..opet ja. sad ne radi grijanje kabine.. :D

Kante, pile & nježnički nadomjesci
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

22 Dec 2014, 17:28

..antifriz je nadoliven, termostat promijenjen, grije ko ludo, onaj reostat i sto p romijenjen, ventilacija radi.. kadkad, doduse.. neki sam stari zahrdjali nasao, tesko ga bilo ocistit pa sad ima malo slabe kontakte, pa koji put radi, koji put radi koji put ne, ali eto, kad budem imao malo vremena, izvadit reostat i cistit mu kontakte. :D


User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

22 Dec 2014, 18:31

Majstor s mora! :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

22 Dec 2014, 18:48

..majstori s mora. :zubo:

..to sam s jos jednim radio sto se puno bolje razumije od mene. meni je sve u vezi motora mistika. kad vidim da neko skida glavu motora, ja pjevam i gledam unaokolo.. :D
taj sto sam mu asistirao, ima cak i ona klijesta za selne. ja bih to. kad budem imao love, ocu taj alat, svidja mi se. onako, ne znam sto cu s njim, ali cu vec nesto nac. skidat te selne okolo po autima, po noci. :D

ok, termostat ide lako, jos samo da je bilo znat dovest motor u fazu kad se skine remen. :D

sad idu svjecice, ulja, kocnice prije nego sto odu diskovi, ulozak brave i eto, nesto to te struje, brisaci i tako to, neki detalji. onda idem na tjuning.. :D :D
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

22 Dec 2014, 20:59

nije da te nismo upozorili kako je auto tog godišta rupa bez dna :zubo:

taman kad sve središ rasut će mu se mašina i nećeš imat kud...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

22 Dec 2014, 21:34

Euklid » wrote:nije da te nismo upozorili kako je auto tog godišta rupa bez dna :zubo:

taman kad sve središ rasut će mu se mašina i nećeš imat kud...
..eto, ja sam se nadao da ce auto tog godista bit jos pod garancijom. :D
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

22 Dec 2014, 21:37

u nadi je spas... :zubo:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

22 Dec 2014, 22:26

Euklid » wrote:u nadi je spas... :zubo:
..a eto, ti si mudro zakljucio da ce to bit rupa bez dna.. ko zna, zna. :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

22 Dec 2014, 23:48

A da pitas sincica jaguar?
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

23 Dec 2014, 08:02

:rofl:

a gljive si zaboravio...

:rofl:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

23 Dec 2014, 18:09

..a unda » wrote:..majstori s mora. :zubo:

..to sam s jos jednim radio sto se puno bolje razumije od mene. meni je sve u vezi motora mistika. kad vidim da neko skida glavu motora, ja pjevam i gledam unaokolo.. :D
:D :D
E, pametno. Ja nisam tako postupio na svom prvom fići. Sam sam rastavio, sam ga ubio. :zubo:
Imao sam debelo previše dijelova viška. Uglavnom vijaka nekih i svašta nešto. Pomiješano sve, novo i staro i na koncu sve zašarafljeno i sastavljeno i onda paljenje...
I sto sranja i na koncu su me držali ko bijesnog psa da ne zapalim fićeka na parkiralištu.
Lud sam bio. I više ne jebem te pizdarije...Ili platim ili hitim u Savu.
:zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

23 Dec 2014, 20:00

karambol » wrote:
E, pametno. Ja nisam tako postupio na svom prvom fići. Sam sam rastavio, sam ga ubio. :zubo:
Imao sam debelo previše dijelova viška. Uglavnom vijaka nekih i svašta nešto. Pomiješano sve, novo i staro i na koncu sve zašarafljeno i sastavljeno i onda paljenje...
I sto sranja i na koncu su me držali ko bijesnog psa da ne zapalim fićeka na parkiralištu.
Lud sam bio. I više ne jebem te pizdarije...Ili platim ili hitim u Savu.
:zubo:
..nevjerojatno je koliko tih dijelova ostane kad rastavis i sastavis. ma, marfi sve zna.. ako nesto dovoljan proj puta rastavis i sastavis, na kraju ce ih bit dva. :D :D

jedino, jednom, sam skidao glavu straog torpeda od 7 konja. nije htio upalit nikako. i eto, i onako ne radi i onda ja isao to skidat, mijenjat prstenove, ovo, ono, stelaj diznu, klingeriti.. brusi, struzi, tokari.. ma prava pravcata prva specijala. i upalio poslije bome.
ok, ne odmah, bilo je tu dosta dijelova koje nisam vratio isprve, pa opet onda rastavljaj, pa sastavljaj, probaj, ne pali, nadjes neki dio kojeg si zaboravio vratit, nesto, pa opet rastavljaj, sastavljaj.. a samo jedan cilindar i to dizel. :D :D

nikad vise to ponavljat, nikad.. :D :D
Post Reply