Hrkanje

Jeremijin dispanzer
User avatar
*jezebel*
Posts: 1424
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

26 Feb 2012, 00:01

hrcete li? kako se nosite s hrkanjem? jeste li se podvrgnuli nekom zahvatu? koristili razna pomagala? sramite li se vlastitog hrkanja? ili spadate u hrkacevu nesretnu okolinu? s koliko ste se ozbiljnim hrkanjem susreli?

---

ja ne hrcem i onaj moj uglavnom ne hrce. ali kad je umoran (trenutno je neispavan, a sinoc se i malo napio), hrce k'o da pili drva za cijelu ulicu. veceras sam ga u sat vremena budila 56 puta i govorila mu nek' prestane, ali svaki put nastavi. onda sam mu pokusala staviti kvacicu za nos, samo je ustraseno podigao glavu, vratio je na jastuk i nastavio hrkati. malo sam i vikala na njega (kazem malo, ali zapravo nije malo. malo je u usporedbi s epizodom u kojoj sam vlastitoj majci vristecim glasom porucila da cu je izbaciti na dvoriste ne prestane li. hrkati.). ne cujem vlastite misli i osjecam se kao da me netko zlostavlja. :gaah: maloprije sam ga nagovorila da promijeni polozaj. bez efekta. :rofl:

ne trebaju mi konkretne preporuke za terapiju (ipak vise ne hrce nego sto hrce), samo sam se htjela malo izjadati, ali naravno da je tema otvorena za sve o hrkanju.

edit: evo, sad je pet minuta mir :S , jos uvijek lezi na trbuhu, ali je licem okrenut na drugu (lijevu) stranu. :drzi fige:


how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

26 Feb 2012, 00:11

a kako ti za sebe znaš da ne hrčeš? :rofl:
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
*jezebel*
Posts: 1424
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

26 Feb 2012, 00:16

jednostavno znam! zene ne hrcu! :durica: pitala ljude, rekli mi. :D uglavnom sam tiha k'o da sam mrtva. rijetko mi se znalo desit' da nakratko hrknem, odnosno malo cudno disem, i to samo kad sam bolesna. btw, uvijek spavam na boku. mislim da ljudi cesce hrcu ako spavaju na ledjima.
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

26 Feb 2012, 00:21

bogami hrču i žene
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

26 Feb 2012, 00:21

blaze » wrote:a kako ti za sebe znaš da ne hrčeš? :rofl:
Kad samu sebe probudi, znat će. :cerek:

Ja, naravno, ne hrčem. :durica:

Onaj moj pak hrče tu i tamo. Ponajviše onda kad ja dođem leći, a imam se ustati za dva-tri sata. I onda kad promislim kako je baš dobro što ne hrče. Onda počne hrkati. :D
Onda ga malko ubodem pod rebra. Ništa. Pa ga lijepo zamolim. Ništa. Pa ga podrepim u cjevanicu. Ništa. Pa ga pokušavam okrenuti na drugu stranu. To, naravno, ne mogu. Ponekad mi pomogne tako što se i sam okrene. Najčešće ipak riješimo to kompromisno: Ja dreknem "Oš prestat, jebote!", on se probudi, progunđa, ode na WC, dok se vrati, ja zaspim. :cerek:
User avatar
*jezebel*
Posts: 1424
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

26 Feb 2012, 00:31

blaze » wrote:bogami hrču i žene
pa znam da hrcu, napisala sam gore da sam vikala na vlastitu mater. :D znam da se to ne moze samo tako kontrolirati i da se covjek tu nema cega sramit', ali mislim da bi mene bilo malo sram. hrkanje mi kod zena, pogotovo ako ga se ne moze razlikovati od traktora, dodje k'o brkovi, samo je iritantnije. ne znam hrcu li zene manje nego muskarci ili je to jos jedan od stereotipa zato sto su one ''njeznije''. :ne zna:
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
Nikolajevna
Posts: 1034
Joined: 28 Sep 2011, 22:51

26 Feb 2012, 01:28

*jezebel* » wrote: veceras sam ga u sat vremena budila 56 puta i govorila mu nek' prestane
Nisam ziher da sam dobro pohvatala ali nije li tvoj dragi onaj s ghiblijem u avataru s fhr-a? Ako je, čovjek vjerojatno sanja da je 12-cilindrična matra a ti ga svaki čas budiš i prekidaš utrku. Pusti ga da odvozi do kraja pa će utihnuti. :D
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

26 Feb 2012, 08:59

:rofl: :rofl: :rofl:

a sad na temu, mislim da ne hrcem. Ili to ili su me lagali. Iako...kad sam bila uber prehladjena cula sam sama sebe u polusnu onaj jedan zvuk, jedan hrk :rofl: koji se pojavi iz potpune tisine, prestravio me i onda ode kako je i dosao. Tako prehladjena sam svega jednom godisnje.
Bivsi muz je hrkao, uzas uzas.
Onaj nakon njega nije hrkao.
Ali zato moji roditelji. Culi su se iz prizemlja na drugi kat. :facepalm:
A ja sad ne zivim u stanu na tri kata, dakle da cujem kad me roditeljica posjeti. Kroz dvoja vrata. :zubo:
Ne mogu spavati uz hrkaca. Ni uz kakvu buku.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

26 Feb 2012, 10:14

Hrčem samo kad sam jako umoran, inače ne. Onda me Elli trkne pa prestanem. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

26 Feb 2012, 10:29

imam prijatelja koji jako hrče.
toliko jako da drugi ne spavaju pored njega. jednom prilikom nas je par spavalo u istoj sobi na nekoj svadbi, i mi ostali smo bili budni cijelu noć, dok se on odmarao :D
uglavnom, išao je na neki zahvat, i kaže da mu je malo bolje.
inače, preporučam čepiće za uši za slične situacije, i ako vam partneri/ica hrče, možda neće maknuti svu buku, ali će ju priglušiti dovoljno da zaspete.

ja sam cijeli život bila uvjerena da ne hrčem, bivši mi je otvorio oči. moje spavanje pod jastukom i na boku negdje se kroz noć zna pretvoriti u spavanje na leđima :D
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

26 Feb 2012, 10:39

Da bivsem je operacija, mala, isao odmah doma, pomogla.
Cepici mi ne pomazu. Kad je bas bilo strasno, isao bi spavati u boravak.
Roditeljica pili cijelu noc. Htjela je da mice ostanu sa njom spavati, a ujutro sam ih nasla preumorne i frustrirane. :giggle:
Neka neka da vide kako je kad meni ne daju spavati.
Sjeca se i da ju je mica lupala capom po ustima, sjedeci do nje na jastuku. :rofl:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

26 Feb 2012, 10:49

Moj buraz strašno glasno hrče, glasnije od televizora pojačanog do ibera. Kad on spava, to se na ulici čuje. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

26 Feb 2012, 12:46

Stavim dobre čepove u uši i ne čujem ništa, inače ne bih mogla spavat od hrkanja.
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

26 Feb 2012, 14:37

Ne hrčem ja. :durica:
Laže moje zlato bezobrazno.
Ja spavam mirno ko bubica. :durica:
Ni ne okrećem se.


E sad, postoje situacije u kojima hrčem. :zubo: Desi se, al rijetko. (Kad mi je nos začepljen, grlo upaljeno, a temperatura veća od 39.) Naravno da ova đavlija tehnologija svakoj stvari dohaka, pa tako postoji i snimka na jednom mobitelu đe ja pilam pune 3 minute.

Ne hrčem, vjerujte mi! :o Uvatila sam ga da mi u facu laže o tom. Besramnik. :durica:
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

26 Feb 2012, 18:04

3 minute? Uf gadno. :rofl:
User avatar
Karlinjo
Posts: 11828
Joined: 19 Nov 2011, 10:45
Has thanked: 1 time

26 Feb 2012, 18:16

ombia » wrote:3 minute? Uf gadno. :rofl:
Mirnije bi spavao na parkiralištu pokraj auta kojem se upali alarm. :rofl:
User avatar
*jezebel*
Posts: 1424
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

26 Feb 2012, 18:20

Nikolajevna » wrote:
Nisam ziher da sam dobro pohvatala ali nije li tvoj dragi onaj s ghiblijem u avataru s fhr-a? Ako je, čovjek vjerojatno sanja da je 12-cilindrična matra a ti ga svaki čas budiš i prekidaš utrku. Pusti ga da odvozi do kraja pa će utihnuti. :D
je, on je. :lol: procitala sam mu tvoj post. nasmijao se i pitao: tko je to rekao, jel' gazda? :D
nakon nekoliko minuta sam ga vidjela kako sjedi zamisljen. pitam ga sta je, a on: ma razmisljam jesam li mozda stvarno vozio u snu. :D
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

26 Feb 2012, 21:01

Ne hrcem, a i nisam, osim u nekim iznimnim situacijama, imala posla s teskim hrkacima. Vjerojatno bih sebe ili njega ubila na spavanju. :o
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

26 Feb 2012, 22:03

Zna mi se zaštopati nos pa hrčem ponekad kad zaspim na leđima. Onaj moj veli da nisam glasna :zubo: on, s druge strane, jest :kava: ali prestane kad ga trknem. Veći je problem što je krevet premalen za oboje :o
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

27 Feb 2012, 09:27

Meni nije jasno zašto svi, ali baš svi ljudi koji hrču moraju zaspat prije mene, mamicu im!?
Jerbo da ja zaspem prva, nema šanse da bih ikad čula to usrano hrkanje. Kad zaspem ne čujem aspolutno ništa. Ali ti ljudi, ti hrkači, oni zaspu u sekundu. :confused:
Inače, nitko me nikad nije čuo da hrčem :xlux:
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

27 Feb 2012, 11:24

BoDerek » wrote:Meni nije jasno zašto svi, ali baš svi ljudi koji hrču moraju zaspat prije mene, mamicu im!?
Jerbo da ja zaspem prva, nema šanse da bih ikad čula to usrano hrkanje. Kad zaspem ne čujem aspolutno ništa. Ali ti ljudi, ti hrkači, oni zaspu u sekundu. :confused:
Inače, nitko me nikad nije čuo da hrčem :xlux:
Zato što je hrkanje nerijetko povezanos umorom, dakle kad su jako umorni, brzo će zaspat, a bome će i hrkat :D
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

27 Feb 2012, 11:43

Almost Rosey » wrote: Zato što je hrkanje nerijetko povezanos umorom, dakle kad su jako umorni, brzo će zaspat, a bome će i hrkat :D
Ma okej, al nije to to. Ljudi skloni hrkanju hrču i odmorni. Al dobro, meni treba malo duže da zaspem, pa je i tu problem :o

Sad sam se sjetila da je sestra kad je bila trudna (oba puta!) hrkala NENORMALNO. :zzz:
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

27 Feb 2012, 13:01

Jedna forumašica u ljubavi s hardkor hrkačem je davno predložila ohropax čepiće. Višekratno. :D

Ja ih nisam isprobala na hrkačima, ali ih je jednom dragi imao zbog susjeda, a ja sam imala slušalice na ušima. Bili su glasniji od audio knjige za laku noć iz mojih slušalica, a ja sam bila pospana i sve živčanija jer je gamad bila sve glasnija a ja sve umornija. Onda sam počela pizdit kako ću im zvat policiju i općenito bit histerična, a on je shvatio da se nešto dešava tek kad sam opalila šakom po krevetu.

Onda mi je romantićno dodao par čepića i onda sam i ja zaspala u blaženoj tišini.
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
Post Reply