Endehazija - 2. dio. Jeste li spremni?

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

16 Oct 2013, 22:15

Gledam Pola ure kulture i doslovno mi se bljuje. Hloverka, Banac, neki sroljo kome sam zaboravio ime; i sve isto: zločini komunizma, zločini komunista, zločini totalitarista...
Koliko mi se zgadila ta kurva, moja bivša simpatija, Branka Kamenski, ne mogu ni reći.

Pa koji je ovo kurac?

Najprije oni manijaci i klerofašisti razbijaju ploče sa ćirilicom (jer to silovanim ženama i rodbini ubijenih uzrokuje veće traume do toga što PREKO PETNAEST GODINA GLEDAJU ABOLIRANE ZLOČINCE KOJE JE POMILOVAO živahni starčić F. T, inače marioneta združene zločinačke organizacije komunjara i emigrantske ustaške desnice, ali kad vide ĆIRILIĆNO SLOVO, onda naprosto pomahnitaju. Premda ih dobar dio uživa u muzičkoj ćirilici i drka na Arkanovu udovicu, gđu Cecu.
A sad i Pol ure kulture ode u ustaštvo, fašizam i nacizam.

Koja sam ja jebena budala, mogao sam otići u (pazi sad ovo): SAD, Australiju, Francusku, Norvešku ili Nizizemsku. A ja, majmun nad majmunima, riskirao vlastitu glavu da doprinesem usponu nove NDH.

Hitler, Crkva i Hrvati!

Pa mater mu jebem, ko da nije dosta što mi je najbolje godine života pojeo rat, zar mi sada ovo smireno doba mora pojesti fašizam i ustaštvo?


User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

16 Oct 2013, 22:35

e.

i?
što je novo?









dobro, znam da znaš i otprije to sve.. a sad ti tlak digla jedna emisija

a ti gledaj neki drugi program , rećemo, ne kulturni, nego lajfstajl pa vidi koi papir ide uz koje pličice pa se veseli


ali, znam što oćeš reći
kurvanjski avatar, a
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

16 Oct 2013, 22:45

Chilimama » wrote:e.

i?
što je novo?









dobro, znam da znaš i otprije to sve.. a sad ti tlak digla jedna emisija

a ti gledaj neki drugi program , rećemo, ne kulturni, nego lajfstajl pa vidi koi papir ide uz koje pličice pa se veseli


ali, znam što oćeš reći
Aj ne seri.
Pola ure kulture mi je bila najdraža emisija.
Ak tebe boli kurac što idemo u fašizam - dovoljna je jedna riječ... :e pa što, Azra:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

16 Oct 2013, 22:55

..ali mi ni u fasizam ne znamo otic kako treba, nego pateticno (ok, nije bas da se fasizam ne gradi na nekoj nepatetici, ali i smo uviejk veci vjernici od pape).

ne da si doprinio usponu neo ili post ndehazije, nego se bez tebe nije ni mogla ustolicit. stovise, da bude bolje, jedino si je ti (pars pro toto) mogao uspostavit ponovno.
nego ko je mogao nanovo defaktoizirat? heroj boze vukusic..? ..glavas? ..mercep? :giggle:

tos tro si ti gledao, to nije nista nesto novo, samo se postuje zacrtana dinamika.

ali, samo treba bit strpljiv. sto veca kolicina histerije nikad bila to jaci argument.. :kokice:
Last edited by ..a unda on 16 Oct 2013, 23:11, edited 1 time in total.
User avatar
Dominicus
Posts: 817
Joined: 02 Jun 2012, 18:21

16 Oct 2013, 22:59

Mislim, razumijem sve, Judolino: ljubav, sljepilo, zanos, herojski dani, muda prodana pod bubrege, ali... Branka Kamenski? :eek:
Otrov za udavače
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

16 Oct 2013, 23:05

Dominicus » wrote:Mislim, razumijem sve, Judolino: ljubav, sljepilo, zanos, herojski dani, muda prodana pod bubrege, ali... Branka Kamenski? :eek:
Imaš li ti što konkretno za napisati?
Mislim, poslije fašista, ponajviše mi se gade drkadžije. :kava:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

16 Oct 2013, 23:08

Dominicus » wrote:Mislim, razumijem sve, Judolino: ljubav, sljepilo, zanos, herojski dani, muda prodana pod bubrege, ali... Branka Kamenski? :eek:
..sta branka kamenski? :kokice:

ja ne razumijem to sljepilo, ljubav, zanos, herojske dane.. to je patetika i to ono kic patetika samo takva. izmisljeni iskonstruirani thanatos zbog kojeg su ljudi gubili glave i svasta i svakako jos.

ukratko, niska tolerancija na frku. i to nepotrebnu frku. :kokice:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

16 Oct 2013, 23:10

judolino » wrote: Imaš li ti što konkretno za napisati?
Mislim, poslije fašista, ponajviše mi se gade drkadžije. :kava:
..a kako stojis sa fasistima drkadzijama? :kokice:

aj, reci, opusti se, pricaj..sta te sad odjednom iznerviralo? ..i to sad bas? kao da si se probudio poslije podne pa ne znas jel dan il noc.. :kokice:
User avatar
Dominicus
Posts: 817
Joined: 02 Jun 2012, 18:21

16 Oct 2013, 23:11

judolino » wrote: Imaš li ti što konkretno za napisati?
Mislim, poslije fašista, ponajviše mi se gade drkadžije. :kava:
Ok, vidim da ćeš, što god se tu sad napisalo, konkretno il apstraktno il možda zeru opuštenije, bacat kamenje u glavu.
Baš onako fino, antifašistički.
Ajd bok.
Otrov za udavače
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

16 Oct 2013, 23:13

..a unda » wrote:..ali mi ni u fasizam ne znamo otic kako treba, nego pateticno (ok, nije bas da se fasizam gradi ne nekoj nepatetici, ali i smo uviejk veci vjernici od pape).

ne da si doprinio usponu neo ili post ndehazije, nego se bez tebe nije ni mogla ustolicit. stovise, da bude bolje, jedino si je ti (pars pro toto) mogao uspostavit ponovno.
nego ko je mogao nanovo defaktoizirat? heroj boze vukusic..? ..glavas? ..mercep? :giggle:

tos tro si ti gledao, to nije nista nesto novo, samo se postuje zacrtana dinamika.

ali, samo treba bit strpljiv. sto veca kolicina histerije nikad bila to jaci argument.. :kokice:
Lako je tebi budalu zajebavat - aj ti meni cipele kupi...

Vidio bih ja tebe da su ti na grad padale granate. Jebate, bil sam totalni hipač do tada - al kaj je previše, previše je...
Jedva sam čeko da se napijem srpske krvi, a prvi čedo kojeg sam ulovil je plakao, šmrcao, usro se u gaće... Pa se ti napij krvi kad ovaj smrdi do neba... :cerek:
Gledam tog usranog srolju pa mi sine - pa jebem ti mrtvu mater u ladnom grobu, kaj j ovdje glumim, koji sam ja kurčev pijun u tuđoj partiji šaha, jebem li ti tri lavora klerofašističke krvi...

I aj dobro, mladost-ludost, međutim - kad će više taj prokleti fašizam sjašit s mene?
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

16 Oct 2013, 23:13

:kokice:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

16 Oct 2013, 23:17

..a unda » wrote: ..sta branka kamenski? :kokice:

ja ne razumijem to sljepilo, ljubav, zanos, herojske dane.. to je patetika i to ono kic patetika samo takva. izmisljeni iskonstruirani thanatos zbog kojeg su ljudi gubili glave i svasta i svakako jos.

ukratko, niska tolerancija na frku. i to nepotrebnu frku. :kokice:
Joj, druže moj... Nit sam padal na patetiku, nit sam padal na herojske thanatose, a kad čujem za "dane ponosa i slave" hvatam se za razduženi pištolj ko invalid za kirlijanovu fotografiju...
Dragi moj Unda, ja sam paranormalni seronja koji vidi budućnost.
Budućnost Hrvatske je fašizam, nemoj reć da ti nisam rekel.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

16 Oct 2013, 23:20

Euklid » wrote::kokice:
Pošteno!
Da bar svi koji nemaju tri čiste i blagog pojma jedu kokice umjesto što seru o onome o čemu pojma nemaju...
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

16 Oct 2013, 23:24

judolino » wrote: Dragi moj Unda, ja sam paranormalni seronja koji vidi budućnost.
I onda sam ja kao... čudan... :misli:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

16 Oct 2013, 23:32

judolino » wrote: Lako je tebi budalu zajebavat - aj ti meni cipele kupi...

Vidio bih ja tebe da su ti na grad padale granate. Jebate, bil sam totalni hipač do tada - al kaj je previše, previše je...
Jedva sam čeko da se napijem srpske krvi, a prvi čedo kojeg sam ulovil je plakao, šmrcao, usro se u gaće... Pa se ti napij krvi kad ovaj smrdi do neba... :cerek:
Gledam tog usranog srolju pa mi sine - pa jebem ti mrtvu mater u ladnom grobu, kaj j ovdje glumim, koji sam ja kurčev pijun u tuđoj partiji šaha, jebem li ti tri lavora klerofašističke krvi...

I aj dobro, mladost-ludost, međutim - kad će više taj prokleti fašizam sjašit s mene?
ma jebo grad. gradovi su precijenjeni. os o gradovima da ti pricam? od mumforda pa na dalje? ..mrak ce ti past na oci.

vidim da si popizdija. mogu ti rec da je i bilo vrijeme da ti dodje iz guzicu u glavu. bolje ikad nego nikad.

aj ti meni kupi cipele, sta jebes. uostalom, amo mi ko marija antoanetttae..nemas za cipele? pa kupi onda cizme.. :kokice:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

16 Oct 2013, 23:36

judolino » wrote: Joj, druže moj... Nit sam padal na patetiku, nit sam padal na herojske thanatose, a kad čujem za "dane ponosa i slave" hvatam se za razduženi pištolj ko invalid za kirlijanovu fotografiju...
Dragi moj Unda, ja sam paranormalni seronja koji vidi budućnost.
Budućnost Hrvatske je fašizam, nemoj reć da ti nisam rekel.
ma nisam tebi govorio za patetiku, govorio sam dominikusu (ma ciji je on klon?), on je koristio pathos i thanatos terminologiju.

jebete se, ti barem imas pistolj.

pa naravno da je buducnost hrvatske fasizam. nisi ti sad nista novo rekao. i ne samo hrvatske.

ali..ali.. :kokice:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

16 Oct 2013, 23:46

..a unda » wrote: ma nisam tebi govorio za patetiku, govorio sam dominikusu (ma ciji je on klon?), on je koristio pathos i thanatos terminologiju.

jebete se, ti barem imas pistolj.

pa naravno da je buducnost hrvatske fasizam. nisi ti sad nista novo rekao. i ne samo hrvatske.

ali..ali.. :kokice:
Ma nije dominikus, nego dominiko.

Imam pištolj, jebemte senilna - razdužen...

E, moj Unda... Ne sviđa mi se to. Toliko uskogrudnosti, toliko zla...

Pička im materina, ja sam svojoj punici oprostio što je Švabica, aova govna pišu Srbe i Srbiju malim slovom.. Fuj.
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

17 Oct 2013, 11:48

..a unda » wrote:tos tro si ti gledao, to nije nista nesto novo, samo se postuje zacrtana dinamika
Točno
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

17 Oct 2013, 14:51

Emericzy » wrote: Točno
Mhm, da. Prvo pederi, pa neka iritantna manjina, pa komunjare. A onda netko učen treba puku objasnit da je to Kultur und Zivilisation.

Dosadno, mijenjam program. Prebacit ću na treći i gledat lezbe. Ponjupat ću neku tjesteninu koja nije Barilla, a možda i počnem čitat Mumforda na ćirilici. Nadam se da će taj moj čin građanskog neposluha biti zabilježen.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

17 Oct 2013, 16:43

Leteća » wrote:
Mhm, da. Prvo pederi, pa neka iritantna manjina, pa komunjare. A onda netko učen treba puku objasnit da je to Kultur und Zivilisation.

Dosadno, mijenjam program. Prebacit ću na treći i gledat lezbe. Ponjupat ću neku tjesteninu koja nije Barilla, a možda i počnem čitat Mumforda na ćirilici. Nadam se da će taj moj čin građanskog neposluha biti zabilježen.
:)
User avatar
schmokljan
Posts: 2411
Joined: 18 Sep 2011, 16:19
Location: www.mordor.hr

17 Oct 2013, 16:48

Bitna je dinamika.

Kako uvijek kaskamo za Mađarima par godina, jasno je da će nam sljedeća vlada biti fašističko-pseudokatoličkog karaktera. Karamarko je naš Orban. I tako drug Zoka i njegova kamarila neradnika i mrzitelja puka utire put falangi. Dakle, tko priprema fašizaciju - SDP, HNS i drugovi. Nema nama spasa.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

17 Oct 2013, 16:49

Leteća » wrote:
Mhm, da. Prvo pederi, pa neka iritantna manjina, pa komunjare. A onda netko učen treba puku objasnit da je to Kultur und Zivilisation.

Dosadno, mijenjam program. Prebacit ću na treći i gledat lezbe. Ponjupat ću neku tjesteninu koja nije Barilla, a možda i počnem čitat Mumforda na ćirilici. Nadam se da će taj moj čin građanskog neposluha biti zabilježen.
Aaa, dašta će :D

Mislim kužim, i ja živim isto, ono što mi se ne sviđa puknem na ignore, ali primećujem da mi se moj ugodan balončić u kojem stanujem smanjuje pod utjecajem loših vanjskih faktora. Ne sviđa mi se to. Sumnjam da ima pomoći.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

17 Oct 2013, 16:50

schmokljan » wrote:Bitna je dinamika.

Kako uvijek kaskamo za Mađarima par godina, jasno je da će nam sljedeća vlada biti fašističko-pseudokatoličkog karaktera. Karamarko je naš Orban. I tako drug Zoka i njegova kamarila neradnika i mrzitelja puka utire put falangi. Dakle, tko priprema fašizaciju - SDP, HNS i drugovi. Nema nama spasa.
Nažalost, da.
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

17 Oct 2013, 16:53

blue » wrote: Nažalost, da.
Još je gore. Ljevica nam je manje sposobna od mađarske, a desnica je primitivnija.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

17 Oct 2013, 17:24

Judolino jesi lokalno ograničen :o kako ide, bit će puna regija fašistoidnih državica :E
Nitko za nikog, svi protiv svih :usama:

Pretpostavljam da smo na istom ekonomskom i političkom Titaniku s ostatkom Balkana (BIH kao specijalan slučaj* Srbijom, Albanijom i Grčkom). Znam da je i Mađarska u banani, što me malo iznenadilo, ne poznajem stanje tamo, ali mi se prije činila stabilnom.

*Ne znam može li se tamo situacija ikad popraviti.

Kako je Slovenija? Ne cvate cvijeće ni tamo, nešto mislim :misli:
Post Reply