Sex & Cars & Rock'n'roll

Kante, pile & nježnički nadomjesci
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

17 Sep 2012, 18:28

Sigurno vecina ima drage uspomene vezane za njeznosti u limenim kutijama na 4 kotaca... Sjecam se kako je imati auto nekada znacilo imati i svoj intimni prostor u kojem se svega lijepoga i, ponekad, smijesnoga dogadjalo... Neki su automobili bili vrlo skuceni i svaki pokusaj seksanja u njima bio je vrlo trapavo, a bogumi i bolno, iskustvo. Drugi su, pak, bili odareni ligenzicevima i kvalitetnim presvlakama s kojih nije bilo tesko uklanjati tragove neukrocene strasti...i krovne tapecirunge, dakako....
Koliko ste puta bili zateceni u 'akciji' od profi drkadzija ili setaca psima ili bez njih, joggerima ili drugom vrstom 'rekreativaca'...? Ili ste imali sigurno mjesto gdje nije bilo nikoga osim buba?
I sto je sviralo tada, a sto svira danas? Cime testirate zvucnike i sto vas tjera na stiskanje papucice gasa? Ili...sto vam odljepljuje nogu s iste papucice, tjera vas da naslonite glavu, zapalite cigaretu (dimite li u autu uopce?)...i lagano krstarite diveci se krajoliku ili uspomenama koje vam budi stara dobra stvar iz 8 zvucnika?
Koji su auteki najbolji za seks, a koji najgori? Koji model vam je izazvao traume i kostobolju?
Koje su vam pjesme bile mile? Kojim ste stvarima ostavljali dojam, a koje su vam nemerljivo isle na zifce?
Ha?
:cerek:


Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

17 Sep 2012, 19:08

Ne dimim u autu.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

17 Sep 2012, 19:18

Margarita » wrote:Ne dimim u autu.
I to je sve?
Kaj vozis k'o Pajo kamion sestoton, smrknuto ozbiljna? :ne zna:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

17 Sep 2012, 20:01

Pa, od raznoraznih četverokotačnih doživljaja, najupečatljivo je bilo kad me je zaprosio u autu, usred akcije. I dojmilo me se i kad je stavio svoje traperice na sic da mu moja menga sve ne zasvinji. A zapeli smo bili i u blatu na Sljemenu, i nikako se izvući a ja sam već trebala biti doma jer mi je završio navodni pilates. Naša pjesma, kad bi me vraćao doma, bila je
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

17 Sep 2012, 20:40

bijeli stojadin

najčešće neko od parkirališta na Jarunu

u hladnijim mjesecima, kad otpadnu razni drugi eksterijeri, takoreći jedino ljubavno gnijezdo

voajere nismo nikad uočili jerbo bi se stakla vrlo brzo zamaglila

jednom mi je puko film pa sam komplet deinstalirao suvozački sic i nisam ga dvije godine vratio na mjesto

glazba je više krčala nego svirala s užasnog kasetaša i izlizanih kazeta

obično je svirala Azra

npr. odlazak u noć - jebote ovo čak i krči na sličan način :cerek:


ne znam što bi me danas natjeralo na gimnastiku u autu

zapravo, rijetko se i vozim više u autu
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

17 Sep 2012, 20:54

Euklid » wrote:
ne znam što bi me danas natjeralo na gimnastiku u autu
I ja sam razmišljala da mi je pomalo neudobno, i nekako za klince. Zato sam kupila motor.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

18 Sep 2012, 12:09

User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

18 Sep 2012, 14:58

Renault 4 je, definitivno, najneudobnije vozilo za "gimnasticiranje". Jest da je mali div bio sposoban dovesti te do nekih kutaka u šumarcima lakše od suvremenjaka na 4 kotača, ali u njemu nisam ništa mogao... I, brate mili, ljulja se k'o barka na jugu...
Ajd' jednu je korisnu stvar imao...onaj širajzl od mjenjača koji si mogao koristiti kao aufinger ili držač za torbu, grudnjak, gaće, šešir... :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

18 Sep 2012, 18:17

Image
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

20 Sep 2012, 15:48

Jako dobro... :top:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

20 Sep 2012, 17:43

User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

22 Sep 2012, 23:19

Pero » wrote:Image

Ovo je već, usudio bih se reći, rezidencijalni objekt za posebne namjene... :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

06 Jun 2013, 10:12

Najseksi auti??

alzo daklem...imate li tu kaj za dodati?

http://www.businessinsider.com/sexiest- ... ican-suv-1

:zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

06 Jun 2013, 10:39

karambol » wrote:Najseksi auti??

alzo daklem...imate li tu kaj za dodati?
Imam. Kamp kućicu :o
Image
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

06 Jun 2013, 11:06

buba.
jednom se desilo da je netko došao i gledao kroz mrak i zamagljena stakla unutra, i uopće nije fora kad slučajno pogledaš u prozor, a tamo netko stoji i zuri.

auti za sex su super stvar kad si tinejdžer ili malo odrastao. iskreno, ne znam kako bi to danas izgledalo. postala sam komotna
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

06 Jun 2013, 13:12

Pješčana » wrote:buba.
auti za sex su super stvar kad si tinejdžer ili malo odrastao. iskreno, ne znam kako bi to danas izgledalo. postala sam komotna
Vjerojatno ovako kako to vidi Bo... :cerek:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
Gazda
Posts: 792
Joined: 17 Sep 2011, 23:14

06 Jun 2013, 13:52

Njemački automobili imaju kotač za spuštanje sica, pa to traje 100 godina. Vidi se da su Nijemci u vođenju ljubavi ono što su Bugari u proizvodnji automobila. Francuska vozila, naravno, imaju polugicu pa sic pada odmah (zanimljivo, i dosta japanskih vozila ima ovo rješenje). Što se tiče lokacija, nije bio problem s drkadžijama, budući da sam se odvezao u pizdu mile materine usred ničega. Pušim jer imam šiber, pa se kroz njega fino izlufta. Jednom davno u jednoj Hondi mi je pao čik na pod, to je bilo dosta nelagodno iskustvo.
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

06 Jun 2013, 15:36

Ujme, ko bi to danas više. Da, jedino ako ima kupaonicu i krevet. :zubo:

Najupečatljiviji? Peglica. Ja metar i 85, on 2 i 10 i peguar. :facepalm:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

06 Jun 2013, 16:05

Zekoslawa » wrote:Ujme, ko bi to danas više. Da, jedino ako ima kupaonicu i krevet. :zubo:

Najupečatljiviji? Peglica. Ja metar i 85, on 2 i 10 i peguar. :facepalm:
prokleti hetero perverznjaci :mad:

nakon ovoga svaki vid pederluka izgleda čisto i nevino...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

06 Jun 2013, 16:11

Zekoslawa » wrote:Ujme, ko bi to danas više. Da, jedino ako ima kupaonicu i krevet. :zubo:

Najupečatljiviji? Peglica. Ja metar i 85, on 2 i 10 i peguar. :facepalm:
Evo što se radi s peglicom...a ne to...mislim, ono...kako? :misli: :zubo:

http://www.youtube.com/watch?v=ldFSvdhsRPg
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
Post Reply