi vidjeti na što to liči, možda žena nije vizualni tip pa misli da kenjkaš bezveze da ti je zamračila ili da pretjeruješ kad kažeš da je to gadno za gledati. iskreno, sumLJam da je tako jer nemam baš previše vjere u ljude, ali postoji i ta mogućnost.
znaš šta, i meni je ovo palo na pamet.
pošla sam od sebe, i znam koliko znam biti zaboravljiva na tjedne kad me posao gazi.
bilo je to i prošle zime. nisam reagirala uvijek, stvarno mi je bed postati policajac za veš na štriku :facepalm:
na kraju, treba se i to negdje osušiti.
ali, jebemu, to je sada konstanta. zadnji put mi je otvorila njena kćer koja je taman dekama pokrila moje prozore, i zamolila sam ju da pomakne, i pomaknula je. znači, s tehničke strane, izvedivo je.
ništa od ovog me nije spriječilo da mobom slikam sve ovo, i sad imam, a nije mi ovo zabavano, jedan set slika različitih plahti i deka kako stoje na mjestu mog pogleda u svijet, jer mi je palo na pamet da možda ne kuži na što prigovaram.
i da, mislila sam ju pozvat k sebi. zadnji put se to dijete javilo, a od tada se nismo srele.

mali je problem što ja baš ne pamtim lica (susjeda), pa je moguće da se sretnemo na parkingu i ne pozdravimo. jednu susjedu sam skužila jer ima psa. hvala jednorogu na psima. onda barem skužim tko bi mogao biti.
ovi šutljivi s kvačicama su najgori.

danas, sad je 10, je divan sunčan dan. i to vam ne govorim jer mi kosti tako kažu, nego vidim nebo :cerek:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
schmokljan
Posts: 2411
Joined: 18 Sep 2011, 16:19
Location: www.mordor.hr

29 Oct 2013, 15:43

Zašto živite u socijalnim zgradama?
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

29 Oct 2013, 15:55

schmokljan wrote:Zašto živite u socijalnim zgradama?
..krivo. lose. sporo. toco pitanje je.. zasto zivite? :kokice:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

29 Oct 2013, 17:15

što su socijalne zgrade?
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

01 Nov 2013, 13:01

Pozovi mene i Euklida u goste pa ćemo se napit i zbljuvat joj se po tom kurčevom vešu.

Ili, ako si negostoljubiva pizda, isprejaj joj veš ili pljusni masnoću iz tave po njoj, nak si jebe krava mater.
Još jedno, efikasnije, rješenje, da joj staviš povelik nož pod vrat, iskolačiš oči kažeš da ćeš je zaklat ak ti to još jednom napravi.

Na lijep način ne možeš s gamadi, samo s ljudima.
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

01 Nov 2013, 13:59

Predloži joj da posteljinu vješa na tvom balkonu pa nek se donji susjed ljuti na nju a ti imaš svjetla.
kurvanjski avatar, a
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

01 Nov 2013, 23:00

:rofl: :rofl:

Naprosto ne znam koji mi je bolji prijedlog od ova dva iznad mene :D
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Splenda
Posts: 1963
Joined: 30 Sep 2011, 00:58

08 Nov 2013, 13:46

imam i ja konja za trku. u mom susjedstvu stalno netko ima građevinske radove. započeli u ožujku, zahvaljujući lijepom vremenu, još uvijek buše, bruse, nabijaju, izbijaju. :buum:

petak, svetak, subota, nedjelja. poštivanje nekog reda da ne bučiš u 7 ujutro. ne jebe to njih ništa. kopitari najobičniji.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

08 Nov 2013, 15:29

*Splenda* » wrote:imam i ja konja za trku. u mom susjedstvu stalno netko ima građevinske radove. započeli u ožujku, zahvaljujući lijepom vremenu, još uvijek buše, bruse, nabijaju, izbijaju. :buum:

petak, svetak, subota, nedjelja. poštivanje nekog reda da ne bučiš u 7 ujutro. ne jebe to njih ništa. kopitari najobičniji.
Zato sam ja otišo iz nebodera u kuću, pa sad bučim sam sebi i baš mi je ljepo!
Post Reply