Herpa su naguzili. A vas?

Kante, pile & nježnički nadomjesci
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

12 Apr 2012, 18:03

Postala sam obnoxious poput RIDovskih majaka koje jedino pričaju o tome što je njihovo zlato taj dan reklo, pojelo, popilo, pljunulo i posralo. Samo što ja, dakako, pričam o svom autu. :o

Svim svojim bližnjima sam se već popela na jednu stvar, pa ću onda pričati tu s vama. :hekla:

Dakle, danas sam bila naguženom.
Ja sam zakočila na vrijeme, tip iza mene nije. :D
Na traumi mi dijagnosticirali istegnuće vratne kralježnice, bit ću na bolovanju par dana, ništa strašno.
Naguzivač se u međuvremenu našao s mojim dečkom, obavilo se vještačenje, potpisalo sve potrebno i tako.
Mazga mi je na servisu, čeka novi branik, osiguranje od Naguzivača će platiti popravak, a ja ću pokušati izgurati još nekakvu odštetu.

I tak, sad imam viška slobodnog vremena, pa me morate zabavljati. :cerek:

Pišite o svojim saobraćajkama, osiguranjima, odštetama, branicima i tako.


It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

12 Apr 2012, 18:12

Uf...
Zao mi je sto ti se to dogodilo, znam da nije ugodno.

O mojim guzenjima :rofl: vise sutra. :o
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
rh4ps0dy
Posts: 725
Joined: 17 Sep 2011, 23:11
Location: Podravina

12 Apr 2012, 20:43

Mene jedino naguziše :D bumper carom, trznula vratom pa me bolilo par dana. Na sreću, neki jači okršaj u prometu nisam imala.
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

12 Apr 2012, 20:45

Mene nisu nikad naguzili autom, sorkać. Mogu ti pričat o nečem drugom da te zabavljam. Sise? :(
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

12 Apr 2012, 21:41

Nisu. Nisam. :D Dogodi li se to, javit ću ovdje, za sada ništa :ne zna:
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

12 Apr 2012, 21:45

A dobro, šta, dajte onda sise.
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

12 Apr 2012, 21:52

Herp » wrote:A dobro, šta, dajte onda sise.
http://tittiestop.blogspot.com/2010/09/ ... f0db9f9d81 Izvoli (maloprije sam naletjela na tu stranicu, sad kad sam vidjela tvoj post, išla sam potražiti u history) :o
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

12 Apr 2012, 22:24

herp, okani se ti volana dok nisi ubila sebe ili koga drugog. promet nije zajebancija
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

12 Apr 2012, 22:28

Mene jesu. Dan pred godisnji za koji mi je trebao auto. Ja druge nisam.
Ti si zakocila naglo pa nije skuzio na vrijeme da kocis ili?
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

12 Apr 2012, 22:28

blaze » wrote:herp, okani se ti volana dok nisi ubila sebe ili koga drugog. promet nije zajebancija
Erm, kako sam točno ja kriva za nesreću u kojoj tip iza mene nije držao razmak dok smo vozili u koloni pred semaforom?

Jebate, ovoliko otrova nisam doživjela ni u danima kad sam bila najomraženiji moderator na onom tamo forumu. :serek:
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

12 Apr 2012, 22:32

ombia » wrote:Mene jesu. Dan pred godisnji za koji mi je trebao auto. Ja druge nisam.
Ti si zakocila naglo pa nije skuzio na vrijeme da kocis ili?
Ja sam kočila onoliko naglo koliko je kočio i auto ispred mene, i ništa više naglo nego što inače kočim u takvim uvjetima.
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

12 Apr 2012, 22:33

Hm, jesi imala vremena zakočiti kasnije ili si bila tik do auta ispred?

Po defaultu je uvijek auto iza kriv, ali nekad ljudi koče odmah, a imaju nešto slobodnog prostora ispred, pa je to dobro iskoristiti, osim ako sebe ne dovodiš u opasnost da lupiš ispred.

I jel si možda stajala na žuto ili je još bilo auta ispred?
edit: vidim odgovor na drugo pitanje :)
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

12 Apr 2012, 22:35

Obrazlozenje babe koja je naletjela na mene je bilo, nisam vidjela da stojite. :zubo: Stajala sam kao prvi auto na semaforu jer je bilo crveno.
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

12 Apr 2012, 22:36

Kakve veze ima jel kočila odmah ili ne? Da je onaj iza držao razmak, ne bi se zabio bez obzira kad je ona zakočila.
A i kad vozim obično gledam promet dalje od guzice auta ispred mene pa mogu vidjeti semafor ili ako netko usporava. U gradskom je prometu teže, ali u gradskom su prometu i brzine nikakve.
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

12 Apr 2012, 22:36

blue » wrote:Hm, jesi imala vremena zakočiti kasnije ili si bila tik do auta ispred?

Po defaultu je uvijek auto iza kriv, ali nekad ljudi koče odmah, a imaju nešo slobodnog prostora ispred, pa je to dobro iskoristiti, osim ako sebe ne dovodiš u opasnost da lupiš ispred.

I jel si možda stajala na žuto ili je još bilo auta ispred?
Nope, i ja sam bila toliko blizu auta ispred da sam taman uspjela zakočiti bez da ga poljubim.
Nije bilo žuto u pitanju, semafor je bio još skoro stotinama metara daleko, a kolona ogromna.
I kiša.
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

12 Apr 2012, 22:57

A.P. » wrote:Kakve veze ima jel kočila odmah ili ne? Da je onaj iza držao razmak, ne bi se zabio bez obzira kad je ona zakočila.
A i kad vozim obično gledam promet dalje od guzice auta ispred mene pa mogu vidjeti semafor ili ako netko usporava. U gradskom je prometu teže, ali u gradskom su prometu i brzine nikakve.
Nisi nikad vozila iza nekog tko zasjedne na kočnicu, a ispred njega još mjesta za kamion s prikolicom :ne zna: I kad vidiš stanje ispred, znaš da će kočiti, ali ne očekuješ da će kočiti toliko jako i odmah. Meni se dogodilo par puta, srećom imam brze reflekse i očito još nisam bila preblizu.
Herp wrote:
Nope, i ja sam bila toliko blizu auta ispred da sam taman uspjela zakočiti bez da ga poljubim.
Nije bilo žuto u pitanju, semafor je bio još skoro stotinama metara daleko, a kolona ogromna.
I kiša.
Ok, kužim :top:
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

12 Apr 2012, 22:58

Pa ako on zasjedne na kočnicu, kočim i ja, ali uvijek imam dovoljno mjesta da pristojno zakočim bez da mu se zabijem u guzicu, bez obzira na nagloću njegovog kočenja, to hoću reć. Razmak :D
Gradsku i blisku vožnju i tak vozim na kvačilu. Kuplungu, kak oćeš :D
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

12 Apr 2012, 23:05

Bome držiš RAZMAK :D
User avatar
Zmaj021
Posts: 3509
Joined: 25 Oct 2011, 17:51

13 Apr 2012, 00:31

Moj uradak od prije par godina.. pri brzini od 47 km/h. Rikošet od vučnih točkova; srećom se nisam podvukao pod cisternu.



Image
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

13 Apr 2012, 07:39

Jednom mi je klecnulo koljeno i ispala sam pred auto. :D

To su mi sva iskustva s prometnim nesrećama.

Jel ti šanc roz?
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

13 Apr 2012, 10:46

Herp » wrote:Postala sam obnoxious poput RIDovskih majaka koje jedino pričaju o tome što je njihovo zlato taj dan reklo, pojelo, popilo, pljunulo i posralo. Samo što ja, dakako, pričam o svom autu. :o
....
svaki dan po jedna tema :zubo:

da, naguzilo me, dva puta
prvi put sam stala na pješački, a kako uvijek kad kočim bacim pogled u retrovizor tako sam se "pripremila" za udarac jer ovaj uopće nije gledao
potom se obrušio na mene da mi pička materina i štošta još jer što ja imam stajati na pješački... i da neće popunjavati nikakvo izvješće
pa sam zvala policiju koju se inače ne zove za male udese; naložili su mu da mi se ispriča za psovke dok oni popune izvješće
a on će: kaj, kaj? 'opće ti nisam psoval majku nego Boga :facepalm:
uglavnom, do kraja našeg druženja postajao mi je sve miliji, ozbiljno
nije zločest nego žestoko munjen
drugi put sam spasila život mami patki i trima pačićima; usporavala sam puno prije nego sam zakočila ali ovaj iza mene nije mario
dečko je odmah priznao krivicu i molio da ne zovem muriju jer mu je miš pojeo dobar dio vozačke :D
oba puta sam preskočila pregled što je poprilično glupo jer bol dođe tek kasnije
User avatar
Tupelo
Posts: 2937
Joined: 21 Sep 2011, 09:41
Location: Where Is My Mind?

13 Apr 2012, 11:17

Poše, Herpe :cerek: :cerek: :cerek:
...don't you know there ain't no devil that's just god when he's drunk
well this stuff will probably kill you let's do another line...
Tom Waits, Heartattack and Vine
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

13 Apr 2012, 11:29

kuki » wrote:Jednom mi je klecnulo koljeno i ispala sam pred auto. :D

To su mi sva iskustva s prometnim nesrećama.

Jel ti šanc roz?
Ne. :(
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

13 Apr 2012, 12:09

Je, naguzilo me jednom. Stajala sam mirno, ne sluteći ništa, na debelom crvenom, i DUM! Čovjek je fino vozio i ne samo da nije vidio crveno nego nije vidio ni aute da stoje na crvenom :facepalm: U Savskoj :facepalm: Udarac je bio jak pa sam mislila da će bit štete, al nije bilo, pa smo to samo tako pustili :o

Al zanimljivija je situacija đe smo prija i ja fino naguzile tipa na benzinskoj, tojest njegov parkiran auto dok je on unutra kupovao :rofl:
Dobro ajde, nisam ja, nego frendica, vozačica početnica. Inače, jedan od većih antitalenata, ne samo za vožnju auta, nego promet uopće.
Uglavnom, ona je vježbala vozit na ćaćinom autu (htjela je na mom, al nakon što je to već dva puta pokušala, ovaj je put dobila samo pogled koji ubija), a ja sam bila suvozač i moralna podrška. I nakon odvoženih 30-ak kilometara, idemo doma, ja čak ugodno iznenađena - pa i nije tolko loše, bravo - i kažem joj da stane još samo na benzinsku da kupim cigare.
I skrene ona s ceste i uklizava na benzinsku, ali ne usporava, ne koči uopće, auto stoji ispred nas, ja vičem KOČI ko sumanuta, al ništa, BUM TRES. :o
Ja u šoku, nikako ne uspijevam shvatit zbog čega nije kočila, ona u totalnom kurcu objašnjava da ni njoj nije jasno zbog čega nije kočila.
Frajer izlazi iz dućana, ima šta vidit, u šoku i on. Isuse :rofl: Uglavnom natezanje je isto bilo vrhunsko, al da ne duljim, prošle smo lišo :o
Ali...!
Pošto je ona bila sva jadna, rekoh da ću ja dalje vozit.
I samo što sam krenula vozit, skužim da joj kočnica - NE RADI. Otkazala kočnica :eek: Koji peh.
No, ona je od te spoznaje skakala od sreće, jer to je značilo da nije ona kriva :raspa:
Nije mi jasno da koza nije skužila da je stiskala kočnicu, a da ista nije radila. Eh, svašta. Tolko je jadna bila nesigurna u sebe da je vjerovala da nije ni pokušala kočit, nego da je fino pičila pravo u zaustavljeni auto. :D
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

13 Apr 2012, 12:13

baja » wrote: a on će: kaj, kaj? 'opće ti nisam psoval majku nego Boga :facepalm:
:S
uglavnom, do kraja našeg druženja postajao mi je sve miliji, ozbiljno
Tko ga ne bi volio? :rofl:
Post Reply