..opet ja. sad ne radi grijanje kabine.. :D

Kante, pile & nježnički nadomjesci
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

31 Oct 2014, 14:26

..eto, puse mlako. :D

jel to mozda do termostata? mislim, ako imam srece. tj, i motor se bas nesto ne grije na radnu temperatutu, pa eto, moglo bi bit do termostata.
ne znam bas gdje je, ali ako je lako doc do njega, mogao bih ja to sam pricvrljit, a? :kokice:

ovdje sve izgleda lako. doduse to je astra g, moja je f. ako je to tako kao sto ovdje vidim,jel treba na jos nesto pazit? :kokice:

Last edited by ..a unda on 31 Oct 2014, 14:47, edited 1 time in total.


User avatar
Zmaj021
Posts: 3509
Joined: 25 Oct 2011, 17:51

31 Oct 2014, 14:33

neam pojma, al može to bit zajebano.. starom tako nije radilo grijanje, a majstorima bilo zametli da čeprkaju.. na kraju je eksplodirao grijač i vrela voda se iz sistema izlila u kabinu.. horor

no, kao i obično, sačekajmo kara :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

31 Oct 2014, 14:43

Zmaj021 » wrote:neam pojma, al može to bit zajebano.. starom tako nije radilo grijanje, a majstorima bilo zametli da čeprkaju.. na kraju je eksplodirao grijač i vrela voda se iz sistema izlila u kabinu.. horor

no, kao i obično, sačekajmo kara :D
..kao i obicno. :D

ali, ono, termostat, mislim..nije spejs satl. :D

jedino, mozda tu ide jos nesto, ne znam, neke brtve, gumstucne, frzonze..ausgemistvinkleri, nesto.. ili neki moment zatezanja, neki java crni.. :D
User avatar
Zmaj021
Posts: 3509
Joined: 25 Oct 2011, 17:51

31 Oct 2014, 17:16

..a unda » wrote: ..kao i obicno. :D

ali, ono, termostat, mislim..nije spejs satl. :D

jedino, mozda tu ide jos nesto, ne znam, neke brtve, gumstucne, frzonze..ausgemistvinkleri, nesto.. ili neki moment zatezanja, neki java crni.. :D
ovdje je bilo u pitanju neko zapušenje, neam pojma, pritisak se nabio (kako? neam pojma :D), al sve je otišlo na suvozačevu stranu.. sreća se suvozač snašao.. neam pojma. :D
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

31 Oct 2014, 17:34

Mogao bi biti neki tzv. vakuum ventil...uz navedeni termostat ili zaštopane cijevi...
Mislim da će biti taj...
Jel ima klimu ili klima jok?

Jel to benzin ili dizel? Je li žute boje? :zubo:

http://www.bibliopedant.com/uTbFTXWNssQsXdL4z2ni
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

31 Oct 2014, 18:10

karambol » wrote:Mogao bi biti neki tzv. vakuum ventil...uz navedeni termostat ili zaštopane cijevi...
Mislim da će biti taj...
Jel ima klimu ili klima jok?

Jel to benzin ili dizel? Je li žute boje? :zubo:

http://www.bibliopedant.com/uTbFTXWNssQsXdL4z2ni
..klima jok, benzin, nije.. :D

nemoooj mi taj vakum ventil molimte.. :D

ali, motor se lose grije. ono, kad se vozi na otvorernom, jedva da se makne ona kazaljka temperature. zato po gradu ili po leru, uopa, u cas skoci. srecom, zavrti ventilator. tj barem se nadam da aga zavrti na vrijeme.. :D

jelda ta bi onda najprije trebao termostat bit sumnjiv, jelda, jelda? :D

a sto je to ta vakum pumpa? sta cu ja s njom? di je ona? cemu sluzi? jel ja to mogu nekako prpuvat, procackat? kako izgleda? jel zute boje? :D

link ti je nesto anejbl bat sori.. :kokice:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

31 Oct 2014, 19:19

u linku je negdje manual za astru f...

a je valjda termostat...najjeftniji je...ili su crijeva za propuhat...probaj s termostatom pa cemo vidjeti.
Ako ima taj vakuum ventil negdje je na crijevima s 3 selne spojen i trebalo bi ga skinuti i drito spojiti pa da vidimo jel grije...
nije zuti... :zubo:

edit...zaskrolaj stranicu nanize pa bi se trebalo vidjeti
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

31 Oct 2014, 19:24

ima i neka stranica manual madness...ne mogu sad traziti, a tamo bi trebalo biti i sve o takim autima... :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

31 Oct 2014, 19:26

Podsjeća me to na vic.

Razgovaraju Australac i Mujo. I veli Australac: - Moj je ranč toliko velik da mi treba pet dana vožnje autom da ga cijelog obiđem.
A Mujo: - Znam, znam. Imao sam i ja takav auto. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

31 Oct 2014, 22:26

Ne razumijem. Zašto je tamo dolje uopće potrebno girjanje u autu? :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

31 Oct 2014, 22:56

MmeTipfeler » wrote:Ne razumijem. Zašto je tamo dolje uopće potrebno girjanje u autu? :D
..prvo, mackama i pasima je hladno u autu. drugo, i meni je hladno. :D

ono, hladno je ujutru, a bit ce i jos hladnije, pa kad bura okrene jos, pa onda jos gore od bure je kisa, vlaga, a onda jos treba i stakla odmaglit.. :D
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

31 Oct 2014, 23:09

da si na motoru ne bi imo tih problema... :zubo:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

31 Oct 2014, 23:13

..a unda » wrote: ..prvo, mackama i pasima je hladno u autu. drugo, i meni je hladno. :D

ono, hladno je ujutru, a bit ce i jos hladnije, pa kad bura okrene jos, pa onda jos gore od bure je kisa, vlaga, a onda jos treba i stakla odmaglit.. :D
Idi busom, a životinje ostavi kod kuće. Zašto ih uopće maltretiraš vožnjom?
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

31 Oct 2014, 23:25

ElliQuinn » wrote: Idi busom, a životinje ostavi kod kuće. Zašto ih uopće maltretiraš vožnjom?
..pa vole se vozit. ::D..mislim, ne bas brzo, ali vole okuke..ono, vole se zanosit u okukama, drzat ravnotezu, to im je gust. ili meni stajat na glavi dok vozim pa drzat ravnotezu. to im je isto gust.. :D

a kako cu s njima u veterinara npr? i to jos ako ih je vise bolesno kao sto mi se sad desilo.
a pasica.. pa ona, ono, ide uvijek sa mnom, s nama..samo sto jos i ne vozi. sve ona obavi, ide u spizu, odvede macke u veterinara, ide gledat fotoaparate, ide u baumaksa npr birat cetke za dimnjak..sve ona obavi, sve. jedino ljeti, po zvizdanu izbjegavamo je strapacat.
a inace, voli ona..odmah huba hop u auto. i voli se vozit naprijed, onda je ona kopilot, jako je ozbiljna i vazna.. :D

..a autobusi.. da, i tramvaje imam ovdje, svako pet minuta nesto prolazi. ako propustis neki autobus, a oces ic s njim, najvjerojatnije taj dan vise neces uhvatit autobus. :D :D
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

31 Oct 2014, 23:28

..a unda » wrote: ..pa vole se vozit. ::D..mislim, ne bas brzo, ali vole okuke..ono, vole se zanosit u okukama, drzat ravnotezu, to im je gust. ili meni stajat na glavi dok vozim pa drzat ravnotezu. to im je isto gust.. :D

a kako cu s njima u veterinara npr? i to jos ako ih je vise bolesno kao sto mi se sad desilo.
a pasica.. pa ona, ono, ide uvijek sa mnom, s nama..samo sto jos i ne vozi. sve ona obavi, ide u spizu, odvede macke u veterinara, ide gledat fotoaparate, ide u baumaksa npr birat cetke za dimnjak..sve ona obavi, sve. jedino ljeti, po zvizdanu izbjegavamo je strapacat.
a inace, voli ona..odmah huba hop u auto. i voli se vozit naprijed, onda je ona kopilot, jako je ozbiljna i vazna.. :D

..a autobusi.. da, i tramvaje imam ovdje, svako pet minuta nesto prolazi. ako propustis neki autobus, a oces ic s njim, najvjerojatnije taj dan vise neces uhvatit autobus. :D :D
Vidim da ti fali još samo magare, pa da menažerija bude potpuna.
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

31 Oct 2014, 23:47

ElliQuinn » wrote:
Vidim da ti fali još samo magare, pa da menažerija bude potpuna.
..pa nije da nismo razmisljali. :D :D

ima tu jedan u splitu..ustvari cokraic, mozda si cula, genijalnu ideju ima..ma i inace ima on kreativnosti u sebi.. oce setat magarce po splitu i na njih stavit solarne celije koje napajaju neke wi fi, tako nesto i tako ce magarci po splitu razvijat internet, nosit informacije, nosit taj val informacijski, tehnologiju. . :D

sad uci macke da stoje, sjede, da se voze na magarcima i da tako odaju okolo zajedno magarci i macke.. :cheer: :D :D

https://www.facebook.com/hrvoje.cokarich?fref=ts
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

31 Oct 2014, 23:52

ElliQuinn wrote:
Vidim da ti fali još samo magare, pa da menažerija bude potpuna.
:rofl: :rofl:

Isuse, unda, o tebi mackama treba film snimit :S Dokumentarni :zubo:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

02 Nov 2014, 13:17

..isao sam gledat, meni auto nema termostata. :tuzni:
User avatar
Zmaj021
Posts: 3509
Joined: 25 Oct 2011, 17:51

02 Nov 2014, 13:24

..a unda » wrote:..isao sam gledat, meni auto nema termostata. :tuzni:
kako nema? mora ga biti.. :D

možda je čepovan?
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

02 Nov 2014, 14:46

..a unda » wrote:..isao sam gledat, meni auto nema termostata. :tuzni:
Termostat tipa Lola?

:zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

02 Nov 2014, 19:26

..koja lola? :tuzni:

ili ga nema ili je iza remena, pa moras ratavit po motora za doc do termostata. :tuzni:

..a jel ima mozda neka klapna negdje, nesto flip flap, pa se to nesto makne, flipfalpne i onda ja imam grijanje u autu? :tuzni:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

02 Nov 2014, 20:50

..a unda » wrote:..koja lola? :tuzni:

ili ga nema ili je iza remena, pa moras ratavit po motora za doc do termostata. :tuzni:

..a jel ima mozda neka klapna negdje, nesto flip flap, pa se to nesto makne, flipfalpne i onda ja imam grijanje u autu? :tuzni:
A da jednostavno odes do doktora za auto po dijagnozu :ne zna:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

02 Nov 2014, 21:11

..a unda » wrote:..koja lola? :tuzni:

ili ga nema ili je iza remena, pa moras ratavit po motora za doc do termostata. :tuzni:

..a jel ima mozda neka klapna negdje, nesto flip flap, pa se to nesto makne, flipfalpne i onda ja imam grijanje u autu? :tuzni:

Termostat kao Zeckoslawkina maca Lola....negdje u kauču...

Pa, ima i klapna koja može biti problem...to bi bilo najjednostavnije. E, al to je negdje ispod šajbe na sredini, ako se dobro sjećam...
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

03 Nov 2014, 09:04

Kupio unda polovno auto...

- Ma da, šta's uzo?
- Audi.
- A koji?
- A jedan...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

03 Nov 2014, 14:06

karambol » wrote:

Termostat kao Zeckoslawkina maca Lola....negdje u kauču...

Pa, ima i klapna koja može biti problem...to bi bilo najjednostavnije. E, al to je negdje ispod šajbe na sredini, ako se dobro sjećam...
..ispod sajbe u sredini? najjednostavnije? moslim, ono, pristupacna? sta bi trebala radi ta klapna? :D

..bojim se da ce ipak trebat skidat remen, a to me bas ne ide. :D

..a onda kad se vec skida remen, valjda bi ga trebalo i promijenit mozda. a onda kad vec to ide, i svjecice bi trebalo vidjet kakve su, pa i njih zamijenit. i usput stelat ventile, jel.
..a tu je vec termostat koji mislim ne radi bas kako treba, a onda i antifriz ulit usput, kad vec sve to razracujes.
a kad si sve to napravio onda bi valjda trebalo napravit i ono najlakse, filteri zraka, ulja, promijenit onda i ulje i ko zna kakvih sve tamo filtera i ulja ima..
a gume bi eto trebalo stavit nove, pa kad se jednom skidaju onda i plocice prednje promijenit, straznje barem provjerit, a i rucna bas ne hvata..

a sigurno onda, kad se vec to malo pocne kopkat, izadju na vidjelo jos neke stvari,ko zna kakva cuda sve..

da, da i struja mi malo random buca, nesto radi, nesto ne radi, nesto poluradi, nesto kad oce i kako oce..

:facepalm:
Post Reply