Nabedastija stvar sa zdravljem

Jeremijin dispanzer
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

19 Feb 2012, 18:28

Nešto malo ležernije..
Što vam se nabedastije/najsmješnije/najgluplje dogodilo s tijelom a da je vezano za zdravlje?
Kako ste lomili kosti, gubili zube, pekli kožu, zaradili ožiljke?
Pijani ili trijezni? Drozirani?

ja sam s 13 slomila zglob na desnoj ruci. Šetala sam pasa. Velikog nedresiranog bradatog kolija.
Šetalin smo uz prugu, on je ugledao kuju. Kad kažem ugledao, mislim poletio k njoj. ja sam poletila za njim, doslovce, jer sam imala lajnu omotanu oko ruke, i razbila sam se ko *cenzura* na onom makadamu.
nije mi niš, nije mi niš, zaista sam tako mislila.
i pokazivala dom ada je sve ok, vidi kako vrtim rukom :facepalm: ono, sve u krug
sljedeći dan je bilo grozno, zglob debljine koljena.
sve koske slomljene :D


Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

19 Feb 2012, 19:36

Ima toga puno. Previse. :facepalm:
Recimo ne tako davno sam ucila uz ucitelja skakanja jel, skakati u bazen, pri tom sam si razbila glezanj. On je mislio posto je pad bio vrlo dramatican da sam slomila nogu. :zubo:
Nedavno sam si skoro izbila oko na komodu jer sam u zadnji tren uspjela izbjeci macka koji mi se motao oko nogu. Danima sam izgledala kao zrtva kucnog nasilja.
Cuvala sam necijeg psa prosle zime, ogromnog psa, ima kila ko i ja :zubo: , spotakla se na nista, na ravnoj cesti, pala na vrecicu sa jos toplim drekom :rofl: i ´svjetski sredila jedan nokat koji nakon toga raste malo ukrivo.
User avatar
Bios
slučajna nakupina stanica
Posts: 1755
Joined: 18 Sep 2011, 09:08
Location: U pokretu...

19 Feb 2012, 20:20

Znate ono kad vam stariji govore da ne trčite, ili nešto drugo zabavno, jer ćete pregristi jezik. Je, baš ću pregristi jezik. :zubo:

Uspjelo je mom mlađem. Pao je preko crte. Danima je izgledao kao da ima muhu na jeziku dok šavovi nisu otpali.
Maštam ... :lux:
Jebeš čovika koji nije reka i poreka.
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

19 Feb 2012, 21:53

Iščašila sam zglob dok smo igrali laca probijanca.

S bicikla pala na trticu jednom zgodom kad sam mislila da ću zakočiti na nizbrdici ako dignem ruke s volana.

Devijacija septuma posljedica je udarca razredne kolegice koja je voljela mahati rukama po hodniku dok nešto objašnjava.

Uletjelo mi zrno nečega (pijeska, stakla?) u oko na biciklu, sunčanim naočalama unatoč. U ponoć išla na hitnu i idućih par dana nosila povez.

Kornjača me ugrizla krvnički za ruku, par godina se vidio ožiljak.

Odribala vrh jagodice ribajući kupus, mjesec dana hodala k'o kreten sa zavojem, skinula neki dan. :facepalm:

E da, nisam nikad ništa slomila. :D
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
rh4ps0dy
Posts: 725
Joined: 17 Sep 2011, 23:11
Location: Podravina

19 Feb 2012, 21:55

Opekla se peglom po potkoljenici. :)
Almost Rosey
Posts: 2861
Joined: 18 Sep 2011, 15:31

19 Feb 2012, 21:56

Već sam negdje napisala da kišem dok skačem u mjestu. To je prilično bedasto i bizarno :ne zna:
O ožiljcima i bolnim iskustvima neću :zubo:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

19 Feb 2012, 22:01

spuštala sam se sa sokaka biciklom bez guma :facepalm:
nemojte to raditi.
bicikl je u nekom trenutku nestao ispod mene i ja sam ajmo reći guzicom, ali točnije područjem sica ostrugala zemljani put. do krvi
nemam pojma što mi je bilo na pameti.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Bios
slučajna nakupina stanica
Posts: 1755
Joined: 18 Sep 2011, 09:08
Location: U pokretu...

19 Feb 2012, 22:03

:rofl:

Kišem kad sam trudna. Jel to bizarno? Poše. :facepalm:
Maštam ... :lux:
Jebeš čovika koji nije reka i poreka.
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

19 Feb 2012, 23:31

Krenula u jednom zalogaju progutati omanji kivi zaboravljajući pritom da valja žvakati. Sestra me spasila od sigurne smrti gušenjem.

Nije mi se dalo penjati na prvi kat po bocu vode, pa mi je susjeda dobacila punu bocu od dvije litre - posred nosa.

Zaboravila palac lijeve ruke u autu dok sam zatvarala vrata. Nokat je narastao, ali je trajno unakažen.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

20 Feb 2012, 00:21

Mene je žne, inače letačica, najebala na onaj padobran kaj ga vuče čamac. I odemo nas dvoje, je se opandrčimo kamen, i onda glumim da mi je obro, a noga mi sva u krvi.
Al jebiga, koke, nemre svak bit povlašteni spol...
Drage moje cure, da samo znate kaj mi muške životinje moramo prolaziti da ne ispadnemo pićkice....(namjerno Ć)
User avatar
Bios
slučajna nakupina stanica
Posts: 1755
Joined: 18 Sep 2011, 09:08
Location: U pokretu...

20 Feb 2012, 00:59

A kad otkrijete 4. jamu bez kisika u Hr. :D Dobro, periodično bez kisika. Lijepa bi to smrt bila. S osmijehom i lako-ćemo-sutra-ćemo osjećajem. Bolnije je vratiti se u život. Kisik boli. :zubo:
Maštam ... :lux:
Jebeš čovika koji nije reka i poreka.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

20 Feb 2012, 11:39

Kakvu jamu?
Inace ja sam pisala samo o zadnjoj godini dana, ovo sve bi predugo trajalo. Kao dijete sam vjecito imala kraste na koljenima i laktovima i verala se tko zna kuda. Bila vise decko i od deckiju. Sad nadoknadjujem stiklama.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

20 Feb 2012, 12:08

Mene sram prijavit sve svoje nezgode u pijanstvu. :brukica:

Jednom sam pila onaj jebeni B52 i onako zapaljen sam nagnula direkt u grlo, bez slamke. :facepalm:
Kad sam počela rigat vatru zapalila sam si još i ruke i skoro pola birtije.

Dosta sam i padala, jednom sam opizdila glavom direkt u pločnik, imala sam plavicu iduća dva tjedna.
Al' za to nije kriv (samo) alkohol nego i bivši s kojim sam napucavala neku limenku po ulici i on me odgurnuo pa sam se skljokala.

Jednom sam pala s vrha stepenica u starom Quorumu (tko je bio zna kako to izgleda :facepalm:), kotrljala sam se od vrha do dna.

I tako.

:W :brukica: :trk:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

20 Feb 2012, 12:18

Pa kakav je osjecaj nakon zapaljenih usta?!
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

20 Feb 2012, 12:23

Paaaa...

Loš, jbte, kakav bi bio?! :o

Izgulile su mi se usnice, imala sam plikove po usnoj šupljini i nekoliko prstiju mi je bilo spaljeno.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

20 Feb 2012, 12:30

Nisam bila sigurna to za plikove. A na slamu ti se to ne bi dogodilo, ne bi te vrucina opekla?
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

20 Feb 2012, 12:33

Pa ako popiješ dovoljno brzo ne, ne dogodi se.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Chiro
Posts: 693
Joined: 10 Nov 2011, 21:34

20 Feb 2012, 21:08

Ja sam, u jednom suludom pijanstvu, osjetio snažan poriv da se popnem na barsku stolicu ( :facepalm: ) te cupkam uz taktove nekih Sevkinih hitova iz tog doba ( :brukica: ). Ta drvena stolica ipak nije bila u stanju izdržati 100+ kila koje se lamataju lijevo-desno, i kad sam osjetio da gubim tlo pod nogama, skočio sam dolje. Lijevo od mene se nalazio nekakav zidić, koji sam htio iskoristiti kao oslonac. Nisam vidio čašu koja se tamo nalazila i stisuo sam je rukom. Onako, momački. Krv je počela šikljati na sve strane, i kafić se odjednom ispraznio. :o :rofl: Dečki su me izvukli vani, prijateljeva cura mi je to nekako zamotala krpom, stavili su mi led na ranu i pravac hitna. Ujutro sam završio na operacijskom stolu, bile su mi prerezane dvije tetive, imao sam 6-7 šavova, bio u longeti mjesec dana, a mjesecima nakon operacije nisam mogao micati tim prstima. Rez je dugačak nekih 4-5 centimetara, granični dio zapešća i dlana. Centimetar-dva niže i adio Ćiro. :o

Bilo je još toga, ali ništa tako ekstremno. :o
Skinheadsi, takav si!
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

22 Feb 2012, 16:59

Chiro » wrote:Ja sam, u jednom suludom pijanstvu, osjetio snažan poriv da se popnem na barsku stolicu ( :facepalm: ) te cupkam uz taktove nekih Sevkinih hitova iz tog doba ( :brukica: ). Ta drvena stolica ipak nije bila u stanju izdržati 100+ kila koje se lamataju lijevo-desno, i kad sam osjetio da gubim tlo pod nogama, skočio sam dolje. Lijevo od mene se nalazio nekakav zidić, koji sam htio iskoristiti kao oslonac. Nisam vidio čašu koja se tamo nalazila i stisuo sam je rukom. Onako, momački. Krv je počela šikljati na sve strane, i kafić se odjednom ispraznio. :o :rofl: Dečki su me izvukli vani, prijateljeva cura mi je to nekako zamotala krpom, stavili su mi led na ranu i pravac hitna. Ujutro sam završio na operacijskom stolu, bile su mi prerezane dvije tetive, imao sam 6-7 šavova, bio u longeti mjesec dana, a mjesecima nakon operacije nisam mogao micati tim prstima. Rez je dugačak nekih 4-5 centimetara, granični dio zapešća i dlana. Centimetar-dva niže i adio Ćiro.

Bilo je još toga, ali ništa tako ekstremno. :o
ajme ćiro, pa ovo je totalno hot! (dobro, osim severine :facepalm: ) :cerek:
e, da je tu vodena, i ona bi ti rekla da je to hot.
OT:
mene je stresla struja kad sam gurnula šarafciger u uključen kasetofon. ne sad samo to što je on bijo u struji, nego ja ne znam popravljat kasetofone ni kad su isključeni. :ne zna:
pala s šljive. niš posebno, samo se natukla.
pala s krova garaže, srećom, vrlo niska garaža, niš, samo se natukla.
trčala za tramvajom, pala, skočni zglob, longeta 2 tjedna.
glumila rukometnog golmana, iskočilo koljeno iz čašice, longeta 2 tjedna.
trudna 8 mjeseci slomila mali prst na nozi opizdviši o dovratak, longeta 2 tjedna.
brat mi razbio arkadu u mačevanju karnišama(malim).ožiljak.
4 ožiljka od pegle na nogama. da, peglam u gaćama. :o
ožiljak od ludog pijetla na stražnem dijelu bedra. od tad se bojim kokoški. i pijetlova, jasno.
ožiljak od razbijene pivske boce na koljenu. ne znam kako je točno do tog došlo.
ožiljak od petarde na listu. hulahopke ostale čitave, hlače i noga ne. :misli:
zalila se litrom upravo ključajuće pošećerene vode po cijeloj podlaktici. boljelo i izgledalo odurno. trava je pomogla. mislim, ona šta se puši.
nekoliko puta pala niz stepenice, na ledu, na ravnom, bez posljedica osim nekakvih bolovčića.
to je to, koliko se mogu sjetiti.
ne znam dal se prizna, hoću reć, nije čak ni boljelo fizički, ali jednom sam pala i u djubre. ono, iz svinjca.
Nek(v)arljiva.
User avatar
Aurora
Posts: 342
Joined: 12 Nov 2011, 19:35

22 Feb 2012, 17:12

Jedan ciklus sam si obećala da neću piti mlijeko (jer ono povečava bol tijekom mjesečnice), a onda sam se zaboravila i popila mlijeko baš kada sam dobila. Jer mi se žurilo u školu.


Bolilo je :visi:
Ovom usranom konzumerističkom društvu fali ljubav, čast, srčanost, suosjećajnost i poštenje, a ne nikakav patriotizam, bogobojaznost, marljivost, spremnost na odricanje i prihvaćanje besmislenih kazni...
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

22 Feb 2012, 17:42

Ne mogu se sjetit ni jedne jedine stvari :confused:

Nisam nikad ništa slomila, ali konstanta su mi modrice i ogrebotine kojih se apsolutno nikad ne sjećam, samo osvanu negdje na tijelu :misli:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

25 Feb 2012, 14:18

Razvalio sam koljeno kad sam u mraku naletio na stolić. Vrlo bolno iskustvo. :zubo:
Potpisi su za budale.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

25 Feb 2012, 20:47

Stitch » wrote:Razvalio sam koljeno kad sam u mraku naletio na stolić. Vrlo bolno iskustvo. :zubo:
uuu..
u mraku sam pohitala za Baylisem i previdjela sam gajbu piva, pala na nji i preko nje i raskrvarila koljena tako jako da i danas imam ožiljka.
a bila je noć i ljeto i nosila sam neku kratku kikljicu.
onda, kako sam bila pijana, sam svim a govorila da mi nije ništa, i pješačila doma s Jaruna :facepalm: do Donjeg grada, sa sasušenim krastama.
idući dan je bilo grdo, kad sam se detoksicirala
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

25 Feb 2012, 22:56

Herp » wrote:Devijacija septuma posljedica je udarca razredne kolegice koja je voljela mahati rukama po hodniku dok nešto objašnjava.
operirala si nos?
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

26 Feb 2012, 03:02

Zekoslawa » wrote: Nije mi se dalo penjati na prvi kat po bocu vode, pa mi je susjeda dobacila punu bocu od dvije litre - posred nosa.
umrla sam, umrla! :rofl: :rofl: :rofl: :S

nije meni, al je prijateljici! bila sam na selu! al baš baš selo! pojata,koze, kokoše, zemljani put...i gnjojar - ono s govnima od 2 velike krave koje su obitavale nedaleko! :D

i moja prijateljica mislila kako bi bilo jako jako zabavno da probamo vozit biciklo njenog djeda, koje je on vozio u mladosti svojoj! da nadodam, čovjek preživio dva svjeCka rata! :D

i sila ona prva, ona će prva vozit, da nam pokaže kako se to radi, mi ne znamo, kad smo mi vidile staro biciklo, ae! :mirko:
i sila ona, vozi priko makadama i 'saš ti vidit kako ovo koči u zavoju, bogat'! ' i okrene ona volan u livo, prema đubrištu, naravno...i jebiga, taman naleti na oveći kamen i...ode rode u govna...naglavačke, skupa s biciklom! :S

kako bi stvar bila zabavnija, kad je pala u gnjojar skupa s biciklom, unutarnjim bedrom je pala na sjedalo od bicikle, onaj najizbočeniji dio!
sutradan je modrica bila do koljena, majke mi, ne lažem! i danima je mijenjala boju...tj dugine boje, od sredine prema rubu je bilo od modre, crvene, tamnoljubičaste do žute boje! :cerek:

mislim da joj se i dan danas rugaju na selu! :D
meg ti je glupa!!! :xlux:
Post Reply