Page 1 of 1

Zašto kloniranje?

Posted: 11 Apr 2012, 11:27
by Beta ženka
Nije da zabadam nos, ali što ću kad sam znatiželjna. :o

Vidim da je na Trkeljanju dosta forumaša napustilo svoje stare nickove i otvorilo nove pod kojima pišu.
Razumijem ako je u pitanju otvaranje nekakve delikatne teme ili osobnog problema, ali ovdje se radi o potpunom prijelazu na klon, a gotovo svi znaju tko se krije pod njim.
Zašto? Bojite se gugla i da bi vas mogli naći kolege s fhr i vidjeti što pišete ovdje? To pogotovo pitam one koji pišu tamo sa starim nickom, a ovdje su taj zamijenili novim.
Ili umjetno pumpate broj članova zbog marketinga (u što čisto sumnjam)? :zubo:
Nešto treće?
Prosvijetlite me!

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 11 Apr 2012, 11:32
by Morticia
Mislim da neki uopće nisu namjerno zamijenili originalan nick za klona nego su "ubili" original kad su morali, khm, khm, učiti :o :zubo: i onda su zaboravili lozinku pa su nastavili pisati pod klonom. :rofl:

Neki drugi su jednostavno naknadno promijenili ime, tko zna iz kojeg razloga, a neki su već po registraciji uzeli nick drugačiji od onog na fhru. :ne zna:

Meni osobno je sasvim svejedno kako se tko zove i koji su čiji motivi za promjenu imena, vjerujem da je kod nekih razlog i jednostavna prezasićenost starim nickom.

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 11 Apr 2012, 11:34
by Beta ženka
Morticia » wrote:Mislim da neki uopće nisu namjerno zamijenili originalan nick za klona nego su "ubili" original kad su morali, khm, khm, učiti :o :zubo: i onda su zaboravili lozinku pa su nastavili pisati pod klonom. :rofl:

Neki drugi su jednostavno naknadno promijenili ime, tko zna iz kojeg razloga, a neki su već po registraciji uzeli nick drugačiji od onog na fhru. :ne zna:

Meni osobno je sasvim svejedno kako se tko zove i koji su čiji motivi za promjenu imena, vjerujem da je kod nekih razlog i jednostavna prezasićenost starim nickom.
Ma lako ovo za učenje i prezasićenost. No imamo i one koji su krenuli sa starim nickom pa uzeli novi. Na fhr i dalje pišu pod starim. I još ih ovdje zovu starim nickom. Nakon nekoliko primjera me počelo zanimati kakav je to trend i koji mu je uzrok/svrha.

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 11 Apr 2012, 11:35
by Maleficent
Avatar mi je isti tu i tamo. Nick je drukčiji samo zato što kad sam se 2009. tamo registrirala nisam razmišljala da ću se toliko povezivati sa svojom slikicom, a sad znam da ju jako volim pa nek iznad nje stoji i njeno pravo ime. :raspa:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 11 Apr 2012, 11:36
by Morticia
Beta ženka » wrote:
Ma lako ovo za učenje i prezasićenost. No imamo i one koji su krenuli sa starim nickom pa uzeli novi. Na fhr i dalje pišu pod starim. I još ih ovdje zovu starim nickom. Nakon nekoliko primjera me počelo zanimati kakav je to trend i koji mu je uzrok/svrha.
A to ne znam, pretpostavljam da ima različitih uzroka i svrhe.
Iako, mislim da znam svega dva nicka koja su to učinila. :misli:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 11 Apr 2012, 11:40
by Eks
Ja sam htjela da me Mortiša prestigne u broju postova. :ne zna:





:zubo:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 11 Apr 2012, 11:41
by Morticia
ex anais » wrote:Ja sam htjela da me Mortiša prestigne u broju postova. :ne zna:





:zubo:
:raspa:
Uspjela si, čestitam. :o :zubo:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 11 Apr 2012, 11:48
by Beau
Beta ženka » wrote: Nakon nekoliko primjera me počelo zanimati kakav je to trend i koji mu je uzrok/svrha.
Pa kolko ima takvih primjera? Ja znam samo jedan.
Osim ex, al ona se vratila na stari.

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 11 Apr 2012, 11:48
by ElliQuinn
Svi smo mi ovca Dolly.

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 11 Apr 2012, 12:11
by Beta ženka
BoDerek » wrote: Pa kolko ima takvih primjera? Ja znam samo jedan.
Osim ex, al ona se vratila na stari.
Ex, mirza, oliver - za koje znam.
A ex se vratila na ex? Kad, prije sat-dva? :D

Ovdje se stvarno treba dežurati koliko se brzo stvari mijenjaju.
:facepalm:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 11 Apr 2012, 12:13
by ..a unda
ElliQuinn » wrote:Svi smo mi ovca Dolly.
..moje ime nije doli..i sta fali ovcama? ja kad napravim klona to je zato da se vidi da sam napravio klona. mislim, moji klonovi su tako ociti i prigodni. medij je poruka. klon je poruka. i taj klon mi ima obicno jedan, dva posta..eventualno tri. nije mi gust zajebavat klonovima, niti glumit sizofreniju (sta ja znam, mogao bih se uzivit) , niti se klonovima borit za seljacka prava. ide ovako, ide. ne ide li ovako, jebiga, ne ide. ako ne ide ovako, nece ic ni klonkasto.. :ne zna: :kokice:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 11 Apr 2012, 12:18
by Eks
Beta, pa ja nikad nisam skrivala da sam Ex, svi su me tako i oslovljavali, moj je problem bio tehničke prirode, a i bila sam lijena tražiti admine da mi vrate stari. :D

Za druge nemam pojma, ali nisam stekla dojam da je neka masovna pošast. :rofl:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 11 Apr 2012, 12:43
by Beta ženka
ex anais » wrote:Beta, pa ja nikad nisam skrivala da sam Ex, svi su me tako i oslovljavali, moj je problem bio tehničke prirode, a i bila sam lijena tražiti admine da mi vrate stari. :D

Za druge nemam pojma, ali nisam stekla dojam da je neka masovna pošast. :rofl:
Nisam pojma imala zašto si se klonirala, samo kažem da sam primijetila da neki imaju klonove pa me zanimalo zašto. :D

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 11 Apr 2012, 16:07
by ali
Beta ženka » wrote:
Ex, mirza, oliver - za koje znam.
A ex se vratila na ex? Kad, prije sat-dva? :D

Ovdje se stvarno treba dežurati koliko se brzo stvari mijenjaju.
:facepalm:
Šta ja?
Niti sam se klonirala niti "tamo" pišem pod starim nickom.

I još nešto, ja se nikad nikad nigdje nisam zvala Mirza. Vidiš, zapravo si ti ta koja unosi zbrku :ne zna:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 11 Apr 2012, 16:18
by Beta ženka
Negdje sam vidjela da se netko referira na tvoj post (napisan pod nickom ali) i kaže da se slaže s mirzom. :ne zna:

EDIT: aaaa, ti si mijenjala nick. A zašto? :zubo:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 11 Apr 2012, 16:32
by ali
Beta ženka » wrote:Negdje sam vidjela da se netko referira na tvoj post (napisan pod nickom ali) i kaže da se slaže s mirzom. :ne zna:

EDIT: aaaa, ti si mijenjala nick. A zašto? :zubo:
A zašto ne :ne zna:
Htjela sam iskoristiti tu opciju kad su je na forumu ponudili :rofl:

A gdje si me to vidjela da pišem :kava:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 11 Apr 2012, 16:49
by Beta ženka
ali » wrote: A zašto ne :ne zna:
Htjela sam iskoristiti tu opciju kad su je na forumu ponudili :rofl:

A gdje si me to vidjela da pišem :kava:
Kakvo je to pitanje?
Pa evo, vidim te na ovoj temi. :ne zna:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 11 Apr 2012, 16:55
by ali
O kome pričaš onda :ne zna: Samo o Oliveru :ne zna: Čemu množina :ne zna:
Beta ženka » wrote:
Ma lako ovo za učenje i prezasićenost. No imamo i one koji su krenuli sa starim nickom pa uzeli novi. Na fhr i dalje pišu pod starim. I još ih ovdje zovu starim nickom. Nakon nekoliko primjera me počelo zanimati kakav je to trend i koji mu je uzrok/svrha.

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 11 Apr 2012, 17:13
by Beta ženka
ali » wrote:O kome pričaš onda :ne zna: Samo o Oliveru :ne zna: Čemu množina :ne zna:
Bogati, i dalje stoji da vas je troje (koje zapazih) pisalo pod drugim nickom. :gaah:
Zašto, kako - to sam pitala, nisam u nikoga uprla prstom i rekla "e, ti si se klonirao/la iz nekih zločinačkih pobuda". :rofl: Relax. :)

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 11 Apr 2012, 17:31
by ali
Beta ženka » wrote:
Bogati, i dalje stoji da vas je troje (koje zapazih) pisalo pod drugim nickom. :gaah:
Zašto, kako - to sam pitala, nisam u nikoga uprla prstom i rekla "e, ti si se klonirao/la iz nekih zločinačkih pobuda". :rofl: Relax. :)
Pa ne znam čemu onda takva tema :zubo:

Mislim, neka teme - daleko od toga, ionako mi je dosadno :hek: - ali krenula si kao da je to sad neka epidemija kloniranja i mijenjanja nickova dok se istovremeno "tamo" piše pod starim.... i tako, kužiš :mig:

A i neš ti: troje (3, drei, three, tre, trois, tres!) je pisalo pod drugim nickom od nekog tvog očekivanog :horor:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 11 Apr 2012, 18:13
by Beta ženka
U odnosu na broj članova, to je oko 1%? :misli: (ne dâ mi se otvarati popis)
U odnosu na realni broj članova, i više. :D

A neš ti teme isto, tema ko tema. :p

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 11 Apr 2012, 18:28
by ali
Beta ženka » wrote:U odnosu na broj članova, to je oko 1%? :misli: (ne dâ mi se otvarati popis)
U odnosu na realni broj članova, i više. :D

A neš ti teme isto, tema ko tema. :p
A gle, ako ćemo o brojevima :raspa: Ja sam tu maloprije kad me pokosila dosada razmišljala koliko ovdje prisutnih ljudi mi je (uvijek se volim malo pozabaviti introspekcijom :zubo: ) minimalno jedno od navedenog:
- dosadan
- nezanimljiv
- naporan
- glup
- bezvezan
- iritantan
- dopizdio


pa ako ćemo stavit dobivenu brojku u odnos ukupnog broja onih koji uopće još tu obitavaju..........


:D

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 11 Apr 2012, 22:52
by Beta ženka
ali » wrote: A gle, ako ćemo o brojevima :raspa: Ja sam tu maloprije kad me pokosila dosada razmišljala koliko ovdje prisutnih ljudi mi je (uvijek se volim malo pozabaviti introspekcijom :zubo: ) minimalno jedno od navedenog:
- dosadan
- nezanimljiv
- naporan
- glup
- bezvezan
- iritantan
- dopizdio


pa ako ćemo stavit dobivenu brojku u odnos ukupnog broja onih koji uopće još tu obitavaju..........


:D
:rofl: :rofl: Ti si jedna vrlo trpeljiva osoba. :zubo:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 13 Apr 2012, 01:50
by elma
A zašto ne pitam te ja! :D

A i kako uopće otkrijete klonove? :ne zna:
Znam da je bilo nešto s nekom Polinom i tisuću klonova, ali jeste vi nju otkrivali da ima klonove ili je sama priznala? Vidjela sam da se s nekim klonovima i dalje odazivala na ime Polina pa mi ništa nije više jasno :zubo:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 13 Apr 2012, 09:36
by blue
Zato jer za 100 klonova moraš biti mentalno poremećeni pacijent :ne zna:
A kako se otkrije - osim tehničke detekcije, prvo počne pisati na banalnim temama, štanca postove, na kraju završi na francuskom filmu ili tako nečem; i stil je prvo fin, pa onda malo otresit :hekla:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 13 Apr 2012, 12:18
by ali
blue » wrote:Zato jer za 100 klonova moraš biti mentalno poremećeni pacijent :ne zna:
Želiš reći da je netko od ovdje prisutnih forumaša poremećeni pacijent?

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 13 Apr 2012, 13:40
by blue
Ovako ugrubo i odokativno - od ukupnih 327 članova, pa nekih 70% :D Možda sam mašila u procjeni, ali mislim da nisam puno.

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 13 Apr 2012, 14:47
by Eks
:facepalm:

Jebalo vas više jahanje po "pacijentima". Teški kul. Kako vam se više da.

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 13 Apr 2012, 15:33
by blue
kajla je pitala općenito, ja odgovorila , mirza je pitala mene, ja odgovorila :ne zna:
Na kraju si ti dala komentar :D

Ako napisano nije u redu, nek modovi izbrišu, mene stvarno ne smeta :ne zna:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 13 Apr 2012, 15:35
by Eks
Ma govorim općenito. Šta ja znam, valjda je do mene.
Samo, kad god dođem pročitati nešto, od toga bar pet upisa mora biti jedno te isto ponavljanje, pa eto, malo mi dosadilo.

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 13 Apr 2012, 15:37
by blue
Ma ok :) Poslala sam ti PM, pješačka udaljenost, ako slučajno znaš :moli:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 13 Apr 2012, 16:36
by Beta ženka
ex anais » wrote::facepalm:

Jebalo vas više jahanje po "pacijentima". Teški kul. Kako vam se više da.
:rofl: :rofl:
blue wrote:Zato jer za 100 klonova moraš biti mentalno poremećeni pacijent :ne zna:
A kako se otkrije - osim tehničke detekcije, prvo počne pisati na banalnim temama, štanca postove, na kraju završi na francuskom filmu ili tako nečem; i stil je prvo fin, pa onda malo otresit :hekla:

A kak ćeš drukčije kad ti svaki nick baniraju? :zubo:
ali wrote: Želiš reći da je netko od ovdje prisutnih forumaša poremećeni pacijent?

:rofl:

Druže, teške su to optužbe. :D :D

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 13 Apr 2012, 17:57
by ElliQuinn
ali » wrote: Želiš reći da je netko od ovdje prisutnih forumaša poremećeni pacijent?
Ja bih za svoje ludilo mogla dobiti i papir, i to prije kraja godine. :raspa:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 13 Apr 2012, 18:07
by Aurora
blue » wrote:Zato jer za 100 klonova moraš biti mentalno poremećeni pacijent :ne zna:
A kako se otkrije - osim tehničke detekcije, prvo počne pisati na banalnim temama, štanca postove, na kraju završi na francuskom filmu ili tako nečem; i stil je prvo fin, pa onda malo otresit :hekla:
Mene više zanima tko je taj poremečeni pacijent od toga kako se otkrije? Polina? Još tko?

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 13 Apr 2012, 18:35
by ali
Aurora » wrote:
Mene više zanima tko je taj poremečeni pacijent od toga kako se otkrije? Polina? Još tko?
I mene bi zanimalo :ceka:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 13 Apr 2012, 19:18
by elma
A kako otkre klon? Preko ip adrese? Moja se mijenja svaki dan, ja mislim :misli: tak da preko toga teško jer se ne ulogiravam jedan za drugim :ne zna: Imam klona "tamo" pa se raspitujem :giggle: :rofl:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 13 Apr 2012, 19:50
by Eks
kajla » wrote:A kako otkre klon? Preko ip adrese? Moja se mijenja svaki dan, ja mislim :misli: tak da preko toga teško jer se ne ulogiravam jedan za drugim :ne zna: Imam klona "tamo" pa se raspitujem :giggle: :rofl:
Po stilu pisanja. :cerek:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 13 Apr 2012, 22:35
by elma
A da sad :zubo:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 11:32
by Beta ženka
ali » wrote: I mene bi zanimalo :ceka:
Ovo zvuči kao "imamo špijuna u redovima". :rofl:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 13:30
by Aurora
Beta ženka » wrote:
Ovo zvuči kao "imamo špijuna u redovima". :rofl:
Komon....


Ima nas koji stvarno ne znaju tko je/su klonovi i stvarno želimo znati ono što zna većina. I što se može saznati.

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 19:21
by Potjeh
Ja bi trebao početi s tim kloniranjem. Ovaj nick sam sasvim uredno izblamirao tamo i ovamo. :rofl:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 19:29
by *jezebel*
Potjeh » wrote:Ja bi trebao početi s tim kloniranjem. Ovaj nick sam sasvim uredno izblamirao tamo i ovamo. :rofl:
pa kaj onda. budi nick s karakterom. :D

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 19:34
by kuki
kajla » wrote:A da sad :zubo:
Kad sam se ja klonirala u čoklidkuki, i počela pisat Velika Početna Slova jer mi je to bio vrh kamuflaže koji mi je padao na pamet, Herp me otkrijo nakon dva posta. Herp sve zna. Herp u slobodno vrijeme radi ko forenzični lingvist. I da mi nekad netko s foruma pošalje prijeteće pismo, ja bih Herpu odnijela da mi kaže tko je to. I Herp bi otkrio.

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 19:41
by Herp
kuki » wrote: Kad sam se ja klonirala u čoklidkuki, i počela pisat Velika Početna Slova jer mi je to bio vrh kamuflaže koji mi je padao na pamet, Herp me otkrijo nakon dva posta. Herp sve zna. Herp u slobodno vrijeme radi ko forenzični lingvist. I da mi nekad netko s foruma pošalje prijeteće pismo, ja bih Herpu odnijela da mi kaže tko je to. I Herp bi otkrio.
What she said.

:D

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 19:49
by kuki
Ti si meni superheroj amaterske (? :D) forenzične lingvistike i duboko sam impresionirana. :D

Kad smo kod toga, pričam ja nekidan s Perz i spomenem jednu forumašicu koju je Perz čitala pod klonom i tad nije znala tko je, al čim sam ja spomenula originalni nick ona je viknula ime klona. Došlo joj, kaže.

Bilo me strah. :rofl:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 19:50
by Beta ženka
Lako tako kad ima pristup IP-u. Pih. :durica:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 19:51
by Eks
Ja još nisam sigurna jel moje detektiranje klonova plod paranoje ili inteligencije pa onda šutim. :rofl:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 19:55
by Herp
Beta ženka » wrote:Lako tako kad ima pristuo IP-u. Pih. :durica:
Nikad niti jednog klona nisam otkrila po IP-u. :mig:
(Iz jednostavnog razloga - IP ne znači kurca ako ne vidiš vrijeme u kojem se koristio.)

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 19:57
by elma
Lol, a ja sam mislila da ja znam puno o forumu i otkrivanju ljudi :D

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 19:58
by kuki
Beta ženka » wrote:Lako tako kad ima pristuo IP-u. Pih. :durica:
Ne, mislim da je ona jednostavno luda vidjelica s izraženim darom prepoznavanja stila pisanja. Ja to, recimo, nemam. :D

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 19:58
by Eks
kajla » wrote:Lol, a ja sam mislila da ja znam puno o forumu i otkrivanju ljudi :D
Što, negdje si mod? :D

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 20:03
by elma
ex anais » wrote:
Što, negdje si mod? :D
Ma neee :D Nego sam otkrila identitet par ljudi otamo i sa fakultetskog foruma pa sam se umislila :raspa:


Nego, ja npr. napišem nešto zločesto o nekome :D, jel može ta osoba nabaviti moju ip adresu od vlasnika foruma/moderatora ako su frendovi i onda opet kod nekog frenda koji radi u npr. tekomu provjeriti tko je ta osoba iza tog ip-a? :misli:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 20:05
by Eks
Pa ne znam. Ako je to nekakva ozbiljnija kleveta, vjerojatno može. :ne zna:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 20:07
by Herp
kajla » wrote:
Ma neee :D Nego sam otkrila identitet par ljudi otamo i sa fakultetskog foruma pa sam se umislila :raspa:


Nego, ja npr. napišem nešto zločesto o nekome :D, jel može ta osoba nabaviti moju ip adresu od vlasnika foruma/moderatora ako su frendovi i onda opet kod nekog frenda koji radi u npr. tekomu provjeriti tko je ta osoba iza tog ip-a? :misli:
Ja osobno to nikad ne bih napravila (a nije da me nisu pitali) no za druge ne mogu garantirati.

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 20:07
by elma
ex anais » wrote:Pa ne znam. Ako je to nekakva ozbiljnija kleveta, vjerojatno može. :ne zna:

A dobro da, ja sam mislila da li se može i ako nije nešto strašno.
Npr. Herp jako zanima tko sam ja (mada čisto sumnjam :zubo: ) iako nisam ništa pisala o njoj, ali eto -tek toliko. I ima frenda u tekomu. Da mu ip adresu(e) i on provjeri tko sam ja. Moguće?

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 20:08
by Eks
kajla » wrote:

A dobro da, ja sam mislila da li se može i ako nije nešto strašno.
Npr. Herp jako zanima tko sam ja (mada čisto sumnjam :zubo: ) iako nisam ništa pisala o njoj, ali eto -tek toliko. I ima frenda u tekomu. Da mu ip adresu(e) i on provjeri tko sam ja. Moguće?
Mislim da je moguće. Vidi vrijeme posta i kome je dodijeljena ta adresa kad. No, ja sam neznalica, ne slušaj me, to je samo pretpostavka.

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 20:10
by MightyMe
Drugo je nezakonito, a prvo mislim da nije.

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 20:10
by Herp
kajla » wrote:

A dobro da, ja sam mislila da li se može i ako nije nešto strašno.
Npr. Herp jako zanima tko sam ja (mada čisto sumnjam :zubo: ) iako nisam ništa pisala o njoj, ali eto -tek toliko. I ima frenda u tekomu. Da mu ip adresu(e) i on provjeri tko sam ja. Moguće?
Službeno, za te stvari je potreban sudski nalog.
Neslužbeno, ne vjerujem da bi itko riskirao posao zbog nečeg takvog. A i ne znam da li se može, iskreno, nisam nikad radila u telekomunikacijama. :ne zna:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 20:11
by MightyMe
Može se. Može se i prisluškivati. :D

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 20:13
by elma
Ne znam, mislim da moraš biti malo sajko da ideš to raditi uopće. Čemu?! Ne mogu se sjetiti niti jednog dobrog razloga zbog kojeg bih išla otkrivati tko je iza nicka na taj način. :misli:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 20:13
by Eks
Kajla, pa uvijek možeš koristiti proxy, ne? :zubo:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 20:15
by Eks
kajla » wrote:Ne znam, mislim da moraš biti malo sajko da ideš to raditi uopće. Čemu?! Ne mogu se sjetiti niti jednog dobrog razloga zbog kojeg bih išla otkrivati tko je iza nicka na taj način. :misli:
Pa i ne. Recimo da netko nekog sustavno blati onda bi to imalo smisla i ne bi bilo sajko. Ili da jedna osoba npr. terorizira cijeli forum bilo bi zgodno saznati tko je. :o
Iako, osobno to ne bih tražila ni od kog jer je nezakonito. :ne zna:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 20:16
by elma
Sporo je s proxyjem, bar s ovima za koje ja znam. :D A i ne bavim se ja ničim mutnim pa mi ni ne treba, više me ovako zanimalo jel se može otkriti. :D

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 20:16
by Eks
kajla » wrote:Sporo je s proxyjem, bar s ovima za koje ja znam. :D A i ne bavim se ja ničim mutnim pa mi ni ne treba, više me ovako zanimalo jel se može otkriti. :D
Mirno spavaj. :D :D

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 20:17
by elma
Pa i ne. Recimo da netko nekog sustavno blati onda bi to imalo smisla i ne bi bilo sajko.
Istina, ne znam zašto mi uopće nije to palo pamet. :zubo:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 20:44
by Beta ženka
Pa bilo je to, na fhr na Tračeraju je bio izbio Škandal, kad su neke forumašice počele dobivati prijeteće telefonske pozive jer su pisale o našim kvaziselebritijima.

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 20:52
by Herp
Beta ženka » wrote:Pa bilo je to, na fhr na Tračeraju je bio izbio Škandal, kad su neke forumašice počele dobivati prijeteće telefonske pozive jer su pisale o našim kvaziselebritijima.
Da, o tome sam čitala ovdje. :D
Najiskrenije, nemam pojma što se tu desilo. :ne zna:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 20:56
by Beta ženka
Herp » wrote:
Da, o tome sam čitala ovdje. :D
Najiskrenije, nemam pojma što se tu desilo. :ne zna:
Pa pretpostavka je bila da je netko od tih selebritija nabasao na trač o sebi, preko veze dobio podatke o osobi koja je to pisala i nastao je rusvaj. S tim da nije bila riječ o jednoj forumašici, već više njih. No ne uzimajte me za riječ. :ne zna:

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 14 Apr 2012, 20:58
by Eks
Beta ženka » wrote:
Pa pretpostavka je bila da je netko od tih selebritija nabasao na trač o sebi, preko veze dobio podatke o osobi koja je to pisala i nastao je rusvaj. S tim da nije bila riječ o jednoj forumašici, već više njih. No ne uzimajte me za riječ. :ne zna:
A Kajla se zato raspitivala? Well, well. :D

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 15 Apr 2012, 14:30
by klonka
kuki » wrote: Kad sam se ja klonirala u čoklidkuki, i počela pisat Velika Početna Slova jer mi je to bio vrh kamuflaže koji mi je padao na pamet, Herp me otkrijo nakon dva posta. Herp sve zna. Herp u slobodno vrijeme radi ko forenzični lingvist. I da mi nekad netko s foruma pošalje prijeteće pismo, ja bih Herpu odnijela da mi kaže tko je to. I Herp bi otkrio.
Ja sam počela pisati koristeći dijakritičke znakove, to su te mudre kamuflaže. :rofl: :facepalm:

A i ti si mene skužila nakon dva posta, sjećaš se?

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 15 Apr 2012, 20:56
by Morticia
Cula sam vec taj neki trac o tracu. :o
Jel' to istina, sto se stvarno dogodilo?

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 15 Apr 2012, 21:55
by Beta ženka
Morticia » wrote:Cula sam vec taj neki trac o tracu. :o
Jel' to istina, sto se stvarno dogodilo?
Ne sjećam se točno, ali znam da sam čitala postove nekih forumašica koje su dobivale prijeteće pozive zbog svojih napisa na toj temi.

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 25 Jun 2012, 21:43
by drug mile
Kao klinac sam pisao stvari s kojima se kasnije nisam slagao pa sam promijenio nick, i tako 2-3 puta. Sad više ne mijenjam mišljenje tako često, a i prestar sam da se sramim ako ispadnem glup, pa ne mijenjam nick. Prirastao mi je srcu, ne mogu zamisliti da se negdje drugačije predstavljam.

Re: Zašto kloniranje?

Posted: 10 Sep 2012, 03:45
by elma
Čitam sad da je pilićeva mamica trol i klon. To se otkrilo preko ip-a da ima više accounta? Sad je mene strah (doduse ja ne trolam) :zubo: