Ljeto i vožnja i automobil i ...

Kante, pile & nježnički nadomjesci
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

02 Jul 2012, 16:20

blue » wrote:Peče me volan za dlanove :o
Nemam dovoljno zraka, a danas sam si zakeljila i Wunderbaum, mislim da će u smeće, preintenzivan je i dizao mi je želudac ujutro :facepalm:
Klimi treba vremena da proradi :o
Nema većeg sranja od crne kože na cjelodnevnom suncu, a ti uđeš u kupaćima ili kratkim hlačama...Jebemti, nemalo puta sam glavu utisnuo u krov ili u štok...
A te boriće...to ne podnosim, rigam od svakog... :visi:


Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

02 Jul 2012, 22:18

baja » wrote: trenutno, potraga za novom polovnom makinom
mogli ste i pomoć :durica: :D
Hek prodaje svoj auto...
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

03 Jul 2012, 17:12

karambol » wrote:
Nema većeg sranja od crne kože na cjelodnevnom suncu, a ti uđeš u kupaćima ili kratkim hlačama...Jebemti, nemalo puta sam glavu utisnuo u krov ili u štok...
Ili u kratkoj suknji. Razmišljam da nosim plahticu sa sobom.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

03 Jul 2012, 17:18

To se i meni događa, ali na skuteru, pogotovo kad idem na kupanje. Grozno. Šteta što zaboravim ponijeti bocu hladne vode da to rashladim.
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

04 Jul 2012, 06:12

Jučer po najvećem zvizdanu vozio crveni auto s crnom kožom na registraciju. Iz salona u AMK Siget, pa u policiju u Heinzelovu da ovjere prometnu, pa nazad u Siget po tablice. Imao sam crne traperice pa je bilo sasvim OK. Ali, kako bi rekao Andrija Artuković, dopuštam mogućnost da gola noga na vrućoj koži nije neki naročiti užitak.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

05 Jul 2012, 11:54

Morticia » wrote:
Osim kad te natjera sila, tj. zdravlje. :cryi ng: :crying: :cryin g:
Motor ljeti... :S :cer ek: :cryi ng:


Meni redovito teško pozlije kad nakon posla uđem u CRNI auto. :mama:
Onako, baš mi stvarno dođe slabo.
Nosim sa sobom bocu vode i onda se zalijevam i pijem dok klima ne prošljaka, al' svejedno- koma.
Pičkica. Moj crni auto nema niti klimu. :raspa:





A kožu u autu imaju samo seljaci. Ali ima rješenje. Na kožu stavite presvlaku od irskog setera: i dalje ste seljaci, a više vas ne peče.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

05 Jul 2012, 12:01

Ja u autu nemam kožu. Ali žena ima. Što smo onda - poluseljaci? :ne zna:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

05 Jul 2012, 12:08

vrrrlet » wrote:
Pičkica. Moj crni auto nema niti klimu. :raspa:





A kožu u autu imaju samo seljaci. Ali ima rješenje. Na kožu stavite presvlaku od irskog setera: i dalje ste seljaci, a više vas ne peče.
Ja sam nabavio presvlake, plave s uzorkom tigrove kože, čisti poliester, od poljaka, ali je made in czech republic... Zuper su...Ima li netko onog peseka koji klima glavom ispod zadnjeg stakla??
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

05 Jul 2012, 12:15

Pero » wrote:Ja u autu nemam kožu. Ali žena ima. Što smo onda - poluseljaci? :ne zna:
Ne, to znači da si oženio seljanku. Sigurno je imala novaca, je li? :ceka:
karambol wrote:
Ja sam nabavio presvlake, plave s uzorkom tigrove kože, čisti poliester, od poljaka, ali je made in czech republic... Zuper su...Ima li netko onog peseka koji klima glavom ispod zadnjeg stakla??
Imaju roze s uzorkom tigrove kože? Da kupimo Herp za novi auto.

Ja bih isto tog cucka, ali na mjestu predviđenom za cucka koji klima glavom je glava pravog pesa. Mislim, i ostatak pravog pesa, nije samo glava.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

05 Jul 2012, 12:38

vrrrlet » wrote:



Imaju roze s uzorkom tigrove kože? Da kupimo Herp za novi auto.
Mora imati škodu 110 ili 120S, Dacia Nova ili Zaporožec...može i Volga, bijela...možda Wartburg... pa će nam onda htjeti prodati. Inače ništa od toga. To je jedna zatvorena skupina radikalnih tjunera i ne dopuštaju nikakve ABS-ove, air bagove, ASR-ove i ostala sranja...Kad se zabiješ s autom, onda se zabiješ kak treba, a ne s tim pomagalima za plačipĆkice... :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

05 Jul 2012, 12:41

Nije imala novaca. Samo smo i ona i ja imali puno djece. I kad sam je oženio nije imala kožu u autu. Imaš averziju prema koži.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

05 Jul 2012, 12:47

Ma kaj bi imao averziju... Kad bi imao bezobrazno puno novaca, kao Roman A. (46).... :raspa:
Birao bi samo svjetliju boju i onu koja ne smrdi, s ventiliranim sjedalicama s ugrađenom masažom, naravno, s opcijom brzog polijeganja...
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

05 Jul 2012, 12:51

karambol » wrote:
...Ima li netko onog peseka koji klima glavom ispod zadnjeg stakla??
Ja sam imala Elvisa za naprijed :D
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

05 Jul 2012, 12:54

ali » wrote: Ja sam imala Elvisa za naprijed :D
Eeeee, taj je bio genijalan!! Ima li toga još negdje za kupiti? Moj je nastradao od dječje ruke... :giggle:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

05 Jul 2012, 12:55

vrrrlet » wrote:
Ne, to znači da si oženio seljanku. Sigurno je imala novaca, je li? :ceka:



Imaju roze s uzorkom tigrove kože? Da kupimo Herp za novi auto.

Ja bih isto tog cucka, ali na mjestu predviđenom za cucka koji klima glavom je glava pravog pesa. Mislim, i ostatak pravog pesa, nije samo glava.
:rofl: :rofl: :rofl:

Karambol a i ti ne znam na cemu si al nasmijavas me danima.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

05 Jul 2012, 12:57

ombia » wrote:
:rofl: :rofl: :rofl:

Karambol a i ti ne znam na cemu si al nasmijavas me danima.
Znači da sam kupio dobru "robu"... :zubo:
Ili si ti kupila dobru "robu"...hm.... :misli:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

05 Jul 2012, 12:58

karambol » wrote:Ma kaj bi imao averziju... Kad bi imao bezobrazno puno novaca, kao Roman A. (46).... :raspa:
Birao bi samo svjetliju boju i onu koja ne smrdi, s ventiliranim sjedalicama s ugrađenom masažom, naravno, s opcijom brzog polijeganja...
Nema siceve na struju. Ja nisam Roman A. I otkud znaš da vrrrlet nema averziju.
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

05 Jul 2012, 13:05

karambol » wrote:
Eeeee, taj je bio genijalan!! Ima li toga još negdje za kupiti? Moj je nastradao od dječje ruke... :giggle:
Nisam nigdje vidjela već dugo :ne zna:

Inače, imam ga još uvijek al negdje doma. Bilo mi je žao bušit konzolu u novom autu :zubo:
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

05 Jul 2012, 13:05

karambol » wrote: Zaporožec...
prvi put sam taj auto vidjela prije par godina na visu; prekrasan, očuvan.... :love:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

05 Jul 2012, 13:06

Pero » wrote: Nema siceve na struju. Ja nisam Roman A. I otkud znaš da vrrrlet nema averziju.
Nisam ni mislio na tebe. Samo trkeljam... Ne ciljam, samo pucam, k'o u svatovima....Ma daj, on je skroz normalan čovac. Puši, pije, vozi bic, ima pesa, voli djecu, ljubi Boga, kuži umjetnost, zna s riječima, zna sa ženama itd, itd.... :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

05 Jul 2012, 13:16

karambol » wrote:
Nisam ni mislio na tebe. Samo trkeljam... Ne ciljam, samo pucam, k'o u svatovima....Ma daj, on je skroz normalan čovac. Puši, pije, vozi bic, ima pesa, voli djecu, ljubi Boga, kuži umjetnost, zna s riječima, zna sa ženama itd, itd.... :D
Ma čudo jedno. Samo mu se omakne pokoja.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

05 Jul 2012, 13:20

Pero » wrote:Nije imala novaca. Samo smo i ona i ja imali puno djece. I kad sam je oženio nije imala kožu u autu. Imaš averziju prema koži.
Naravno da imam. Skupa je i nefunkcionalna, dakle nevrijedna ubijanja životinja. Ako ubijamo životinje, ubijajmo ih za cipele i lungiće, a ne prevrele skupe siceve.

Ne razumijem ovo s puno djece, koja je korelacija s kožnim sicem? :ne zna: Jedino ako ste prodali koje dijete viška za skuplji auto.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

05 Jul 2012, 13:23

vrrrlet » wrote:
Naravno da imam. Skupa je i nefunkcionalna, dakle nevrijedna ubijanja životinja. Ako ubijamo životinje, ubijajmo ih za cipele i lungiće, a ne prevrele skupe siceve.

Ne razumijem ovo s puno djece, koja je korelacija s kožnim sicem? :ne zna: Jedino ako ste prodali koje dijete viška za skuplji auto.
I onda si ti skroz normalan čovjek, kako kaže karambol. :bicedobro:
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

05 Jul 2012, 13:30

Pero » wrote: I onda si ti skroz normalan čovjek, kako kaže karambol. :bicedobro:
:nono: To je rekao Karambol, ne ja. Ja ne tvrdim da sam normalan, dapače, ali to ne znači da ne umijem prokazati nenormalnost drugih. I bešćutnost prema planetu.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
Post Reply