Velika smrtonosna epidemija

Matematika, fizika, kemija, biologija, geologija...
JPK
Posts: 2096
Joined: 18 Sep 2011, 00:46

12 Nov 2011, 22:38

dejzi » wrote: Inače, da nam neki asteroid ili nešto prijeti, htjela bih da nam to najave. Tako da mogu pit, pušit i jest, bez da moram mislit na sutra. :lux:
A jebat, to ne? :ne zna:


Biti i mniti svemiropolisno
User avatar
Lastan
Posts: 2702
Joined: 17 Sep 2011, 22:32
Location: Out of the blue
Contact:

12 Nov 2011, 23:44

Pogledah nedavno u kinu Zarazu (Contagion). Neloš film; prilično sam siguran da je mnogi hipohondar nakon njega počeo dodatno paničariti. :D
Ja, eto, ne paničarim. Nema ni smisla ni potrebe. A ako me nešto pokosi… pa, ako bude brzo, bit će mi svejedno. Ako bude sporo i bolno, uvijek mogu ubrzati. :kava:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

13 Nov 2011, 11:48

Nikolajevna » wrote:
Ne namjeravaš valjda prdnut u rosu prije plasiranja reklame? :zubo:
:rofl:

Ne boj se, ozloglašeno sam pošten. :zubo:
Potpisi su za budale.
User avatar
sabaa
Posts: 563
Joined: 09 Nov 2011, 21:01

13 Nov 2011, 13:17

Ne paničarim oko mogućih katastrofa.
Cijela frka sa svim mogućim predarskim i svnjskim gripama, me nije dotakla puno.
Dovoljno sam poremećena da mislim da imam izlaz u slučaju neke epidemije koja donosi dugu i bolnu smrt, skratiti si muke. :facepalm:

Inače hipohondrija mi je middle name, i uvijek kad me nešto boli vrtim najcrnje scenarije u glavi, ali i sto tako odugovlačim s odlaskom doktoru.
Za razliku od priča o raznim epidemijama koje me ne plaše baš, ne volim slušati o ljudima koji imaju rak, taj scenarij mi se nekako čini vjerojatniji.

Za slučaj da nas neki meteor odluči spizditi, voljela bi znati unaprijed, da mogu tih zadnjih mjesec dana provesti kako ja hoću i posvetiti se što više dragim ljudima.
The planet is fine. The people are fucked.
User avatar
Dany
Posts: 76
Joined: 26 Oct 2011, 10:51

13 Nov 2011, 14:24

Ne strahujem od zaraznih boleština, mnogo su mi strašnije one podmukle, iscrpljujuće. A i ako se desi epidemija, znajući sebe i svoju cmizdravost i sklonost odustajanju, najbolje bi bilo da me slisti među prvima, da bar ne gledam druge kako se muče i umiru.
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

13 Nov 2011, 15:10

Ja sam samo odlučila da neću u Yellowstone.

A za sebe oduvijek nekako mislim da ću umrijeti prirodnom smrću.
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

13 Nov 2011, 16:44

kuki » wrote:
A za sebe oduvijek nekako mislim da ću umrijeti prirodnom smrću.
što to znači?
od raka na primjer?

ont: ne bojim se epidemija. nije da baš mogu pobjeć virusima. i ako pobjegnem nečem ubersmrtonosnom, vjerojatno će me prehlada satrati.
kad je prije dvije godine krenulo sa svinjskom gripom, pazila sam da ne budem u nekim velikim gužvama, ali radila sam, i mislim da je par stotina ljudi tamo čist dovoljno.
ne znam :ne zna: ako dođe, dođe
vjerujem da mogu umrijeti od toga, kao i od bilo čega drugog. unaprijed razbijati glavu šbb kbb mi nije napeto
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

13 Nov 2011, 17:41

Ja sam samo dezinficirala ruke i nosila kiruršku masku kad se netko od mojih doma razbolio (kad je krenula čitava strka oko svinjske gripe).

Mene je više strah rata nego li nekih epidemija, meteora i sl.
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
Melody
Posts: 1189
Joined: 17 Sep 2011, 23:31

13 Nov 2011, 17:47

Zbilja?
Ja se sjećam kad je naš kolega prebolovao svinjsku i došao na sastanak, šefica se nije s njim htjela rukovati, sjedila je što dalje od njega i stavila šal preko usta. :D
Mi smo se svi regularno rukovali. K tome, on i ja smo koristili zajednički kompjuter :D
No trkeljanje. If trkeljanje a trkeljanje, trkeljanje the trkeljanje.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

13 Nov 2011, 17:48

ma mene je više strah ljudi. prije par sati, dolazim doma, parkiram, par metara dalje policija radi očevid, nešto je bilo. uopće me ne zanima što, vidjela sam da je nekom autu razbijeno staklo, i nadam se da je nešt benigno poput ukradenog radia.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Melody
Posts: 1189
Joined: 17 Sep 2011, 23:31

13 Nov 2011, 17:49

Apsolutno. Nema virusa do čovjeka po zlobi.
No trkeljanje. If trkeljanje a trkeljanje, trkeljanje the trkeljanje.
Éowyn
Posts: 2430
Joined: 17 Oct 2011, 20:13

13 Nov 2011, 18:00

Melody » wrote:Zbilja?
Ja se sjećam kad je naš kolega prebolovao svinjsku i došao na sastanak, šefica se nije s njim htjela rukovati, sjedila je što dalje od njega i stavila šal preko usta. :D
Mi smo se svi regularno rukovali. K tome, on i ja smo koristili zajednički kompjuter :D
Mene moji doma inače uspoređuju s Jeremijom iz Alan Forda i meni je samoj pravo čudo kako se ja u pravilu nikad ne zarazim kad su svi drugi bolesni, a još me više čudi kako me uopće nije strah zaraze kad treba nekome donijeti čaj/juhu/lijek/toplomjer.
Ja šal preko pola lica nosim kad sam u autobusu ili tramvaju i jednom prilikom kad sam čekala nalaze u zaraznoj. Tad sam se zamotala od glave do pete i ljudi su valjda mislili da imam toliku strašnu bolest da sam već prolupala.
Desire makes slaves out of kings.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

13 Nov 2011, 21:57

kuki » wrote:Ja sam samo odlučila da neću u Yellowstone.

A za sebe oduvijek nekako mislim da ću umrijeti prirodnom smrću.
Koliko je ja razumijem u vulkane, što doduše nije puno - ali mislim da ne eksplodiraju odjednom i bez najave. Tako da ti je Yellowstone sigurno mjesto trenutno, a i pretpostavlja se da kada on eksplodira da sve ode kvragu, globalno :D
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

14 Nov 2011, 11:46

jevgenija » wrote:... pa da vas priupitam - bojite li se dramatičnog izbijanja neke goleme boleštine sa stopom smrtnosti od nekih 60-ak posto?
ne bojim se ali držim izglednim skoro prorjeđivanje svjecke populacije :o :D
to, naravno, nije ništa novo da nas, periodično, desetkuju epidemije, prirodne katastrofe, ratovi...
trenutno mi je jedino oružje panceta i kapula :xlux:
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

16 Nov 2011, 12:14

blue » wrote: Koliko je ja razumijem u vulkane, što doduše nije puno - ali mislim da ne eksplodiraju odjednom i bez najave. Tako da ti je Yellowstone sigurno mjesto trenutno, a i pretpostavlja se da kada on eksplodira da sve ode kvragu, globalno :D
Po onome što sam ja čitala o njemu, ponaša se kao da će eksplodirati. :D Ima ona najavna ponašanja. Što ne mora ništa značiti.

Možda bi mi bilo lakše umrijeti znajući da sam bila na sigurnoj udaljenosti, a ne pitajuć se bih li preživjela da nisam došla. Iako, lijepo je tamo, nije loše mjesto za krepucnut.



Pješčana, mislila sam više na ono kad samo odeš spavati i više se ne probudiš. Star. :D Mislim da od raka ne bih umrla osim da me onesposobi u suicidu.
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

24 Oct 2018, 22:36

Ah... šteta, nema tu više aktivnih s ove teme.
what we've got here is failure to communicate
Post Reply