Page 1 of 1

Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Sep 2011, 15:57
by Morticia
Dragi svi,
dobro došli za Okrugli stol!

S obzirom na mladost-ludost ovoga foruma, ovdje se možete raskomotiti i porazgovarati o područjima koja ovdje još nemaju svoj stalni dom - psihlogija, filozofija, zdravlje, obitelj, djeca, kućni ljubimci, školovanje i ostale zanimacije modernoga forumaša :D S vremenom, kako bude rastao broj tema i interesenata, vaše će se teme brižljivo pospremiti na odgovarajući podforum kad i ako se otvori.

Cijenimo sugestije, i svaku možete ostaviti ovdje, kao i kritike i/ili prigovore na moderaturu, mi ionako svaki dan visimo na internetsima i volimo pričati, pa ćemo vam rado odgovoriti na sve što vas zanima.

Vjerujem da je ovo vrijeme i mjesto da vas uputimo i na light dio ovog podforuma - Trkeljanje. Tamo vam je birc, a ondje će završavati i teme koje zachatate do ludila u one rijetke petke kad nema tko vrebati ko kobac na ozbiljnim temama :zubo:

Stojimo na usluzi,
K&J :cerek:

klonka wrote:Poktemazo, pa ja sam modulator! :eek:


Mulica je opet bila na ćenifi kad su se dijelile funkcije? :zubo:
I ima da tu funciju obavljaš savjesno! K'o pravi pijonir! :o

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Sep 2011, 15:57
by jevgenija
ma čekaj bre da se dogovorim sa su-moderatoricom. u istim smo govnima, neću ja sve radit :morticia:
:raspa:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Sep 2011, 16:07
by klonka
jevgenija wrote:E, klonče, a da se ne zajebavamo s pravilima - ovo je ionako gomila bundžija i preseratora, nego da im odma ovo ostavimo da se žale? :zubo:
Čekaj, prvo moramo zatvoriti temu. :zubo:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Sep 2011, 16:08
by jevgenija
klonka wrote: Čekaj, prvo moramo zatvoriti temu. :zubo:
joj... da.
Oprosti.
Oćeš je ti zatvorit, a ja popravit uvodni ili ću je ja zatvorit a ti popravit uvodni? :zubo:

Edit - i kako do kurca da baniram klona od nogatinog muža? ili barem sebe ili se?!?!?

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Sep 2011, 16:30
by djevojka
Pok modulatori! :w

:D

Ovaj, ja bih htjela da imamo podforum Kozmetika jer imam mnogo pitanja. Čak imam i mnogo savjeta.
Ja ću otvoriti sve teme tamo ako je vama teško i lijepo ću moliti Melody da mi ponekada daje savjete. :o :D

Mogu se i druge babe uključiti, jedino što molim je da Gazdi zabranite pisanje na Lakovima za nokte. :lux:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Sep 2011, 16:32
by ElliQuinn
Koliko ja vidim, Lakovi su završili na Modi. Gazda ti je sudbina. :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Sep 2011, 16:32
by dejzi
djevojka wrote:Pok modulatori! :w

:D

Ovaj, ja bih htjela da imamo podforum Kozmetika jer imam mnogo pitanja. Čak imam i mnogo savjeta.
Ja ću otvoriti sve teme tamo ako je vama teško i lijepo ću moliti Melody da mi ponekada daje savjete. :o :D

Mogu se i druge babe uključiti, jedino što molim je da Gazdi zabranite pisanje na Lakovima za nokte. :lux:
Pa otvaraj topike na modi. Ako bude potrebe, lako se odvoji. :ne zna:

I imaš gore topih Pitanje - hitno, tamo ti idu ovakve stvari. :o

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 22 Sep 2011, 08:52
by Lord Byron
Dok se ne otvore lokalni PDF-ovski PŽK-ovi, vjerojatno je ovo najbolje mjesto za upitati: kakva je svrha smetlišta? Na moderatorskom se spominje prebacivanje offtopic postova koji su duhoviti (tako nekako). Tu imam dva problema: ako se cijeli PDF zove "Trkeljajmo!", što zapravo znači biti offtopic (osim eventualno na sticky temama)? Ne bi li bilo bolje pustiti ljude da se ovdje razmašu svim i svačim, a da se na drugim PDF-ovima pokušava (u granicama razuma :)) držati ontopičnost?

Drugo, važnije pitanje: trenutno je tamo nakupina postova koji jedan s drugim nemaju veze. Ako su neki i duhoviti, oni su duhoviti u kontekstu - izvađeni iz konteksta, onako sami samcati, gube svoje osnovne razloge za duhovitost.

Mislim da bi se moderiranje "Trkeljajmo!" trebalo svesti samo na zahvate koji su nužno zlo (tehničke popravke i rješavanje eventualnih svađetina).

Što misle drugi?

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 22 Sep 2011, 09:45
by jevgenija
Lord Byron » wrote:Dok se ne otvore lokalni PDF-ovski PŽK-ovi, vjerojatno je ovo najbolje mjesto za upitati: kakva je svrha smetlišta? Na moderatorskom se spominje prebacivanje offtopic postova koji su duhoviti (tako nekako). Tu imam dva problema: ako se cijeli PDF zove "Trkeljajmo!", što zapravo znači biti offtopic (osim eventualno na sticky temama)? Ne bi li bilo bolje pustiti ljude da se ovdje razmašu svim i svačim, a da se na drugim PDF-ovima pokušava (u granicama razuma :)) držati ontopičnost?

Drugo, važnije pitanje: trenutno je tamo nakupina postova koji jedan s drugim nemaju veze. Ako su neki i duhoviti, oni su duhoviti u kontekstu - izvađeni iz konteksta, onako sami samcati, gube svoje osnovne razloge za duhovitost.

Mislim da bi se moderiranje "Trkeljajmo!" trebalo svesti samo na zahvate koji su nužno zlo (tehničke popravke i rješavanje eventualnih svađetina).

Što misle drugi?
Tamo sam prebacila postove s admina, i tamo će eventualno završavati offtopic s komentiranja moderature. Slažem se s tobom da ostale topike ovdje nije potrebno moderirati na takav način, ovakve kakvi jesu. Možda se s vremenom pojavi neki "ozbiljan" topic koji će možda biti potrebno očistiti, al kako sad stvari stoje, toga ćemo se načekati. :zubo:

Klonče?

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 22 Sep 2011, 10:42
by klonka
Ja sam mislila da nam je ovaj topic lokalni forumski PŽK. :ne zna: Idem to dodati u naslov.
(Hm. Kokoš, di se to raaadi? :zubo:)

Što se Trkeljanja tiče, i na chatu može postojati offtopic. Dobar primjer ti je ona o Christini Hendrix, sisama i špeku koja se jučer izrodila na izbjegličkom topicu. Kad to bio smjer u kojem bi svi forumaši voljeli odvesti temu koja nas još uvijek donekle muči, ostavila bih ga tamo, ali s obzirom na to da svako malo netko dođe jadikovati o f.hr-u, računam na to da su sise ipak digresija. Kako je digresija dosegla 4 stranice, zaslužila je temu.

Da se razumijemo, protiv sam toga da se traže postovi koji su offtopic i da se revno brišu ili prebacuju. Ne vidim kome ni čemu bi to služilo. Ali recimo, ovaj tu naš PŽK kutak bih voljela ostaviti bez trkeljanja koja ne doprinosi raspravi o moderaturi kako bismo se svi skupa u njemu lakše snalazili, a "offtopic" postove mi se onda čini smislenije premještati da se chat može nastaviti tamo nego da ih brišem. Znači, ovo što je i Kokoš rekla.

Kako ti se to čini?


p.s. Možda je problem u nazivu. Uvijek ga možemo nazvati, štajaznam, Restlovi.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 22 Sep 2011, 10:49
by jevgenija
klonka » wrote:Ja sam mislila da nam je ovaj topic lokalni forumski PŽK. :ne zna: Idem to dodati u naslov.

Što se Trkeljanja tiče, i na chatu može postojati offtopic. Dobar primjer ti je ona o Christini Hendrix, sisama i špeku koja se jučer izrodila na izbjegličkom topicu. Kad to bio smjer u kojem bi svi forumaši voljeli odvesti temu koja nas još uvijek donekle muči, ostavila bih ga tamo, ali s obzirom na to da svako malo netko dođe jadikovati o f.hr-u, računam na to da su sise ipak digresija. Kako je digresija dosegla 4 stranice, zaslužila je temu.

Da se razumijemo, protiv sam toga da se traže postovi koji su offtopic i da se revno brišu ili prebacuju. Ne vidim kome ni čemu bi to služilo. Ali recimo, ovaj tu naš PŽK kutak bih voljela ostaviti bez trkeljanja koja ne doprinosi raspravi o moderaturi kako bismo se svi skupa u njemu lakše snalazili, a "offtopic" postove mi se onda čini smislenije premještati da se chat može nastaviti tamo nego da ih brišem. Znači, ovo što je i Kokoš rekla.

Kako ti se to čini?


p.s. Možda je problem u nazivu. Uvijek ga možemo nazvati, štajaznam, Restlovi.
:cerek:
Na kraju ćemo ga ipak nazivati svaki tjedan drugačije :zubo:

poDpisujem drugaricu Klonku u pogledu nastavka chata. Tehnički je forum podešen tako da se kod premještanja postovi slažu kronološki, i sva je prilika da će se pri redovitom čišćenju i tamo poslagati jedan iza drugog, pa se neće gubiti previše konteksta, s tim da je tamo i omogućen nastavak chata.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 22 Sep 2011, 22:04
by Melody
Mda. Imamo problem s Trkeljajmo!
Upravo sam otvorila pdf u namjeri da chatam, i pola sata sam razmišljala na kojoj temi ću chatati :zubo: Možda će se na Trkeljajmo! sliti grupice sa svojih pdf-ova, otvoriti svoje teme za chat, čak možda i pod nazivom svog matičnog pdf-a?

Dakle, nekako je premali forum da počnem razmišljati u smjeru: svako će chatati na svom matičnom pdf-u, kad ja ne mogu odrediti koji je to pdf, a želim chatati sa svima vama, jer smo nekoć jedan ili dva pdf-a na ex forumu dijelili. Znači, puno je bolje imati jedan pdf sa chatovima svih pdf-ova, nego po jedan chat na svakom pdf-u. Pogotovo ako ne znamo ni koliko će i kad forum rasti.

Što znači da neću 70% svog forumskog vremena provesti chatajući na 10 tema. A ja sam kvalitetan forumaš, i želim malo i raspravljati :D

Em aj konfjuzing or em aj konfjuzing? :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 22 Sep 2011, 22:08
by jevgenija
Melody » wrote:Mda. Imamo problem s Trkeljajmo!
Upravo sam otvorila pdf u namjeri da chatam, i pola sata sam razmišljala na kojoj temi ću chatati :zubo: Možda će se na Trkeljajmo! sliti grupice sa svojih pdf-ova, otvoriti svoje teme za chat, čak možda i pod nazivom svog matičnog pdf-a?

Dakle, nekako je premali forum da počnem razmišljati u smjeru: svako će chatati na svom matičnom pdf-u, kad ja ne mogu odrediti koji je to pdf, a želim chatati sa svima vama, jer smo nekoć jedan ili dva pdf-a na ex forumu dijelili. Znači, puno je bolje imati jedan pdf sa chatovima svih pdf-ova, nego po jedan chat na svakom pdf-u. Pogotovo ako ne znamo ni koliko će i kad forum rasti.

Što znači da neću 70% svog forumskog vremena provesti chatajući na 10 tema. A ja sam kvalitetan forumaš, i želim malo i raspravljati :D

Em aj konfjuzing or em aj konfjuzing? :D
pa, mene si zbunila skroz :D
zasad je dinamika takva da skoro svi ćetaju na uniđite, a babe na gutanjima. Ovi ostali ćetovi su tematski - ono, za pozdravit, odzdravit, čestitat božić i to. ovisno u koje doba dana i/ili života dodžeš.

ovo s ćetovima sa svih pdfova ne razumijem. Okvirno, za sad, (vidi moderatorski) je dogovor da pdf-i još nemaju ćetovlje. Valjda.

iskreno se nadam da je ovo odgovor na tvoje pitanje. :zubo: :rofl:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 22 Sep 2011, 22:14
by Melody
Hvala, u određenim aspektima odgovara :rofl:
Ali zbilja se na Trkeljajmo! užasno loše snalazim, ne znam zašto?

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 22 Sep 2011, 22:16
by jevgenija
Melody » wrote:Hvala, u određenim aspektima odgovara :rofl:
Ali zbilja se na Trkeljajmo! užasno loše snalazim, ne znam zašto?
zato što si odrasla na strukturiranim forumima, a ne na spamu ko neke pojedinke ovdje :(

Ak te to tješi, brzo ćeš se navić. A ne moraš ni puno skrolat :grli:
to što se pdfa trkeljajmo tiče. Ostali će vrlo skoro bit sasvim normalni. Već jesu.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 26 Sep 2011, 10:19
by Morticia
Reci kako želiš da nazovemo pdf, tj. kako da ga opišemo. :)

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 26 Sep 2011, 10:20
by jevgenija
Izluđuje me automatska promjena naslova po zadnjem postu :mad: :mad: :mad:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 26 Sep 2011, 10:24
by jevgenija
Morticia » wrote:Reci kako želiš da nazovemo pdf, tj. kako da ga opišemo. :)
Nešto poput "chat, druženje i opće teme".
Samo da ne odaje dojam da se ovdje samo spama. Tako bismo dobili mjesto za topike za koje još ne znamo di bismo s njima, koje se može malo očistit i pospremit kad ih bude dovljno za novi pdf.

Ako se i korisniki&klonče slažu.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 26 Sep 2011, 10:27
by Morticia
Korisniki i klonče!!!!

Jel' se slažete?!

:zubo:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 26 Sep 2011, 10:28
by ElliQuinn
Meni zvuči dobro. :)

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 26 Sep 2011, 10:34
by jevgenija
Uopće nije popularno biti popustljiv, moderan moderator širokih pogleda i sporog shvaćanja :tuzni:

Da sam nekog banirala sad bi svih 12 aktivih korisnika bilo ovdje i odgovaralo na BITNA PITANJA!!!!! :mad:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 26 Sep 2011, 10:36
by klonka
Meni se sviđa Trkeljajmo!, ali slažem se da bi promjena naslova bila dobra. Samo, ako već spominjemo chat u naslovu, radije bih da ga stavimo na zadnje mjesto. Čisto psihološki, iako chat čini najveći dio ovog podforuma, voljela bih da se odmah vidi da nije samo on u pitanju i da tu ima mjesta i ozbiljnijim temama za koje ne postoji odgovarajući podforum.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 26 Sep 2011, 10:38
by jevgenija
klonka » wrote:Meni se sviđa Trkeljajmo!, ali slažem se da bi promjena naslova bila dobra. Samo, ako već spominjemo chat u naslovu, radije bih da ga stavimo na zadnje mjesto. Čisto psihološki, iako chat čini najveći dio ovog podforuma, voljela bih da se odmah vidi da nije samo on u pitanju i da tu ima mjesta i ozbiljnijim temama za koje ne postoji odgovarajući podforum.
ti uvijek sve kažeš pametnije i dovršenije od mene.
mrš :mad:


X na post :zubo:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 26 Sep 2011, 10:49
by Morticia
Dakle, hoćete i da preimenujem pdf?
Pa kako ćemo ga nazvati?

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 26 Sep 2011, 10:52
by ElliQuinn
"Opće teme, druženje i trkeljanje"

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 26 Sep 2011, 10:52
by jevgenija
Morticia » wrote:Dakle, hoćete i da preimenujem pdf?
Pa kako ćemo ga nazvati?
Ma jok, ime pdf-a je savršeno. Nemoj to dirat.

Samo opis. :moli:

prema klončetovim uputama - Opće teme, Druženje & Chat - tako nešto.

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 26 Sep 2011, 10:53
by jevgenija
ElliQuinn » wrote:"Opće teme, druženje i trkeljanje"
Evo, ovo super zvuči za opis.
:cerek:

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 26 Sep 2011, 10:54
by klonka
jevgenija » wrote: ti uvijek sve kažeš pametnije i dovršenije od mene.
mrš :mad:
Ti uvijek tako lijepo počneš. :cerek: :kiss: Ja to nikad ne bih mogla. :lijena:
ElliQuinn » wrote:"Opće teme, druženje i trkeljanje"
X

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 26 Sep 2011, 11:03
by Lastan
U opis podforuma: Tajničina osveta: sve se može strpati pod “Razno”. :zubo:

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 26 Sep 2011, 11:04
by jevgenija
Lastan » wrote:U opis podforuma: Tajničina osveta: sve se može strpati pod “Razno”. :zubo:
ElliQuinn wrote:"Opće teme, druženje i trkeljanje"

Eto, konačni odgovor - Opće teme, druženje i trkeljanje (Tajničina osveta: sve se može strpati pod “Razno”)

:rofl:

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 26 Sep 2011, 12:46
by jevgenija
Fala trkeljavom nogatom paru na brzoj i preciznoj akciji preuređenja predsoblja. Podijelit ću vaš broj svim dokonim kućanicama koje imaju problema s predsobljem :o :cerek:

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 26 Sep 2011, 13:55
by ElliQuinn
Idi vrit. :D

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 26 Sep 2011, 13:59
by jevgenija
To što sam glupa ne znači da ne pratim :D

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 26 Sep 2011, 16:22
by dejzi
Imam pritužbu na moderatoricu jevgeniju!
Posta moje privatne podatke okolo i to ih tako zamota da ako joj kvotam post i pošaljem ju u pičkumaterinu, otkrit ću još više podataka! :mad: :mad:

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 26 Sep 2011, 18:38
by Lord Byron
dejzi » wrote:Imam pritužbu na moderatoricu jevgeniju!
Spomenka, ti si? :kava:

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 27 Sep 2011, 09:17
by jevgenija
dejzi » wrote:Imam pritužbu na moderatoricu jevgeniju!
Posta moje privatne podatke okolo i to ih tako zamota da ako joj kvotam post i pošaljem ju u pičkumaterinu, otkrit ću još više podataka! :mad: :mad:
Sve što je napisano je pre toga objavljeno javno osim da si nadobudna, a i to je implicitno navedeno u svim tvojim postovima osim u postovima na Fax topiku :o

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 27 Sep 2011, 13:03
by ElliQuinn
Mislim da je ideja o zasebnoj temi o internetskoj privatnosti savršeno pogođena.

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 27 Sep 2011, 13:10
by jevgenija
I ja mislim, sad samo treba pričekat za zašute na dulje od deset minuta da mogu splitat topik i preselit višak postova natraga :facepalm: :rofl:
što će bit, ono, noćas u četiri. Navit ću si sat :zubo:

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 27 Sep 2011, 13:16
by ..a unda
jevgenija » wrote:I ja mislim, sad samo treba pričekat za zašute na dulje od deset minuta da mogu splitat topik i preselit višak postova natraga :facepalm: :rofl:
što će bit, ono, noćas u četiri. Navit ću si sat :zubo:
..sta se ti tu pravis zaposlena? il je frka neka, a? :raspa:
aj sidji malo medju puk..cirkuliraj..pusti se u opticaj..:D

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 27 Sep 2011, 13:25
by jevgenija
..a unda » wrote: ..sta se ti tu pravis zaposlena? il je frka neka, a? :raspa:
aj sidji malo medju puk..cirkuliraj..pusti se u opticaj..:D
Je, pa da me elli ukeba, jes normalan? :zubo: :rofl:

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 27 Sep 2011, 13:29
by ElliQuinn
Ma ne bih ja. Samo bih te pratila jednim okom, pomalo...

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 27 Sep 2011, 13:32
by jevgenija
Znam, begam od tebe ko vrag od tamjana. Prokleto ulogiravanje, pa vidiš da sam online i forumašim umjesto da radim!!!!! :mudri:


:rofl:

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 27 Sep 2011, 13:32
by ..a unda
jevgenija » wrote: Je, pa da me elli ukeba, jes normalan? :zubo: :rofl:
pa ko je ona? sta ona ustvari oce? od koga te cuva?..za koga ona navija? :D

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 27 Sep 2011, 20:40
by Morticia
Obzirom da imamo novi pdf molim vas da prebacite sve opće, a (donekle :zubo:) ozbiljne teme tamo.
Fala. :D

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 27 Sep 2011, 20:47
by klonka
Prebačeno. Ima i nekih stvari koje treba frknuti s Aktualnosti tamo. Ono o koloidnom srebru, čini mi se. Ne bih prebacivala ništa osim te dvije koje već jesam. Neke koje imamo tu jesu malo ozbiljnije od običnog chata, ali ipak su dobrim dijelom chat, a ne bih htjela da nam se trkeljaški kutak foruma svede samo na teme sa smajlićima.

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 27 Sep 2011, 20:48
by jevgenija
netko je već prebacio dve ozbiljne, oćete tamo i "kamo ide forum"?
Edit - pardon, evo objasnilo klonče.

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 27 Sep 2011, 20:48
by Morticia
Kako god vi odlučite. :)

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 27 Sep 2011, 20:49
by klonka
jevgenija » wrote:netko je već prebacio dve ozbiljne, oćete tamo i "kamo ide forum"?
Da netko. :uvrijeđžena: :rolleyes:

Može i ta, da. Izbjeglički topic bih ipak radije ostavila kod nas.

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 27 Sep 2011, 20:49
by Morticia
Jedino, možda bi trebali pričekati Lastana, da mu ne selimo teme s pdf-a na svoju ruku?

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 27 Sep 2011, 20:50
by jevgenija
ostat će nam samo spam :tuzni:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 27 Sep 2011, 20:52
by Morticia
Al' imam pakleni plan, ako se vi slažete. :E
Da vas dvije stavim za modove i tamo. :zubo:

Ako vam nije previše posla i ako vas uopće zanima taj i takav pdf. :)

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 27 Sep 2011, 20:52
by klonka
jevgenija » wrote:ostat će nam samo spam :tuzni:
Zato i kažem da bih oprezno s prebacivanjem. Ako stvaramo samo spam, ne možemo se ni nadati boljemu od spama. Kombinacija chata i ozbiljnosti je ono što mi se sviđa na ovom pdf-u. One dvije teme su pune kvalitetenih informacija i bilo bi šteta da se izgube u ovom šarenilu, ali to ne znači da trebamo svako žito odvojiti od kukolja jer će kukolj onda postati previše kukoljast.


Mortiša, mene možeš. Kokoš, želiš li mi i tamo biti družica? :cerek:

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 27 Sep 2011, 20:52
by Stitch
Vas dvije mogle biste se podijeliti, previše vas je za jedan podforum. :D

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 27 Sep 2011, 20:53
by jevgenija
meni je dobro s klonkom, fala na pitanju.

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 27 Sep 2011, 20:53
by Morticia
Al' će ih u tandemu biti taman za dva. :zubo:

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 27 Sep 2011, 20:54
by Morticia
Pa bit ćeš i dalje s klonče! :o

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 27 Sep 2011, 20:55
by jevgenija
ja idem kud ide i klonče, neće mi imat ko završavat reĆenice! :o

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 27 Sep 2011, 20:56
by klonka
Awwwwič. :cerek:

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 27 Sep 2011, 20:56
by Morticia
Meni se čini (ispravite me ako griješim) da od svih modova (osim možda Elli i Herpa) vas dvije imate najviše iskustva s moderiranjem i stvarno vjerujem da bi to mogle jednim prstom obavljati, obzirom na obujam "posla" trenutno.

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 27 Sep 2011, 20:57
by jevgenija
Dobro, dobro.... samo oću bit s klonkom, sve mi drugo paše.
Idem sastavljat uvodni za PiK i objašnjenje šta je taj pdf.

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 27 Sep 2011, 20:58
by Morticia
Jebote, ova kokoš se najela ludih gljiva. :facepalm:
Pa VAS DVIJE sam mislila staviti na oba pdf-a! :azdaja:

Jebote, danas klonka, sad ova... :rolleyes:
Koji je vama kurac, a ja vas tu hvalim kao ozbiljne, odgovorne i svašta nešto!

Ponašajte se, sramotite me! :o

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 27 Sep 2011, 21:03
by jevgenija
Morticia » wrote:Jebote, ova kokoš se najela ludih gljiva. :facepalm:
Pa VAS DVIJE sam mislila staviti na oba pdf-a! :azdaja:

Jebote, danas klonka, sad ova... :rolleyes:
Koji je vama kurac, a ja vas tu hvalim kao ozbiljne, odgovorne i svašta nešto!

Ponašajte se, sramotite me! :o
ok, ok :D

a sad mi reci jel mogu za uvodni PiKa tamo složit ono što je Hek dolje naveo ili oćete još nešto dodat :D

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 27 Sep 2011, 21:06
by Morticia
Za uvodni što god hoćeš. :)

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 28 Sep 2011, 09:39
by Morticia
Puno hvala onome tko je ovako promptno sve sredio, odlično obavljen posao. :top:

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 28 Sep 2011, 09:40
by klonka
Kokoš, mislim. Divno je. Image

Re: Topik za komentiranje modulatora, modulature i modulator

Posted: 28 Sep 2011, 09:44
by ElliQuinn
Ma to je zato što je vidjela da sam ja ulogirana. :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 29 Sep 2011, 16:56
by kukuriku
moram primjetiti da bi ovoj temi, pjesnički i lirički, puno ljepše stajao naziv "komentiranje, žvaljenje i hvaljenje"

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 29 Sep 2011, 16:58
by jevgenija
gospodin unda je već natuknuo tako nešto, ali ja sam zauzeta a klonka ima goste, pa se ne bi imao tko žvaliti, nažalost :ne zna: :tuzni:
da situacija nije takva, vrlo rado bismo uvažili Vašu sugestiju. :o

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 29 Sep 2011, 17:05
by kukuriku
nema problema.s moje strane to bijaše samo komentar ili žvaljenje. :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 01 Oct 2011, 10:27
by klonka
Pok. Ja beznetna. Crko modem. Ne mogu u pp-ove. Vidimo se u ponedjeljak!

Re: Novinarstvo (?) u Hrvatskoj

Posted: 02 Oct 2011, 09:49
by xibalba
Zašto je na temu o veganstvu premješten moj post u kojemu se između ostaloga govori o moći medija i o tome kako je Oprah širila dezinformacije? "Stvarno" mu je mjesto ondje.

Isto vrijedi i za post u kojem govorim o tome što je u članku istaknuto (da su vegani), a što je trebalo biti istaknuto (da su idioti) i nastavljam o opasnosti iščitavanja raznih "istina" iz medija i self-help knjiga.

Kakve to veze ima s onom temom?

Zar je to što se u postu spominje veganstvo i zato što pitam bi li u članku o Hitleru bio važniji podatak da je bio vegetarijanac ili da je bio genocidni nacistički manijak?

Hoće li sad svaki post u kojemu se spominje veganstvo biti premješten onamo? :facepalm:
Uključujući i ovaj, jer - paz' ovo! - i ovdje sam nekoliko puta spomenula veganstvo, pa čak i vegetarijanstvo.

Kako forumhaerovski. :mad:

Re: Novinarstvo (?) u Hrvatskoj

Posted: 02 Oct 2011, 12:15
by Lastan
Vjerojatno su prebačeni zabunom ili previdom. Možeš prijaviti te postove i tražiti da se prebace na ovu temu. Ili riješiti to PM-om. Ili već nekako, umjesto da odmah pljuješ. :kava:

Re: Novinarstvo (?) u Hrvatskoj

Posted: 02 Oct 2011, 13:49
by xibalba
Iz moderatoričinog objašnjenja vidljivo je da nisu premješteni zabunom i previdom nego zato što je cijeii taj dio razgovora smatrala "prijenosom s prvog topika o veganstvu".

Ondje je cijeli taj dio raštrkan među postovima koji s njima veze nemaju, jer postovi koji su premješteni odavde ondje su automatski posloženi kronološki pa se potpuno izgubila nit rasprave.

Hoćeš reći da se ne bi trebalo graknuti na isto ono zbog čega si - recimo - ti dizao frku na forumuhaer? :misli:

Mislila sam da bi na ovom forumu, kao, trebalo biti drukčije.

Re: Novinarstvo (?) u Hrvatskoj

Posted: 02 Oct 2011, 14:57
by Lastan
xibalba » wrote:Iz moderatoričinog objašnjenja vidljivo je da nisu premješteni zabunom i previdom nego zato što je cijeii taj dio razgovora smatrala "prijenosom s prvog topika o veganstvu".

Ondje je cijeli taj dio raštrkan među postovima koji s njima veze nemaju, jer postovi koji su premješteni odavde ondje su automatski posloženi kronološki pa se potpuno izgubila nit rasprave.

Hoćeš reći da se ne bi trebalo graknuti na isto ono zbog čega si - recimo - ti dizao frku na forumuhaer? :misli:

Mislila sam da bi na ovom forumu, kao, trebalo biti drukčije.
Budući da još nisam primijetio da bi na ovom forumu itko ikoga terorizirao, te da nisam vidio da si pokušala riješiti problem miroljubivijim putem, ne vidim zašto bi itko trebao dizati frku.

I moderatori mogu pogriješiti. Postoji način da ih upozoriš na propust koji nije napadački.
To što sam ja radio na drugom forumu nije relevantno; ondje moderatori nerijetko uopće nisu ni slušali ni komunicirali.

Re: Novinarstvo (?) u Hrvatskoj

Posted: 02 Oct 2011, 15:34
by jevgenija
Xi, prvi post je onaj o hitleru i tu sama prelaziš na temu onog drugog topica, a zatim se Ex vezuje na to nastavljajući o veganima, i nakon toga ide post o Oprah. Ako ga izvučem iz rasprave, mogu ga ostaviti ovdje, ali će visit sam, jedini odgovor na njega je "slažem se" i dalje opet idu vegani.

Ako želiš, Opru ti vraćam ovdje, meni se činilo da će mu biti ljepše u društvu u kojem je nastao.

I nemoj se derat na mene.
Topic za žalbe na moderaturu inače je zastickan na vrhu Okruglog stola. Premjestit ću i ove postove tamo.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 02 Oct 2011, 15:46
by xibalba
A gdje se ja to derem?!?

Re: Veganska prehrana roditelja i za djecu?

Posted: 02 Oct 2011, 15:49
by nemam pojma
Zašto premještati postove?
Nije li to jedan od razloga za odlazak "odande"?
Neka ostanu tu, koji smisao je rasprave ako će se u pol' rasprave polovica obrisati/premjestiti :ne zna:

Re: Veganska prehrana roditelja i za djecu?

Posted: 02 Oct 2011, 15:51
by ElliQuinn
Meni se, recimo, ne raspravlja o Einsteinu i ljudskoj gluposti na temi o veganima.

Re: Veganska prehrana roditelja i za djecu?

Posted: 02 Oct 2011, 15:55
by jevgenija
nemam pojma » wrote:Zašto premještati postove?
Nije li to jedan od razloga za odlazak "odande"?
Neka ostanu tu, koji smisao je rasprave ako će se u pol' rasprave polovica obrisati/premjestiti :ne zna:
premještam offtopic flejm, na topik gdje se može nastaviti ako im se baš flejma.
Biste li mogli, uljudno umoljavam, pače - na koljenima molim, žalbe na moderaturu pisati na topik za žalbe na moderaturu?

Re: Veganska prehrana roditelja i za djecu?

Posted: 02 Oct 2011, 15:58
by nemam pojma
jevgenija » wrote:premještam offtopic flejm, na topik gdje se može nastaviti ako im se baš flejma.
Biste li mogli, uljudno umoljavam, pače - na koljenima molim, žalbe na moderaturu pisati na topik za žalbe na moderaturu?
O.k., ispričavam se, samo još da odgovorim na ovo.
Naj se ljutiti :moli:
ElliQuinn wrote:Meni se, recimo, ne raspravlja o Einsteinu i ljudskoj gluposti na temi o veganima.
Slažem se, ali takvi postovi samo pokazuju do kud rasprava može otići. I ja mislim da bi i oni trebali ostati.

Edit: Jevgenija, možeš li ovu raspravu oko moderiranja premjestiti tamo na žalbe na moderaturu (iako se ja ne žalim (ovaj put :D ) samo predlažem). Priti pliz :moli:

Re: Veganska prehrana roditelja i za djecu?

Posted: 02 Oct 2011, 16:02
by jevgenija
nemam pojma » wrote:
O.k., ispričavam se, samo još da odgovorim na ovo.
Naj se ljutiti :moli:



Slažem se, ali takvi postovi samo pokazuju do kud rasprava može otići. I ja mislim da bi i oni trebali ostati.

Edit: Jevgenija, možeš li ovu raspravu oko moderiranja premjestiti tamo na žalbe na moderaturu (iako se ja ne žalim (ovaj put :D ) samo predlažem). Priti pliz :moli:
Evo jesam.

što se tiče boldanog, ako se radi o flejmu, ide na Prijedlogada, da je samo rasprava, odvojila bih je u novi topic ako ima zainteresiranih. Nema smisla da sve teme budu na jednomu topiku.

Re: Novinarstvo (?) u Hrvatskoj

Posted: 02 Oct 2011, 16:03
by jevgenija
xibalba » wrote:A gdje se ja to derem?!?
tu:
Hoće li sad svaki post u kojemu se spominje veganstvo biti premješten onamo? :facepalm:
Uključujući i ovaj, jer - paz' ovo! - i ovdje sam nekoliko puta spomenula veganstvo, pa čak i vegetarijanstvo.

Kako forumhaerovski. :mad:
:mama:


Oćeš Oprah natrag?

Re: Novinarstvo (?) u Hrvatskoj

Posted: 02 Oct 2011, 16:54
by xibalba
jevgenija wrote: premještam offtopic flejm, na topik gdje se može nastaviti ako im se baš flejma.
Koje flejmanje? Daj, pliz, citiraj flejmanje iz postova koje si premjestila. :misli:

Vodili smo sasvim normalnu raspravu, koju si ti premjestila baš u topik koji se svodi na prepucavanje i više ili manje prikriveno vrijeđanje, te više ili manje prikriveno trolanje.

Što se time postiglo?

Meni se o zloporabi medija i ljudskoj gluposti te porazno niskom IQ-u naših novinara ne raspravlja na temi o veganskoj prehrani koja se pretvorila u prozivanje vegana najvećim zlom u povijesti čovječanstva.

Onim je postovima mjesto bilo u topiku o novinarstvu, jer bili su vezani za članak u uvodnom postu. To što je taj članak o veganima ne znači da je i postovima o njemu bilo mjesto u topiku o veganima.
jevgenija » wrote: tu:
Što je u tome deranje?
Oćeš Oprah natrag?
Kakvog bi to smisla imalo bez svih postova koji su mu prethodili?

Re: Novinarstvo (?) u Hrvatskoj

Posted: 02 Oct 2011, 17:01
by jevgenija
xibalba » wrote:
Koje flejmanje? Daj, pliz, citiraj flejmanje iz postova koje si premjestila. :misli:

Vodili smo sasvim normalnu raspravu, koju si ti premjestila baš u topik koji se svodi na prepucavanje i više ili manje prikriveno vrijeđanje, te više ili manje prikriveno trolanje.

Što se time postiglo?

Meni se o zloporabi medija i ljudskoj gluposti te porazno niskom IQ-u naših novinara ne raspravlja na temi o veganskoj prehrani koja se pretvorila u prozivanje vegana najvećim zlom u povijesti čovječanstva.

Onim je postovima mjesto bilo u topiku o novinarstvu, jer bili su vezani za članak u uvodnom postu. To što je taj članak o veganima ne znači da je i postovima o njemu bilo mjesto u topiku o veganima.



Što je u tome deranje?



Kakvog bi to smisla imalo bez svih postova koji su mu prethodili?
Hitler i nastavak, osim samog posta o Oprah, su doslovce kao s topika o veganstvu, a Hitler post jest flejm. Jebiga. Prestani spinat, nisam premjestila sve postove u kojima se "spominje veganstvo" - ovi vezani uz članak i novinarstvo su ostali, iako se i u njima spominje veganstvo, izim Oprah posta s kojim doista nisam znala gdje bi bolje legao.
O idiotizmima novinara slobodno nastavi na topiku o novinarstvu, a o veganstvu na topiku o veganstvu.

Ako se predomisliš po pitanju Oprah posta, javi.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 02 Oct 2011, 17:04
by Ashtaroth
Mogu ja mrvu? :mig:

Meni se čini da nije bed da postoje slične podteme u različitim temama.

Ako se piše o medijima, onda se osvrne na koješta. Ideju mi je dao članak kojeg upravo planiram zalijepiti, a kojeg se itekako može spajati i sa nasiljem, i sa smrtnim kaznama i koječim, a opet - priča se o članku, o nečem aktualnom, o tom konkretnom događaju, pa i o tome da nije skroz jasno što se događa. Mislim da je ok da se članci mogu komentirati i na razini dubljoj od spama, a eto, isplivaju i neke nove informacije. To je korisno.

Mislim da je ok da postoji neka tema o medijima, zašto ne.

U svakom slučaju, ako treba razdvajati - onda pozdravljam samo razdvjanje, ali ne i merge sa drugom živom temom, baš zbog preklapanja i kaosa.

Merge novih sa starim, zamrlim temama je ok, ali spajati dvije žive bi trebalo izbjeći. Ako su baš iste - jednu zalockati i redirectati raspravu na drugu od njih. Ostaju pregledne rasprave, after all.

Jevgenija, ako trebaš pomoć, mogu protrčati po veganima i pokušati locirati postove koji su došli iz medija, piknem na report ili popišem linkove/broj posta u pm?

No, svakako mislim da je skroz ok da mediji+vegani ostanu gdje su krenuli - u medijima. To što se upravo vodi neka sasvim druga priča o veganima, zbilja ne znači da je nužno dobro rješnje to pospajati. Od toga da može nastati kaos, do toga da se oni koji prate, osjećaju zbunjeno dvjema, zapravo različitim, a paralelnim pričama.


Ako se neka podpriča u nekom topicu toliko razmaše - napravi se nova tema 'mama koja je napravila to i to', jer, ispostavilo se da nije priča samo o veganima.

Nemarni roditelji, ili oni koji žele najbolje, ali na krivi način, su svakako jedna nova, opsežna tema, ako se toliko razmaše - zašto ne.

My 2 cents (ok, ili 10 dolara, obzirom na količinu teksta)

Re: Novinarstvo (?) u Hrvatskoj

Posted: 02 Oct 2011, 17:20
by xibalba
jevgenija » wrote:
Hitler i nastavak, osim samog posta o Oprah, su doslovce kao s topika o veganstvu, a Hitler post jest flejm.
Što je tebi? Ovo je flejm?
Citiram sebe:
Pa tko kaže da nisu idioti?
Jasno da su idioti i to je ono što treba isticati, a ne to da su vegani.

Treba isticati opasnost u obliku premalo informacija u glavama ljudi s premalo mozga, koji na temelju TV-emisije ili članka u novinama ili neke new age knjige ugroze život svoje djece.

Kako je pored svega toga najvažnije da su vegani?

K vragu, pa i za Hitlera kažu da je bio vegetarijanac. Je li važniji taj podatak ili činjenica da je bio poremećeni genocidni manijak i nacist?
Zar tebi nije jasno što se tu pokušava reći? Da u članku o Hitleru ne bi trebalo isticati da je bio vegetarijanac nego da je bio genocidni manijak i nacist.

Slijedom te logike, u članku o roditeljima koji su djetetovu upalu pluća odlučili liječiti oblozima od zelja i česnjaka na temelju savjeta iz knjige o alternativnom liječenju ne bi trebala glavna vijest biti to da su vegani nego to da su idioti s pola mozga. Jer upala pluća ne liječi se kupusom i bijelim lukom.

I tebi je to flejmanje?

Pa ne mogu vjerovati. Ispričavam se, ovo nije forumhaerovski, ovo je gore.
Jebiga. Prestani spinat, nisam premjestila sve postove u kojima se "spominje veganstvo" - ovi vezani uz članak i novinarstvo su ostali, iako se i u njima spominje veganstvo, izim Oprah posta s kojim doista nisam znala gdje bi bolje legao.
O idiotizmima novinara slobodno nastavi na topiku o novinarstvu, a o veganstvu na topiku o veganstvu.
Joj, baš ti hvala. Drago mi je da imam tvoje velikodušno dopuštenje. Daj samo napiši popis riječi koje ne smijem spomenuti u postovima da mi ih opet ne preseliš u neku drugu temu.
Ako se predomisliš po pitanju Oprah posta, javi.
Hvala. Pričekat ću da netko otvori topik o Oprah pa će onda ionako biti premješten onamo. Da ne bi negdje bio shvaćen kao flejmanje. Ili trolanje. Ili još nešto za što bi me se možda moglo optužiti.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 02 Oct 2011, 17:23
by ElliQuinn
Meni se čini da se flejm odnosi na Đepiku i Betu.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 02 Oct 2011, 17:31
by Zekoslawa
O, jadni ti smo, zar će za svaku primjedbu na moderatorske akcije uslijediti optužba za forumhaerštinu? Eno, imamo ovdje ZgSasha, okrivimo i njega. :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 02 Oct 2011, 17:32
by xibalba
ElliQuinn » wrote:Meni se čini da se flejm odnosi na Đepiku i Betu.
Ne bih rekla, napisala mi je:
Hitler i nastavak, osim samog posta o Oprah, su doslovce kao s topika o veganstvu, a Hitler post jest flejm. Jebiga.
Zašto bi meni pisala o tuđim postovima?

A ako moj post u kojem spominjem Hitlera nije flejmanje (a nije), zašto je premješten? :misli:

P. S. Što se tiče forumhaerštine, ovo što jevgenija radi bilo je česta tema i tvojih (Zekoslawa) i Lastanovih postova.
Razlika je samo u tome što ste sad vi na drugoj strani. ;)

Re: Novinarstvo (?) u Hrvatskoj

Posted: 02 Oct 2011, 17:35
by jevgenija
xibalba » wrote:
Što je tebi? Ovo je flejm?
Citiram sebe:



Zar tebi nije jasno što se tu pokušava reći? Da u članku o Hitleru ne bi trebalo isticati da je bio vegetarijanac nego da je bio genocidni manijak i nacist.

Slijedom te logike, u članku o roditeljima koji su djetetovu upalu pluća odlučili liječiti oblozima od zelja i česnjaka na temelju savjeta iz knjige o alternativnom liječenju ne bi trebala glavna vijest biti to da su vegani nego to da su idioti s pola mozga. Jer upala pluća ne liječi se kupusom i bijelim lukom.

I tebi je to flejmanje?

Pa ne mogu vjerovati. Ispričavam se, ovo nije forumhaerovski, ovo je gore.



Joj, baš ti hvala. Drago mi je da imam tvoje velikodušno dopuštenje. Daj samo napiši popis riječi koje ne smijem spomenuti u postovima da mi ih opet ne preseliš u neku drugu temu.



Hvala. Pričekat ću da netko otvori topik o Oprah pa će onda ionako biti premješten onamo. Da ne bi negdje bio shvaćen kao flejmanje. Ili trolanje. Ili još nešto za što bi me se možda moglo optužiti.
Potpuno je meni jasno što se "htjelo reći", ali ono što JEST rečeno je odvuklo temu na prepucavanje koje se istovremeno odvijalo na veganstvu.
Pročitat će i klonka, pretpostavljam, i možemo ovu raspravu polinkat Ze-u ako nisi zadovoljna odlukom i objašnjenjem.

Ove fore s fhr-om bi me, pretpostavljam, trebale odvuć u markove konake o mom liku i djelu? Kao što je prehrana djece roditelja vegana naglo postala markov konak o tom jesu li vegani zli, a i novinarska tema je krenula u tom smjeru? :rofl:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 02 Oct 2011, 17:39
by Zekoslawa
xibalba » wrote:
Ne bih rekla, napisala mi je:



Zašto bi meni pisala o tuđim postovima?

A ako moj post u kojem spominjem Hitlera nije flejmanje (a nije), zašto je premješten? :misli:

P. S. Što se tiče forumhaerštine, ovo što jevgenija radi bilo je česta tema i tvojih (Zekoslawa) i Lastanovih postova.
Razlika je samo u tome što ste sad vi na drugoj strani. ;)
Ne prosipaj otrov, ovo ti je već drugi put danas. Pokušala sam se našaliti na račun te "grozne" optužbe, to je sve. Niti sam čitala temu, niti sam pratila postove, pravo da ti kažem.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 02 Oct 2011, 17:39
by jevgenija
Zekoslawa wrote:O, jadni ti smo, zar će za svaku primjedbu na moderatorske akcije uslijediti optužba za forumhaerštinu? Eno, imamo ovdje ZgSasha, okrivimo i njega. :D
ElliQuinn » wrote:Meni se čini da se flejm odnosi na Đepiku i Betu.
Elli, radi se o Xiinim postovima na novinarskoj temi, a na veganstvu se istovremeno odvijala ista vrsta prepucavanja - hitler/anštajn

Zec, aj pls nemoj mi spamat ovo. Offtopic je, i ne trebam sidekicks.

Re: Novinarstvo (?) u Hrvatskoj

Posted: 02 Oct 2011, 17:49
by xibalba
jevgenija » wrote: Potpuno je meni jasno što se "htjelo reći", ali ono što JEST rečeno je odvuklo temu na prepucavanje koje se istovremeno odvijalo na veganstvu.
Ono što JEST rečeno citirano je. Ako ti i dalje u tome vidiš flejmanje, onda imaš pravo, svaka je daljnja rasprava izlišna.
Ove fore s fhr-om bi me, pretpostavljam, trebale odvuć u markove konake o mom liku i djelu? Kao što je prehrana djece roditelja vegana naglo postala markov konak o tom jesu li vegani zli, a i novinarska tema je krenula u tom smjeru? :rofl:
Time si htjela reći što? Flejmaš? Trolaš?
Nemam pojma tko si, kakv ti je lik i djelo. Prvi put sam došla u kontakt s tobom ovdje.

I ne prišivaj mi da sam ja skrenula temu na to jesu li vegani zli. Pročitaj postove ponovno pa vidi tko naginje na tu stranu. Možda primijetiš i to da ja stalno ponavljam da nijednu skupinu ne treba osuđivati na temelju djela pojedinca.
Zekoslawa wrote: Ne prosipaj otrov, ovo ti je već drugi put danas. Pokušala sam se našaliti na račun te "grozne" optužbe, to je sve. Niti sam čitala temu, niti sam pratila postove, pravo da ti kažem.
Odlično. Flejmam, trolam i prosipam otrov. Anything else?

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 02 Oct 2011, 17:50
by jevgenija
Ashtaroth » wrote:Mogu ja mrvu? :mig:

Meni se čini da nije bed da postoje slične podteme u različitim temama.

Ako se piše o medijima, onda se osvrne na koješta. Ideju mi je dao članak kojeg upravo planiram zalijepiti, a kojeg se itekako može spajati i sa nasiljem, i sa smrtnim kaznama i koječim, a opet - priča se o članku, o nečem aktualnom, o tom konkretnom događaju, pa i o tome da nije skroz jasno što se događa. Mislim da je ok da se članci mogu komentirati i na razini dubljoj od spama, a eto, isplivaju i neke nove informacije. To je korisno.

Mislim da je ok da postoji neka tema o medijima, zašto ne.

U svakom slučaju, ako treba razdvajati - onda pozdravljam samo razdvjanje, ali ne i merge sa drugom živom temom, baš zbog preklapanja i kaosa.

Merge novih sa starim, zamrlim temama je ok, ali spajati dvije žive bi trebalo izbjeći. Ako su baš iste - jednu zalockati i redirectati raspravu na drugu od njih. Ostaju pregledne rasprave, after all.

Jevgenija, ako trebaš pomoć, mogu protrčati po veganima i pokušati locirati postove koji su došli iz medija, piknem na report ili popišem linkove/broj posta u pm?

No, svakako mislim da je skroz ok da mediji+vegani ostanu gdje su krenuli - u medijima. To što se upravo vodi neka sasvim druga priča o veganima, zbilja ne znači da je nužno dobro rješnje to pospajati. Od toga da može nastati kaos, do toga da se oni koji prate, osjećaju zbunjeno dvjema, zapravo različitim, a paralelnim pričama.


Ako se neka podpriča u nekom topicu toliko razmaše - napravi se nova tema 'mama koja je napravila to i to', jer, ispostavilo se da nije priča samo o veganima.

Nemarni roditelji, ili oni koji žele najbolje, ali na krivi način, su svakako jedna nova, opsežna tema, ako se toliko razmaše - zašto ne.

My 2 cents (ok, ili 10 dolara, obzirom na količinu teksta)
Topik o prehrani veganske djece je i nastao tako što se razvila rasprava na drugoj temi, ovako kako si ti opisala, i ta je metoda meni sasvim ok. Ali na topiku o novinarstvu se doslovno nastavila tema s topika o prehrani, mogu te postove ili prebaciti na topik o prehrani ili ih obrisati, jer pratiti istu stvar na dvije fronte nema smisla. Znam svih devet postova iz novinarskog topika koje sam preselila na vegane i djecu, hvala.

Što se tiče roditelja koji žele najbolje, al zajebu - nema niti jednog posta od kojeg bi mogla nastati takva tema - svi se mahom nadovezuju ili na vegane, ili na anštajne. Ne mogu secirati tu temu do smrti zato što se ljudima ne da otvoriti temu na kojoj bi pričali ono o čemu im se doista priča :ne zna:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 02 Oct 2011, 18:01
by ElliQuinn
Da se nadovežem, otvorila sam temu postom s linkom na članak o veganskim roditeljima kao primjer lošeg novinarstva jer želim čuti što drugi misle o novinarstvu u Hrvatskoj, ako ga još ima. Učinilo mi se zanimljivim. Kao nekom tko je pokrenuo temu, paše mi da se priča o veganima prebaci na vegansku temu.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 02 Oct 2011, 18:35
by Ashtaroth
jevgenija » wrote: Što se tiče roditelja koji žele najbolje, al zajebu - nema niti jednog posta od kojeg bi mogla nastati takva tema - svi se mahom nadovezuju ili na vegane, ili na anštajne.
Učinilo mi se da je možda krenulo lagano u tom smjeru, baš jer se micalo od vegana, iz ove novinske, no ok, nije da je smak svijeta.

Nisam čitala vegan-roditelj raspravu, pa ne znam točno kako tamo izgleda.[1]
Ne mogu secirati tu temu do smrti zato što se ljudima ne da otvoriti temu na kojoj bi pričali ono o čemu im se doista priča :ne zna:
Fkors. Nekad ni sjeckanje postova ne bi bilo dosta, kad bi bilo moguće izvesti to. S druge strane, nekad je bolje pustiti ih da se ispušu, pa ako se rodi neka dobra podtema - izdvojiti ju, ako ne, pustiš da potone i mir.

[1]Osvrt o mergeu je bio čisto iz tehničkog razloga - da je teško pratiti dvije paralelne teme. I da merge živih tema u pravilu - donosi kaos, a ne red, kako bi čovjek na prvu pomislio
Bila je čisto sugestija da je preglednije imati 2 slične teme ako baš treba nešto izdvajati, nego jednu u koju su nagurane dvije aktualne rasprave. Ostane tok misli, nije isprekidan uljezima. :mig:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 02 Oct 2011, 18:43
by jevgenija
Zekoslawa » wrote: Ne prosipaj otrov, ovo ti je već drugi put danas. Pokušala sam se našaliti na račun te "grozne" optužbe, to je sve. Niti sam čitala temu, niti sam pratila postove, pravo da ti kažem.

Sad kad si vidjela i reakciju forumaša, nadam se da je posve jasno zašto je ovo, osim što je bilo nepotrebno, offtopic, sidekickerski u neodgovarajućoj situaciji, usput uspjelo i uvrijediti forumaša - nisi čitala, nisi pratila postove, ali si našla za shodno reći nekom da ne sipa otrov?
Cura je ljuta, i ima pravo reći MENI da je podsjećam na modove s fhr-a u pogledu nečeg što sam premjestila na "svom" pdfu, a ona se s tim potezom ne slaže. Iznosi to na topiku koji služi za žalbe na moderatora Okruglog, na kraju krajeva.

Ozbiljno te molim da ovo ne ponavljaš.

Re: Veganska prehrana roditelja i za djecu?

Posted: 02 Oct 2011, 19:13
by nemam pojma
jevgenija » wrote: da je samo rasprava, odvojila bih je u novi topic ako ima zainteresiranih. Nema smisla da sve teme budu na jednomu topiku.
Ali to onda više nije to :ne zna:

Ne želim tjerati mak na konac, samo iskreno mislim, da takva premještanja, u većini slučajeva, nemaju smisla. Izgubi se nit teme (i svađe :D).

Re: Veganska prehrana roditelja i za djecu?

Posted: 02 Oct 2011, 19:27
by jevgenija
nemam pojma » wrote:
Ali to onda više nije to :ne zna:

Ne želim tjerati mak na konac, samo iskreno mislim, da takva premještanja, u većini slučajeva, nemaju smisla. Izgubi se nit teme (i svađe :D).
A kako za koga. Za spamersku mene isto to nije to :zubo:
taman se tu vodi rasprava o tom da se veganska prehrana pretvorila u tri teme i beskrajni flejm a nemoš pohvatat više ništa ni za glavu ni za rep. Glupo je upadat na topik sa stalnim opomenama, razdvojit ne možeš jer se u jednom postu ljudi osvrću na tri teme, i očito im se svađa. Na tom topiku je već na prve tri stranice donešen zaključak od bar troje ljudi da se radi o luđacima, i da nema veze s tim što su vegani, ali ostalima to nije bilo dovoljno. Kad, na kraju, očekivano, prijeđe isključivo u flejm, onda nemaš šta drugo nego preselit postove sa sisama, glupačama, anštajnima i ko je uskraćeniji u intelektualnom pogledu jer je/nije jeo meso, i čekat da odumre topik.

Osobno,i ja mrzim kad mi se izgubi nit svađe, ali ja je polinkam zainteresiranima. Ili izazovem Klonku na dvoboj na Prijedlogadu i onda se ko pičkica ne pojavim :D

Naviknut ćeš se. Ovo je prvi ovakav topik, jebiga. Nadam se da neće dugo :moli:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 02 Oct 2011, 21:21
by Lord Byron
Meni je malo bezveze svako nezadovoljstvo argumentirati s "isti ste kao forumhaer".

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 02 Oct 2011, 21:29
by jevgenija
Lord Byron » wrote:Meni je malo bezveze svako nezadovoljstvo argumentirati s "isti ste kao forumhaer".
Lorde, ovo nije opći topic, ako ti se raspravlja o tomu, imaš Bojkotiranje. Xi se žalila, i nemampojma je imao/la prijedlog, molim da se zadržimo na tomu.

Re: Veganska prehrana roditelja i za djecu?

Posted: 03 Oct 2011, 16:55
by nemam pojma
jevgenija » wrote:A kako za koga. Za spamersku mene isto to nije to :zubo:
Razmemo se :D

Šala

Posted: 08 Oct 2011, 04:18
by schmokljan
Jesu li dozvoljene šale na trkeljanju?

Volio bih sveobuhvatan odgovor, kako više ne bih griješio.

Hvala.

Re: Šala

Posted: 08 Oct 2011, 10:45
by ali
Daj link gdje misliš da si griješio :ne zna: :elaborat:

Vidim da ti grižnja savjesti nije dala ni zaspat :s
:D

Re: Šala

Posted: 08 Oct 2011, 10:48
by ElliQuinn
schmokljan » wrote:Jesu li dozvoljene šale na trkeljanju?

Volio bih sveobuhvatan odgovor, kako više ne bih griješio.

Hvala.
Hoćeš li se ti napokon prestati zafrkavati i početi pisati ozbiljne postove i teme?

Re: Šala

Posted: 08 Oct 2011, 12:13
by schmokljan
Ozbiljan sam da ozbiljniji ne mogu biti.

Jučer mi je spočitano da se tako ne razgovara na gutanju i da kako se ja to razgovaram i da ne znam ni šta, ali uglavnom sam se osjećao kao da sam nekome nešto skrivio.

Pa bih htio detaljnije upute od onih kojima sam skrivio da znam za ubuduće kako da pišem na gutanju, o mačkama i psima, ljudima i svijetu, a da nikoga ne uvrijedim.

Meni je jako bitno ne vrijeđati ljude koji jako ozbiljno doživljavaju pitanje kućnog ljubimca, astrologiju i sebe. Ne bih si mogao oprostiti kada bih znao da sam bio grub prema njima.

Tako da - moje su namjere časne.

Re: Šala

Posted: 08 Oct 2011, 13:21
by klonka
Naravno da su dozvoljene. Hoće li nešto biti protumačeno kao šala ili kao uvreda, ovisi i o primatelju poruke. Mislim da smo svi dovoljno odrasli da se s tim možemo suočiti i bez nekakvih zabrana odozgo. Pogotovo na chat podforumu kakav je ovaj. Čak i ako su šale neukusne ili služe potpirivanju flejma ili spuštanju rasprave na neku nižu razinu. Isto tako, onaj kome šala smeta ima pravo prigovora na nju, jedino se nema pravo pozivati na formalnu zabranu jer nje nema. Da se razumijemo, ne mislim ni na kakve konkretne postove, govorim o načinu pisanja na forumu.



Nego, zašto nova tema? Spojila bih ovo s topicom o moderiranju, ako dozvoljavaš.

Re: Šala

Posted: 08 Oct 2011, 17:03
by Eks
schmokljan » wrote:Ozbiljan sam da ozbiljniji ne mogu biti.

Jučer mi je spočitano da se tako ne razgovara na gutanju i da kako se ja to razgovaram i da ne znam ni šta, ali uglavnom sam se osjećao kao da sam nekome nešto skrivio.

Pa bih htio detaljnije upute od onih kojima sam skrivio da znam za ubuduće kako da pišem na gutanju, o mačkama i psima, ljudima i svijetu, a da nikoga ne uvrijedim.

Meni je jako bitno ne vrijeđati ljude koji jako ozbiljno doživljavaju pitanje kućnog ljubimca, astrologiju i sebe. Ne bih si mogao oprostiti kada bih znao da sam bio grub prema njima.

Tako da - moje su namjere časne.
Ajd, da tebi ne bude neugodno i da ne moraš otvarati ovakve teme, ja ću se maknuti. Više volim da mi se opali karton nego da me se jebe ovako tobože na finjaka. Moram priznati da ne kužim krem da le krem trolera s fhra niti mi je taj senzibilitet blizak pa ne bih htjela ovdje s istima u igranku. Shvaćam li ja ovo ili ono ozbiljno neće biti predmet tvoje zabave.

I da, jel to neki veliki grijeh shvaćati stvari ozbiljno? Jer, ono, mogu se i ja blesirati duž foruma i praviti se da ne shvaćam ni sam forum ozbiljno, a istodobno visjeti na njemu 24 h. Malo sam razmišljala o tome, potaknuta nekim prijašnjim slučajevima i skužila da te spike "ne shvaćam forum ozbiljno" se zapravo ne odnose na neshvaćanje foruma ozbiljno nego na pristup vrebanja prilika kome će gdje spustiti na koji način. Volim i ja sarkazam i šalu, ali ne podlu i ne tako prizemnu.

I da, nemam pojma kako se razgovara ovdje, ja sam ovdje padobranac. Stoga nemaj straha da ću ti ja određivati kako ćeš razgovarati. Iako je jasno da je i ova tema samo pokušaj produživanja jučerašnje sprdnje. Pa eto ti šlagvort.
Smiješno je u svemu tome da ja uopće nemam ništa protiv tebe i da su mi poneki tvoji postovi bili i zanimljivi.

Re: Šala

Posted: 08 Oct 2011, 17:55
by schmokljan
Samo jednu stvar - forum i forumašenje shvaćam vrlo ozbiljno, vjerojatno i preozbiljno. I nije me toga stid. I nipošto mi nije bilo namjera spuštati na taj način - jer bih sam sebi spuštao.

Ovo sam zamislio kao zajebantsku temu, kako si ti meni dala do znanja da kak se to razgovaram na gutanju, tako ovdje ja tebi. Nipošto, ali nipošto te nisam htio uvrijediti, samo te zezati.

Oprosti i to mislim bez ikakve ironije.

Re: Šala

Posted: 08 Oct 2011, 20:27
by Eks
schmokljan » wrote:Samo jednu stvar - forum i forumašenje shvaćam vrlo ozbiljno, vjerojatno i preozbiljno. I nije me toga stid. I nipošto mi nije bilo namjera spuštati na taj način - jer bih sam sebi spuštao.

Ovo sam zamislio kao zajebantsku temu, kako si ti meni dala do znanja da kak se to razgovaram na gutanju, tako ovdje ja tebi. Nipošto, ali nipošto te nisam htio uvrijediti, samo te zezati.

Oprosti i to mislim bez ikakve ironije.
Onda smo se krivo razumjeli. Sorry. :o
Nemam ništa protiv zezanja na svoj račun, samo mi se ovo bilo učinilo ozbiljnije intonirano. Sve ok.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 14 Oct 2011, 13:36
by JPK
Molim lijepo, za koji kurac mi je promijenjen naslov topica "Abić" u "Abortus"?
Tako se gubi 90% smisla topica. Ako hoćete topic o abortusu, otvorite si ga sami! :mad:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 14 Oct 2011, 14:39
by klonka
Jer je tema otišla u drugom smjeru. Ako želiš da odvojim prvih nekoliko postova i vratim ih na Trkeljanje s originalnim naslovom, mogu, ali ne garantiram da te opet netko neće krivo shvatiti.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Oct 2011, 08:28
by Morticia
Vidim da se otvara popriličan broj tema o djeci. Mislite li da sad ima potrebe za novim pdf-om, nešto tipa RiD?

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Oct 2011, 09:29
by Pješčana
mislim da ima smisla.
nešto s djecom i obiteljskim stvarima

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Oct 2011, 10:31
by schmokljan
Svakako odvojiti rodilje od nerotkinja! :mwm:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Oct 2011, 10:33
by Morticia
:rofl:

Fakat, gdje je mwm? :misli:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Oct 2011, 10:33
by ElliQuinn
schmokljan » wrote:Svakako odvojiti rodilje od nerotkinja! :mwm:
I odmah postavite podforum "Čistilište" za roditelje djece začete medicinski potpomognutom oplodnjom. : petir :

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Oct 2011, 10:40
by schmokljan
ElliQuinn » wrote: I odmah postavite podforum "Čistilište" za roditelje djece začete medicinski potpomognutom oplodnjom. : petir :
Uostalom, nemojmo se lagati, kakvo "čistilište" pobogu - neka se zove "Roud tu hel!"
: petirunapaduiskrenosti:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Oct 2011, 10:42
by dimnjak
jel bi one koje su "rodile" CR bile pod rodilje ili nerotkinje :misli:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Oct 2011, 10:47
by bliss
Morticia » wrote:
Fakat, gdje je mwm? :misli:
I tu ga spominjete :horor:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Oct 2011, 10:48
by schmokljan
Dosta šala. Razmislimo o imenu. Moj prijedlog je:

"Djeca, zabrinute im majke i očevi koji još nisu digli ruke"

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Oct 2011, 10:55
by Morticia
Što je s mwm-om, zašto ga se ne smije spominjati? :confused:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Oct 2011, 11:08
by bliss
Morticia » wrote:Što je s mwm-om, zašto ga se ne smije spominjati? :confused:
Ma smije se. Ja ga ne volim. On je prva osoba koju sam ikad stavila na ignore.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Oct 2011, 12:10
by klonka
bliss » wrote:
Ma smije se. Ja ga ne volim. On je prva osoba koju sam ikad stavila na ignore.
+1

Meni i jedina, ako izuzmemo ljude čiji me stilski izričaj toliko bode u oči da ne mogu doprijeti do sadržaja njihovih postova.




Nego, ZA podforum o životu udvoje, utroje, učetvero... muž, žena, djeca, pas, mačka, kanarinac. :D Ima li dobre volje za moderiranjem?

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Oct 2011, 12:44
by Stitch
Pitaj Lorda. :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Oct 2011, 13:11
by Lord Byron
Morticia » wrote: Fakat, gdje je mwm? :misli:
Smilujte se uskraćenome: tko/što je mwm?

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Oct 2011, 13:12
by Stitch
Biće. :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Oct 2011, 13:14
by dejzi
Lord Byron » wrote: Smilujte se uskraćenome: tko/što je mwm?
Kokošinjski troler na bazi "žene su glupe, mjesto im je u kuhinji".
Nisi niš propustio.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Oct 2011, 13:15
by bliss
Lord Byron » wrote: Smilujte se uskraćenome: tko/što je mwm?
Jedan od onih forumaša koji misle da su strašno zabavni i duhoviti u svojim pokušajima seljačkog humora, a nisu nego su samo naporni i iritantni.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Oct 2011, 13:20
by klonka
Lord Byron » wrote: Smilujte se uskraćenome: tko/što je mwm?
Slušaj ti tamo, koncentriraj se na bitne stvari. Oš moderirat obiteljski podforum, a? Prisežeš li svečano da ćeš moderirati po geslu "lijen moderator - najbolji moderator", da nećeš kažnjavati ljude i da će se tvoje moderiranje svoditi na povremeno prebacivanje postova na pravu temu? Časna trkeljaška?

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Oct 2011, 18:15
by Herp
Hekatonhir » wrote:Biće. :D
Oprosti, ovo još nije dokazato. :o

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Oct 2011, 19:07
by Lord Byron
klonka » wrote: Slušaj ti tamo, koncentriraj se na bitne stvari. Oš moderirat obiteljski podforum, a?
Najluzerskiji od svih luzerskih razloga za zahvaljivanje: nemam niti toliko vremena pa da bih mogao moderirati po ovdašnjim minimalističkim standardima.

Znam, znam, sad ispada da sam ja turbozaposlena i turbovrijedna faca, a svi vi dokoni jebivjetri :brukica:, ali ne mislim tako. Za razliku od razloga zbog kojih sam (u ono vrijeme dok mi se još nuđala :D) odbijao moderaturu "tamo", sad sam fakat u temeljitim problemima s vremenom - vidiš da nema ni plahti. :tuzni:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Oct 2011, 19:24
by ElliQuinn
I budemo li te držali zaposlenog moderiranjem, vjerojatno ih neće ni biti. Klonka, lukava si ti.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Oct 2011, 19:34
by klonka
A ja volim negove plahte. Dobro, tko je sljedeći kandidat?

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Oct 2011, 19:40
by schmokljan
A kao moderatori postojećih podforuma se ubijaju od posla pa treba još jedan? Neka se nekom dodijeli još jedan pdf i mirna Bosna. Inače, bit će više moderatora od običnih trkeljaša.

Ili da probamo s podforumom bez moderatora?

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Oct 2011, 19:51
by Herp
O poše vas :rolleyes:

Kao da bi podforum o trudnjačama, nejači, deriščadi, suprugama, preljubnicima i patologluku ikad mogao moderirati bilo tko drugi osim Tupelo.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Oct 2011, 22:04
by dejzi
Tupelo nema. Ja mislim da bi bliss mogla ako joj se da.

Ili kokoš, njoj super ide kad moderira rodilje. I religičare. :cerek:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Oct 2011, 22:06
by ElliQuinn
A da prizovemo još kojeg moderatora odande?

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Oct 2011, 22:08
by Herp
ElliQuinn » wrote:A da prizovemo još kojeg moderatora odande?
Što god mi je palo na pamet da sad napišem, bilo je preočiti sarkazam, pa neću radije ništa reći, prejeftino je. :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Oct 2011, 22:11
by ElliQuinn
Herp » wrote:
Što god mi je palo na pamet da sad napišem, bilo je preočiti sarkazam, pa neću radije ništa reći, prejeftino je. :D
A daaaj!

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Oct 2011, 22:55
by Lord Byron
klonka » wrote:A ja volim negove plahte.
Nije li to trebala ostati naša mala tajna? :rofl:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Oct 2011, 10:19
by jevgenija
Ja sam za obiteljski ako smijem tamo otvorit Svekrve.
To mi jedino beskrajno fali od "tamo".

svekrve :tuzni:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Oct 2011, 10:29
by dimnjak
svekrive?

taman sam zen vec par godina. morat cu se zakrvit da imam materijala za topic :zubo:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Oct 2011, 10:32
by Morticia
Mislite da nam treba i neka vrsta ŽUD-a? :misli:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Oct 2011, 10:37
by Nica
Morticia » wrote:Mislite da nam treba i neka vrsta ŽUD-a? :misli:
Mislim da bi za sada to mogao biti jedan pdf, nekakav obiteljski koji bi obuhvaćao i neku vrstu ŽuD-a i neku vrstu RiD-a. :)

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Oct 2011, 10:38
by Morticia
Pa kako ću na ŽUD-u pitati o dječjim kremicama i šamponima? :mama: :mama:
Među svekrvama i ljubavnicama! :mama:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Oct 2011, 10:39
by Nica
:rofl:

Rekla sam za sada, u početku, dok ne bude dovoljno tema za razdvojiti ih. :D Imajte dva ako vam je tako draže i lakše. :D Samo ne smatram potrebna dva pdf-a sa po par tema, a donekle su povezani. :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Oct 2011, 10:40
by dimnjak
zar nije ŽUD u sklopu LJISa :D odnosno, obrnuto :misli:
mislim, bar bi trebao biti. ako nis drugo onda ko ideja :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Oct 2011, 10:41
by Morticia
Da, i ja mislim da bi bilo bolje da je ŽUD u sklopu LJISa. To mi je puno logičnije. :ne zna:
Možemo otvoriti subforum na LJIsu, recimo.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Oct 2011, 10:44
by Nica
LjiS mi nije prikladan naziv za nešto što bi obuhvaćalo cjelokupan obiteljskopartnerski odnos u što spada nekakav ŽuD. Ali sami birate. :o :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Oct 2011, 10:44
by jevgenija
Morticia » wrote:Mislite da nam treba i neka vrsta ŽUD-a? :misli:
Ne. Ljubav je ionako premali, ako se odande budu izdvajale teme o partnerstvu, šta će ostat? :confused:

Taj pdf je i tamo bespotreban :ne zna:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Oct 2011, 10:45
by Morticia
Pa da, i ja tako mislim. Dakle, svekrve izvoli otvoriti na LJISu. :zubo:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Oct 2011, 10:46
by jevgenija
dimnjak » wrote:svekrive?

taman sam zen vec par godina. morat cu se zakrvit da imam materijala za topic :zubo:
Ja uopće nemam svekrvu. A tako će i ostat, ako nastavim čitat topike o svekrvama. Pomozite mi da se ne unesrećim :o :rofl:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Oct 2011, 10:46
by dimnjak
Morticia » wrote:Pa da, i ja tako mislim. Dakle, svekrve izvoli otvoriti na LJISu. :zubo:
slazem se :zubo:

i to je neka vrsta ljubavi :cerek: :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Oct 2011, 10:48
by jevgenija
Morticia » wrote:Pa da, i ja tako mislim. Dakle, svekrve izvoli otvoriti na LJISu. :zubo:
a ne ne ne - svekrve su za Obitelj. Svekrve su najzanimljiviji dio Obitelji.

Potpuno ti se iskrivila percepcija zbog tamošnjeg lošeg svrstavanja :o
Tvoj muž je SIN tvoje svekrve. Ako baš imaš peh, ona ti govori "da te voli ko svoje vlastito DIJETE". To je Obitelj, ne Život u dvoje.
Kad imaš svekrvu, to NIKAD nije život u dvoje. To je život u bar troje, ovisi na koliko je ličnosti rascijepljena Svekrva :rofl:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Oct 2011, 11:06
by Lord Byron
Nema smisla otvarati previše PDF-ova bez značajnog povećanja broja forumaša.

Na LJiS sasvim uredno ide i LJES i US i ŽuD.

Ovaj "dječji" se preimenuje u "obiteljski", "roditeljski" ili što već, i sve riješeno. :)

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Oct 2011, 12:02
by Morticia
Pa u opisu stoji roditeljstvo, mislim da nema potrebe za preimenovanjem, jasno je na što se misli, a na kraju krajeva ime je samo ime, ne igra preveliku ulogu.

Okrugli stol je to dokazao, unatoč žustrim raspravama. :p

:zubo:

:w :trk:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Oct 2011, 12:30
by jevgenija
biste li selili još nešto? Ili vratili nasilje nad djecom natrag na Okrugli? Ili već nešto od standardnih prigovora usred radnog vrijemena? :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Oct 2011, 12:33
by aisling
Balavi kutak nije vidljiv offline.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Oct 2011, 12:47
by Morticia
Jevge, mislim da je ovo ok.
Sredit će sad, ostale stare postavke ili tako neki klinac. :misli:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Oct 2011, 13:03
by klonka
Nica » wrote:LjiS mi nije prikladan naziv za nešto što bi obuhvaćalo cjelokupan obiteljskopartnerski odnos u što spada nekakav ŽuD. Ali sami birate. :o :D
Slažem se s Nicom. Ljubav i seks na LJS, a obiteljski odnosi na podforum koji se bavi obitelji. Zajedno sa svekrvama i ljubavnicama. Ja bih tamo ugurala i kućne ljubimce.

The more, the merrier. :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Oct 2011, 13:09
by jevgenija
joj dajte je nemojte s imenima pdf-ova, prošli put si je skinula boju, ovaj put će obrisat i avatar i slova u nicku ako je budete zajebavali :o :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Oct 2011, 13:16
by Morticia
:rofl:

Nemam ja ništa s tim, ja sam samo glasnik. :zubo:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 19 Oct 2011, 16:28
by ElliQuinn
Morticia » wrote::rofl:

Nemam ja ništa s tim, ja sam samo glasnik. :zubo:
A, e, i, o ili u?

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 21 Oct 2011, 14:14
by kukuriku
ja sam došla žalit da i ja oću bit moderator nečega. :crying:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 21 Oct 2011, 14:15
by ElliQuinn
kukuriku » wrote:ja sam došla žalit da i ja oću bit moderator nečega. :crying:
Čujem da se osniva informatički podforum. Počmi lobirati.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 21 Oct 2011, 14:41
by kukuriku
ElliQuinn » wrote: Čujem da se osniva informatički podforum. Počmi lobirati.
A i to što kažeš.
Svakako ispunjavam prvi hrvatski uvjet, a to je da o istom nemam pojma.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 21 Oct 2011, 14:50
by Morticia
Ali imaš pojma o sportu, je li tako? :zubo:

Imam te na umu. :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 21 Oct 2011, 14:52
by kukuriku
Morticia » wrote:Ali imaš pojma o sportu, je li tako? :zubo:

Imam te na umu. :D
Rasturam sport. Mislim, gledam ga. Aktivno, s psovanjem i sve. Čitam o sportu.
Nemoj sad reći da je uvjet i da se bavim sportom. :facepalm:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 21 Oct 2011, 14:53
by Morticia
Pih, još najbolje.
Oni koji se bave sportom nemaju vremena za forum, a kamoli za moderiranje. :o

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 21 Oct 2011, 14:57
by klonka
Eh, dokaži se, dovuci Svlačioničare na ovaj forum. :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 21 Oct 2011, 15:08
by kukuriku
klonka » wrote:Eh, dokaži se, dovuci Svlačioničare na ovaj forum. :D
Imala sam svojevremeno jednog virtualnog frenda na sportu. Ne znam piše li još tamo, na onom, jelde. Stalno ga je banalo, pa je mijenjao nikove, a onda i dijete dobio, i sad više ne znam. A baš je krasan dečko bio, i desničar i poznavatelj tenisa i odbojke i ljubitelj fantasy-a i sve. :tuzni:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 21 Oct 2011, 15:12
by Morticia
Desničar?! :eek:
Dajem kraljevstvo za par dobrih desničara ovdje!
U suprotnom ćemo uskoro svi pocrkavati od dosade u ovakvom bratstvu i jedinstvu!
Pardon, slozi.

:o :zubo:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 21 Oct 2011, 21:24
by schmokljan
Imamo Hroboatosa! :imamohrvatsku:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 22 Oct 2011, 19:15
by Stitch
Pa i ja sam desničar. Kad masturbiram, činim to desnom rukom.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 23 Oct 2011, 21:11
by Sophiae
gdje da otvorim pljuvačnicu po mužjacima koji su oženjeni, glume da nisu oženjeni (lijepo se potrude, da se tako trude na poslu imali bi puno todorića) i onda pozovu mene na dejt. pa se naljute kad skužim da su oženjeni i odem kući.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 23 Oct 2011, 21:16
by ElliQuinn
Sophiae » wrote:gdje da otvorim pljuvačnicu po mužjacima koji su oženjeni, glume da nisu oženjeni (lijepo se potrude, da se tako trude na poslu imali bi puno todorića) i onda pozovu mene na dejt. pa se naljute kad skužim da su oženjeni i odem kući.
Ljubav i seks, kat niže.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 23 Oct 2011, 21:19
by Sophiae
fala

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 25 Oct 2011, 22:37
by Sophiae
Hvalim se

Touch bb app i forumasim s ajfoma :cerek:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 26 Oct 2011, 00:55
by Ashtaroth
Jel vi uopće vidite notificatione o reportanim postovima?

Ono, kad se otvorio IT podforum, piknuh na temu o wordu da se prebaci tamo ako je prošao neprimjećen, pa nit je report zatvoren, nit je tema prebačena, jel ga tko vidio ne znam, ali se pitam jel ti reporti služe ičemu?

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 26 Oct 2011, 09:32
by jevgenija
nema trokutića pored :confused:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 26 Oct 2011, 22:28
by Ashtaroth
Ja se nadam da barem ti znaš o čemu pričaš :zubo:

Ali došao mi je notification da je report zatvoren, dakle, nije ostao saaaam i izgubljen u prostranstvima izgubljenih reporta :)

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 26 Oct 2011, 22:43
by jevgenija
iskopala sam, pa sam premjestila, i onda zatvorila report. Postojao je, ali iz nekog razloga ga nijesam vidjela na faceu pdf-a :ne zna:
reporti se pokazuju kao trokutići, naime. i onda ga klikneš i odma vidiš i razlog reporta, i post, i link na ostatak.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 26 Oct 2011, 23:04
by Ashtaroth
Ok, sad mi je jasnije o kojem trokutiću pričaš : giggle :

Al mi zvoni da se već spominjalo da se neki report sakrio... možda da napravite neki proglas 'svi nepregledani reporti nek se jave na prozivku' :zubo:

Al malo je čudno da vam tako bježe... možda ne vole da ih se klika :misli:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 01 Nov 2011, 20:20
by Melody
schmokljan wrote:Imamo Hroboatosa! :imamohrvatsku:
:rofl:
Navadit ću nam ja desetak Hercegovaca. :hiperpolitičkanekorektnostusloženomkontekstu:

Morticia wrote:Desničar?! :eek:
Dajem kraljevstvo za par dobrih desničara ovdje!
Ma kakav par. Mora ih biti makar koliko i nas :zubo:
Inače bismo ih cipelarili dok ne polude i odu. I onda opet bili sami.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 01 Nov 2011, 22:36
by jevgenija
ako im prestanete prijetit batinama, možda i dođu nekad :zubo: :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 02 Nov 2011, 18:20
by ElliQuinn
Meni se čini da je Balašević zaslužio svoju temu.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 02 Nov 2011, 18:36
by jevgenija
pa ako balaševićevci želu temu nek si je otvoru :ne zna:
ili si imala na umu da prođem sve ćetove gdje su ga spomenuli u zadnja dva dana i da izdvajam to ko luda?

jer ak si to misla, pa....

ovo -------> :rofl: :lol:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 02 Nov 2011, 18:37
by ElliQuinn
jevgenija » wrote:pa ako balaševićevci želu temu nek si je otvoru :ne zna:
ili si imala na umu da prođem sve ćetove gdje su ga spomenuli u zadnja dva dana i da izdvajam to ko luda?

jer ak si to misla, pa....

ovo -------> :rofl: :lol:
A tog ima na više tema? Ja sam primijetila samo na temi o riječima koje nas živciraju.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 02 Nov 2011, 18:39
by Pješčana
mda, ima puno postova o njemu, ima materijal aza temu, pitanje je što će od ove teme ostati

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 02 Nov 2011, 19:01
by jevgenija
ElliQuinn » wrote: A tog ima na više tema? Ja sam primijetila samo na temi o riječima koje nas živciraju.
gutanja, nesvrstani, čak mislim i psihokauč :D
Kontam da bi tema o balašu funkcionirala ako se otvori po potrebi, jer diskusanti balaševićevci hoće imat temu za to, od spajanja teško da će nešto bit.
gledala sam taj sindrom i na žk - misterije, gutanja i tako ti "viđeniji" topici su tu i tamo bili preplavljeni njime, svi odjednom, a onda je kasnije opet bio muk. Ima par postova čak i gore na admin dijelu. Ne znam zašto se to događa, valjda kvartalno svi moraju reć šta misle o njemu bar jednom :zubo:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 02 Nov 2011, 19:07
by ElliQuinn
jevgenija » wrote: gutanja, nesvrstani, čak mislim i psihokauč :D
Kontam da bi tema o balašu funkcionirala ako se otvori po potrebi, jer diskusanti balaševićevci hoće imat temu za to, od spajanja teško da će nešto bit.
gledala sam taj sindrom i na žk - misterije, gutanja i tako ti "viđeniji" topici su tu i tamo bili preplavljeni njime, svi odjednom, a onda je kasnije opet bio muk. Ima par postova čak i gore na admin dijelu. Ne znam zašto se to događa, valjda kvartalno svi moraju reć šta misle o njemu bar jednom :zubo:
Molim da se primijeti moje nediskutiranje na temu. :raspa:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 02 Nov 2011, 19:12
by jevgenija
ElliQuinn » wrote: Molim da se primijeti moje nediskutiranje na temu. :raspa:
primijećeno! :o
dodijeljena ti je čokoladna alo kiti za suzdržanost :o

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 02 Nov 2011, 19:14
by Eks
jevgenija » wrote: gledala sam taj sindrom i na žk - misterije, gutanja i tako ti "viđeniji" topici su tu i tamo bili preplavljeni njime, svi odjednom, a onda je kasnije opet bio muk. Ima par postova čak i gore na admin dijelu. Ne znam zašto se to događa, valjda kvartalno svi moraju reć šta misle o njemu bar jednom :zubo:
:rofl: :rofl: :lol: :rofl:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 03 Nov 2011, 00:07
by Herp
jevgenija » wrote:pa ako balaševićevci želu temu nek si je otvoru :ne zna:
ili si imala na umu da prođem sve ćetove gdje su ga spomenuli u zadnja dva dana i da izdvajam to ko luda?

jer ak si to misla, pa....

ovo -------> :rofl: :lol:
Ja sam prijavila post od kojeg treba početi odvajati, nije strašno. Izdvoji ga samo s te teme. :o

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 03 Nov 2011, 07:34
by jevgenija
Herp » wrote:
Ja sam prijavila post od kojeg treba početi odvajati, nije strašno. Izdvoji ga samo s te teme. :o
zašto si, ko sva druga djeca, ne želite sami otvorit topik sa smislenim uvodom? :facepalm: :rofl:

Ako doista hoćete da vam napravim temu od tih postova, zvat će vam se "kvartalno izjašnjavanje o balaševiću - ko se ne javi, pičkica" :zubo:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 03 Nov 2011, 08:58
by Herp
Može. :hekla:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 03 Nov 2011, 09:38
by jevgenija
Učinito. Slafkov post o ultimativnoj kazni ----> :rofl: :rofl: :rofl:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 06 Nov 2011, 14:13
by *jezebel*
znate sta mene ovđe zbunjuje? naslovi tema su ubi boze. mislim, ja malo sporo kopcam, pa tako ne mogu skuzit' o cemu se radi dok malo ne promozgam ili ne proucim temu. :o

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 06 Nov 2011, 14:21
by jevgenija
i mene :tuzni:
al dobro, ja ih ionak na kraju moram pročitat.
oš ih ti natjerat da stavljaju neke objašnjavajuće naslove? :moli:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 06 Nov 2011, 14:24
by Stitch
A lijepo sam rekao da botovi ne kuže metafore i ironiju. :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 06 Nov 2011, 14:53
by *jezebel*
jevgenija » wrote:i mene :tuzni:
al dobro, ja ih ionak na kraju moram pročitat.
oš ih ti natjerat da stavljaju neke objašnjavajuće naslove? :moli:
ne mogu. ja sam vjestica doma, ne mogu biti toliko ucinkovita na oba fronta. :crying:

Re: Nesvrstani

Posted: 08 Nov 2011, 12:50
by dejzi
Lokana ti je Živa.

Re: Nesvrstani

Posted: 08 Nov 2011, 13:26
by jevgenija
dejzi » wrote:Lokana ti je Živa.
nije. bila je lokana jer sam je morala čistit naživo, dok je aktivna.

Re: Nesvrstani

Posted: 08 Nov 2011, 13:31
by ElliQuinn
jevgenija » wrote: nije. bila je lokana jer sam je morala čistit naživo, dok je aktivna.
A da sad maknete cjepivo iz naslova teme?

Re: Nesvrstani

Posted: 08 Nov 2011, 13:35
by jevgenija
ElliQuinn » wrote: A da sad maknete cjepivo iz naslova teme?
A da prigovore na moderiranje stavite na za to predviđenu temu?
Inače - ne - piše Živa u toplomjerima, cjepivima, medicini - mislim da je prilično jasno o čemu je riječ.

Re: Nesvrstani

Posted: 08 Nov 2011, 13:37
by ElliQuinn
jevgenija » wrote: A da prigovore na moderiranje stavite na za to predviđenu temu?
Koju?!

Re: Nesvrstani

Posted: 08 Nov 2011, 13:38
by jevgenija
ElliQuinn » wrote: Koju?!
ovu! :D
edit: naime, upravo sam ove postove i dejzin prebacila s Nesvrstanih.

Re: Nesvrstani

Posted: 08 Nov 2011, 13:38
by ElliQuinn
jevgenija » wrote: ovu! :D
Sad osjećam blesavije nego inače. :durica:

Re: Nesvrstani

Posted: 08 Nov 2011, 13:39
by jevgenija
ElliQuinn » wrote: Sad osjećam blesavije nego inače. :durica:
Vidi edit :zubo:

Re: Nesvrstani

Posted: 08 Nov 2011, 13:43
by ElliQuinn
jevgenija » wrote: Vidi edit :zubo:
Nije pomoglo. I dalje se ne osjećam pametnije nego inače. :zubo:

Re: Nesvrstani

Posted: 08 Nov 2011, 13:46
by jevgenija
ElliQuinn » wrote: Nije pomoglo. I dalje se ne osjećam pametnije nego inače. :zubo:
i ti i dejzača ste uredno nasred nesvrstanih cendrale o lokanju topika i krivom naslovu teme koja je na Okruglom stolu.
Pisale ste na topiku Nesvrstani.
mh...
ne znam kak da bolje objasnim. :zubo:

Re: Nesvrstani

Posted: 08 Nov 2011, 14:01
by ElliQuinn
jevgenija » wrote: i ti i dejzača ste uredno nasred nesvrstanih cendrale o lokanju topika i krivom naslovu teme koja je na Okruglom stolu.
Pisale ste na topiku Nesvrstani.
mh...
ne znam kak da bolje objasnim. :zubo:
Shvatih, shvatih.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 08 Nov 2011, 14:05
by Nica
Obožavam :zubo: kad čitam neku temu, vratim se na root i vidim da ima novih postova na nekoj drugoj, a to su ti isti postovi iz prijašnje teme samo premješteni u drugu. :D

EDIT: Mislim da je ovo krivi topic i vjerojatno će biti premješteno pa ću se malo kasnije čitati na nekoj drugoj temi. :D

EDIT 2: Ovo nije kritika. :) - nije psiho :o

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 08 Nov 2011, 14:59
by Lord Byron
Nica » wrote:EDIT 2: Ovo nije kritika. :) - nije psiho :o
Mi se moramo organizirati po ovom pitanju. Dosta je bilo vrijeđanja našeg :) smajlija!!! Treba jednom odlučno stati na kraj tim objedama o "psiho smajliju". Ljudi se počinju osjećati manje vrijedni, srame se svoga :) smajlija...

Za početak, traSpareMti: "Hihot nije psiho!!!" "Nedamo naše smajlije!!" "Svi smo mi :)!!!" "Kom' je ovo psiho-smajli, daska mu u glavi fajli!" i tako to.

:)

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 08 Nov 2011, 15:02
by dejzi
Nica zna da je to psiho, zato je i stavila naznaku da ovaj put nije u psiho upotrebi.

Bajrone, mislim da je vrijeme da prihvatiš Istinu, :) je psiho. :)

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 08 Nov 2011, 15:06
by Nica
Lord Byron » wrote: "Svi smo mi :)!!!"
Ovo mi je totalni psiho, želim takvu majicu. :cerek: Može li mi to netko napraviti kao avatar? :) :D

Volim tog smajlija koristiti i u ne psiho svrhe, kao takav mi je služio samo na Gutanjima.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 08 Nov 2011, 15:07
by Morticia
To NIJE psiho smajli!!!

NIJE!!!

NIJE!!!

NIJE!!!!

:gaah: :gaah: :gaah:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 08 Nov 2011, 15:11
by jevgenija
Šta vi mislite o bombama s bojnim otrovima? :)

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 08 Nov 2011, 15:12
by aisling
Image

:)

edit: malo mi je neuredan, al za nicu je, pa ono :zubo:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 08 Nov 2011, 15:13
by dimnjak
sajkokiler smajl :)

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 08 Nov 2011, 15:23
by Nica
aisling » wrote:Image

:)

edit: malo mi je neuredan, al za nicu je, pa ono :zubo:
:cerek: :cerek:

Onak'... volim te. : smajli koji vrti nožicom :

Ali volim uredne avatare. :nezahvalna: :D Ne izgleda dobro. :( Može li biti malo veći i da možda natpis bude gore iznad, a smajli veći od slova? :brukica: :jakojakonezahvalnaijakojakozahtjevna:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 08 Nov 2011, 15:25
by aisling
Ajme grozan je :brukica:

Ajd makni to dok ga ne složim pošteno :o

Jevg, bombe su opasne :cerek:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 08 Nov 2011, 15:27
by Morticia
Što vi mislite o bombamam s bojnim otrovima? :D

Pogledaj ga, pogledaj to čudovište, gledaj ubojiti sjaj u tom oku! :o

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 08 Nov 2011, 15:28
by baja
Morticia » wrote:To NIJE psiho smajli!!!

NIJE!!!

NIJE!!!

NIJE!!!!

:gaa h: :g aah: :ga ah:
nije :amen:

ja sam o ovom htjela čak i temu otvoriti
kao, možemo biti :D , :zubo:, :hitler:, :gaah:, :cerek: .... pod normalno ( :D), a ovakvi :) smo psihotični
:zvrko: :zubo:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 08 Nov 2011, 15:33
by dimnjak
ma stvar je u kontekstu, ne samo u smajlu :tjesise:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 08 Nov 2011, 15:35
by Morticia
Apsolutno.
Recimo, kad osjetiš da te netko baš maliciozno vrijeđa, a u rukavicama.
Nema tog smajlija koji to može ublažiti. :ne zna:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 08 Nov 2011, 15:37
by ElliQuinn
Ma problem je što :) često zna biti alibi-smajlić. Popljujem te tekstom, a onda završim s :) da te uvjerim u svoju dobronamjernost i da te nisam popljuvala.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 08 Nov 2011, 15:37
by aisling
Image

Uploaded with ImageShack.us

Jel bolje?

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 08 Nov 2011, 15:38
by Morticia
ElliQuinn » wrote:Ma problem je što :) često zna biti alibi-smajlić. Popljujem te tekstom, a onda završim s :) da te uvjerim u svoju dobronamjernost i da te nisam popljuvala.
Vidiš kako je to sve subjektivno.
Ja npr. nikad, nikad ne bih stavila taj smajli u toj situaciji.
Dočim mi je za takve neke trenutke :D k'o stvoren. :ne zna:

Meni je :) isključivo dobronamjeran. :ne zna:

Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 15:39
by dejzi
Jevgenija će nas ubit ako nastavimo ćetat tamo na komentarima pa nam eto sad topik.

:) je psiho i bok. Nema drugog objašnjenja.

Iskopat ću ti oči vilicom. :)

Tako si drag da bih te ugušila jastukom na spavanju. :)


Zar je moguće da netko ne vidi tu psiho komponentu?!

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 08 Nov 2011, 15:39
by Nica
aisling » wrote:Image

Uploaded with ImageShack.us

Jel bolje?
Da. :cerek: Hvala. Što ti misliš? :)

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 15:40
by ElliQuinn
Ja tu psiho komponentu vidim u sjekiri na tvom i jevginom avataru. :raspa:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 08 Nov 2011, 15:42
by Nica
Image

:D

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 15:42
by dejzi
Pa dobro, jevg i ja jesmo pomalo psiho, tak da me ne čudi. :o

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 08 Nov 2011, 15:42
by aisling
Nica » wrote:
Da. :cerek: Hvala. Što ti misliš? :)
Da si htjela nešto mrvu drugačije, ali ti je sad bed tražit :rofl:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 08 Nov 2011, 15:42
by Lord Byron
Nekad davno, ljudi su, manje-više, rabili :) i :( - a za ostalo su koristili riječi.

Čak i ja, ogorčeni protivnik smajlija i forumskih slikovnica, ova dva smatram nužnima zbog razlike između "Ti si potpuno lud" i "Ti si potpuno lud :)".

:D mi je zlurad i podjebavajući - onako, iskeziš se "heeeee, heeeeeee, heeeeee" nadmoćno nekome u facu. Nakon nekoliko "a psiho-smajlije izvoli lijepiti nekom drugom", počeo sam koristiti :D, ali uvijek mi je nelagodno kad ga stavim jer to meni nije veseli smajli vulgaris.

:) je onako "pis, brader" smajli.

:)

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 15:43
by bliss
Nije mi psiho. Ali prihvaćam da nekima je pa se uhvatim da ga izbjegavam u komunikaciji s ljudima kojima je psiho. Koristim ga kad komuniciram s ljudima kojima nije psiho.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 08 Nov 2011, 15:43
by ElliQuinn
Lord Byron » wrote:Nekad davno, ljudi su, manje-više, rabili :) i :( - a za ostalo su koristili riječi.

Čak i ja, ogorčeni protivnik smajlija i forumskih slikovnica, ova dva smatram nužnima zbog razlike između "Ti si potpuno lud" i "Ti si potpuno lud :)".

:D mi je zlurad i podjebavajući - onako, iskeziš se "heeeee, heeeeeee, heeeeee" nadmoćno nekome u facu. Nakon nekoliko "a psiho-smajlije izvoli lijepiti nekom drugom", počeo sam koristiti :D, ali uvijek mi je nelagodno kad ga stavim jer to meni nije veseli smajli vulgaris.

:) je onako "pis, brader" smajli.

:)
Ja volim :D zbog te bezobrazne komponente.

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 15:46
by dejzi
Nica, treba ti na avataru bit forumski psiho. Ovaj ti je presimpatičan.

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 15:47
by jevgenija
dejzi » wrote:Jevgenija će nas ubit ako nastavimo ćetat tamo na komentarima pa nam eto sad topik.:) je psiho i bok. Nema drugog objašnjenja.

Iskopat ću ti oči vilicom. :)

Tako si drag da bih te ugušila jastukom na spavanju. :)


Zar je moguće da netko ne vidi tu psiho komponentu?!
O da :cerek:

Recimo, što vi, dragi diskusanti, mislite o vrelom ulju, lijevku, akumulatoru i neurotoksinima? :)

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 15:48
by aisling
jevgenija » wrote:
O da :cerek:

Recimo, što vi, dragi diskusanti, mislite o vrelom ulju, lijevku, akumulatoru i neurotoksinima? :)
I mi tebe volimo :grli:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 08 Nov 2011, 15:49
by Nica
aisling » wrote: Da si htjela nešto mrvu drugačije, ali ti je sad bed tražit :rofl:
:rofl:

Nisam sigurna kako sam ga zamišljala, ali sviđa mi se kako izgleda. :D :)
Lord Byron wrote:
:D mi je zlurad i podjebavajući - onako, iskeziš se "heeeee, heeeeeee, heeeeee" nadmoćno nekome u facu.
Meni ni taj nije zločest. Nemoj ga rabiti ako se loše osjećaš.
dejzi wrote:Nica, treba ti na avataru bit forumski psiho. Ovaj ti je presimpatičan.
A povećajte ga da izgleda normalno na sličici, a ne mutno. :o

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 15:51
by jevgenija
aisling » wrote:
I mi tebe volimo :grli:
jesi za sokić? :)

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 15:52
by dejzi
I za slova bi trebalo stavit Comic Sans. To je psiho font. :cerek:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 15:52
by Lord Byron
dejzi » wrote:
Tako si drag da bih te ugušila jastukom na spavanju. :)

Zar je moguće da netko ne vidi tu psiho komponentu?!
Naravno da postoji psiho-komponenta, ali ona nema veze sa smajlijem nego s ispisivačem rečenice.

Bilo koja od ovih rečenica nema psiho-komponentu ako se stavi :D ili :rofl: ili :zubo: ili što već? :confused:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 15:53
by Lord Byron
dejzi » wrote:I za slova bi trebalo stavit Comic Sans.
Ružičasti, obvezno.

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 15:53
by aisling
jevgenija » wrote: jesi za sokić? :)
Od čega? :o

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 15:54
by Lord Byron
aisling » wrote: Od čega? :o
Hint: lijevak, akumulator, neurotoksini?

:horor:

:)

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 15:56
by jevgenija
Lord Byron » wrote: Naravno da postoji psiho-komponenta, ali ona nema veze sa smajlijem nego s ispisivačem rečenice.

Bilo koja od ovih rečenica nema psiho-komponentu ako se stavi :D ili :rofl: ili :zubo: ili što već? :confused:
kad veliš "Tako si drag da bih te ugušila jastukom na spavanju :D" imaš ono "šalim se", širok osmijeh.

kad veliš "tako si drag da bih te ugušila jastukom na spavanju :) " imaš ono "bože, kako lijepa pomisao" - samozatajan smješak uživanja.

tako bih ja to nekako opisala kad je riječ o ovoj situaciji.
Jesi ti za sokić? :)

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 15:57
by jevgenija
aisling » wrote: Od čega? :o
od bazge :D

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 15:59
by aisling
Image

Uploaded with ImageShack.us

:misli:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 16:00
by aisling
E da, ontopic. Ni jedan smajli nije psiho. Al forumaši jesu :)

Bazga :cerek: može :cerek:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 16:02
by dejzi
Lord Byron » wrote: Naravno da postoji psiho-komponenta, ali ona nema veze sa smajlijem nego s ispisivačem rečenice.

Bilo koja od ovih rečenica nema psiho-komponentu ako se stavi :D ili :rofl: ili :zubo: ili što već? :confused:
Pa sasvim je drugačije ako staviš :D ili zubu na kraj. :ne zna:

Žuti predstavlja osobu koja ti govori najveće gadosti u svemiru i smješka se pritom, dok u očima vidiš kako zamišlja sve to i uživa u ideji.
Tako nekako. :misli:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 16:03
by *jezebel*
osim tog klanja na spavanju ili o cemu vec pricate :), meni je psiho i kad netko dodje na neku prakticnu temu da udijeli ili pita za savjet :) i onda u relativno kratak post ubaci hrpu takvih smajlija. :) onak', jbt, umri.

inace, mislim da bih se trebala malo odviknuti od roflanja, ponekad ga zaista zlorabim. al' jbg, ne mogu si pomoci. :rofl:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 16:03
by Nica
aisling » wrote:Image

Uploaded with ImageShack.us

:misli:
Mislim da je ovaj više naš forumarski. :misli:

Image

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 16:04
by jevgenija
*jezebel* » wrote:osim tog klanja na spavanju ili o cemu vec pricate :), meni je psiho i kad netko dodje na neku prakticnu temu da udijeli ili pita za savjet :) i onda u relativno kratak post ubaci hrpu takvih smajlija. :) onak', jbt, umri.
inace, mislim da bih se trebala malo odviknuti od roflanja, ponekad ga zaista zlorabim. al' jbg, ne mogu si pomoci. :rofl:
jez, mislim da gajim neke emoucije prema tebi :cerek:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 16:05
by blue
aisling wrote:E da, ontopic. Ni jedan smajli nije psiho. Al forumaši jesu :)
Točno :top:

Nije psiho, simpatičan je smajli :)

Ovo što vi pišete su bolesnoće u tekstu ne u smajliju :D :heeeee, heeeeeee, heeeeee nadmoćno, by LB:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 16:06
by ElliQuinn
Aisling, mislim da osim smajlija nisi pogodila ni točnu nijansu podloge budućeg Nicinog avatara. :čisto zlo, za koje nema odgovarajućeg smajlija:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 16:06
by jevgenija
blue » wrote: Točno :top:

Nije psiho, simpatičan je smajli :)

Ovo što vi pišete su bolesnoće u tekstu ne u smajliju :D :heeeee, heeeeeee, heeeeee nadmoćno, by LB:
blue, kako ti samo lijepo stoje šiške :)

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 16:09
by jevgenija
ElliQuinn » wrote:Aisling, mislim da osim smajlija nisi pogodila ni točnu nijansu podloge budućeg Nicinog avatara. :čisto zlo, za koje nema odgovarajućeg smajlija:
evo ti smajlića "čisto zlo":

Image :zubo:

(aisling, molim te, nemoj me ubit. samo mi je loš dan a ti jedina ne znaš gdje živim :facepalm: :zubo: )

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 16:11
by aisling
Iksić :)

I da, jevg, ne zaboravi pogledati obavijest na ulazu. Ne onu o roletaru nego onu desno od nje.

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 16:11
by blue
jevgenija » wrote: blue, kako ti samo lijepo stoje šiške :)
Image


Jesi ti na pro ili kontra strani? Image

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 16:13
by jevgenija
blue » wrote: Image


Jesi ti na pro ili kontra strani? Image
jesam :)





















:zubo:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 16:14
by ali
:) mi nije psiho.
On je u osnovi ljubazan, drag, bez loših primisli, simpatičan, voli ljude, hoće pomoći starijima, dobar je đak....... :D
Psiho štih dobiva kada ga netko zlostavlja, kada osoba zlih namjera njega koristi kao masku ili kao ukras za svoje nenormalne postove kako bi prikrila sebe ludu.

Onaj tko se boji :) smajlića kao takvog, bez da selektira tko i kako ga je upotrijebio, boji se ljudi općenito i puno previše je nepovjerljiv prema istima :zubo:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 16:15
by dimnjak
sok od bazge? :)

definitivno psiho. al to je samo zato sto mi je bazga ubojita : pilecenogice:

sok od antifriza? :)

sala :D

aha :zubo:
nije ni samo do konteksta vec i citaca :buahahaha:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 16:16
by *jezebel*
jevgenija » wrote:jez, mislim da gajim neke emoucije prema tebi :cerek:
ooou? :D

Image

eh, posebno mrzim one smajlije... jbg, ne mogu ih nac', al' mislim da sam ih vidjala na nekim srpskim zenskim ili roditeljskim forumima. onak' su dosta veliki, pickasti, s masnicama i salju pusice ili puce usnice i tako to. al' nisu nimalo simpa, nekak' su retardirano bezizrazajni.

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 16:17
by blue
jevgenija » wrote: jesam :)












:zubo:
Ok, onda :D - ili baš ti hvala :) ili ne zajebavaj se s mojim šiškama :clint:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 16:19
by jevgenija
blue » wrote: Ok, onda :D - ili baš ti hvala :) ili ne zajebavaj se s mojim šiškama :clint:
više se bojim
baš ti hvala :)
:D

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 16:20
by blue
m.za » wrote::) mi nije psiho.
On je u osnovi ljubazan, drag, bez loših primisli, simpatičan, voli ljude, hoće pomoći starijima, dobar je đak....... :D
Psiho štih dobiva kada ga netko zlostavlja, kada osoba zlih namjera njega koristi kao masku ili kao ukras za svoje nenormalne postove kako bi prikrila sebe ludu.

Onaj tko se boji :) smajlića kao takvog, bez da selektira tko i kako ga je upotrijebio, boji se ljudi općenito i puno previše je nepovjerljiv prema istima :zubo:
Jel da, da je :cerek:
Lijepi mali, buci, buci :cerek: :)

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 16:21
by dimnjak
crkni :)
mi je vise sajko od
crkni :D
pa cak i od
crkni

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 16:22
by blue
jevgenija » wrote:
više se bojim


:D
:rofl:

Nije ironija :)
Da je, bilo bi: nije ironija :D

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 16:25
by blue
dimnjak » wrote:crkni :)
mi je vise sajko od
crkni :D
pa cak i od
crkni
Da zato što se nešto ružno - crkni, spaja s nečim u osnovi dobrim ( :) ) pa daje nelagodan rezultat. ko majoneza na pizzi :ne zna: :D

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 16:29
by dejzi
Ti smajlići kurca ne valjaju. Treba pisat bez njih.
Al onda ti opet kažu da si nadrkan i bezobrazan.

Što jesam, al dobro sad.

:)

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 16:33
by ali
blue » wrote: Da zato što se nešto ružno - crkni, spaja s nečim u osnovi dobrim ( :) ) pa daje nelagodan rezultat. ko majoneza na pizzi :ne zna: :D
:facepalm:

Inače da, ne bi baš on (i ne bilo koji drugi smajlić) bio psiho da nije u osnovi jako drag i ljubazan i iskren u toj svojoj jednostavnosti smješka.
:) je nevin i naivan misli da su svi ljudi dobri, zato je jako psiho kad ga netko zloupotrebljava.

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 16:36
by dimnjak
m.za » wrote: :facepalm:

Inače da, ne bi baš on (i ne bilo koji drugi smajlić) bio psiho da nije u osnovi jako drag i ljubazan i iskren u toj svojoj jednostavnosti smješka.
:) je nevin i naivan misli da su svi ljudi dobri, zato je jako psiho kad ga netko zloupotrebljava.
i bas zato ga se moze iskoristiti da se lazno prikaze neka izjava kao njezna, dobra, trnoruzica, pepeljuga, snjeguljica i time postaje: saaaajkoooo :d :E

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 16:39
by jevgenija
m.za » wrote: :facepalm:

Inače da, ne bi baš on (i ne bilo koji drugi smajlić) bio psiho da nije u osnovi jako drag i ljubazan i iskren u toj svojoj jednostavnosti smješka.
:) je nevin i naivan misli da su svi ljudi dobri, zato je jako psiho kad ga netko zloupotrebljava.
Ti i bajron osnujte prijeki sud časti i pravde za " :) "
Daćemo vam ovlasti za procjenu digniteta " :) " i dodjelu kazne za zlouporabe. Zašto bi samo Vlada RH uvodila verbalni delikt?!?! Mi smo forum koji ide ukorak s trendovima! :o



(skoro sam napisala "ukurac s trendovima" :facepalm: :D )

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 16:42
by dimnjak
kaj to nije skoro pa isto :ne zna:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 16:44
by jevgenija
dimnjak » wrote:kaj to nije skoro pa isto :ne zna:
ne znam.
Samo znam da je u jednom trenutku došlo do hiperinflacije mog spominjanja kurca.
mater mi je čak rekla "moja kokosh, pa tebi, sine, stalno kurac u ustima".

kasnije je NJOJ bilo neugodno :facepalm: :D
Što možda ima veze s tim što su tamo bili moji frendovi koji znaju u kojim sve smislovima to jest istina :zubo:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 16:44
by ali
jevgenija » wrote: Ti i bajron osnujte prijeki sud časti i pravde za " :) "
I Dimljak je sa nama :usama:



edit: :misli: izgleda da je :Usama: = :) koji je pustio bradu :rofl:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 16:45
by jevgenija
m.za » wrote: I Dimljak je sa nama :usama:
i blue.

i njene lijepe šiške :)

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 17:05
by Margarita
Koji crni psiho?!
:) pjeva:

...Joj, da je meni ona žuta farba drečava
kada je oblačno i mračno
a ja mal'ko nabaren
pa da prodjem tvojom tarabom ko mećava
i metnem grafit erotski
za to sam, kažu, nadaren

E, kada nećes mirnim putom
primoran sam citron žutom
da ti svoje emocije otkrijem...

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 17:14
by prove
Margarita wrote:Koji crni psiho?!
:) pjeva:

...Joj, da je meni ona žuta farba drečava
kada je oblačno i mračno
a ja mal'ko nabaren
pa da prodjem tvojom tarabom ko mećava
i metnem grafit erotski
za to sam, kažu, nadaren

E, kada nećes mirnim putom
primoran sam citron žutom
da ti svoje emocije otkrijem...
margarita, zašto ti nikad ne koristiš smajlije?

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 17:22
by Pješčana
Zaštp mi je :) sajko?

1. zato što ne pišem i ne komuniciram s forumašima koji pišu stvari da je dovoljan :) za reakciju.
primjer: kava je bila fina danas. kvotano i :)
kak da ne. ja živim u svijetu neurotičnih forumaša s malo slojevitijim načinom pokazivanja emocija

2. tako mio i drag, samo čekam da vidim otkud će izletit sjekira.
mene :) podsjeća na one horore s onim lutkama koje ljudi skupljaju, pa kad je kraj neke scene, kamera u tri skoka pređe od štoka do lutke, violina vrišti u pozadini, i u zadnjem kadru lutka trepne

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 17:22
by Margarita
prove » wrote:
margarita, zašto ti nikad ne koristiš smajlije?
Lijena sam, ko će još tražiti čvrčke bez naočala. I uobražena, mislim da riječima sve mogu opisati. I ohola, ko ne kuži sam si je kriv. I nesigurna, hoću li izabrati pravoga. I oprezna, da ne ispadnem djetinjasta. Ih, ko da je lako stavit smajlića.

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 17:25
by Nikolajevna
Najviše volim zubota, on je onako dobrodušan, duša od smajlija :zubo:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 17:27
by prove
Margarita » wrote: Lijena sam, ko će još tražiti čvrčke bez naočala. I uobražena, mislim da riječima sve mogu opisati. I ohola, ko ne kuži sam si je kriv. I nesigurna, hoću li izabrati pravoga. I oprezna, da ne ispadnem djetinjasta. Ih, ko da je lako stavit smajlića.
hvala na objašnjenju. :)

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 17:30
by aisling
m.za » wrote: I Dimljak je sa nama :usama:



edit: :misli: izgleda da je :Usama: = :) koji je pustio bradu :rofl:
Bila sam i ja s vama, al jevgenija daje. Sokić :)

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 17:56
by Lord Byron
Image

Ovaj postojeći mi je nekako nezdravo bucmast. Je, to je zbog sokovne izdaje :B.

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 18:05
by Megalodona
:D je meni najljepši, smije se iskreno od uha do uha.

dimnjak je pogodila s "crkni" primjerom :D

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 18:21
by dejzi
Image

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 18:31
by Nica
Lord Byron » wrote:Image

Ovaj postojeći mi je nekako nezdravo bucmast. Je, to je zbog sokovne izdaje :B.
Evo, kako izgleda? :raspa:

EDIT: Nekako mi je razvučen. :misli: Nešto sam zeznula. :(

EDIT 2: Popravila. :cheer:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 18:56
by Margarita
Nica » wrote:
Evo, kako izgleda? :raspa:
Izgleda kao Daniel Craig. Ima preveliku gornju usnu.

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 20:08
by Herp
Spustila se večer. Hladna i jesenja. :)

Slušam otkucaje zidnog sata. :)

I glasove. :)

Glasovi mi govore. :)

Volim vas. :)

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 21:47
by aisling
jevgenija » wrote: evo ti smajlića "čisto zlo":

Image :zubo:

(aisling, molim te, nemoj me ubit. samo mi je loš dan a ti jedina ne znaš gdje živim :facepalm: :zubo: )
Sad tek vidim sliku, prije je bio x.
Kad god budeš imala loš dan slobodno me vrijeđaj ovako :cerek:

Da se mogu stavit dva avatara bome bi si ovog stavila.

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 22:07
by dimnjak
m.za » wrote: I Dimljak je sa nama :usama:



edit: :misli: izgleda da je :Usama: = :) koji je pustio bradu :rofl:
ja sam bipolarna :D
meni moze biti i snjeguljica i zla maceha smajl :)

to je zapravo smajl ubojica djecjeg lica.

Image

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 22:14
by aisling
Ovo nije ubojica, nego loše naoružana meta.

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 22:27
by dimnjak
nisam mogla izgugla obicnog :) s oruzjem, a ne otvara mi se PS :(

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 23:13
by ali
aisling » wrote:Ovo nije ubojica, nego loše naoružana meta.
:top:
Još jedan prilog tezi da je riječ o posve benignom, gotovo tupastom biću :s

On je jadan toliko naivan da je mislio da se igraju :cerek:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 23:15
by schmokljan
Smajliji su zadnje utočište neelokventnih. :mudri:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 23:19
by ali
schmokljan » wrote:Smajliji su zadnje utočište neelokventnih. :mudri:
Bog nam je dao smajlije da nam služe :hekla:

I ovaj gore se ne može zvati Hekla, kad plete :ne zna:
Koja budala mu je dala ime :zubo:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 23:20
by ElliQuinn
schmokljan » wrote:Smajliji su zadnje utočište neelokventnih. :mudri:
:tuzni:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 08 Nov 2011, 23:27
by A.P.
schmokljan » wrote:Smajliji su zadnje utočište neelokventnih. :mudri:

Image

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 00:04
by schmokljan
A.P. » wrote:

Image
Kao što rekoh.

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 00:09
by A.P.
schmokljan » wrote:
Kao što rekoh.

Image

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 00:10
by schmokljan
A.P. » wrote:

Image
Sorry, ne slušaš kul glazbu.

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 00:29
by A.P.
schmokljan » wrote:
Sorry, ne slušaš kul glazbu.

:rofl: Image Image

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 08:18
by jevgenija
m.za » wrote:
On je jadan toliko naivan da je mislio da se igraju :cerek:
Gospode, da mi je dokučiti kako tvoj um zapravo radi :rofl: :rofl: :rofl:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 09:05
by Morticia
m.za » wrote: Koja budala mu je dala ime :zubo:
To bih bila ja.
Al' da sam budala znamo već neko vrijeme. :D

Smajliji su supač. :kava:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 09:12
by Lord Byron
Morticia » wrote:
To bih bila ja.
Jedino ako si mu bila kuma na fhr-u. Većina naziva je preuzeta odande. Mislim da je to dobro. Navika.

Jedino mi jakojako fali driver. Smiley za grožnju - onako, k'o jevgino koljeno, samo s ljudskim likom. :D.

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 09:17
by schmokljan
Moja sljedeća ;) doktorska disertacija će se zvati O ljudima i smajlijima. :steinbeck:
Nepobitno ću dokazati da što je veća zastupljenost smajlija u odnosu na riječi, to je manji kvocijent inteligencije. :mudri: Naravno, ima odstupanja, ali mahom je tako. :zubo:

:facepalm:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 09:21
by Morticia
Lord Byron » wrote: Jedino ako si mu bila kuma na fhr-u. Većina naziva je preuzeta odande. Mislim da je to dobro. Navika.

Jedino mi jakojako fali driver. Smiley za grožnju - onako, k'o jevgino koljeno, samo s ljudskim likom. :D.
Ma da, dobro, preuzela sam ih od tamo.
al' mi nije ni palo n apamet da ga preimenujem. :D

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 09:25
by Lord Byron
Morticia » wrote: al' mi nije ni palo n apamet da ga preimenujem. :D
Mudro. Ja sam odustao od gahova i arghova jer nisu više 503 i 504.

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 10:39
by dimnjak
ma heklanje je na svim forumima, mislim nisam nikad pisala : pletem: a svako malo sam heklala :D

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 10:45
by Bios
:) je psiho. Bezizražajan je. Podsjeća me na one pljačkaše banaka iz filmova koji nose maske predsjednika.

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 12:25
by Trip
Ajvi » wrote::) je psiho. Bezizražajan je. Podsjeća me na one pljačkaše banaka iz filmova koji nose maske predsjednika.

ja hoću biti onaj pljačkaš banaka iz filmova koji nosi masku predsjednika :mesić:
najdoživljajniji mi Mirko :mirko:. i nekako mi uvijek fali neki bezbrižni mean-no-harm lik, s dredovima, or smthn., bez trube, nazovimo ga prigodno : stoned:, pa ako ima di za nabaviti, pucajte

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 12:37
by ElliQuinn
trip » wrote:

ja hoću biti onaj pljačkaš banaka iz filmova koji nosi masku predsjednika :mesić:
najdoživljajniji mi Mirko :mirko:. i nekako mi uvijek fali neki bezbrižni mean-no-harm lik, s dredovima, or smthn., bez trube, nazovimo ga prigodno : stoned:, pa ako ima di za nabaviti, pucajte
Image

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 16:16
by Ashtaroth
Mrgreen je negativan? :tuzni:

Mene je taj smajlić osvojio i ono, spadam u mrgreen fanove, cerek je samo pinky verzija greena i tako.
Nikad ga nisam upotrijebila u ikakvom negativnom tonu već ono - oduševljenje, jače oduševljenje i slično. Meni je stvorenje izuzetno pozitivno, i imam problem s tim da skužim da me netko s njim jebe u mozak :rofl:

Običnog smajlija volim, ali mi ova izvedba nije lijepa. Skypeov mi je ljepši. I hrpa ovih Nicnih mi je ljepša nego ovaj koji je tu pod kodom za smajlija običnog.

Volim smajlije, daju ton, emocije, pojačaju poruku.
No, bed je kad se ne tumače na isti način.

Za šale i podjebavanja imam plazijezike i kad ih nema, obično mi je prva misao 'ok, jel ovaj ozbiljan', skoro pa neovisno o tome koji smajli jest upotrebljen.

No, i dalje, stvar je interpretacija, mojih, tuđih i svih ostalih. Treba upoznavati sugovornika da znaš kakvo mu dubinsko značenje nešto ima.
Rečenice i ljude koji ih koriste gdje se napiše uvreda, stavi smajli i kasnije izgovara da je to bila šala - ne volim.

Ali smajliji sami po sebi mogu pričati priču, i te priče znaju biti baš simpa složene. Volim ih. I kod mene je dobar detektor npr, ako smajlija nema - znači da je zatišje pred oluju.
Da, u životopisu i molbama za posao imamh smajlije i da dobih posao :rofl:

I recimo puse - to ne šaljem onima kojima ih ne mogu IRL isporučiti da su tog trena preda mnom. Ono, ne grlim, ne ljubim, ne pišem da bih radila nešto što uistinu IRL ne bih napravila toj osobi.

Mislim, uživo plazim jezik i cerim se k'o mrgreen, generalno, smajlije gledam kao 'e, ja ti sad izgledam ovako nekako', a ne da s njima poručujem paralelnu priču.

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 16:25
by A.P.
Reći da su smajlići nevažni u virtualnoj komunikaciji je pretenciozno preseravanje.

To je kao da kažeš da izrazi lica i gestikuliranje u komunikaciji uživo nisu važni i da je savršeno identično govoriti jednakom intonacijom, istim tonom glasa i bez ikakve mimike lica kao što je koristiti potonje pri komunikaciji.
Ono, samo neinteligentni ljudi imaju facijalne ekspresije :rolleyes:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 16:30
by Nica
Ashtaroth » wrote:
Običnog smajlija volim, ali mi ova izvedba nije lijepa. Skypeov mi je ljepši.
Ajme, kako su meni skajpovski smajliji ružni. Inače volim smajlije, ali tamo sam si ih isključila. I mailovski su mi ružni. I msn-ovski. :D

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 16:35
by bliss
Ja isto volim mrgreen. Nije mi negativan uopće.
Neki Skajpovi smajlići su mi super, pogotovo onaj prestravljeno zabrinuti :D

Ali mejlovski smajlići su mi koma. To isljučujem. I sms-ovski smajlići. Odmah isključujem tu opciju.

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 16:44
by dimnjak
mrgreen je kraj smajlija. praotac. i sveta majka :D

skajp, msn, mejl smajliji...to nisu smajliji Image

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 18:01
by dejzi
Najbolje smajlije ikad imao je ICQ. Dok nisu uveli one mrdajuće. MSN originalni su odvratni. Skype ima nekih ok, ali ovi standardni :D, :), :( su bljak.

Plazijezik je podrugljiv. Kao i mig. :ne zna:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 18:14
by Ashtaroth
Mig podrugljiv? :eek:
Mig je meni simulacija miga u živo, znači, zafrkancija.
Plazijezik - plazi jezik.

Ono, što nitko ne gestikulira uživo? :rofl:

Što ste vi negativistički nastrojeni, nije čudo da ne kužim 'zajebancije', kad ih ni nema :rofl:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 18:26
by dimnjak
e ima 2 plazijezika, jedan je bas onako "djecji" beeeeelj.
moram ga naci.
:lik googla:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 18:28
by dejzi
A gle, ja sam navikla da ljudi koji ti pokušavaju na fino solit pamet upotrebljavaju običan mig - ;) .
Onak, pere ti mozak satima, a onda završi u stilu "Ma znaš to i sama, jel da? ;) " kao dodatno spuštanje.
Ili ide u kompletu s "Bok, maco."
Nemam toliku odbojnost prema njemu kao prema Žutom, ali ima određen negativan prizvuk.
Mrdajući mig je najčešće u upotrebi "Sve 5 :mig: " kad vidiš po ostatku teksta da nije sve 5, al se pravimo da je da ne bi bilo sranja.

Vjerujem da na moj doživljaj jako utječe forum na kojem sam odrasla, gdje su ljudi većinom bili psiho i retardirani, al jebiga sad. :D

I ne volim ni ljude koji uživo migaju, kad smo već kod toga. :rofl:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 18:30
by dimnjak
Image
ovakvog volem :)

on mi ima i popratni zvuk beljenja, za razliku od staticnog :p :D

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 18:33
by bliss
Svakom smajliću se može pripisati negativno značenje ako ga se stavi u takvu rečenicu. I onda ako ga često vidite u takvoj rečenici, sasvim benigni smajlić vam postane negativan.

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 18:35
by dimnjak
meni je najjebeniji :o
to je drolja smajl jer moze ici uz svaki moguci kontekst i biti sve sto zelis :cerek:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 18:36
by *jezebel*
ovaj belj je najbolji:
Image

inace volim one sirocice s tanasnim rucicama. :cerek:

Image Image Image

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 18:38
by jevgenija
dimnjak » wrote:meni je najjebeniji :o
to je drolja smajl jer moze ici uz svaki moguci kontekst i biti sve sto zelis :cerek:
meni je taj "u pravu sam i ne zajebavaj" ili "vidi me bre kako pametujem, sve se praši"
e, i nekad znači da je to što sam baš rekla užasno važno! :o

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 18:40
by dimnjak
:D
drolja smajl :D

pa meni on ide najvise uz ovo sto si napisala, s nastavkom: pusa! :D :o

al moze jos uz puno, puno toga :)

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 18:43
by dejzi
bliss » wrote:Svakom smajliću se može pripisati negativno značenje ako ga se stavi u takvu rečenicu. I onda ako ga često vidite u takvoj rečenici, sasvim benigni smajlić vam postane negativan.
Točno to. :o

Imam neke smajliće na crnoj listi samo zato što su ih određeni ljudi silovali. A ti određeni ljudi mi nikako nisu sjeli.
*jezebel* wrote:ovaj belj je najbolji:
Je. :cerek:
Prosto ga čujem kako radi prrrrrr. :cerek:



Crveni je genijalan, slažem se s dimnjakom. :o

I ne kužim zašt mi forum razjebe link na smajlić kad kvotam. :misli:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 18:56
by dimnjak
*jezebel* » wrote:ovaj belj je najbolji:
Image

inace volim one sirocice s tanasnim rucicama. :cerek:

Image Image Image
i ja ih volem. stavila sam ih na molbama da ih se uvrsti, no nije mi uslisana zelja. bit ce jer nisam stavila na kraju posta :o

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 18:57
by bliss
Kak su super ovi od jezebel :cerek:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 18:59
by dimnjak
bliss » wrote:Kak su super ovi od jezebel :cerek:
jesu :cerek:

ja sam molila za ove

Image Image Image Image Image Image Image Image
sad se svako mali vracam na taj post po url :D

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 19:03
by dejzi
Ja sam mislila da smo bliss dobili. :crying:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 19:04
by dimnjak
nismo, zato sam ga tu ubacila jer bliss obozavam i na drugim mjestima cesto koristim i veselila sam se kad sam vidjela da si ga i ti stvaila.

ovo su odbaceni :(

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 19:09
by bliss
dejzi » wrote:Ja sam mislila da smo bliss dobili. :crying:
Pa imate me. :ne zna:
dimnjak wrote:bliss obozavam
Ah :cerek:


Oprostite, nisam mogla odolit :D

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 19:11
by dejzi
Bliss je najbolji smajlić u svemiru za prikaz veselja. Tako retardirano ja izgledam kad sam zaljubita, ono, polunafiksano. Morat ćemo se borit! :usama:


Bliss, odi pls na serije prokomentirat Misfitse, zanimaju me dojmovi. :D

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 09 Nov 2011, 20:38
by Trip
ElliQuinn » wrote: Image
:s :rofl:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 10 Nov 2011, 00:47
by dimnjak
nasla sam svoj novi omiljeni smajl: Image
totalno je :cerek:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 10 Nov 2011, 01:48
by kuki
jevgenija » wrote: meni je taj "u pravu sam i ne zajebavaj" ili "vidi me bre kako pametujem, sve se praši"
e, i nekad znači da je to što sam baš rekla užasno važno! :o
Pa to je blush. Bio je blushniji nekad, ne znam, dvijetisućeičetvrte, pa su ga promijenili u ovoga. :) je pakleno psiho, :D je frendli. S vama koji to tumačite obrnuto se ne želim naći uživo jer bi se poklali zbog misinterpretacije mimike. :D

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 10 Nov 2011, 01:51
by Nica
kuki » wrote:...
Kako ti se sviđa moj avatar? :D

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 10 Nov 2011, 01:54
by Mulica
samo sam došla reć da jezebel krade smajliće od mene! :raspa:

doduše, krala je i moj recept za juhu od hokaidice, pa me ne čudi :rolleyes:

e da, :) --> psiho, mačeta iza leđa, sarkazam, mrzitelj...i tako to :o

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 10 Nov 2011, 02:06
by kuki
Nica » wrote:
Kako ti se sviđa moj avatar? :D
Tvoj izgleda iskrenije. :) ima manje podignute kuteve usana. Tvoj avatar ima podignutije kuteve usana i izdužene oči, zbog čega izgleda kao da mu se i oči smiju, a ne kao fin momak iz susjedstva koji ispeglanom maramicom otire krv sa svoje motorne pile.

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 10 Nov 2011, 12:35
by Mustique
:o - penisogutajući smajlić

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 10 Nov 2011, 13:28
by *jezebel*
AdMulica » wrote:samo sam došla reć da jezebel krade smajliće od mene!

doduše, krala je i moj recept za juhu od hokaidice, pa me ne čudi

e da, :) --> psiho, mačeta iza leđa, sarkazam, mrzitelj...i tako to
mulice :), prijavila sam ti post. :) drugi put kad ne budes skuvala po mom receptu :durica:, napravit cu vudu lutkicu od bundeve, napisati na nju ''mulica'' i otkotrljati je... ne znam kamo. :mad: uglavnom, prijavila sam ti post. :) nikad neces postati mod. :)

ljubica. :cerek:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 10 Nov 2011, 15:52
by prove
da se žući natandrče uši uopće ne bi doša u obzir ka psiko. nako, velike klempave uši. :) :ne zna:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 10 Nov 2011, 19:26
by Beta ženka
E, meni nije jasan serek, :serek: što to visi s njega, neka govanca (sere na dvije hrpe?), što li? :ne zna:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 10 Nov 2011, 19:38
by Bios
Nogice. :D

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 10 Nov 2011, 19:39
by Beta ženka
Ajvi » wrote:Nogice. :D
Jebat ga, nema mi veze sa sranjem i "serekanjem". :zubo:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 10 Nov 2011, 19:48
by Mulica
*jezebel* » wrote:
mulice :), prijavila sam ti post. :) drugi put kad ne budes skuvala po mom receptu :du rica:, napravit cu vudu lutkicu od bundeve, napisati na nju ''mulica'' i otkotrljati je... ne znam kamo. :m ad: uglavnom, prijavila sam ti post. :) nikad neces postati mod. :)

ljubica. :cer ek:
jezebel :) hvala što si ga prijavila! nažalost, ja sam jevgeniji vjenčana kuma pa me neće sankcijonirati :)
moja je juha bolja i pomiri se s tim :durica:
tvoju vudu lutkicu ja već imam Image jel te peče guz'ca? :) mod ću postat sad uskoro! na psikologiji nema moda, a svi znaju da smo psikologija i ja ko biber i glasba! :o


koji psiho post :mama:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 10 Nov 2011, 23:41
by Pješčana
Mulice, trebala bi slijediti primjere vođe.
udruži se s nekim u koaliciju, za veću šansu.

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 11 Nov 2011, 00:17
by Beta ženka
Mustique » wrote::o - penisogutajući smajlić
Perverznjakušo. :D

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 11 Nov 2011, 00:18
by Mulica
Pješčana » wrote:Mulice, trebala bi slijediti primjere vođe.
udruži se s nekim u koaliciju, za veću šansu.
mjaumjau koalicija! :o

oš ti sa mnom u koaliciju? Image

možemo i lovit moderaturu na psikologiji na krstarici! :ne zna: ako si zainteresirana! ti budi mozak operacije, ja ću keljit smajliće :cerek:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 11 Nov 2011, 13:33
by Sašenka
Meni je isto :) psiho smajli, totalno creepy :)

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 11 Nov 2011, 14:07
by kukuriku
:) je najobičniji, obični, skzoz naskroz obični smajli. ali sumnjam da ga koristim jer je dosadan.
a najbolji smajli IKAD je ovaj : :cheer:

k tome; dosta koristim i :misli: i :ne zna:, a volim i :o i :zzz: , :raspa: i :kokice:.

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 12 Nov 2011, 11:52
by Serenità
Za :) - ovisi o kontekstu.
Previše koristim smajlije. Ne mogu si pomoći. :o

I mislim da biste trebali dodati onog s noćnom kapicom šta vuče dekicu za sobom.

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 12 Nov 2011, 12:51
by ali
prove » wrote:da se žući natandrče uši uopće ne bi doša u obzir ka psiko. nako, velike klempave uši. :) :ne zna:
Image

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 13 Nov 2011, 11:54
by aisling
Ništa, ništa, samo malo da vas pohvalim. Nemam se na što žalit. Koliko god možda izgledalo nekad da ne radite ništa, ipak nije istina. Radite, i to dobro.

Image

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 14 Nov 2011, 19:45
by jevgenija
ok, sad se više ne mogu pravit da nisam ovo pročitala.
Samo ne znam šta bi rekla :love:
Zeleni su najbolji :cerek:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 14 Nov 2011, 19:47
by aisling
Imaš pravo, nisam danas još ni jednu temu otvorila. Ono što je Ellli otvorila s mojim imenom se ne računa. Hoćeš jednu o sprovodima ili o primanju komplimenata?

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 14 Nov 2011, 20:04
by jevgenija
o sprovodima. to mi je nekako draže. :xzubo:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Nov 2011, 09:01
by kukuriku
Postala sam moderator. :xlux: :xlux: :xlux:

Ha, Mulice, pojedi se. :bicedobro:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Nov 2011, 09:03
by Morticia
:rofl: :rofl:

Sad moraš doć' na sabor. :o
Moderatorima je to po službenoj dužnosti. :kava:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Nov 2011, 09:05
by kukuriku
Morticia » wrote::rofl: :rofl:

Sad moraš doć' na sabor. :o
Moderatorima je to po službenoj dužnosti. :kava:
nego, ti ćeš sad prebaciti sporcke postove na sport ili ja? ako ja, reci mi kako?

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Nov 2011, 09:07
by Morticia
:rofl: :rofl:

Ne znam, konzultiraj se malo s drugim modovima.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Nov 2011, 09:11
by Morticia
Btw, tko god je bude učio i pomagao, k'o Boga vas molim- objasnite joj i brisanje shadowa.

U suprotnom se osjećam k'o Wolf, čisteći za vama. :o

:rofl: :rofl: :rofl:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Nov 2011, 09:13
by jevgenija
premjestito.
s ostalim se zajebavajte sami, danas imam posla na poslu :mad:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Nov 2011, 15:31
by kukuriku
Morticia » wrote:Btw, tko god je bude učio i pomagao, k'o Boga vas molim- objasnite joj i brisanje shadowa.

U suprotnom se osjećam k'o Wolf, čisteći za vama. :o

:rofl: :rofl: :rofl:
šta je to šedov?

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Nov 2011, 15:33
by Morticia
To ti je kad seliš temu s jednog pdf-a na drugi.
Postoji mogućnost da tzv. "šedov" te teme ostaviš na pdfu na kojem je otvorena.
I onda to visi.

Znači, kad seliš trebaš i to kliknuti, da se makne s prvog pdfa.

Kako i gdje ne pitaj me, zaboravila sam.

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 17 Nov 2011, 17:53
by babsjohnson
Mustique » wrote::o - penisogutajući smajlić
Ovaj? Image

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 17 Nov 2011, 18:46
by dejzi
Klonka kljuĆala prvi topiĆ. Ćestitke! :xlux:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 17 Nov 2011, 18:52
by klonka
Hvala. Image

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 17 Nov 2011, 20:55
by Morticia
Opa!
Idem Ćitat! :lux: :zubo:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 17 Nov 2011, 20:57
by Morticia
:rofl: :rofl: :rofl:

Najbolje je kako su se šutali s njim.
Moje NIJE.
Ni moje!
Nije!
Nije!
Nisam!
Nisam!

:rofl:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 19 Nov 2011, 11:51
by emanca
dejzi » wrote:
Plazijezik je podrugljiv. Kao i mig. :ne zna:
potpuno suglasna za mig. tako nešto drsko, bezobrazno, podlo i podcjenjivačko kao taj smajlić se rijetko viđa

kao da bilo kakva pljuvačina može biti zaboravljena nakon miga

mig je ustvari zli brat blizanac užasno simpatičnog :bicedobro:

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 19 Nov 2011, 11:58
by ElliQuinn
Ma daaaj! Mig znači "ono, kužimo se". Baš nije bezobrazan.

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 19 Nov 2011, 15:42
by blue
:eek:
Tibokca, bolje nikakve smajlije ne pisat, svakako ljudi tumace :zubo:

Disclaimer: ni jedan od ovdje upotrebljenih smajlija nije sajko

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 20 Nov 2011, 09:34
by emanca
ElliQuinn » wrote:Ma daaaj! Mig znači "ono, kužimo se". Baš nije bezobrazan.

meni je
:durica:
i naravno, mislila sam da ga i svi drugi tako doživljavaju, pogotovo oni koji ga koriste.

kad tamo, ljudi različito razmišljaju. ko bi reko, ko bi li se nado

Re: Kako doživljavate smajlije?

Posted: 21 Nov 2011, 00:57
by kuki
:) nije psiho ako slijedi iza istinski smajlaste rečenice.

Danas sam ga koristila i bio mi je bed. :rofl:

:mig: je ponekad užasno patronizirajući.

A mislim, to je kao u životu, možeš nekome s ljubaznim osmijehom smjestiti nož u leđa, a možeš mu se i iskreno nasmiješiti. Forumska konfuzija odražava rillajfnu.

Sjećam se kako me šokiralo što se u portugalskom (koliko se sjećam) "mislim" kaže "želim reći" ili obrnuto. Čudnog li naroda.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 30 Nov 2011, 20:38
by ElliQuinn
Daklem, što se tiče tema o novinarstvu: već mi je i prije palo na pamet da je slafkova tema dosta slična mojoj staroj, ali sam bila lijena tražiti. Danas sam predložila da se spoji jer ju je JPK dignuo iz mrtvih, a svi su primijetili da je mogao taj upis staviti na novinarsku temu na OSO-u. To mi je samo potvrdilo da su teme dovoljno bliske da bi mogle postati jedna.

Druga je stvar ono što blaze kaže, da se iz teme dosta naknadno onda izbacuje chat. Možda je bilo bolje rješenje staviti moderatorski komentar da će to ostati neobrisano, ali da se slična komunikacija neće tolerirati zbog preseljenja na OSO. :ne zna:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 18 Feb 2012, 22:42
by nina williams
Pozdrav, ja sam vam nova zadužena za miroljubivu koegzistenciju na PDF-u.
:w
Uzdajmo se u uspješnu suradnju. :zubo:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 06 Mar 2012, 18:52
by Almost Rosey
Oo, zdravo :w

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 30 Mar 2012, 14:43
by ElliQuinn
Samo da primijetim kako se tema o vitkim ženama preobrazila u četeraj o gutanju alkohola. :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 30 Mar 2012, 17:53
by klonka
A prije toga u raspravu o debelima pa o modnim blogericama pa o modnim blogericama bakama pa o visokim i niskim ljudima... neka ćeta, nema joj spasa. :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 25 Mar 2013, 22:45
by miky0
Ljudi,jedno pitanje

Jeli na ovom forumu postoji mogucnost otvaranje topica s anketnim pitanjem?

Unaprid se zafaljujem.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 25 Mar 2013, 23:02
by Karlinjo
miky0 » wrote:Ljudi,jedno pitanje

Jeli na ovom forumu postoji mogucnost otvaranje topica s anketnim pitanjem?

Unaprid se zafaljujem.
Koliko vidim ima. :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 25 Mar 2013, 23:05
by Eks
Karl Jozef » wrote: Koliko vidim ima. :D
,

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 25 Mar 2013, 23:30
by miky0
Karl Jozef » wrote: Koliko vidim ima. :D
Jbt,ja ne vidim...

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 25 Mar 2013, 23:31
by Karlinjo
miky0 » wrote: Jbt,ja ne vidim...
Odeš gdje već ideš da otvoriš novi topic i onda dolje pri dnu ekrana označeno ti je Options a pored toga Poll Creation, ... nisam gledao detaljno al' čini mi se u svaku liniju upišeš pojedinu mogućnost.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 26 Mar 2013, 00:10
by miky0
Prnasao,napravio sve "kako treba",i eno topica bez ankete... :facepalm:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 26 Mar 2013, 00:13
by MightyMe
Ajde napiši mi tu anketno pitanje i opcije pa ću ja stavit anketu.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 26 Mar 2013, 00:51
by miky0
MightyMe » wrote:Ajde napiši mi tu anketno pitanje i opcije pa ću ja stavit anketu.
Koja vam je Vlada RH najgora od 1995-danas? Zasto?

1. 1995-2000 Matesa (HDZ)

2. 2000-2003 Racan (SDP-Koalicija)

3. 2003-2009 Sanader (HDZ)

4. 2009-2011 Kosor (HDZ)

5. 2011- ? Milanovic (SDP-Koalicija)

Hvala na pomoci.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 26 Mar 2013, 00:55
by MightyMe
Nema na čemu. :)

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 22 Oct 2015, 12:52
by Quark
ja bi iskreno pohvalija ovi forum i upravu ode san dva dana a još nisan dobija ban

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 22 Oct 2015, 12:55
by 7nationarmy
ja sam isto pun pohvala, tu sam sat vremena i osim sta mi zemske salju fotke golih cica u inbox, nemam zamjerki.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 22 Oct 2015, 19:22
by MightyMe
Gledan vas. :raspa:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 22 Oct 2015, 22:19
by Quark
MightyMe » wrote:Gledan vas. :raspa:
tek na ovom monitoru vidi da ti je nick crveni :brukica:

skužajte šjor admin nisan ja ništa to me ovi 7nationarmy nagovorija

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 23 Oct 2015, 07:28
by 7nationarmy
istina, uvijek ja kriv. nikad nije windows xp, uvijek sedmica.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 01 Sep 2016, 21:15
by haram
7nationarmy » wrote:istina, uvijek ja kriv. nikad nije windows xp, uvijek sedmica.
Ja sam daltonist, uvijek vidim usrano sivo/smeđu...

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 16:44
by Herbicidna
Lipo je tu, al me zanima koji je plan jednom kad se estetski sve uredi?
Jel čekamo i dalje da netko novi dođe, stari se vrate ili ča?
:kokice:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 17:01
by MmeTipfeler
Herbicidna wrote:
16 Feb 2017, 16:44
Lipo je tu, al me zanima koji je plan jednom kad se estetski sve uredi?
Jel čekamo i dalje da netko novi dođe, stari se vrate ili ča?
:kokice:
Čekamo da Trkeljanje napokon propadne. U to se već dugo ulaže velik trud, šteta bi bilo da bude uzaludan. Pijemo šampanjac, a orkestar svira u pozadini. :bicedobro:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 17:05
by Herbicidna
MmeTipfeler wrote:
16 Feb 2017, 17:01
Čekamo da Trkeljanje napokon propadne. U to se već dugo ulaže velik trud, šteta bi bilo da bude uzaludan. Pijemo šampanjac, a orkestar svira u pozadini. :bicedobro:
aha, i mislila san si... :zubo:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 17:06
by miky0
A brod pun ludjaka -tone :xlux:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 17:07
by miky0
Herbicidna wrote:
16 Feb 2017, 17:05
aha, i mislila san si... :zubo:
Imas li neku ideju?

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 17:25
by Herbicidna
miky0 wrote:
16 Feb 2017, 17:07
Imas li neku ideju?
Ovak na prvu (nemojte me gađat) vidit čega fali na onom forumu pa probat to tu izmislit :misli: Al čitajuć zadnjih dana redom sve podforume, vidim da se prije ili kasnije ovdi sve svede na "onaj forum", pa to možda i nije neka ideja... :tuzni:

Opći forumi izumiru, samo Reddit cvjeta. Men na r/croatia smeta ča je sve puno mlađe muškadije, tak da bi možda mogli nekak privuć mlađe žene, al onda opet one su na Instagramu... :misli: Ostaje valjda uzgajat forum za nostalgičare dobi od 27 do 50 godina. :zubo:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 17:41
by MmeTipfeler
Herbicidna wrote:
16 Feb 2017, 17:25
Ovak na prvu (nemojte me gađat) vidit čega fali na onom forumu pa probat to tu izmislit :misli: Al čitajuć zadnjih dana redom sve podforume, vidim da se prije ili kasnije ovdi sve svede na "onaj forum", pa to možda i nije neka ideja... :tuzni:
Nažalost, ovdje se ustrajno ne prihvaća upozoravanje na činjenicu da je stalna usporedba s "onim forumom" kontraproduktivna. Ovamo dolaze pisati samo kad ih "tamo" baniraju. Glupo, ali je tako.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 17:44
by Herbicidna
MmeTipfeler wrote:
16 Feb 2017, 17:41
Nažalost, ovdje se ustrajno ne prihvaća upozoravanje na činjenicu da je stalna usporedba s "onim forumom" kontraproduktivna. Ovamo dolaze pisati samo kad ih "tamo" baniraju. Glupo, ali je tako.
Pa da. Možda da počnemo dramu uzgajat? :zubo: Forumi za razna tračanja koječega i drama kanali na jutjubu cvjetaju isto trenutno... :misli:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 19:24
by Leteća
MmeTipfeler wrote:
16 Feb 2017, 17:41
Nažalost, ovdje se ustrajno ne prihvaća upozoravanje na činjenicu da je stalna usporedba s "onim forumom" kontraproduktivna. Ovamo dolaze pisati samo kad ih "tamo" baniraju. Glupo, ali je tako.
Prirodna selekcija FTW! :bicedobro:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 21:19
by Leteća
Dajte maknite ono 2011. - 2017. Osjećam se kao na dječjem grobu. :facepalm:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 21:23
by Euklid
:rofl: :rofl:

ko zna, možda je to predznak da će trkeljanje kihnuti ljeta gospodnjega 2017. :ne zna:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 21:25
by Kaligula Napoli
Leteća wrote:
16 Feb 2017, 21:19
Dajte maknite ono 2011. - 2017. Osjećam se kao na dječjem grobu. :facepalm:
Promijeni si temu, na plavom nema tog :)

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 21:28
by Quark
Leteća wrote:
16 Feb 2017, 21:19
Dajte maknite ono 2011. - 2017. Osjećam se kao na dječjem grobu. :facepalm:
daj molin te... meni na blogu piše 2010-2017 :zubo:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 21:30
by Herbicidna
Quark wrote:
16 Feb 2017, 21:28
daj molin te... meni na blogu piše 2010-2017 :zubo:
tvoj je barem u školu krenija :tuzni:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 21:33
by Leteća
Euklid wrote:
16 Feb 2017, 21:23
:rofl: :rofl:

ko zna, možda je to predznak da će trkeljanje kihnuti ljeta gospodnjega 2017. :ne zna:
To mi se isto ne sviđa. Bolje bi bilo nešto u stilu "trolling since 2011." al da je na rvackom. Ili barem hrvatski u zagradama. :zubo:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 21:37
by Donna Sole
Leteća wrote:
16 Feb 2017, 21:19
Dajte maknite ono 2011. - 2017. Osjećam se kao na dječjem grobu. :facepalm:
Gle stvarno, sad i ja vidim epitaf. :giggle:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 21:41
by MmeTipfeler
Kaligula Napoli wrote:
16 Feb 2017, 21:25
Promijeni si temu, na plavom nema tog :)
Rekoh ja vama: Absolution rulz. :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 21:45
by Euklid
na Square ga ima... ali pošto ga sam ne bih ni primjetio ko ga j...

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 21:49
by Leteća
MmeTipfeler wrote:
16 Feb 2017, 21:41
Rekoh ja vama: Absolution rulz. :D
Okej, za katolike. Meni se poganoj ne da drkati po postavkama. Dovoljno se napatim dok biram deterdžente i žalim za mrakom komunizma kada je čovjek mogao reći "drugarice, molim vas pola kruha i litru mlijeka". Mater mu tko je upalio svjetlo. :zubo:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 22:22
by Stitch
Leteća wrote:
16 Feb 2017, 21:19
Dajte maknite ono 2011. - 2017. Osjećam se kao na dječjem grobu. :facepalm:
Ahm, ja sam za to kriv, stoji od danas. Pisalo je 'Forum', što je samo po sebi vidljivo i nije vrijedno isticanja. :D

Razmišljajući čime da to zamijenim, sjetih se nekih promidžbenih trikova kao što su kvaliteta, tradicija, postojanost... Zašto ne spomenuti činjenicu da Trkeljanje već šestu godinu gura dalje, a mnogi su mu prognozirali krah?

Bolje da ne spominjem Mortišin komentar nakon što je čula da sam forum dao Judolinu. :rofl: Eto, zalijepih to u spomen na skeptike. :cerek:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 22:27
by Leteća
Stitch wrote:
16 Feb 2017, 22:22
Ahm, ja sam za to kriv, stoji od danas. Pisalo je 'Forum', što je samo po sebi vidljivo i nije vrijedno isticanja. :D

Razmišljajući čime da to zamijenim, sjetih se nekih promidžbenih trikova kao što su kvaliteta, tradicija, postojanost... Zašto ne spomenuti činjenicu da Trkeljanje već šestu godinu gura dalje, a mnogi su mu prognozirali krah?

Bolje da ne spominjem Mortišin komentar nakon što je čula da sam forum dao Judolinu. :rofl: Eto, zalijepih to u spomen na skeptike. :cerek:
Daaaj, znam da to želiš. Neću nikom reći, časna pionirska. :cerek:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 22:31
by Stitch
Neću. Ali nije teško zaključiti. :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 22:32
by Euklid
Stitch wrote:
16 Feb 2017, 22:22
Zašto ne spomenuti činjenicu da Trkeljanje već šestu godinu gura dalje, a mnogi su mu prognozirali krah?

Bolje da ne spominjem Mortišin komentar nakon što je čula da sam forum dao Judolinu. :rofl: Eto, zalijepih to u spomen na skeptike. :cerek:
:kokice:

:kokice:

:ceka:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 22:37
by Leteća
Stitch wrote:
16 Feb 2017, 22:31
Neću. Ali nije teško zaključiti. :D
Glupa sam, jebote. Na Trkelju sam počela pisati tek nakon te primopredaje i stekla sam dojam da su si dobri. :ne zna:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 22:54
by Stitch
Leteća wrote:
16 Feb 2017, 22:37
Glupa sam, jebote. Na Trkelju sam počela pisati tek nakon te primopredaje i stekla sam dojam da su si dobri. :ne zna:
Ne pizdi. Znam da si vrlo inteligentna, nisam slijep. Ali dobro, kako ne bi pomislila da te zajebavam: nemoj miješati pristojnost i naklonost. Mortiša nije bila naklonjena Judolinu, bila je prilično skeptična, ali voljela je Trkeljanje, bilo joj je stalo do njega, pa je zato šutjela. Ali na mene se ljutila. Što mi nije bilo bitno, dao sam forum Judolinu dijelom zato što je napisao plan djelovanja, kao što sam i tražio, a dijelom njoj i ostaloj kliki u inat. Ona mi je draga, ali ostatak tog društva, recimo to lijepo, baš i ne volim.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 23:02
by Leteća
Stitch wrote:
16 Feb 2017, 22:54
Ne pizdi. Znam da si vrlo inteligentna, nisam slijep. Ali dobro, kako ne bi pomislila da te zajebavam: nemoj miješati pristojnost i naklonost. Mortiša nije bila naklonjena Judolinu, bila je prilično skeptična, ali voljela je Trkeljanje, bilo joj je stalo do njega, pa je zato šutjela. Ali na mene se ljutila. Što mi nije bilo bitno, dao sam forum Judolinu dijelom zato što je napisao plan djelovanja, kao što sam i tražio, a dijelom njoj i ostaloj kliki u inat. Ona mi je draga, ali ostatak tog društva, recimo to lijepo, baš i ne volim.
Osobno nemam živaca za to da budem pristojna prema ljudima kojima nisam naklonjena, osim kad sam za to plaćena. Bit će da sam kurva i ne razumijem dame poput nje. Lijepo smo se tipkale, a kod upoznavanja uživo je nešto zaštekalo. Ako misliš na ekipu s ŽK, tu nemam lijepe riječi pa je bolje da šutim. A ako misliš na Vrrrleta, fali mi njegov paranormalni humor. :(

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 23:18
by Stitch
Na ŽK mislim, da. Zapravo je Elli predložila da forum dam Judolinu. On će, kao, rastjerati te kokoši jer neće imati živaca za nadjebavanje s njima. Ja pak nisam htio da sve bude tako očito iako mi se ideja odmah svidjela. Pa sam tražio nekakav plan i program. Vi ste ga imali - i ostatak je poznat. :D

A Vrle i meni fali. Njega izuzimam iz tog društva.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 23:22
by Leteća
Stitch wrote:
16 Feb 2017, 23:18
Na ŽK mislim, da. Zapravo je Elli predložila da forum dam Judolinu. On će, kao, rastjerati te kokoši jer neće imati živaca za nadjebavanje s njima. Ja pak nisam htio da sve bude tako očito iako mi se ideja odmah svidjela. Pa sam tražio nekakav plan i program. Vi ste ga imali - i ostatak je poznat. :D

A Vrle i meni fali. Njega izuzimam iz tog društva.
Elli je nakon udaje trebala promijeniti ime u Harley. :rofl:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 23:30
by Stitch
Mah, njoj je dobro. Ona se, za razliku od mene, više ne bavi forumima. I ne opterećuje se njima. Visi na Fejsu, što ja ne mogu jer moram birati. Ako sam ovdje, ne mogu biti tamo. U suprotnom, ništa ne bih stigao. :D

No ovo je ionako aranžman na kratke staze. Prije ili poslije - nestat ću. Ne želim da mi Trkeljanje opet utječe na živce. ;)

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 23:34
by judolino
Stitch wrote:
16 Feb 2017, 22:22
Ahm, ja sam za to kriv, stoji od danas. Pisalo je 'Forum', što je samo po sebi vidljivo i nije vrijedno isticanja. :D

Razmišljajući čime da to zamijenim, sjetih se nekih promidžbenih trikova kao što su kvaliteta, tradicija, postojanost... Zašto ne spomenuti činjenicu da Trkeljanje već šestu godinu gura dalje, a mnogi su mu prognozirali krah?

Bolje da ne spominjem Mortišin komentar nakon što je čula da sam forum dao Judolinu. :rofl: Eto, zalijepih to u spomen na skeptike. :cerek:
A u pičku, mogu si mislit... :rofl:

Jebiga, forum je startao nabrzaka, ali u početku ga je razjebalo izdrkavanje i kurčevo fiškalsko nadjebavanje.
I ti i ja smo ga pokušali učiniti više "muškim" - a donekle smo i uspjeli u tome. Muškim u smislu da ne izgleda ko kokošinjac na debelforumu.

Ah - sic transit gloria mundi... :hekla:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 23:39
by Leteća
Ne, nego Stič odlazi u zalazak sunca. :zubo:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 23:43
by judolino
Stitch wrote:
16 Feb 2017, 23:18
Na ŽK mislim, da. Zapravo je Elli predložila da forum dam Judolinu. On će, kao, rastjerati te kokoši jer neće imati živaca za nadjebavanje s njima. Ja pak nisam htio da sve bude tako očito iako mi se ideja odmah svidjela. Pa sam tražio nekakav plan i program. Vi ste ga imali - i ostatak je poznat. :D

A Vrle i meni fali. Njega izuzimam iz tog društva.
E jebiga, sad se osjećam posrano...

Pozdravi ženicu i reci joj da je komad i pol.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 23:43
by judolino
Leteća wrote:
16 Feb 2017, 23:39
Ne, nego Stič odlazi u zalazak sunca. :zubo:
Usamljeni kauboj sam ja,
daleko od doma svog... :jebenđo:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 23:45
by Stitch
judolino wrote:
16 Feb 2017, 23:34
A u pičku, mogu si mislit... :rofl:

Jebiga, forum je startao nabrzaka, ali u početku ga je razjebalo izdrkavanje i kurčevo fiškalsko nadjebavanje.
I ti i ja smo ga pokušali učiniti više "muškim" - a donekle smo i uspjeli u tome. Muškim u smislu da ne izgleda ko kokošinjac na debelforumu.

Ah - sic transit gloria mundi... :hekla:
Ne smetaju meni žene, daleko od toga. Stvar je, čini mi se, u tome što su dobri, pametni, rječiti... forumaši ujedno i vrhunski trolovi. Zato ovdje nije ni moglo biti bez više-manje stalnog prepucavanja i nadjebavanja. To je prvo.

Drugo, svatko je imao svoju viziju Trkeljanja. I svatko ju je nastojao progurati nekakvom 'demokracijom', na čemu se inzistiralo kod svakog problema. O svemu se moralo vijećati unedogled. A to je kurac od upravljanja. Od toga svatko tko želi pokrenuti stvari može samo ispaliti na živce.

Kako svoje nisam našao na cesti, maknuo sam se.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 16 Feb 2017, 23:52
by Stitch
judolino wrote:
16 Feb 2017, 23:43
E jebiga, sad se osjećam posrano...

Pozdravi ženicu i reci joj da je komad i pol.
Pa i jest. Pusti što drobim ovdje, meni je zapravo super. I Trkeljanje je na mnogo načina 'naš' forum, upoznali smo se na tom okupljanju 2011., kada sam dobio i nju i prijestolje. :cerek:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 17 Feb 2017, 00:23
by Leteća
Stitch wrote:
16 Feb 2017, 23:45

Drugo, svatko je imao svoju viziju Trkeljanja. I svatko ju je nastojao progurati nekakvom 'demokracijom', na čemu se inzistiralo kod svakog problema. O svemu se moralo vijećati unedogled. A to je kurac od upravljanja.
Come to the dark side. We have cookies. :)

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 17 Feb 2017, 01:16
by judolino
Odjebi u skokovima.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 17 Feb 2017, 01:49
by Leteća
judolino wrote:
17 Feb 2017, 01:16
Odjebi u skokovima.
Nećemo se tako igrati. Nije problem u demokraciji, nego u tome što ste lijeni za popizdit. Jel itko od vas pavijana otvara teme? Šalje pozivnice potencijalnim članovima? Jel itko uopće zna što znači moderatura? Nije dovoljno tu i tamo ucmekati nekog napornog trola - treba malo zasukati rukave. A to je naporno za popizdit, jelte.:rolleyes:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 17 Feb 2017, 08:53
by admin
Koji da natpis stavim, onda?

Možda: Trolamo trolove od 2011. Ili: Blebećemo svašta od 2011. Ili pak: Unapređujemo internet od 2011. :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 17 Feb 2017, 09:18
by Euklid
Seremo kvake od stoljeca 7.?

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 17 Feb 2017, 09:32
by Stitch
Uozbilji se. :B

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 17 Feb 2017, 09:50
by Leteća
admin wrote:
17 Feb 2017, 08:53
Koji da natpis stavim, onda?

Možda: Trolamo trolove od 2011. Ili: Blebećemo svašta od 2011. Ili pak: Unapređujemo internet od 2011. :D
Hakiramo internetse od 2011? :unda:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 17 Feb 2017, 10:03
by Donna Sole
Diktiramo demokraciju?

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 17 Feb 2017, 10:17
by Beau
Diktatura anarhije? :zubo:

Od svega nabrojanog, najviše mi se sviđa Trolling since 2011.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 17 Feb 2017, 10:27
by Beau
Leteća wrote:
17 Feb 2017, 09:50
Hakiramo internetse od 2011? :unda:
ili Rušimo internetse od 2011.?

sviđam internetse u nazivu :raspa:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 17 Feb 2017, 10:29
by Leteća
Beau wrote:
17 Feb 2017, 10:27
ili Rušimo internetse od 2011.?

sviđam internetse u nazivu :raspa:
Bolje. :top:

Re: RE: Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 17 Feb 2017, 10:44
by Euklid
Beau wrote:Diktatura anarhije? :zubo:

Od svega nabrojanog, najviše mi se sviđa Trolling since 2011.
Da, mislim da je ipak ovo nabolje.

I najistinitije k tome...

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 17 Feb 2017, 11:09
by admin
Hoćete baš na engleskom ili treba prepjev na hrvatski? :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 17 Feb 2017, 11:37
by Beau
pa šta ja znam, meni ne smeta što nije po naški. na engleskom mi bolje zvuči.
ali možda još netko da bolju ideju ili dobar prijevod.
sačekajmo, odnija vrag prišu :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 17 Feb 2017, 11:42
by Leteća
Diktiramo anarhiju, ali tek kad nađem onaj font. ;)

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 17 Feb 2017, 11:46
by Stitch
Dobar oksimoron, sviđa mi se. :rofl:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 17 Feb 2017, 13:49
by Quark
dobro, ipak najbolje da taj dio prepustite meni, ja san ipak doktor akademik humora i dvostruki doktor informatike.
nadovezujući se na ono šta je leteća rekla da se ode dođe kad se tamo popije ban, ja san prvi put čuja za ovi forum kad san tamo dobija ban. neko mi je reka "eto sad ka si ode izvisija vrime je da se pribaciš na trkeljanje" i onda san doša

drugo, šta sa ovim forumom i otvaranjem tema... novim korisnicima... forumima kao tehnologijom općenito... puno je pitanja.
ja bi se problemu postavija na način da se za svako pitanje otvori therad, vako u jednom threadu ode sve u kurac naširoko i razvodni se bez rješenja

ne morate mi pljeskati, znan da san u pravu

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 17 Feb 2017, 14:44
by Leteća
Stitch wrote:
17 Feb 2017, 11:46
Dobar oksimoron, sviđa mi se. :rofl:
Kajje, fali kisika? :zubo:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 14 Mar 2017, 19:22
by zecopas
mene zanima tko je i zasto je banirao harama?
ne sviđa mi se to, nikako.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 14 Mar 2017, 19:25
by Quark
zecopas wrote:
14 Mar 2017, 19:22
mene zanima tko je i zasto je banirao harama?
ne sviđa mi se to, nikako.
haram je malo... hm, osebujan lik. vratiće se za 2 ipo dana.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 14 Mar 2017, 19:34
by MmeTipfeler
zecopas wrote:
14 Mar 2017, 19:22
mene zanima tko je i zasto je banirao harama?
ne sviđa mi se to, nikako.
Ne sviđa se ni meni kad mi u pola pogađaljke nestane jedno od dvoje sugovornika, ali jebiga, nikako mu ne ide suzdržavanje. :crying:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 14 Mar 2017, 19:40
by admin
Haram je baniran zbog vrijeđanja i provociranja Miljenka odmah nakon što su obojica izašla iz jednodnevnoga bana zarađenoga zbog istih stvari, međusobnoga vrijeđanja i provociranja. Upozorio sam ga da to ne čini, odlučio se oglušiti i objašnjavati sa mnom umjesto da obriše post u kojem ga opet vrijeđa i provocira, objavljen nakon upozorenja. Zato će se tri dana odmarati od foruma.

Nemamo namjeru tolerirati svađe i prepucavanja, a pogotovo nemamo namjeru tolerirati opetovane prekršaje. Haramu je ovdje oproštena perma zarađena zbog drugog razloga pa se ne može reći da nismo bili susretljivi. Za ovo je sâm kriv.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 14 Mar 2017, 19:50
by zecopas
tko je jebeni miljenko? procitao sam par njegovih postova i nista, tip je isprazan.
jebes forum koji se ne moze nosti sa haramom i banira harama.
quark, jebo te forum.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 14 Mar 2017, 20:08
by admin
zecopas wrote:
14 Mar 2017, 19:50
tko je jebeni miljenko? procitao sam par njegovih postova i nista, tip je isprazan.
jebes forum koji se ne moze nosti sa haramom i banira harama.
quark, jebo te forum.
Miljenko je korisnik kao i ti. Došao je ovamo slobodnom voljom, baš poput tebe. I nitko ga odavde neće tjerati, sviđalo se to tebi ili ne.

Bila riječ o njemu ili nekom drugom forumašu, svejedno - ni Haram ni itko drugi neće ovdje određivati tko je poželjan, a tko ne. Pa ni ti.

Ako ti to ne odgovara, žao mi je. :)

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 14 Mar 2017, 20:18
by MmeTipfeler
zecopas wrote:
14 Mar 2017, 19:50
tko je jebeni miljenko? procitao sam par njegovih postova i nista, tip je isprazan.
jebes forum koji se ne moze nosti sa haramom i banira harama.
quark, jebo te forum.
To je teret demokracije: svatko može pisati po forumu sve dok se pridržava zadanih okvira. Test inteligencije nije uvjet.* Neki su su oprezniji pa dođu do ruba, ali ga ne prekorače, a neki se zanesu pa padnu u ponor. Ni mi ne volimo baniranje, ali ne volimo ni sranja po forumu. Koliko god je to ljudski moguće, trudimo se biti nepristani - i u pozitivnom i u negativnom smislu, dakle, niti kome gledati kroz prste niti koga proganjati.

------------
* Među nama budi rečeno, nažalost. :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 14 Mar 2017, 20:36
by zecopas
admin wrote:
14 Mar 2017, 20:08
Miljenko je korisnik kao i ti. Došao je ovamo slobodnom voljom, baš poput tebe. I nitko ga odavde neće tjerati, sviđalo se to tebi ili ne.

Bila riječ o njemu ili nekom drugom forumašu, svejedno - ni Haram ni itko drugi neće ovdje određivati tko je poželjan, a tko ne. Pa ni ti.

Ako ti to ne odgovara, žao mi je. :)
uopce nije prica o meni, mojem dolasku i tjeranju miljenka, zaboli me za miljenka.
sve ovo oko vrijeđanja je kita. naime, meni je u redu da se mene banira ako ja napisem "svi na ovom forumu su supci". međutim, ako ja napisem haramu da je peder, a on meni da sam pedercina i pri tome se ne zalimo moderatorima ja to ne bih kartonirao.
eto to je moje stajaliste, i nekako sumnjam da se haram zalio, ako je, haram nabijem te. ali sumnjam.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 14 Mar 2017, 20:50
by admin
Nije to bilo obično čašćenje među ljudima koji se poznaju. Dopuštamo mi iznenađujuće mnogo toga, pa i postove u kojima se baš ne biraju riječi. Uopće nije u tome stvar.

Ne da mi se ponavljati ono što sam napisao pa zasad, dok se Haram ne vrati, završavam s ovim. Objašnjenje si dobio. Bude li tkogod iz uprave osjetio potrebu da ga dopuni, slobodno može nastaviti. Rekao sam sve što sam imao.

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 14 Mar 2017, 21:11
by MmeTipfeler
Zecopas, nije riječ o tome što ti pretpostavljaš pa ću ti ukratko prepričati što se dogodilo, a ti procijeni. Postovi su uklonjeni s tema koje su nagrđivali, najblaže rečeno, pa ćeš mi morati vjerovati na riječ. Takve postove ostavljamo jedan dan tako da ih svi vide i da ne ispadne kako prikrivamo istinu, ali si ih ti propustio - nažalost ili srećom.

Uglavnom, da, Miljenko i Haram počeli su se međusobno podjebavati, obojica su opomenuta i zamoljena da prestanu na što su se oglušili i obojica su na jedan dan završili u banu. Haram se, međutim, gotovo odmah po isteku bana nastavio svađati s Miljenkom kojega, usput budi rečeno, nigdje nije ni bilo. Opomenut je da se pristojno ponaša, na što je uzvratio provokativnim pitanjem, preusmjeravajući svađu na Admina koji ga je bio opomenuo. Prema našim pravilima, to je ponavljanje jednoga te istog prekršaja pa je time zaradio trodnevni ban. Očekujem i nadam se da će se za tri dana pribrati i vratiti se hladnije glave.

Isto čeka i svakoga drugog tko se bude tako ponašao. Je li sada jasnije?

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 23 Oct 2017, 22:37
by Šabović Adis
Smače mi Hrobija. A ja sat pis'o repliku. :tuzni:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 23 Oct 2017, 23:01
by Zmaj021
imaš stomak, mašala. :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 23 Oct 2017, 23:04
by Šabović Adis
Kamen bi' poj'o a ne Hrobija...:rofl:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 23 Oct 2017, 23:07
by Zmaj021
lako je za kamen.. :D

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 23 Oct 2017, 23:30
by Šabović Adis
To radi poboljšanja varenja. I kokoši to rade... :rofl:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 23 Oct 2017, 23:44
by admin
Dečki, na krivom ste podforumu. A i nije ovo tema za 'chat'. :kava:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 30 Mar 2019, 17:19
by Marsovac7
A zašto tu već godinu i pol nitko ništa ne piše? :misli:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 30 Mar 2019, 17:45
by haram
Marsovac7 wrote:
30 Mar 2019, 17:19
A zašto tu već godinu i pol nitko ništa ne piše? :misli:
Jer je moderatura savršena i nema se više što... :mig:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 30 Mar 2019, 17:57
by Marsovac7
haram wrote:
30 Mar 2019, 17:45
Jer je moderatura savršena i nema se više što... :mig:
Aaaa ... to. Pa nije to loše. :raspa:

Re: Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Posted: 30 Mar 2019, 18:06
by haram
Gle, sad vidim... pa i mene su banirali... o mamicu im :durica: