Koliko često perete auto?

Kante, pile & nježnički nadomjesci
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

17 Jul 2012, 09:33

blue » wrote:Ima veze s pranjem, pa evo :nogica:

Napukla mi šofer šajba, prije nego odvezem na mijenjanje, htjela bi malo oprat auto jer je dosta prljav. Brine me da od miniwash pritiska ne probijem staklo skroz :zubo:
I? :lux:




Paranoična sam, vjerojatno, znam, znam :brukica:
Nećeš ga probiti skroz...ja nisam nikada... :cerek:


Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

17 Jul 2012, 09:51

blue » wrote:Ima veze s pranjem, pa evo :nogica:

Napukla mi šofer šajba, prije nego odvezem na mijenjanje, htjela bi malo oprat auto jer je dosta prljav. Brine me da od miniwash pritiska ne probijem staklo skroz :zubo:
I? :lux:




Paranoična sam, vjerojatno, znam, znam :brukica:
Uzmi drugi miniwash i istovremeno kad pereš s prvim izvana, peri i s drugim iznutra. To će izjednačiti pritisak i staklo će ostati čitavo. Štoviše, možda se čak i zalijepi natrag.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

17 Jul 2012, 10:10

vrrrlet » wrote:
Uzmi drugi miniwash i istovremeno kad pereš s prvim izvana, peri i s drugim iznutra. To će izjednačiti pritisak i staklo će ostati čitavo. Štoviše, možda se čak i zalijepi natrag.
Vidiš baš si mudar :D
Tako odmah imam i temeljito unutarnje pranje vozila :top:






Sad ste me našli zafrkavat, ne stoji vama potrgano staklo ispred lica :mama:
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

08 May 2013, 09:54

Odlučila sam uzeti stvar u svoje ruke i sama oprati auto. Imam sve - kante, spužve, krpu za brisanje, a i šampon. Samo što šampon nije šampon za auto, nego za kosu koji mi se nije svidio. Hoće li autu biti što od njega? Mene je svrbjelo cijelo tjeme pa da autu ne otpadne lak, a možda i lim. :cerek:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

08 May 2013, 10:06

MmeTipfeler » wrote:Odlučila sam uzeti stvar u svoje ruke i sama oprati auto. Imam sve - kante, spužve, krpu za brisanje, a i šampon. Samo što šampon nije šampon za auto, nego za kosu koji mi se nije svidio. Hoće li autu biti što od njega? Mene je svrbjelo cijelo tjeme pa da autu ne otpadne lak, a možda i lim. :cerek:
:rofl:
Probaj na jednom dijelu karoserije, onom koji odgovara ljudskoj podlaktici kad ispitujes alergijska svojstva kreme.
Mada bih ja laicki rekla da autu nece bit nista jerbo in nema dlake. :D
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

08 May 2013, 11:37

Nemam sve: krepao mi je minivoš. :(
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

08 May 2013, 12:51

MmeTipfeler » wrote:Nemam sve: krepao mi je minivoš. :(

Samo laganim kružnim pokretima umasiraj šampon u lim automobila i neće mu biti ništa... :zubo:

Ako mu nije ništa od kiselih kiša, opakog sunca i ptičjeg dvekeca onda će izdurati i taj svrbljivi šampon za kosu...
Obrati pažnju na lakoću skidanja zalijepljenih insekata ili nekih drugih nečistoća pa nam ga preporuči ovdje, ako rezultati budu za pohvalu.

:cerek:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

08 May 2013, 13:25

MmeTipfeler » wrote:Nemam sve: krepao mi je minivoš. :(
Nije krepao, nego sam ja zaboravila s njim raditi. A u međuvremenu je izašlo sunce. Polila sam auto šmrkom pa čekam sutrašnji dan. Navečer mi se neće dati s time petljati.

Obavijesti o šamponu svakako slijede. :cerek:
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

09 May 2013, 15:05

Evo i izvještaja. Šampon za kosu nije dobar za auto. Boja i lak nisu stradali, ali auto nije dobro opran. OK, jedan je razlog možda i to što minivoš zbilja ne radi pa je u igri bio samo šmrk, a drugi pogrešno odabrane krpe koje su ostavile nekakve dlačice - jer ja više pojma nemam kamo je nestala jelenja koža. No, dobro, nije onako sjajan kao kad ga uzmeš iz praonice, ali više nema ni prašine na njemu pa ćemo nekako preživjeti.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

09 May 2013, 15:10

jebemti, kak je ovo napeto

jedva čekam nastavak...
'if you fall, i'll be there' (floor)
Post Reply