Vozački gafovi/kamikaze. :o

Kante, pile & nježnički nadomjesci
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

05 Apr 2012, 10:09

ElliQuinn » wrote: Je li galamio na gospođu da ne zna voziti?
:rofl: :rofl: :rofl:


Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

05 Apr 2012, 16:56

ElliQuinn » wrote: Je li galamio na gospođu da ne zna voziti?
U vrijeme kad sam prolazila pored njih nije; izgledali su oboje skulirano :ne zna:
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

14 May 2012, 10:12

:D

Nedavno - naplatne kućice, dio naplatnih kućica samo za plaćanje isključivo karticama - ispred mene neki fini Toyota terenac, unutra izgleda dobrostojeći postariji bračni par, gospon gura novčanice u onaj treći otvor za račun :facepalm:
Ja iza njih :mama: :bonk:
Gospođa izlazi iz auta po pomoć, jer mašina ne prima novce :rofl:
Ja u rikverc i prolaz do njih. Ne znam epilog :tuzni:
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

08 Nov 2013, 16:41

Dakle, vjerujem da svi znate mjesto gdje se spajaju Selska i Baštijanova. Kada se dolazi sa sjevera po Selskoj, dva traka idu ravno, a malo prije "raskršća", nazovimo to tako, pojavljuje se i treći, još desniji traka od desnoga. E, sad, tu sve to nekako malo vijuga pa se vozači često zajebu i odu u taj skroz desni trak koji je namijenjen isključivo za skretanje nadesno. S tipom koji se tako zajebo imala sam danas posla. :(

Vozila sam desnim od dva traka, ali ravno, a gospodin se najednom predomislio i zaključio kako bi i on mogao ravno. Po traku koji ide idključivo desno. Pa je provirio na moj trak i štrajfao me po desnom zadnjem blatobranu.

E, sad, on tvrdi da sam ja njega udarila i poziva za svjedoka komada koji je bio s njim u autu. Ja sam u autu imala samo psa, što vjerojatno na sudu neće proći. I to nažalost ne rotvajlera. :cerek:

Naime, gospodin se potrudio voziti za mnom do kuće u kojoj stanujem, a kako sam imala poslovni sastanak nije mi se dalo zajebavati sa zivkanjem policije, a nisam - priznajem glupost! - liku ni zapisala regu.

Što se suda tiče, ne brinem se. Tvrdit ću da laže i otići u zatvor na jedan dan ili koliko već treba ako izgubim spor. Strah me jedino toga što zna gdje stanujem. Dakle, ako se više ne javim, znat ćete da me progutao mrak.

P. S. Premda je moguće i da ću prestati pisati po forumima. Više ispravljam posove nego što ih pišem. :(
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

08 Nov 2013, 17:23

MmeTipfeler » wrote: P. S. Premda je moguće i da ću prestati pisati po forumima. Više ispravljam posove nego što ih pišem. :(
A ni to ti baš ne ide od ruke...
'if you fall, i'll be there' (floor)
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

08 Nov 2013, 17:24

Kako ti njega ikako možeš udarit ako si u svojoj traci i ne mijenjaš je? :facepalm:
Uostalom kakve to veze? Kad ti neko oduzme prednost ti nužno u njega udariš pa opet nisi kriv. :ne zna:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

08 Nov 2013, 17:34

MmeTipfeler » wrote: Pa je provirio na moj trak i štrajfao me po desnom zadnjem blatobranu.
Ako se vidi ogrebotina na laku tvog auta neće biti problem vještačenjem utvrditi kako je auto oštećen, ako želiš istjerati istinu na vidjelo...Mislim da ti to može i procijenitelj nekog osiguranja napraviti, ali želiš li to idi dok se još to vidi.
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

08 Nov 2013, 17:56

karambol » wrote:
Ako se vidi ogrebotina na laku tvog auta neće biti problem vještačenjem utvrditi kako je auto oštećen, ako želiš istjerati istinu na vidjelo...Mislim da ti to može i procijenitelj nekog osiguranja napraviti, ali želiš li to idi dok se još to vidi.
Pa mogu i to. U ponedjeljak kod Allianza, tamo i imam osiguranje. Samo im nemam koga prijaviti jer nemam ni regu ni ništa. :crying:

P. S. Euklide, ne sipaj mi sol na ranu. :cerek:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

08 Nov 2013, 18:01

MmeTipfeler » wrote: Pa mogu i to. U ponedjeljak kod Allianza, tamo i imam osiguranje. Samo im nemam koga prijaviti jer nemam ni regu ni ništa. :crying:
Ne moraš nikoga prijaviti. Samo zatraži nekakav zapisnik i migaj okicama da ti neki procijenitelj to napravi... :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

08 Nov 2013, 19:30

OK, odoh u ponedjeljak k njima. :)

A sada, radoznalost, a možda će mi dobro doći za uvjeravanje procjenitelja. Kako se na temelju ogrebotine može vidjeti da sam ja vozila po svojoj traci, a ne skrenula u tuđu? Nekako mi se čini da bi rezultat trebao biti isti. :ne zna:

P. S. Obećala mi je frendica posuditi rota za takve slučajeve, ali se sve nadam da neće biti potrebno.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

08 Nov 2013, 23:01

MmeTipfeler » wrote:OK, odoh u ponedjeljak k njima. :)

A sada, radoznalost, a možda će mi dobro doći za uvjeravanje procjenitelja. Kako se na temelju ogrebotine može vidjeti da sam ja vozila po svojoj traci, a ne skrenula u tuđu? Nekako mi se čini da bi rezultat trebao biti isti. :ne zna:

P. S. Obećala mi je frendica posuditi rota za takve slučajeve, ali se sve nadam da neće biti potrebno.
Ha, gle...vjerojatno od svega neće biti ništa. Kako će on dokazati da si ti kriva? Svjedočenjem neke žene koja je bila s njim? Euklid i ja ćemo reći kako smo vozili iza vas i da je bilo baš tako kako ti kažeš... :cerek: Je li tako Euklide? :D

Mislim, imalo bi smisla da je bilo očevida i zapisnika koji bi onda pobijala traženjem vještačenja. Ovako je tvoja realna situacija protiv njegove i mislim da je preskupo išta potezati zbog ogrebotine na laku.
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

08 Nov 2013, 23:23

Jašta. Nema boljeg lažnog svjedoka od mene :raspa:


Mada, nema u ovoj priči kruha. Nije mu zapisala regu ni razmjenila podatke s police niti zvala muriju da napravi zapisnik.
Piši kući propalo što se tiče bilo kakvog obeštećenja.
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

09 Nov 2013, 08:31

Dogovoreno. Onda ne moram ići u Allianz?
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

09 Nov 2013, 09:10

MmeTipfeler » wrote:Dogovoreno. Onda ne moram ići u Allianz?
Jok. :zubo:

Ako te taj nesretnik bude opsjedao zovi Euklida, on je brz jer ima motor i super bajk, a kad ga on ulovi pozvat će mene jer imam veliki auto pa ga možemo raščetvoriti...bude li te gnjavio... :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

09 Nov 2013, 12:19

A ako te Euklid bude opsjedao, zovi mene :zubo:
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

09 Nov 2013, 14:19

Džizs! Uz vas mi kamikaze na cesti i ne trebaju. :cerek:

Nego, ja ću ipak do Allianza. Nema smisla da im džabe plaćam kasko. Neka to lijepo poprave i naprave zapisnik, a ja ću im objasniti kako je do tog slučaja došlo. Kajem se jedino što nisam zapamtila regu. Moram priznati da me malo uhvatila i frka kad se počeo prijetiti, a prije još i zalijetati autom u mene. :crying:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

09 Nov 2013, 16:03

Beau » wrote:A ako te Euklid bude opsjedao, zovi mene :zubo:
Dobro, šta je ovo? Kolektivnaja raspaljotka?

A ja mislio manji prometni incident... :misli:
'if you fall, i'll be there' (floor)
Post Reply