Nabijem Zagreb

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

14 Nov 2014, 01:28

Nenia Salonitana » wrote:
ja b' radije nekog građanina nabijala :o :zubo: :rofl:
ja ne bih gradjanina, ja bih gradjanku :zubo: i to po mogucnosti nekog koji je sto dalje od ovog u kom sam sad :rofl:


User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

20 Dec 2014, 23:08

oduran je u ovo vrijeme. kao riva u špici sezone.
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

06 Mar 2015, 22:47

da malo podignem temu, pala je u zaborav. nije valjda da se zekoslawa asimilirala? :cerekava:

nabijem ga zato jer je seoce. :agrh:
svi znaju svakoga, i nema kutka gdje nećeš sresti nekog koga znaš. ili još bolje, ne možeš pobjeći od nekih ni da se jebeš. :bang:

konkretno, kad završim faks uvijek će biti podsjetnika. :visi: naime, neki prof žive u mom kvartu. :kava:
dobro, misli pozitivno, moglo je biti i gore. sreća da neke od njih mi ne bi bilo mrsko sresti,

a bogami znam i kojim putevima neke jaše na metli jer imaš tu sreću pa usput vidiš u gradu gdje zagađuju okolinu.
mijenjati putanju svog kretanja neću jer si neću dozvoliti da mi kontroliraju i privatan dio života.


da hoćeš izbjeći nekoga u zagrebu, ne preostaje ti ništa drugo nego da ostaneš doma. :mama:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

07 Mar 2015, 00:05


da hoćeš izbjeći nekoga u zagrebu, ne preostaje ti ništa drugo nego da ostaneš doma. :mama:
Ili razglasiš kako ti je Vlatka Otkos najnajfrendica/cura/dečko i neće te nitko dirati. Jer ljudi su u strahu.

:zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

07 Mar 2015, 22:38

:rofl:
i gospođa Željezna.










Šipka. :cerekava:


nema boljeg alata od nje, zadržavaš ugodnu distancu od ološa kojeg mlatiš tako da ne osjećaš njegov prljav dah na svom licu.

da dozovem eksaču i raspizdim naše jezičare, evo linkić gdje se elijah i klaus mlate s istom.

https://www.youtube.com/watch?v=hyltrOIZ2Gs

seksi. :slin:

ne znam kako je vama muškarcima, jel vam seksi pomisao da imate pored sebe žensku koja kad bi vas napali cigani u dubravi :zubo: ne bi vrištala i stajala kao ukopana i čekala da bude spašena, nego bi objeručke sudjelovala u obračunu, kreativno s onime što joj dođe pod ruku.... bilo to ključevi, olovka, remen, kamen :ckzubo:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

07 Mar 2015, 22:41

Nokti. :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

07 Mar 2015, 22:47

Marte :raspa:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

07 Mar 2015, 22:53

nokti dođu kao milovanje. :zecorolleyes:

šaka rula. :zecoD:
ili dlanom ispod nosa pa svom snagom prema gore. :raspa:
u uličnoj borbi su dopušteni nefer potezi. :o
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

07 Mar 2015, 22:54

Tea Tree » wrote:Marte :raspa:
nagaz. :ckzubo:
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

07 Mar 2015, 22:55

Nenia Salonitana » wrote: ili dlanom ispod nosa pa svom snagom prema gore. :raspa:
Kako to izgleda? :misli:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

07 Mar 2015, 22:59

Nenia Salonitana » wrote:nokti dođu kao milovanje. :zecorolleyes:

šaka rula. :zecoD:
ili dlanom ispod nosa pa svom snagom prema gore. :raspa:
u uličnoj borbi su dopušteni nefer potezi. :o
Hm nemaš čvrste nokte, a? :zubo:

Šaka je za Čaka. Norisa.

Prstima možeš zaista svašta, ali ne bih baš htio popularizirati primjenjene metode onesposobljavanja žive sile i tehnike... :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

07 Mar 2015, 23:08

karambol » wrote:
Hm nemaš čvrste nokte, a? :zubo:

Šaka je za Čaka. Norisa.

Prstima možeš zaista svašta, ali ne bih baš htio popularizirati primjenjene metode onesposobljavanja žive sile i tehnike... :zubo:
imam. ali poput mačke sam, gadljivo mi je grebati nekoga tko mi se ne sviđa. to bi mogla jedino iz ljubavi. :durica:

dobro je jedino da uzmeš malo dna za policiju, ali dok god mogu izbjegavala bi kontakt s napadačevim epitelom, krvlju i izlučevinama. :puke:

obraz, oko - jesi na te tehnike mislio? :zubo:
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

07 Mar 2015, 23:11

Tea Tree » wrote: Kako to izgleda? :misli:
ovako. :D
Image
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

07 Mar 2015, 23:14

Nenia Salonitana » wrote:
imam. ali poput mačke sam, gadljivo mi je grebati nekoga tko mi se ne sviđa. to bi mogla jedino iz ljubavi. :durica:

dobro je jedino da uzmeš malo dna za policiju, ali dok god mogu izbjegavala bi kontakt s napadačevim epitelom, krvlju i izlučevinama. :puke:

obraz, oko - jesi na te tehnike mislio? :zubo:
Jok. Na specifične točke na tijelu koje stisnem i...šlus. :zubo:

A nokti...ma, ništa posebno. Imaš pravo, bolje da se koriste iz ljubavi. :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

07 Mar 2015, 23:23

karambol » wrote:
Jok. Na specifične točke na tijelu koje stisnem i...šlus. :zubo:

A nokti...ma, ništa posebno. Imaš pravo, bolje da se koriste iz ljubavi. :zubo:
kaj nije mali zajeb što napadač nije statičan ili si toliko siguran u sebe da bi napipao u trenu THE mjesto? :zubo:
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

08 Mar 2015, 00:06

karambol » wrote:
Jok. Na specifične točke na tijelu koje stisnem i...šlus. :zubo:

A nokti...ma, ništa posebno. Imaš pravo, bolje da se koriste iz ljubavi. :zubo:
U Splitu smo imali jednog priku specijalnog policajca. A budući da ne fali idiota, uvik je neko vidit kako pandurske tehnike izgledaju iz prve ruke. Uglavnom, nagledali smo se raznoranih poluga i tehnika. :zubo:
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

08 Mar 2015, 13:28

Nenia Salonitana » wrote:
ovako. :D
Image
Uhhh, ne djeluje mi ovo praktično. Nimalo. Vidim da je s neke stranice o samoobrani za žene pa mislim da napadač ne bi baš ovako mirovao dok mu se izvrće nos nego da bi ga još iziritiralo. A ako bi baš nekim čudom uspjelo možda bi mu se mogla slomiti hrskavica u nosu i onda još najebeš.

U filmovima se spominje :zubo: :D valjda postoje takve tehnike, da nekoga prebiješ tako da se izvana ne vidi i ne naneseš mu neke ozbiljne ozljede, ali shvati poruku i itekako ga zaboli kada treba.

Majti, jel vam ovaj drot pokazivao takve neke metode? :zubo:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

08 Mar 2015, 17:48

Tea Tree » wrote: Uhhh, ne djeluje mi ovo praktično. Nimalo. Vidim da je s neke stranice o samoobrani za žene pa mislim da napadač ne bi baš ovako mirovao dok mu se izvrće nos nego da bi ga još iziritiralo. A ako bi baš nekim čudom uspjelo možda bi mu se mogla slomiti hrskavica u nosu i onda još najebeš.

U filmovima se spominje :zubo: :D valjda postoje takve tehnike, da nekoga prebiješ tako da se izvana ne vidi i ne naneseš mu neke ozbiljne ozljede, ali shvati poruku i itekako ga zaboli kada treba.

Majti, jel vam ovaj drot pokazivao takve neke metode? :zubo:
Ako bi udarac bio idealno upotrebljen, po zrtvu bi mogao bit fatalan, jerbo bi mu nosne kosti mogle probost mozak :)

Kad bi imao sricu se pobit s nekom budalom, ovakav udarac bi mu ga nasadija na bradu, eventualno ostane uz zube i bez pola jezika, al ziv, i potpuno neupotrebljiv za nastavak fajta :usama:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

08 Mar 2015, 20:09

Tea Tree » wrote: Uhhh, ne djeluje mi ovo praktično. Nimalo. Vidim da je s neke stranice o samoobrani za žene pa mislim da napadač ne bi baš ovako mirovao dok mu se izvrće nos nego da bi ga još iziritiralo. A ako bi baš nekim čudom uspjelo možda bi mu se mogla slomiti hrskavica u nosu i onda još najebeš.

U filmovima se spominje :zubo: :D valjda postoje takve tehnike, da nekoga prebiješ tako da se izvana ne vidi i ne naneseš mu neke ozbiljne ozljede, ali shvati poruku i itekako ga zaboli kada treba.

Majti, jel vam ovaj drot pokazivao takve neke metode? :zubo:
Aj nemojte se zajebavat, pliz.


Na slici je jedan od smrtonosnih udaraca od ukupno deset koje sam naučio suprotno pravilima. (Pravilo je bilo da ih učiš tek kad stekneš crni pojas.)

Pizdarija je sljedeća: da mi netko tako pokuša sterati nosnu kost u mozak, ja bih mu slomio sve prste i ruke u laktovima.

Čisto ko prevenciju, da se razumijemo, da nemre radit pizdarije...
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

08 Mar 2015, 22:07

da me netko napadne jedno je sigurno- u trenucima u kojima svaka sekunda može biti presudna nema šanse da bi vagala koji udarac minimizira štetu. :top:
ne bi vagala jer ne znam želi li me napadač samo opljačkati, samo silovati, silovati i unakaziti ili ubiti. branim se najbolje što znam i mogu, najefikasnijim potezima koji proizlaze iz pozicije u kojoj se nalazim u odnosu na napadača.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

08 Mar 2015, 22:46

Nenia Salonitana » wrote:da me netko napadne jedno je sigurno- u trenucima u kojima svaka sekunda može biti presudna nema šanse da bi vagala koji udarac minimizira štetu. :top:
ne bi vagala jer ne znam želi li me napadač samo opljačkati, samo silovati, silovati i unakaziti ili ubiti. branim se najbolje što znam i mogu, najefikasnijim potezima koji proizlaze iz pozicije u kojoj se nalazim u odnosu na napadača.
Zar bi se branila a da te napadac zeli samo silovat :misli:
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

08 Mar 2015, 23:01

judolino » wrote: Aj nemojte se zajebavat, pliz.


Na slici je jedan od smrtonosnih udaraca od ukupno deset koje sam naučio suprotno pravilima. (Pravilo je bilo da ih učiš tek kad stekneš crni pojas.)

Pizdarija je sljedeća: da mi netko tako pokuša sterati nosnu kost u mozak, ja bih mu slomio sve prste i ruke u laktovima.

Čisto ko prevenciju, da se razumijemo, da nemre radit pizdarije...
Čini se da si htio Mikiju odgovoriti. :D

A pored ovih pizdarija koje si spomenuo, imaš daljnje pizdarije: tužiš ti napadača i napadač tebe za taj sav invaliditet koji ste jedan drugom priuštili i tako dok ne ostanete bez gaća.
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

08 Mar 2015, 23:03

Tea Tree » wrote: Čini se da si htio Mikiju odgovoriti. :D

A pored ovih pizdarija koje si spomenuo, imaš daljnje pizdarije: tužiš ti napadača i napadač tebe za taj sav invaliditet koji ste jedan drugom priuštili i tako dok ne ostanete bez gaća.
pravo jest nakaradno, ali ipak ne baš toliko. :D
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

08 Mar 2015, 23:06

Nenia Salonitana » wrote:
pravo jest nakaradno, ali ipak ne baš toliko. :D
Jest, baš ovoliko. I više. :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

08 Mar 2015, 23:13

Tea Tree » wrote: Čini se da si htio Mikiju odgovoriti. :D

A pored ovih pizdarija koje si spomenuo, imaš daljnje pizdarije: tužiš ti napadača i napadač tebe za taj sav invaliditet koji ste jedan drugom priuštili i tako dok ne ostanete bez gaća.
Ne, bas je tebi isa odgovorit, jer je onaj udar s nenijine slike jedan od najsmrtonosnijih i najubitacnijih uopce.
Post Reply