Autoelektričar u Zagrebu

Kante, pile & nježnički nadomjesci
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

28 Sep 2020, 13:01

Stitch wrote:
28 Sep 2020, 12:51
Treba mi autoelektričar. Imao sam dosad posla s mehaničarima i limarima, ali s tom sortom nikad. :/
Žalio sam se na drugoj temi, no možda je bolje da otvorim novu. Kamo dakle idete kad se pojavi problem s elektronikom u automobilu? Dajte mi par provjerenih adresa, da ne idem dvaput. ;)


Potpisi su za budale.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

11 Oct 2020, 13:14

Potraga za autoelektričarom nije dobro završila - nekoliko ih je zatvorilo radnje, ni automehaničarka nije mi mogla pomoći. Što je s tim ljudima, nemam pojma, ali posao im očito ne ide.

Ona mi je zamijenila sve što je mogla, spičkao sam oko četiri tisuća kuna na dijelove, ali nije dirala plinsku instalaciju jer za to nije ovlaštena. Morat ću majstoru koji ju je postavio, što će opet koštati. Genijalno.

Ako se u međuvremenu sjetite koga, zalijepite ovdje. :raspa:
Potpisi su za budale.
User avatar
scarletlemur
atomski zdesna!
Posts: 488
Joined: 10 Nov 2011, 20:52
Been thanked: 14 times

11 Oct 2020, 23:23

Sigurno ćeš pomisliti - koliko li joj je samo trebalo da nešto ovako genijalno smisli?, no otkrit ću ti (svoju) toplu vodu- uvijek idem u ovlašteni servis. Ne sumnjam da ima kvalitetnih mehaničara za ovo i ono, za sve i sva, ali problem je u meni :cerek:
'Bemu, nemam ja vremena da pojedinačnu im problematiku iznesem, ovako predam ključeve u ovlašteni servis pa nek se oni udruženo bakću, na meni je tek da pitam ka' će bit gotovo. Uuuu, jel ne može prije???
Nekad su u VW davali zamjenski auto, kurac, sad moram platit, zato gledam da redovito sve servisiram što je obično - uz lakiranje ogrebotina- gotovo za 3 dana max
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

12 Oct 2020, 00:00

Išao sam i ja u ovlaštene servise, no firma u Sloveniji, zadužena i za Hrvatsku, ugasila se. Slična služba ne postoji pa se već godinama snalazim. Odlazim ženi specijaliziranoj za korejce i japance; fantastična je, ali nije čarobnjak. :tuzni:
Potpisi su za budale.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

02 Nov 2021, 13:13

Što se tiče raznih usluga, možda bi ova tražilica mogla komu pomoći. Motointegrator na osnovi korisničkih recenzija stvara bazu podataka kvalitetnih i pouzdanih autoservisa, a putem tog portala moguće je i dogovoriti popravak.
Potpisi su za budale.
Post Reply