Vozački gafovi/kamikaze. :o

Kante, pile & nježnički nadomjesci
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

26 Mar 2012, 09:02

Dakle, mislim da je iz naslova jasno o čemu se tu radi.
Pišite o svojim ili tuđim gafovima/idiotlucima/kretenizmu za volanom.

Na temu me potakao jedan majstor od jutros.
Dakle, čovjek je usred jutarnje gužve (a ponedjeljka je :o), u centru centara (kod HEP-a, na Potoku) preko dvije trake presjekao puno liniju, uletio u suprotni smjer i iz tog traka uletio na parkiralište, ali nije čak ni uspio jer je, naravno, ušao u traku po kojoj ljudi IZLAZE s parkinga. :facepalm:
Stigao do rampe, skužio gdje je, zajurio se u rikverc, opet uletio u krivi smjer i vozio par metara tako (u suprotnom smjeru! :o) da bi na kraju nonšalantno ušao na parking pravim putem. :raspa: :mirko:

Isuspokkristimarijadjevica, gdje rastu takvi degenerici?! :gaah: :gaah: :gaah:


MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

26 Mar 2012, 10:25

Morticia » wrote:
Pišite o svojim ili tuđim gafovima/idiotlucima/kretenizmu za volanom.
mojih nema, naravno :o :D

dakle, maksimirska, 4-5 automobila čeka skretanje u sporednu ulicu
međutim, frajerčina koji je zadnji u redu je procijenio da su ovi ispred njega nesposobni pošto ne oduzimaju prednost na glavnoj cesti pa ih je sve presjekao i prvi došao do pješačkog na sporednoj i umalo me pobrao uz psovke
valjda je beskrajno drsko od mene biti na pješačkom kad se njemu žuri :ne zna:
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

26 Mar 2012, 11:59

U petak - izletavanje sa sporedne ceste meni pred auto, kočila sam toliko da mi se upalio ABS, sjela sam na trubu, a seljačina mi još digne srednji prst :snajper:
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

26 Mar 2012, 12:53

Bože, ponekad mi je stvarno drago što nemam vozačku. :madkava:
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

26 Mar 2012, 12:56

Beta ženka » wrote:Bože, ponekad mi je stvarno drago što nemam vozačku. :madkava:
Pa, možeš je i imati i svejedno ne voziti. :zubo:
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
User avatar
Beta ženka
Posts: 1908
Joined: 17 Sep 2011, 23:40

26 Mar 2012, 13:01

ElliQuinn » wrote: Pa, možeš je i imati i svejedno ne voziti. :zubo:
Teško. :zubo:
Uostalom dajem joj veliki kredit kad kazem da je Hrvatska moja domovina. Moja domovina je bila Jugoslavija. Hrvatska bez nje je sve ovo sto je sada - siroce na vjetrometini. (Aristocat)
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

26 Mar 2012, 14:49

blue » wrote:U petak - izletavanje sa sporedne ceste meni pred auto, kočila sam toliko da mi se upalio ABS, sjela sam na trubu, a seljačina mi još digne srednji prst :snajper:
Ohohohojoooojjjj, ovakvi su mi najdraži. :mama: :facepalm: :snajper:

Prvo te skoro ubije, a onda je još i prost i bezobrazan. :facepalm:

Meni je prije par godina frajer napravio slično, bile smo sestra i ja u autu.
Mislim da veću količinu bijesa nisam osjetila možda i nikad u životu.
Evo, najozbiljnije, da sam zapamtila auto i negdje ga kasnije srela razvalila bih mu šoferšajbu kamenom, sto posto.
Ili bih barem pokušala.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

28 Mar 2012, 09:04

Jutros. Podsljemenska zona i zavojita ulica. Na zavoju, kao i po cijeloj ulici, parkirani auti stanara (oni koji ne stanu u garaže i vrtove). Lik u crvenom golfu umislio da je na pisti, a on u crvenom ferrariju. Luđački juri i golf se bez kočenja zabija u plavi renolček od kojeg se odbija i k'o Chuck Norris probija limena vrata nečije garaže i drobi neki auto na spavanju. Lom, krš i buka totalna... Golf izmjenjen i oblika zgužvanog škarnicla ide još metar u rikverc, a iz njega izlazi tip krvave glave. Trenutak se čudom čudi jer zavoja tu maloprije nije bilo, siguran je, jebemti zavoj i 'ko ga je sad tu zamotao. Iz kuće izlaze stanari i vlasnici oštećenih "ljubimaca" držeći se značajno rukama za glavu (da ne otpadne od kimanja) ili jednom rukom na čelu. Tip nogama mete staklo s ulice i dalje se čudeći kako se ulica odjednom tako naglo iskrivila, pas mater.... :facepalm:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

28 Mar 2012, 09:05

Poše, pa dobro da nije ubio nekog. :(
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

28 Mar 2012, 09:29

karambol, jel ti to ozbiljno?
Vrrlet nam je tamo negdje gore, trebao je pustiti pasicu na njega.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

28 Mar 2012, 09:55

Pješčana » wrote:karambol, jel ti to ozbiljno?
Vrrlet nam je tamo negdje gore, trebao je pustiti pasicu na njega.
Ozbiljno. Lokacija : Lovcenska ulica.
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

29 Mar 2012, 13:15

karambol » wrote:
Ozbiljno. Lokacija : Lovcenska ulica.
Dok sam čitao tvoj post vizualizirao sam si Lovćensku. Kako je svijet mali. :D
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Chiro
Posts: 693
Joined: 10 Nov 2011, 21:34

29 Mar 2012, 23:26

Lokacija: Šibenski most
Vrijeme: jučer oko 5 popodne

Vozeć starijeg člana obitelji na liječnički pregled, imao sam bliski susret s cestovnim gusarom vulgaris. Kretao sam se fiskalno odgovornom brzinom (75-80 km/h) u petom stupnju prijenosa, pri cca. 1800-2000 okretaja. Potrošnja, prava milina. Tristotinjak metara ispred mene je bio kamion zelenkastosive cerade (Image). Kako je masivan i spor, sustigao sam ga, i prišao mu na nekih 30-ak metara. Na mostu smo, držim razmak, vozimo nekih 65-70 km/h. Odjednom, u retrovizoru vidim bijeli Golf 5 ( :) ) kako mi se približava velikom brzinom. Mislio sam da će se zabiti u mene, jer nije kočio, ali as je (bez žmigavca, naravno) samo ušao u lijevu traku i krenuo u pretjecanje. Na mostu. :) Rekoh, a štaš, budala, i pomislio kako će se ubaciti ispred mene i silno se usrećiti iza šlepera. Ali jok rođo, kad je bal, nek je maskenbal. On je ostao u lijevoj traci i počeo pretjecati šleper. :S Iz suprotnog pravca je stizalo nekih 4-5 vozila, i frajer je fino uletio u škare, uz puno trubljenja i kočenja svih, osim njega, dakako. Nakon mosta je još jedna ravnica, duga oko kilometar, i u daljini sam ga vidio kako pretječe skupinu od nekih 6-7 auta (ovaj put nije bilo šlepera).

Koji jebač, e, ono, kuiš. Mrš, stoko jedna. Najtužnije od svega je to da će on evenćueli odvesti nekoga nedužnog u grob. Za njega me BKK, neka se zabije u Kineski zid, ako mu je već napeto. Samo nek to učini kad nema nikog u blizini.
Skinheadsi, takav si!
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

02 Apr 2012, 23:22

Gaf, moi :zubo: :brukica:

Sramotila sam se na benzinskoj, od 4 gume - s dvije problem, jednu sam prenapuhala, a ne znam odpuhivat, samo dodavat tlak :o jednoj nisam mogla skinuti kapicu, jer je bila prejako zašarafljena (što je najbolje, ja sam zašarafila koliko se sjećam, jer na tom autu uglavnom pumpam ja) - ljubazni djelatnik benzinske je odšarafio odmah i s lakoćom :o a bome i odpumpao za 3 bara :zubo: Napravih 50 % posla, nije žvaka za seljaka :facepalm: :hekla:
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

02 Apr 2012, 23:34

Image

Da, to sam napravila neki dan. :facepalm:

U svoju obranu moram reći da je bilo taman oko pol 7 navečer, da mi je sunce tuklo drito u šajbu i nisam vidjela kurca i da nikad prije nisam primjetila te potpuno beskorisne otočiće. :o
(I nemaju visoki rizol, svega par centimetara. :facepalm: )
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

02 Apr 2012, 23:37

:rofl:

Jel to trava u sredini tih otočića? :D






(ps, ps daj odi na Živciranja riješit dilemu, možda znamo gdje ti se mijenjaju programi)
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

02 Apr 2012, 23:46

blue » wrote::rofl:

Jel to trava u sredini tih otočića? :D
E pa nadam se da više nije. :madkava:
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
Tupelo
Posts: 2937
Joined: 21 Sep 2011, 09:41
Location: Where Is My Mind?

03 Apr 2012, 10:38

Herp » wrote:Image

Da, to sam napravila neki dan. :facepalm:
Ajme. :cerek: :rofl: :S
...don't you know there ain't no devil that's just god when he's drunk
well this stuff will probably kill you let's do another line...
Tom Waits, Heartattack and Vine
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

03 Apr 2012, 10:40

Srećom, imam dobre amortizere :cerek: a ni otočići nisu ništa posebno, svega par centimetara, tak da sam jedva i skužila :rofl: :rofl:
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
Tupelo
Posts: 2937
Joined: 21 Sep 2011, 09:41
Location: Where Is My Mind?

03 Apr 2012, 10:42

Sjetila sam se Megine mame koja je prešla preko rotorića na (mislim) Trešnjevci.
I rekla da nema veze jer nije bilo cvijeća na njemu. :cerek:
...don't you know there ain't no devil that's just god when he's drunk
well this stuff will probably kill you let's do another line...
Tom Waits, Heartattack and Vine
User avatar
Nikolajevna
Posts: 1034
Joined: 28 Sep 2011, 22:51

03 Apr 2012, 12:54

blue » wrote:Gaf, moi :zubo: :brukica:

Sramotila sam se na benzinskoj, od 4 gume - s dvije problem, jednu sam prenapuhala, a ne znam odpuhivat, samo dodavat tlak :o jednoj nisam mogla skinuti kapicu, jer je bila prejako zašarafljena (što je najbolje, ja sam zašarafila koliko se sjećam, jer na tom autu uglavnom pumpam ja) - ljubazni djelatnik benzinske je odšarafio odmah i s lakoćom :o a bome i odpumpao za 3 bara :zubo: Napravih 50 % posla, nije žvaka za seljaka :facepalm: :hekla:
Jel' zgodan? :hekla:
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

03 Apr 2012, 14:46

Chiro » wrote:... On je ostao u lijevoj traci i počeo pretjecati šleper. :S Iz suprotnog pravca je stizalo nekih 4-5 vozila, i frajer je fino uletio u škare, uz puno trubljenja i kočenja svih, osim njega, dakako....
imala sam bliski susret s takvom budalom
toliko sam se paralizirala od straha (samo mi je projurilo kroz gavu: gotova sam, tako se gine) da se ne sjećam kako se uspio vratiti u svoju traku pred kamion, kombajn... (što li već, i to mi je od šoka isparilo)
sjećam se samo da mi je mahnuo za ispriku
žao mi je da nisam bila u prilici odgristi mu ruku
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

03 Apr 2012, 15:16

Nikolajevna » wrote:
Jel' zgodan? :hekla:
Nije :tuzni: već njegov kolega koji naplaćuje preskupi banzin - je :o
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

04 Apr 2012, 22:17

Danas sam vidjela sudar, tj. već su stajali i čekali policiju. Situacija je vrlo očita - tenkre se zaletio sa sporedne ceste, očito je mašio veliki znak stop :facepalm: i drmnuo gospođu na glavnoj cesti. Oboje su ok jer su stajali pored auta, ali on si je sredio cijeli prednji dio i razbio gospođi prednji lijevi dio kod gume. Izgleda skupo :zubo:
User avatar
ElliQuinn
Felis nebulosa
Posts: 5424
Joined: 18 Sep 2011, 11:56
Location: Na raskršću, upravo krećem u svim smjerovima.

05 Apr 2012, 09:34

blue » wrote:Danas sam vidjela sudar, tj. već su stajali i čekali policiju. Situacija je vrlo očita - tenkre se zaletio sa sporedne ceste, očito je mašio veliki znak stop :facepalm: i drmnuo gospođu na glavnoj cesti. Oboje su ok jer su stajali pored auta, ali on si je sredio cijeli prednji dio i razbio gospođi prednji lijevi dio kod gume. Izgleda skupo :zubo:
Je li galamio na gospođu da ne zna voziti?
Light up, as if you have a choice.

Pričuvni moderator.
Post Reply