Komentiranje, žaljenje i hvaljenje pdf-a i moderature

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
User avatar
xibalba
Posts: 83
Joined: 20 Sep 2011, 17:48

02 Oct 2011, 15:46

A gdje se ja to derem?!?


Those who cannot remember the past are condemned to repeat it without a sense of ironic futility.
User avatar
nemam pojma
Posts: 127
Joined: 19 Sep 2011, 16:23

02 Oct 2011, 15:49

Zašto premještati postove?
Nije li to jedan od razloga za odlazak "odande"?
Neka ostanu tu, koji smisao je rasprave ako će se u pol' rasprave polovica obrisati/premjestiti :ne zna:
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

02 Oct 2011, 15:51

Meni se, recimo, ne raspravlja o Einsteinu i ljudskoj gluposti na temi o veganima.
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
jevgenija
Posts: 2606
Joined: 17 Sep 2011, 22:02
Location: Virtualni Vidovci

02 Oct 2011, 15:55

nemam pojma » wrote:Zašto premještati postove?
Nije li to jedan od razloga za odlazak "odande"?
Neka ostanu tu, koji smisao je rasprave ako će se u pol' rasprave polovica obrisati/premjestiti :ne zna:
premještam offtopic flejm, na topik gdje se može nastaviti ako im se baš flejma.
Biste li mogli, uljudno umoljavam, pače - na koljenima molim, žalbe na moderaturu pisati na topik za žalbe na moderaturu?
You can only be young once. But you can always be immature. (dejzino MD <3)
User avatar
nemam pojma
Posts: 127
Joined: 19 Sep 2011, 16:23

02 Oct 2011, 15:58

jevgenija » wrote:premještam offtopic flejm, na topik gdje se može nastaviti ako im se baš flejma.
Biste li mogli, uljudno umoljavam, pače - na koljenima molim, žalbe na moderaturu pisati na topik za žalbe na moderaturu?
O.k., ispričavam se, samo još da odgovorim na ovo.
Naj se ljutiti :moli:
ElliQuinn wrote:Meni se, recimo, ne raspravlja o Einsteinu i ljudskoj gluposti na temi o veganima.
Slažem se, ali takvi postovi samo pokazuju do kud rasprava može otići. I ja mislim da bi i oni trebali ostati.

Edit: Jevgenija, možeš li ovu raspravu oko moderiranja premjestiti tamo na žalbe na moderaturu (iako se ja ne žalim (ovaj put :D ) samo predlažem). Priti pliz :moli:
User avatar
jevgenija
Posts: 2606
Joined: 17 Sep 2011, 22:02
Location: Virtualni Vidovci

02 Oct 2011, 16:02

nemam pojma » wrote:
O.k., ispričavam se, samo još da odgovorim na ovo.
Naj se ljutiti :moli:



Slažem se, ali takvi postovi samo pokazuju do kud rasprava može otići. I ja mislim da bi i oni trebali ostati.

Edit: Jevgenija, možeš li ovu raspravu oko moderiranja premjestiti tamo na žalbe na moderaturu (iako se ja ne žalim (ovaj put :D ) samo predlažem). Priti pliz :moli:
Evo jesam.

što se tiče boldanog, ako se radi o flejmu, ide na Prijedlogada, da je samo rasprava, odvojila bih je u novi topic ako ima zainteresiranih. Nema smisla da sve teme budu na jednomu topiku.
You can only be young once. But you can always be immature. (dejzino MD <3)
User avatar
jevgenija
Posts: 2606
Joined: 17 Sep 2011, 22:02
Location: Virtualni Vidovci

02 Oct 2011, 16:03

xibalba » wrote:A gdje se ja to derem?!?
tu:
Hoće li sad svaki post u kojemu se spominje veganstvo biti premješten onamo? :facepalm:
Uključujući i ovaj, jer - paz' ovo! - i ovdje sam nekoliko puta spomenula veganstvo, pa čak i vegetarijanstvo.

Kako forumhaerovski. :mad:
:mama:


Oćeš Oprah natrag?
You can only be young once. But you can always be immature. (dejzino MD <3)
User avatar
xibalba
Posts: 83
Joined: 20 Sep 2011, 17:48

02 Oct 2011, 16:54

jevgenija wrote: premještam offtopic flejm, na topik gdje se može nastaviti ako im se baš flejma.
Koje flejmanje? Daj, pliz, citiraj flejmanje iz postova koje si premjestila. :misli:

Vodili smo sasvim normalnu raspravu, koju si ti premjestila baš u topik koji se svodi na prepucavanje i više ili manje prikriveno vrijeđanje, te više ili manje prikriveno trolanje.

Što se time postiglo?

Meni se o zloporabi medija i ljudskoj gluposti te porazno niskom IQ-u naših novinara ne raspravlja na temi o veganskoj prehrani koja se pretvorila u prozivanje vegana najvećim zlom u povijesti čovječanstva.

Onim je postovima mjesto bilo u topiku o novinarstvu, jer bili su vezani za članak u uvodnom postu. To što je taj članak o veganima ne znači da je i postovima o njemu bilo mjesto u topiku o veganima.
jevgenija » wrote: tu:
Što je u tome deranje?
Oćeš Oprah natrag?
Kakvog bi to smisla imalo bez svih postova koji su mu prethodili?
Those who cannot remember the past are condemned to repeat it without a sense of ironic futility.
User avatar
jevgenija
Posts: 2606
Joined: 17 Sep 2011, 22:02
Location: Virtualni Vidovci

02 Oct 2011, 17:01

xibalba » wrote:
Koje flejmanje? Daj, pliz, citiraj flejmanje iz postova koje si premjestila. :misli:

Vodili smo sasvim normalnu raspravu, koju si ti premjestila baš u topik koji se svodi na prepucavanje i više ili manje prikriveno vrijeđanje, te više ili manje prikriveno trolanje.

Što se time postiglo?

Meni se o zloporabi medija i ljudskoj gluposti te porazno niskom IQ-u naših novinara ne raspravlja na temi o veganskoj prehrani koja se pretvorila u prozivanje vegana najvećim zlom u povijesti čovječanstva.

Onim je postovima mjesto bilo u topiku o novinarstvu, jer bili su vezani za članak u uvodnom postu. To što je taj članak o veganima ne znači da je i postovima o njemu bilo mjesto u topiku o veganima.



Što je u tome deranje?



Kakvog bi to smisla imalo bez svih postova koji su mu prethodili?
Hitler i nastavak, osim samog posta o Oprah, su doslovce kao s topika o veganstvu, a Hitler post jest flejm. Jebiga. Prestani spinat, nisam premjestila sve postove u kojima se "spominje veganstvo" - ovi vezani uz članak i novinarstvo su ostali, iako se i u njima spominje veganstvo, izim Oprah posta s kojim doista nisam znala gdje bi bolje legao.
O idiotizmima novinara slobodno nastavi na topiku o novinarstvu, a o veganstvu na topiku o veganstvu.

Ako se predomisliš po pitanju Oprah posta, javi.
You can only be young once. But you can always be immature. (dejzino MD <3)
Ashtaroth
Posts: 575
Joined: 19 Sep 2011, 22:07

02 Oct 2011, 17:04

Mogu ja mrvu? :mig:

Meni se čini da nije bed da postoje slične podteme u različitim temama.

Ako se piše o medijima, onda se osvrne na koješta. Ideju mi je dao članak kojeg upravo planiram zalijepiti, a kojeg se itekako može spajati i sa nasiljem, i sa smrtnim kaznama i koječim, a opet - priča se o članku, o nečem aktualnom, o tom konkretnom događaju, pa i o tome da nije skroz jasno što se događa. Mislim da je ok da se članci mogu komentirati i na razini dubljoj od spama, a eto, isplivaju i neke nove informacije. To je korisno.

Mislim da je ok da postoji neka tema o medijima, zašto ne.

U svakom slučaju, ako treba razdvajati - onda pozdravljam samo razdvjanje, ali ne i merge sa drugom živom temom, baš zbog preklapanja i kaosa.

Merge novih sa starim, zamrlim temama je ok, ali spajati dvije žive bi trebalo izbjeći. Ako su baš iste - jednu zalockati i redirectati raspravu na drugu od njih. Ostaju pregledne rasprave, after all.

Jevgenija, ako trebaš pomoć, mogu protrčati po veganima i pokušati locirati postove koji su došli iz medija, piknem na report ili popišem linkove/broj posta u pm?

No, svakako mislim da je skroz ok da mediji+vegani ostanu gdje su krenuli - u medijima. To što se upravo vodi neka sasvim druga priča o veganima, zbilja ne znači da je nužno dobro rješnje to pospajati. Od toga da može nastati kaos, do toga da se oni koji prate, osjećaju zbunjeno dvjema, zapravo različitim, a paralelnim pričama.


Ako se neka podpriča u nekom topicu toliko razmaše - napravi se nova tema 'mama koja je napravila to i to', jer, ispostavilo se da nije priča samo o veganima.

Nemarni roditelji, ili oni koji žele najbolje, ali na krivi način, su svakako jedna nova, opsežna tema, ako se toliko razmaše - zašto ne.

My 2 cents (ok, ili 10 dolara, obzirom na količinu teksta)
User avatar
xibalba
Posts: 83
Joined: 20 Sep 2011, 17:48

02 Oct 2011, 17:20

jevgenija » wrote:
Hitler i nastavak, osim samog posta o Oprah, su doslovce kao s topika o veganstvu, a Hitler post jest flejm.
Što je tebi? Ovo je flejm?
Citiram sebe:
Pa tko kaže da nisu idioti?
Jasno da su idioti i to je ono što treba isticati, a ne to da su vegani.

Treba isticati opasnost u obliku premalo informacija u glavama ljudi s premalo mozga, koji na temelju TV-emisije ili članka u novinama ili neke new age knjige ugroze život svoje djece.

Kako je pored svega toga najvažnije da su vegani?

K vragu, pa i za Hitlera kažu da je bio vegetarijanac. Je li važniji taj podatak ili činjenica da je bio poremećeni genocidni manijak i nacist?
Zar tebi nije jasno što se tu pokušava reći? Da u članku o Hitleru ne bi trebalo isticati da je bio vegetarijanac nego da je bio genocidni manijak i nacist.

Slijedom te logike, u članku o roditeljima koji su djetetovu upalu pluća odlučili liječiti oblozima od zelja i česnjaka na temelju savjeta iz knjige o alternativnom liječenju ne bi trebala glavna vijest biti to da su vegani nego to da su idioti s pola mozga. Jer upala pluća ne liječi se kupusom i bijelim lukom.

I tebi je to flejmanje?

Pa ne mogu vjerovati. Ispričavam se, ovo nije forumhaerovski, ovo je gore.
Jebiga. Prestani spinat, nisam premjestila sve postove u kojima se "spominje veganstvo" - ovi vezani uz članak i novinarstvo su ostali, iako se i u njima spominje veganstvo, izim Oprah posta s kojim doista nisam znala gdje bi bolje legao.
O idiotizmima novinara slobodno nastavi na topiku o novinarstvu, a o veganstvu na topiku o veganstvu.
Joj, baš ti hvala. Drago mi je da imam tvoje velikodušno dopuštenje. Daj samo napiši popis riječi koje ne smijem spomenuti u postovima da mi ih opet ne preseliš u neku drugu temu.
Ako se predomisliš po pitanju Oprah posta, javi.
Hvala. Pričekat ću da netko otvori topik o Oprah pa će onda ionako biti premješten onamo. Da ne bi negdje bio shvaćen kao flejmanje. Ili trolanje. Ili još nešto za što bi me se možda moglo optužiti.
Those who cannot remember the past are condemned to repeat it without a sense of ironic futility.
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

02 Oct 2011, 17:23

Meni se čini da se flejm odnosi na Đepiku i Betu.
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

02 Oct 2011, 17:31

O, jadni ti smo, zar će za svaku primjedbu na moderatorske akcije uslijediti optužba za forumhaerštinu? Eno, imamo ovdje ZgSasha, okrivimo i njega. :D
User avatar
xibalba
Posts: 83
Joined: 20 Sep 2011, 17:48

02 Oct 2011, 17:32

ElliQuinn » wrote:Meni se čini da se flejm odnosi na Đepiku i Betu.
Ne bih rekla, napisala mi je:
Hitler i nastavak, osim samog posta o Oprah, su doslovce kao s topika o veganstvu, a Hitler post jest flejm. Jebiga.
Zašto bi meni pisala o tuđim postovima?

A ako moj post u kojem spominjem Hitlera nije flejmanje (a nije), zašto je premješten? :misli:

P. S. Što se tiče forumhaerštine, ovo što jevgenija radi bilo je česta tema i tvojih (Zekoslawa) i Lastanovih postova.
Razlika je samo u tome što ste sad vi na drugoj strani. ;)
Those who cannot remember the past are condemned to repeat it without a sense of ironic futility.
User avatar
jevgenija
Posts: 2606
Joined: 17 Sep 2011, 22:02
Location: Virtualni Vidovci

02 Oct 2011, 17:35

xibalba » wrote:
Što je tebi? Ovo je flejm?
Citiram sebe:



Zar tebi nije jasno što se tu pokušava reći? Da u članku o Hitleru ne bi trebalo isticati da je bio vegetarijanac nego da je bio genocidni manijak i nacist.

Slijedom te logike, u članku o roditeljima koji su djetetovu upalu pluća odlučili liječiti oblozima od zelja i česnjaka na temelju savjeta iz knjige o alternativnom liječenju ne bi trebala glavna vijest biti to da su vegani nego to da su idioti s pola mozga. Jer upala pluća ne liječi se kupusom i bijelim lukom.

I tebi je to flejmanje?

Pa ne mogu vjerovati. Ispričavam se, ovo nije forumhaerovski, ovo je gore.



Joj, baš ti hvala. Drago mi je da imam tvoje velikodušno dopuštenje. Daj samo napiši popis riječi koje ne smijem spomenuti u postovima da mi ih opet ne preseliš u neku drugu temu.



Hvala. Pričekat ću da netko otvori topik o Oprah pa će onda ionako biti premješten onamo. Da ne bi negdje bio shvaćen kao flejmanje. Ili trolanje. Ili još nešto za što bi me se možda moglo optužiti.
Potpuno je meni jasno što se "htjelo reći", ali ono što JEST rečeno je odvuklo temu na prepucavanje koje se istovremeno odvijalo na veganstvu.
Pročitat će i klonka, pretpostavljam, i možemo ovu raspravu polinkat Ze-u ako nisi zadovoljna odlukom i objašnjenjem.

Ove fore s fhr-om bi me, pretpostavljam, trebale odvuć u markove konake o mom liku i djelu? Kao što je prehrana djece roditelja vegana naglo postala markov konak o tom jesu li vegani zli, a i novinarska tema je krenula u tom smjeru? :rofl:
You can only be young once. But you can always be immature. (dejzino MD <3)
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

02 Oct 2011, 17:39

xibalba » wrote:
Ne bih rekla, napisala mi je:



Zašto bi meni pisala o tuđim postovima?

A ako moj post u kojem spominjem Hitlera nije flejmanje (a nije), zašto je premješten? :misli:

P. S. Što se tiče forumhaerštine, ovo što jevgenija radi bilo je česta tema i tvojih (Zekoslawa) i Lastanovih postova.
Razlika je samo u tome što ste sad vi na drugoj strani. ;)
Ne prosipaj otrov, ovo ti je već drugi put danas. Pokušala sam se našaliti na račun te "grozne" optužbe, to je sve. Niti sam čitala temu, niti sam pratila postove, pravo da ti kažem.
User avatar
jevgenija
Posts: 2606
Joined: 17 Sep 2011, 22:02
Location: Virtualni Vidovci

02 Oct 2011, 17:39

Zekoslawa wrote:O, jadni ti smo, zar će za svaku primjedbu na moderatorske akcije uslijediti optužba za forumhaerštinu? Eno, imamo ovdje ZgSasha, okrivimo i njega. :D
ElliQuinn » wrote:Meni se čini da se flejm odnosi na Đepiku i Betu.
Elli, radi se o Xiinim postovima na novinarskoj temi, a na veganstvu se istovremeno odvijala ista vrsta prepucavanja - hitler/anštajn

Zec, aj pls nemoj mi spamat ovo. Offtopic je, i ne trebam sidekicks.
You can only be young once. But you can always be immature. (dejzino MD <3)
User avatar
xibalba
Posts: 83
Joined: 20 Sep 2011, 17:48

02 Oct 2011, 17:49

jevgenija » wrote: Potpuno je meni jasno što se "htjelo reći", ali ono što JEST rečeno je odvuklo temu na prepucavanje koje se istovremeno odvijalo na veganstvu.
Ono što JEST rečeno citirano je. Ako ti i dalje u tome vidiš flejmanje, onda imaš pravo, svaka je daljnja rasprava izlišna.
Ove fore s fhr-om bi me, pretpostavljam, trebale odvuć u markove konake o mom liku i djelu? Kao što je prehrana djece roditelja vegana naglo postala markov konak o tom jesu li vegani zli, a i novinarska tema je krenula u tom smjeru? :rofl:
Time si htjela reći što? Flejmaš? Trolaš?
Nemam pojma tko si, kakv ti je lik i djelo. Prvi put sam došla u kontakt s tobom ovdje.

I ne prišivaj mi da sam ja skrenula temu na to jesu li vegani zli. Pročitaj postove ponovno pa vidi tko naginje na tu stranu. Možda primijetiš i to da ja stalno ponavljam da nijednu skupinu ne treba osuđivati na temelju djela pojedinca.
Zekoslawa wrote: Ne prosipaj otrov, ovo ti je već drugi put danas. Pokušala sam se našaliti na račun te "grozne" optužbe, to je sve. Niti sam čitala temu, niti sam pratila postove, pravo da ti kažem.
Odlično. Flejmam, trolam i prosipam otrov. Anything else?
Those who cannot remember the past are condemned to repeat it without a sense of ironic futility.
User avatar
jevgenija
Posts: 2606
Joined: 17 Sep 2011, 22:02
Location: Virtualni Vidovci

02 Oct 2011, 17:50

Ashtaroth » wrote:Mogu ja mrvu? :mig:

Meni se čini da nije bed da postoje slične podteme u različitim temama.

Ako se piše o medijima, onda se osvrne na koješta. Ideju mi je dao članak kojeg upravo planiram zalijepiti, a kojeg se itekako može spajati i sa nasiljem, i sa smrtnim kaznama i koječim, a opet - priča se o članku, o nečem aktualnom, o tom konkretnom događaju, pa i o tome da nije skroz jasno što se događa. Mislim da je ok da se članci mogu komentirati i na razini dubljoj od spama, a eto, isplivaju i neke nove informacije. To je korisno.

Mislim da je ok da postoji neka tema o medijima, zašto ne.

U svakom slučaju, ako treba razdvajati - onda pozdravljam samo razdvjanje, ali ne i merge sa drugom živom temom, baš zbog preklapanja i kaosa.

Merge novih sa starim, zamrlim temama je ok, ali spajati dvije žive bi trebalo izbjeći. Ako su baš iste - jednu zalockati i redirectati raspravu na drugu od njih. Ostaju pregledne rasprave, after all.

Jevgenija, ako trebaš pomoć, mogu protrčati po veganima i pokušati locirati postove koji su došli iz medija, piknem na report ili popišem linkove/broj posta u pm?

No, svakako mislim da je skroz ok da mediji+vegani ostanu gdje su krenuli - u medijima. To što se upravo vodi neka sasvim druga priča o veganima, zbilja ne znači da je nužno dobro rješnje to pospajati. Od toga da može nastati kaos, do toga da se oni koji prate, osjećaju zbunjeno dvjema, zapravo različitim, a paralelnim pričama.


Ako se neka podpriča u nekom topicu toliko razmaše - napravi se nova tema 'mama koja je napravila to i to', jer, ispostavilo se da nije priča samo o veganima.

Nemarni roditelji, ili oni koji žele najbolje, ali na krivi način, su svakako jedna nova, opsežna tema, ako se toliko razmaše - zašto ne.

My 2 cents (ok, ili 10 dolara, obzirom na količinu teksta)
Topik o prehrani veganske djece je i nastao tako što se razvila rasprava na drugoj temi, ovako kako si ti opisala, i ta je metoda meni sasvim ok. Ali na topiku o novinarstvu se doslovno nastavila tema s topika o prehrani, mogu te postove ili prebaciti na topik o prehrani ili ih obrisati, jer pratiti istu stvar na dvije fronte nema smisla. Znam svih devet postova iz novinarskog topika koje sam preselila na vegane i djecu, hvala.

Što se tiče roditelja koji žele najbolje, al zajebu - nema niti jednog posta od kojeg bi mogla nastati takva tema - svi se mahom nadovezuju ili na vegane, ili na anštajne. Ne mogu secirati tu temu do smrti zato što se ljudima ne da otvoriti temu na kojoj bi pričali ono o čemu im se doista priča :ne zna:
You can only be young once. But you can always be immature. (dejzino MD <3)
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

02 Oct 2011, 18:01

Da se nadovežem, otvorila sam temu postom s linkom na članak o veganskim roditeljima kao primjer lošeg novinarstva jer želim čuti što drugi misle o novinarstvu u Hrvatskoj, ako ga još ima. Učinilo mi se zanimljivim. Kao nekom tko je pokrenuo temu, paše mi da se priča o veganima prebaci na vegansku temu.
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
Ashtaroth
Posts: 575
Joined: 19 Sep 2011, 22:07

02 Oct 2011, 18:35

jevgenija » wrote: Što se tiče roditelja koji žele najbolje, al zajebu - nema niti jednog posta od kojeg bi mogla nastati takva tema - svi se mahom nadovezuju ili na vegane, ili na anštajne.
Učinilo mi se da je možda krenulo lagano u tom smjeru, baš jer se micalo od vegana, iz ove novinske, no ok, nije da je smak svijeta.

Nisam čitala vegan-roditelj raspravu, pa ne znam točno kako tamo izgleda.[1]
Ne mogu secirati tu temu do smrti zato što se ljudima ne da otvoriti temu na kojoj bi pričali ono o čemu im se doista priča :ne zna:
Fkors. Nekad ni sjeckanje postova ne bi bilo dosta, kad bi bilo moguće izvesti to. S druge strane, nekad je bolje pustiti ih da se ispušu, pa ako se rodi neka dobra podtema - izdvojiti ju, ako ne, pustiš da potone i mir.

[1]Osvrt o mergeu je bio čisto iz tehničkog razloga - da je teško pratiti dvije paralelne teme. I da merge živih tema u pravilu - donosi kaos, a ne red, kako bi čovjek na prvu pomislio
Bila je čisto sugestija da je preglednije imati 2 slične teme ako baš treba nešto izdvajati, nego jednu u koju su nagurane dvije aktualne rasprave. Ostane tok misli, nije isprekidan uljezima. :mig:
User avatar
jevgenija
Posts: 2606
Joined: 17 Sep 2011, 22:02
Location: Virtualni Vidovci

02 Oct 2011, 18:43

Zekoslawa » wrote: Ne prosipaj otrov, ovo ti je već drugi put danas. Pokušala sam se našaliti na račun te "grozne" optužbe, to je sve. Niti sam čitala temu, niti sam pratila postove, pravo da ti kažem.

Sad kad si vidjela i reakciju forumaša, nadam se da je posve jasno zašto je ovo, osim što je bilo nepotrebno, offtopic, sidekickerski u neodgovarajućoj situaciji, usput uspjelo i uvrijediti forumaša - nisi čitala, nisi pratila postove, ali si našla za shodno reći nekom da ne sipa otrov?
Cura je ljuta, i ima pravo reći MENI da je podsjećam na modove s fhr-a u pogledu nečeg što sam premjestila na "svom" pdfu, a ona se s tim potezom ne slaže. Iznosi to na topiku koji služi za žalbe na moderatora Okruglog, na kraju krajeva.

Ozbiljno te molim da ovo ne ponavljaš.
You can only be young once. But you can always be immature. (dejzino MD <3)
User avatar
nemam pojma
Posts: 127
Joined: 19 Sep 2011, 16:23

02 Oct 2011, 19:13

jevgenija » wrote: da je samo rasprava, odvojila bih je u novi topic ako ima zainteresiranih. Nema smisla da sve teme budu na jednomu topiku.
Ali to onda više nije to :ne zna:

Ne želim tjerati mak na konac, samo iskreno mislim, da takva premještanja, u većini slučajeva, nemaju smisla. Izgubi se nit teme (i svađe :D).
User avatar
jevgenija
Posts: 2606
Joined: 17 Sep 2011, 22:02
Location: Virtualni Vidovci

02 Oct 2011, 19:27

nemam pojma » wrote:
Ali to onda više nije to :ne zna:

Ne želim tjerati mak na konac, samo iskreno mislim, da takva premještanja, u većini slučajeva, nemaju smisla. Izgubi se nit teme (i svađe :D).
A kako za koga. Za spamersku mene isto to nije to :zubo:
taman se tu vodi rasprava o tom da se veganska prehrana pretvorila u tri teme i beskrajni flejm a nemoš pohvatat više ništa ni za glavu ni za rep. Glupo je upadat na topik sa stalnim opomenama, razdvojit ne možeš jer se u jednom postu ljudi osvrću na tri teme, i očito im se svađa. Na tom topiku je već na prve tri stranice donešen zaključak od bar troje ljudi da se radi o luđacima, i da nema veze s tim što su vegani, ali ostalima to nije bilo dovoljno. Kad, na kraju, očekivano, prijeđe isključivo u flejm, onda nemaš šta drugo nego preselit postove sa sisama, glupačama, anštajnima i ko je uskraćeniji u intelektualnom pogledu jer je/nije jeo meso, i čekat da odumre topik.

Osobno,i ja mrzim kad mi se izgubi nit svađe, ali ja je polinkam zainteresiranima. Ili izazovem Klonku na dvoboj na Prijedlogadu i onda se ko pičkica ne pojavim :D

Naviknut ćeš se. Ovo je prvi ovakav topik, jebiga. Nadam se da neće dugo :moli:
You can only be young once. But you can always be immature. (dejzino MD <3)
User avatar
Lord Byron
Posts: 2972
Joined: 18 Sep 2011, 09:37

02 Oct 2011, 21:21

Meni je malo bezveze svako nezadovoljstvo argumentirati s "isti ste kao forumhaer".
Post Reply