Zašto kloniranje?

Matematika, fizika, kemija, biologija, geologija...
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

11 Apr 2012, 11:27

Nije da zabadam nos, ali što ću kad sam znatiželjna. :o

Vidim da je na Trkeljanju dosta forumaša napustilo svoje stare nickove i otvorilo nove pod kojima pišu.
Razumijem ako je u pitanju otvaranje nekakve delikatne teme ili osobnog problema, ali ovdje se radi o potpunom prijelazu na klon, a gotovo svi znaju tko se krije pod njim.
Zašto? Bojite se gugla i da bi vas mogli naći kolege s fhr i vidjeti što pišete ovdje? To pogotovo pitam one koji pišu tamo sa starim nickom, a ovdje su taj zamijenili novim.
Ili umjetno pumpate broj članova zbog marketinga (u što čisto sumnjam)? :zubo:
Nešto treće?
Prosvijetlite me!


Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

11 Apr 2012, 11:32

Mislim da neki uopće nisu namjerno zamijenili originalan nick za klona nego su "ubili" original kad su morali, khm, khm, učiti :o :zubo: i onda su zaboravili lozinku pa su nastavili pisati pod klonom. :rofl:

Neki drugi su jednostavno naknadno promijenili ime, tko zna iz kojeg razloga, a neki su već po registraciji uzeli nick drugačiji od onog na fhru. :ne zna:

Meni osobno je sasvim svejedno kako se tko zove i koji su čiji motivi za promjenu imena, vjerujem da je kod nekih razlog i jednostavna prezasićenost starim nickom.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

11 Apr 2012, 11:34

Morticia » wrote:Mislim da neki uopće nisu namjerno zamijenili originalan nick za klona nego su "ubili" original kad su morali, khm, khm, učiti :o :zubo: i onda su zaboravili lozinku pa su nastavili pisati pod klonom. :rofl:

Neki drugi su jednostavno naknadno promijenili ime, tko zna iz kojeg razloga, a neki su već po registraciji uzeli nick drugačiji od onog na fhru. :ne zna:

Meni osobno je sasvim svejedno kako se tko zove i koji su čiji motivi za promjenu imena, vjerujem da je kod nekih razlog i jednostavna prezasićenost starim nickom.
Ma lako ovo za učenje i prezasićenost. No imamo i one koji su krenuli sa starim nickom pa uzeli novi. Na fhr i dalje pišu pod starim. I još ih ovdje zovu starim nickom. Nakon nekoliko primjera me počelo zanimati kakav je to trend i koji mu je uzrok/svrha.
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
Maleficent
Posts: 444
Joined: 28 Sep 2011, 14:04

11 Apr 2012, 11:35

Avatar mi je isti tu i tamo. Nick je drukčiji samo zato što kad sam se 2009. tamo registrirala nisam razmišljala da ću se toliko povezivati sa svojom slikicom, a sad znam da ju jako volim pa nek iznad nje stoji i njeno pravo ime. :raspa:
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

11 Apr 2012, 11:36

Beta ženka » wrote:
Ma lako ovo za učenje i prezasićenost. No imamo i one koji su krenuli sa starim nickom pa uzeli novi. Na fhr i dalje pišu pod starim. I još ih ovdje zovu starim nickom. Nakon nekoliko primjera me počelo zanimati kakav je to trend i koji mu je uzrok/svrha.
A to ne znam, pretpostavljam da ima različitih uzroka i svrhe.
Iako, mislim da znam svega dva nicka koja su to učinila. :misli:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

11 Apr 2012, 11:40

Ja sam htjela da me Mortiša prestigne u broju postova. :ne zna:





:zubo:
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

11 Apr 2012, 11:41

ex anais » wrote:Ja sam htjela da me Mortiša prestigne u broju postova. :ne zna:





:zubo:
:raspa:
Uspjela si, čestitam. :o :zubo:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

11 Apr 2012, 11:48

Beta ženka » wrote: Nakon nekoliko primjera me počelo zanimati kakav je to trend i koji mu je uzrok/svrha.
Pa kolko ima takvih primjera? Ja znam samo jedan.
Osim ex, al ona se vratila na stari.
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

11 Apr 2012, 11:48

Svi smo mi ovca Dolly.
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

11 Apr 2012, 12:11

BoDerek » wrote: Pa kolko ima takvih primjera? Ja znam samo jedan.
Osim ex, al ona se vratila na stari.
Ex, mirza, oliver - za koje znam.
A ex se vratila na ex? Kad, prije sat-dva? :D

Ovdje se stvarno treba dežurati koliko se brzo stvari mijenjaju.
:facepalm:
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

11 Apr 2012, 12:13

ElliQuinn » wrote:Svi smo mi ovca Dolly.
..moje ime nije doli..i sta fali ovcama? ja kad napravim klona to je zato da se vidi da sam napravio klona. mislim, moji klonovi su tako ociti i prigodni. medij je poruka. klon je poruka. i taj klon mi ima obicno jedan, dva posta..eventualno tri. nije mi gust zajebavat klonovima, niti glumit sizofreniju (sta ja znam, mogao bih se uzivit) , niti se klonovima borit za seljacka prava. ide ovako, ide. ne ide li ovako, jebiga, ne ide. ako ne ide ovako, nece ic ni klonkasto.. :ne zna: :kokice:
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

11 Apr 2012, 12:18

Beta, pa ja nikad nisam skrivala da sam Ex, svi su me tako i oslovljavali, moj je problem bio tehničke prirode, a i bila sam lijena tražiti admine da mi vrate stari. :D

Za druge nemam pojma, ali nisam stekla dojam da je neka masovna pošast. :rofl:
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

11 Apr 2012, 12:43

ex anais » wrote:Beta, pa ja nikad nisam skrivala da sam Ex, svi su me tako i oslovljavali, moj je problem bio tehničke prirode, a i bila sam lijena tražiti admine da mi vrate stari. :D

Za druge nemam pojma, ali nisam stekla dojam da je neka masovna pošast. :rofl:
Nisam pojma imala zašto si se klonirala, samo kažem da sam primijetila da neki imaju klonove pa me zanimalo zašto. :D
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

11 Apr 2012, 16:07

Beta ženka » wrote:
Ex, mirza, oliver - za koje znam.
A ex se vratila na ex? Kad, prije sat-dva? :D

Ovdje se stvarno treba dežurati koliko se brzo stvari mijenjaju.
:facepalm:
Šta ja?
Niti sam se klonirala niti "tamo" pišem pod starim nickom.

I još nešto, ja se nikad nikad nigdje nisam zvala Mirza. Vidiš, zapravo si ti ta koja unosi zbrku :ne zna:
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

11 Apr 2012, 16:18

Negdje sam vidjela da se netko referira na tvoj post (napisan pod nickom ali) i kaže da se slaže s mirzom. :ne zna:

EDIT: aaaa, ti si mijenjala nick. A zašto? :zubo:
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

11 Apr 2012, 16:32

Beta ženka » wrote:Negdje sam vidjela da se netko referira na tvoj post (napisan pod nickom ali) i kaže da se slaže s mirzom. :ne zna:

EDIT: aaaa, ti si mijenjala nick. A zašto? :zubo:
A zašto ne :ne zna:
Htjela sam iskoristiti tu opciju kad su je na forumu ponudili :rofl:

A gdje si me to vidjela da pišem :kava:
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

11 Apr 2012, 16:49

ali » wrote: A zašto ne :ne zna:
Htjela sam iskoristiti tu opciju kad su je na forumu ponudili :rofl:

A gdje si me to vidjela da pišem :kava:
Kakvo je to pitanje?
Pa evo, vidim te na ovoj temi. :ne zna:
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

11 Apr 2012, 16:55

O kome pričaš onda :ne zna: Samo o Oliveru :ne zna: Čemu množina :ne zna:
Beta ženka » wrote:
Ma lako ovo za učenje i prezasićenost. No imamo i one koji su krenuli sa starim nickom pa uzeli novi. Na fhr i dalje pišu pod starim. I još ih ovdje zovu starim nickom. Nakon nekoliko primjera me počelo zanimati kakav je to trend i koji mu je uzrok/svrha.
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

11 Apr 2012, 17:13

ali » wrote:O kome pričaš onda :ne zna: Samo o Oliveru :ne zna: Čemu množina :ne zna:
Bogati, i dalje stoji da vas je troje (koje zapazih) pisalo pod drugim nickom. :gaah:
Zašto, kako - to sam pitala, nisam u nikoga uprla prstom i rekla "e, ti si se klonirao/la iz nekih zločinačkih pobuda". :rofl: Relax. :)
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

11 Apr 2012, 17:31

Beta ženka » wrote:
Bogati, i dalje stoji da vas je troje (koje zapazih) pisalo pod drugim nickom. :gaah:
Zašto, kako - to sam pitala, nisam u nikoga uprla prstom i rekla "e, ti si se klonirao/la iz nekih zločinačkih pobuda". :rofl: Relax. :)
Pa ne znam čemu onda takva tema :zubo:

Mislim, neka teme - daleko od toga, ionako mi je dosadno :hek: - ali krenula si kao da je to sad neka epidemija kloniranja i mijenjanja nickova dok se istovremeno "tamo" piše pod starim.... i tako, kužiš :mig:

A i neš ti: troje (3, drei, three, tre, trois, tres!) je pisalo pod drugim nickom od nekog tvog očekivanog :horor:
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

11 Apr 2012, 18:13

U odnosu na broj članova, to je oko 1%? :misli: (ne dâ mi se otvarati popis)
U odnosu na realni broj članova, i više. :D

A neš ti teme isto, tema ko tema. :p
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

11 Apr 2012, 18:28

Beta ženka » wrote:U odnosu na broj članova, to je oko 1%? :misli: (ne dâ mi se otvarati popis)
U odnosu na realni broj članova, i više. :D

A neš ti teme isto, tema ko tema. :p
A gle, ako ćemo o brojevima :raspa: Ja sam tu maloprije kad me pokosila dosada razmišljala koliko ovdje prisutnih ljudi mi je (uvijek se volim malo pozabaviti introspekcijom :zubo: ) minimalno jedno od navedenog:
- dosadan
- nezanimljiv
- naporan
- glup
- bezvezan
- iritantan
- dopizdio


pa ako ćemo stavit dobivenu brojku u odnos ukupnog broja onih koji uopće još tu obitavaju..........


:D
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

11 Apr 2012, 22:52

ali » wrote: A gle, ako ćemo o brojevima :raspa: Ja sam tu maloprije kad me pokosila dosada razmišljala koliko ovdje prisutnih ljudi mi je (uvijek se volim malo pozabaviti introspekcijom :zubo: ) minimalno jedno od navedenog:
- dosadan
- nezanimljiv
- naporan
- glup
- bezvezan
- iritantan
- dopizdio


pa ako ćemo stavit dobivenu brojku u odnos ukupnog broja onih koji uopće još tu obitavaju..........


:D
:rofl: :rofl: Ti si jedna vrlo trpeljiva osoba. :zubo:
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
elma
Posts: 3104
Joined: 02 Feb 2013, 01:33

13 Apr 2012, 01:50

A zašto ne pitam te ja! :D

A i kako uopće otkrijete klonove? :ne zna:
Znam da je bilo nešto s nekom Polinom i tisuću klonova, ali jeste vi nju otkrivali da ima klonove ili je sama priznala? Vidjela sam da se s nekim klonovima i dalje odazivala na ime Polina pa mi ništa nije više jasno :zubo:
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

13 Apr 2012, 09:36

Zato jer za 100 klonova moraš biti mentalno poremećeni pacijent :ne zna:
A kako se otkrije - osim tehničke detekcije, prvo počne pisati na banalnim temama, štanca postove, na kraju završi na francuskom filmu ili tako nečem; i stil je prvo fin, pa onda malo otresit :hekla:
Post Reply