Tehnički pregled vozila i mito

Kante, pile & nježnički nadomjesci
vrrrlet

Re: Tehnički pregled vozila i mito

Post by vrrrlet » 25 Apr 2012, 11:20

Pješčana » wrote:ne. nitko se nije dosad žalio :raspa: :facepalm:

kako da mi auto bude čist dok dođem na tehnički kad mi je tehnički usred travnja? uvijek je ili snijeg ili kiša ili bljuzga, i nema šanse da dođe čist tamo.
Pa ne treba biti netom prije opran, ali nije pristojno doći s takvim autom da se opasno nasloniti na njega i da možeš pisati po prozorima. Treba biti relativno čist.

Pa nećeš doći u biciklopopravljaonicu s blatnim biciklom, niti u goste s blatnim cipelama.

Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.

Pješčana

Post by Pješčana » 25 Apr 2012, 11:24

ja sam shvatila karambola ( i mnoge druge kad o tom pričaju) da auto treba oprati valjda dan prije.
nije da ga ne čistim, samo ga ne čistim posebno za taj dan. dole je bio čist što je bitno, po guzici je imao blata od vožnje po lokvama.

zaista, nije mi to mjerilo čistoće. takva sama znam izgledati do dođem na posao pješice uz sve aute koji jurcaju po lokvama

Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.

Beau

Post by Beau » 25 Apr 2012, 11:34

Pa zato i rade u trlišu da mi možemo doć s prljavim autima :o

baja

Post by baja » 25 Apr 2012, 11:35

Pješčana » wrote:... dole je bio čist što je bitno, po guzici je imao blata od vožnje po lokvama.
...
seksxy :D

ja sam jednom zaboravila ukloniti mini cjepanicu koja mi je držala prozor da ne pada, rekla sam da mi je to dodatna oprema :o

karambol

Post by karambol » 25 Apr 2012, 12:04

Pješčana » wrote:ja sam shvatila karambola ( i mnoge druge kad o tom pričaju) da auto treba oprati valjda dan prije.
nije da ga ne čistim, samo ga ne čistim posebno za taj dan. dole je bio čist što je bitno, po guzici je imao blata od vožnje po lokvama.

zaista, nije mi to mjerilo čistoće. takva sama znam izgledati do dođem na posao pješice uz sve aute koji jurcaju po lokvama
Treba biti čist toliko da se vide svi vitalni dijelovi, brojevi i da se vidi van kroz šajbe. To se traži zbog onih koji iz šume s 200 kila blata i zapiknutim granjem ispod auspuha dođu na tehnički pa stričekima dok vrte volanom nad grabom blato dodatno učvršćuje frizuru i popravlja pigmentaciju kože lica...a njima se to baš ne sviđa. Osim toga, kako će otkriti curi li negdje neka od tekućina ili škripi li to kugla prednja lijeva ili bukvina grana u probušenom karteru... :D

Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...

Whereabout

Post by Whereabout » 17 Oct 2012, 21:12

Prvi put čujem ovo za sto kuna na sicu, prvi put! Mene bi to bilo sram ostaviti.
Nisu me nikad varali na tehničkom, dosadašnje primjedbe su bile opravdane.
Ali zato jesu na servisu.

.

blue
Asgard

Post by blue » 17 Oct 2012, 21:33

Whereabout » wrote:Prvi put čujem ovo za sto kuna na sicu, prvi put! Mene bi to bilo sram ostaviti.
Nisu me nikad varali na tehničkom, dosadašnje primjedbe su bile opravdane.
Ali zato jesu na servisu.
Ne bi ni ja ostavljala pare, ako ne prođe na tehničkom znači da nešto ne štima,
a ne bi se usudila voziti neispravan auto :ne zna:

Euklid
old school

Post by Euklid » 17 Oct 2012, 21:50

lova se ostavlja u pepeljari a ne na sicu

evo, čovjek zna
dipl. ing. prometa je i može mu se vjerovati

'if you fall, i'll be there' (floor)

blaze

Post by blaze » 17 Oct 2012, 21:57

blue » wrote: Ne bi ni ja ostavljala pare, ako ne prođe na tehničkom znači da nešto ne štima,
a ne bi se usudila voziti neispravan auto :ne zna:
auto koji ne prođe na eko-testu ne mora biti tehnički neispravan :E

danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon

Whereabout

Post by Whereabout » 17 Oct 2012, 22:08

Euklid » wrote:lova se ostavlja u pepeljari a ne na sicu

evo, čovjek zna
dipl. ing. prometa je i može mu se vjerovati
Jesam ja to napisala na sicu? Anblivibl. :giggle: Imam neku fiksaciju na siceve. :nestaje s foruma:

Blue, moguće je da se običaj razvio zbog onih slučajeva kad osoba na tehničkom, koja se namjerila na te, zeza oko nekog detalja koji je na granici. No (ni) ja ne podmićujem nikad, pa ni tad.

.