Zašto ćirite?

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

20 Jan 2014, 19:19

Čekaj, o promatraču ovisi je li mačka živa ili mrtva. A o čemu ovisi je li promatrač živ ili mrtav? O promatračevom promatraču. Znači, Zekoslawa, ti si, neoprezno promatrajući promatrače, vjerojatno uzrokovala pomor. Statistički gledano, 50% ih je taj čas krepalo. Je l' to ja kužim kvantnu fiziku ili što?


User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

20 Jan 2014, 19:26

:rofl:

Sace nama Majti rec jesam li ih ubila gledanjem ili pisanjem. :zubo:
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

20 Jan 2014, 19:30

Zekoslawa » wrote::rofl:

Sace nama Majti rec jesam li ih ubila gledanjem ili pisanjem. :zubo:
Ako je živ.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

20 Jan 2014, 20:32

Emericzy » wrote: Ako je živ.

Na zadatku je. Štiti Karela... :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

20 Jan 2014, 22:28

Zekoslawa » wrote::rofl:

Sace nama Majti rec jesam li ih ubila gledanjem ili pisanjem. :zubo:
Da sam ja musko a u ovim godinama, mene bi srce izdalo gledajuci te u ovom autfitu.
che bello il vestito...kaze google prevodioc umjesto mene. :D

Karl je mlad pa ne vjerujem da je njegovo srce tako slabo ali da je zanijemio, to je ocigledno. :D
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

20 Jan 2014, 22:32

Ujme, dobro si me sitila da nisam presvukla ovi veštit od Pošića. Šporkulja! :facepalm:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

20 Jan 2014, 22:38

karambol » wrote:

Na zadatku je. Štiti Karela... :zubo:
Majti Sančo - kurtonoša... :rofl:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

20 Jan 2014, 22:45

Zekoslawa » wrote:Ujme, dobro si me sitila da nisam presvukla ovi veštit od Pošića. Šporkulja! :facepalm:
Nista to ne smeta, znas kako je Napoleon porucivao Jozefini prije povratka. :D
I nije mislio da je sporkulja.

A nije ti ni ovi los, djeluje bas proljetno-ljetno. Broncana put i tako to. :D
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

20 Jan 2014, 22:49

Biži, neću da se zajidem ispod repa. :zecoeek:

Malo mi je friško vako stajat, morat ću kakvi rukavić ili barem coprispalle bacit priko ramena. A i nisam baš brončana, više sam nekako jogurtasta, ka i uvik. :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

20 Jan 2014, 22:59

..pa di si ti? di je karo? sta se zbiva? :kokice:
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

20 Jan 2014, 23:20

A evo... :kokice:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

20 Jan 2014, 23:23

..a sta evo, sta eto? ..sa ima? primas placu, ne radis nista? jes kupila buce sad za snijeg u becu? :kokice:
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

20 Jan 2014, 23:30

..a unda » wrote:..a sta evo, sta eto? ..sa ima? primas placu, ne radis nista? jes kupila buce sad za snijeg u becu? :kokice:
..sta? :kokice:

Još dva mjeseca. :xlux: Do naknade sa Zavoda. :zubo:
Ne, otkrivam svoj talent za rad s parama iz dana u dan. Tko od mene izađe bez popusta, s njim nešto nije u redu. Puste li me da tajničim još koji mjesec, sto posto ćemo u stečaj. Mislim, i ovako ćemo, al eto.
Daklem, ja kad nemam sitnoga za vratiti, ne kažem ljudima da odu razmijeniti ili pitam imaju li ovoliko ili onoliko. Ne, ja zaokružim na manje. Ili dam veći popust. I onda nikad nemam bakšiša jer ono malo što ostave, ode na ovo moje što progledam. :facepalm: Ili dodam iz svog džepa, samo da mi nitko ne sere šta ne štima blagajna. :facepalm:

Buce imam. Oš mucaste, oš gumene, samo reci. Dopizdila mi ova nezima više. Eto, nisam nikad mislila da ću to reć, al je, ja oću zimu. Makar dalmatinsku, ako već ništa od zagrebačke. :gaah:

Eto, šta te još zanima? :kokice:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

20 Jan 2014, 23:37

Zekoslawa » wrote: ..sta? :kokice:

Još dva mjeseca. :xlux: Do naknade sa Zavoda. :zubo:
Ne, otkrivam svoj talent za rad s parama iz dana u dan. Tko od mene izađe bez popusta, s njim nešto nije u redu. Puste li me da tajničim još koji mjesec, sto posto ćemo u stečaj. Mislim, i ovako ćemo, al eto.
Daklem, ja kad nemam sitnoga za vratiti, ne kažem ljudima da odu razmijeniti ili pitam imaju li ovoliko ili onoliko. Ne, ja zaokružim na manje. Ili dam veći popust. I onda nikad nemam bakšiša jer ono malo što ostave, ode na ovo moje što progledam. :facepalm: Ili dodam iz svog džepa, samo da mi nitko ne sere šta ne štima blagajna. :facepalm:

Buce imam. Oš mucaste, oš gumene, samo reci. Dopizdila mi ova nezima više. Eto, nisam nikad mislila da ću to reć, al je, ja oću zimu. Makar dalmatinsku, ako već ništa od zagrebačke. :gaah:

Eto, šta te još zanima? :kokice:
sta sta, nista mi nije jasno? jel tajnicis, prevodis..sve? :kokice:
sta zavod? sta sad odjednom zavod? sta se dogadja? :kokice:

sad ce snig, sad.. pise da ce u nedjelju najkasnije. taman za prosetat se do cmroka. :kokice:
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

20 Jan 2014, 23:44

..a unda » wrote:
sta sta, nista mi nije jasno? jel tajnicis, prevodis..sve? :kokice:
sta zavod? sta sad odjednom zavod? sta se dogadja? :kokice:

sad ce snig, sad.. pise da ce u nedjelju najkasnije. taman za prosetat se do cmroka. :kokice:
Sveikadarim - tajničim, prevodim, lektoriram, već po potrebi. Od svega toga ništa ne radim kako spada jer radim sve ikad. :kokice:

Pa devet mjeseci staža u kontinuitetu za naknadu sa Zavoda. Onda mi može dat otkaz, jebemise. :kokice:

oće kurac. :kokice:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

20 Jan 2014, 23:50

Zekoslawa » wrote: Sveikadarim - tajničim, prevodim, lektoriram, već po potrebi. Od svega toga ništa ne radim kako spada jer radim sve ikad. :kokice:

Pa devet mjeseci staža u kontinuitetu za naknadu sa Zavoda. Onda mi može dat otkaz, jebemise. :kokice:

oće kurac. :kokice:
a to. a ugovor, sta li je ono bilo? mislis da ce te poslat ca?

meni vise izgleda problem ovo.. oce kurac, jebemi se.. :kokice:
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

20 Jan 2014, 23:53

..a unda » wrote:
a to. a ugovor, sta li je ono bilo? mislis da ce te poslat ca?

meni vise izgleda problem ovo.. oce kurac, jebemi se.. :kokice:
A ugovor je do 17.6., otkaz mi neće dat jer sam na poticaje. Al će me stvarno početi bolit kurac kad zaradim naknadu sa Zavoda. :zubo:
Ne znam hoće li me poslat ća, to ne ovisi o meni, zapravo. Šalje ća onoga kome prvome istekne ugovor. I onda zaposli novog poticajca. Prije mene ima ih dosta na lageru, bumo vidli. Al da će mi teško pasti, i neće.

Ostavi se psihologije za kuharice! :mudri: :šmok:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

20 Jan 2014, 23:58

Zekoslawa » wrote: A ugovor je do 17.6., otkaz mi neće dat jer sam na poticaje. Al će me stvarno početi bolit kurac kad zaradim naknadu sa Zavoda. :zubo:
Ne znam hoće li me poslat ća, to ne ovisi o meni, zapravo. Šalje ća onoga kome prvome istekne ugovor. I onda zaposli novog poticajca. Prije mene ima ih dosta na lageru, bumo vidli. Al da će mi teško pasti, i neće.

Ostavi se psihologije za kuharice! :mudri: :šmok:
znaci, tako to ide.. zaposljava vas samo radi poticaja. :kokice:

a ti..a ti i zabreg, u kakvim ste odnosima? ok, sad dok nema jos snijega..

sta kuharice, sta psihologija.. oces rec da to nije istina? :kokice:
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

21 Jan 2014, 00:01

..a unda » wrote: znaci, tako to ide.. zaposljava vas samo radi poticaja. :kokice:

a ti..a ti i zabreg, u kakvim ste odnosima? ok, sad dok nema jos snijega..

sta kuharice, sta psihologija.. oces rec da to nije istina? :kokice:
A ono, sad u ovoj situaciji u kojoj jest, uglavnom zbog poticaja, da. U onoj turi kad sam ja došla još je to nekako guralo. Sad je skužila da se malo previše razbahatila i da nas je previše, pa onda daje otkaze kome može, a kad joj pofali ljudi, traži poticajce. Teatar apsurda, šta reć.

Ja i Zabreg smo si dobri. Nekidan sam sanjala da sam se vratila u Split i da mi fali Zabreg. Dobro je meni. Dalmaciju je lakše voljeti iz daljine.

..kojo? :kokice:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Jan 2014, 00:05

Zekoslawa » wrote: A ono, sad u ovoj situaciji u kojoj jest, uglavnom zbog poticaja, da. U onoj turi kad sam ja došla još je to nekako guralo. Sad je skužila da se malo previše razbahatila i da nas je previše, pa onda daje otkaze kome može, a kad joj pofali ljudi, traži poticajce. Teatar apsurda, šta reć.

Ja i Zabreg smo si dobri. Nekidan sam sanjala da sam se vratila u Split i da mi fali Zabreg. Dobro je meni. Dalmaciju je lakše voljeti iz daljine.

..kojo? :kokice:
kojo? ma nista kojo, sacemo se pravit. lipo te bec naucio. :kokice:

je, lakse je dalmaciju voljet iz daljine, slazem se. aj se ti spremaj za snijeg i cmrok.. :kokice:
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

21 Jan 2014, 00:08

..a unda » wrote: kojo? ma nista kojo, sacemo se pravit. lipo te bec naucio. :kokice:

je, lakse je dalmaciju voljet iz daljine, slazem se. aj se ti spremaj za snijeg i cmrok.. :kokice:
Jašta, gospodična mački slična. Puca čak. :kokice:

Joj, kakav sam incident jedan dan izazvala sjedeći u tramvaju, da prostiš. Koliko gospodični i gospođa je letilo, milina božja. Ko to mo9re platit. :kokice:

Ne znam kad mi je red za lopatanje. A dobro, to će čiča ralicom. :kokice:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

21 Jan 2014, 00:37

Zekoslawa » wrote: Jašta, gospodična mački slična. Puca čak. :kokice:

Joj, kakav sam incident jedan dan izazvala sjedeći u tramvaju, da prostiš. Koliko gospodični i gospođa je letilo, milina božja. Ko to mo9re platit. :kokice:

Ne znam kad mi je red za lopatanje. A dobro, to će čiča ralicom. :kokice:
..kakav incident, stas napravila? svi su se samo tebi dizali? :kokice:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

21 Jan 2014, 00:53

Zekoslawa » wrote: Jašta, gospodična mački slična. Puca čak. :kokice:

Joj, kakav sam incident jedan dan izazvala sjedeći u tramvaju, da prostiš. Koliko gospodični i gospođa je letilo, milina božja. Ko to mo9re platit. :kokice:

Ne znam kad mi je red za lopatanje. A dobro, to će čiča ralicom. :kokice:
Koji te đavo zvao da se vraćaš na ovaj vorumić? :mad:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

21 Jan 2014, 23:48

..a unda » wrote: ..kakav incident, stas napravila? svi su se samo tebi dizali? :kokice:
Nije, nega sam ja sjela da mi ne dođe mukica, jel. Pa je onda jedna gospođa odlučila da bi ona sjela. Pa je nešto pasivno-agresivno promrmljala, a što je meni pak prenijela druga gospođa koja je, usput budi rečeno, imale kričavo narančasti ruž na usnama ispod garavih crnih brka kakvih bi se i čiča posramio. Na što sam se ja pak cinično nasmiješila i rekla da možda imam neki razlog da sjedim. Onda se uključila i neka treća gospođa, pa su se one međusobno gospođale i komentirale gospodičnu. Na što se javio neki barba da su dokone babetine i da šta njih briga hoću li ja sjediti ili neću. A na što je brkonjica rekla da ona ima pravo reći kad vidi da netko nema kulture. A barba njoj pak da nema i da gleda svoje posle. A onda je gospođa #3 zaključila da kad već sjedim, mogu i malo pristojnije sjediti, a ne tu mećem nogu preko noge ko da sam u birtiji. A barba na to da šta će ona meni govoriti kako ću sjediti, samo još fali da mi kaže kud da gledam i šta da mislim. Za to vrijeme ja gledam kroz prozor i šutim. Brka pokušava doći do riječi, ali barba se ne da. E onda pak drekne na mene da šta ja mučim, kako mogu dozvoliti da se babe tako okome na mene. Brka i dalje nešto mrmlja. E onda smo došli do stanice, pa će barba gospođi #3 da jel ona misli izaći, ako ne misli da mu se makne s puta da prođe, šta tu stoji ko drvena marija. Onda je i brka izašla poslije njega i pritom ustupila mjesto gospođi #1, onako kako to već rade bečke gospođe "Gospođo, evo vi sjedite" (čitaj: moje je, ćaćino mi je, ja odlučujem tko preuzima štafetu). Pardon, "sjednite se", povratno to ide u Beču. Onda sam uskoro i ja izašla, pa ne znam šta je dalje bilo, ali pretpostavljam da su se nastavile gospođati i komentirati gospodičnu. :zubo:
Kakav teatar, kakvi bakrači, ovo je bio spektakao! :xlux:

Edit: čiča. :kava:
Whereabout
Posts: 1140
Joined: 18 Sep 2011, 13:19

22 Jan 2014, 12:18

Mrzim trajvanski spektakao.
Jednom sam svjedočila (na potezu prema Remizi, tamo su valjda posebno u dodiru sa starim vremenima) kako su povodom sjedenja trudnice pojašnjavali da su trudnice nekad radile i stajale sve do poroda. :o
.
Post Reply