Imam traume zbog foruma

Mjesto za mrvu ozbiljnije rasprave
haram
persona non grata

Re: Imam traume zbog foruma

Post by haram » 04 Apr 2019, 18:42

Mislim da se treba uzet u obzir i razlika između moderatora (koji volontiraju) (i zapravo nose najveći teret uređivanja foruma) i ostalih viših administratora (koji primaju i plaćicu) da bi se shvatio taj sistem vuk sit i koza cijela.

what we've got here is failure to communicate

Marsovac7
Svemirka

Post by Marsovac7 » 04 Apr 2019, 19:57

haram wrote:
04 Apr 2019, 18:42
Mislim da se treba uzet u obzir i razlika između moderatora (koji volontiraju) (i zapravo nose najveći teret uređivanja foruma) i ostalih viših administratora (koji primaju i plaćicu) da bi se shvatio taj sistem vuk sit i koza cijela.
Znam za tu razliku, ali u mom slučaju nema velike razlike između te dvije kategorije. Moderatori koji me ne mogu smisliti uspiju uvjeriti i svo ostalo modovlje i administratore, te vlasnika foruma da sam nemoguća osoba i da me treba strogo kažnjavati.

Još uvijek smišljam što staviti u potpis.

haram
persona non grata

Post by haram » 08 Apr 2019, 15:07

Marsovac7 wrote:
04 Apr 2019, 19:57
Znam za tu razliku, ali u mom slučaju nema velike razlike između te dvije kategorije. Moderatori koji me ne mogu smisliti uspiju uvjeriti i svo ostalo modovlje i administratore, te vlasnika foruma da sam nemoguća osoba i da me treba strogo kažnjavati.
Ako pišeš većini neprihvatljive sadržaje na komercijalno orijentiranom javnom mediju, koji su uz to činjenično-logički neporecivi, normalno da možeš očekivati šikaniranje i represiju.
"Ako" - odgovoriše i Spartanci Filipu II na njegov ultimatum o predaji državnog suvereniteta... što uopće nije značilo da su Spartijati bili cvijeće među Helenima. Istina je jedna, ali također i rašomonska tj. podložna različitim interpretacijama, hoću reć. A različite interpretacije istine imaju različite etičke reperkusije.
Uf, ima li ovdje podforum filozofija... ili su svi podjednako u tom smislu? :D
Ili se jednostavno trebam držat onog što u potpisu Madam Tipfeler stoji? :zubo:

what we've got here is failure to communicate

MmeTipfeler
Katica za sve

Post by MmeTipfeler » 08 Apr 2019, 19:03

haram wrote:
08 Apr 2019, 15:07
Uf, ima li ovdje podforum filozofija... ili su svi podjednako u tom smislu? :D
Nema. Ja sam pokušala u tom smjeru, a i ostalim društvenim smjerovima, pokrenuti podforum Društvene teme pa mi je Veliki Vođa teme preselio na Kulturu. :mad: Probaj ti tamo otvoriti temu - možda budeš bolje sreće. Nas dvoje bili smo se razmimoišli u mišljenjima, ali to mu nikako ne mogu zaboraviti. :raspa:

Kad piješ, ne piši po forumu; kad pišeš po forumu, ne pij!

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch » 09 Apr 2019, 01:47

Filozofija? Ako koga zanima, otvorit ću podforum. Ali bit će prazan - tema nema ni za lijek. :D

Potpisi su za budale.

Marsovac7
Svemirka

Post by Marsovac7 » 17 Apr 2019, 00:23

Update: Na forum.hr sam prvo zbog nečega što je opet protumačeno kao komentiranje moderature (na podforumu Off topic) dobila 100 bodova i jednodnevni ban, pa onda kad sam otvorila temu na Kutku za banirane su tome dodali još šest kartona, pa je ban prvo produžen na trodnevni, a sad i na 7-dnevni (jer sam prešla 500 kaznenih bodova). :facepalm:

Dobra strana toga: kako tjedan dana ne mogu pisati tamo, bit ću aktivnija ovdje.

Još uvijek smišljam što staviti u potpis.

Stitch
Experiment 626

Post by Stitch » 17 Apr 2019, 00:32

A pojavio se i novi forum. ;)

Potpisi su za budale.