Nabedastija stvar sa zdravljem

Jeremijin dispanzer
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

26 Feb 2012, 03:15

ja sam na istom biciklu imala sličnu sudbinu ko pješčana, gore iznad! išla sam se okrenit u zavoju (nakon što je ova pala u gnjojar :rofl: ...to mi je valjda bija izazav, sad se ja moram dokazat da sam bolja :D ), i izvrnila se s bicikle...na zemljani put, i zaribala po njemu pošteno...s nadkoljenicom i dlanom! dlan mi je bio par dana u sterilnim zavojima...oderala sam šta se oderati dalo! :zubo: nadkoljenica je bolje prošla! :D

na novoj godini sam pala leđima na rub skale! skliznula se na alokohol vjerojatno! tada me nije ništa bolilo, jer nema boljeg analgetika od alkohola! ujutro su me bolovi probudili, u krevetu sam se jedva okretala, kasnije se jedva ustala! 2 dana nisam tila pogledat leđa u ogledalo! treći dan sam skupila hrabrosti! :D modrica je preko skoro čitave širine leđa, a visoka ko šaka! :D bolilo je još nekoliko dana!

prijateljici na diplomskom, bili vani, privatni prostor, privatni dj, sve privatno...niko ne čisti! dakle, sve mokro,zaliveno alkoholom! i plešemo prijatelj i ja, uvatija on mene pod leđa i sad će me ono prebacit unazad preko ruke, nek svi vidU kako mi dobro plešemo, e! i padnem ja, i on preko mene, i taman mi fino guzicom legne na izvrnuti gležanj! :zubo: a nije baš lagan...taj moj prijatelj, jel!
i naravno, alkohol - analgetik, nije meni ništa! plešem čitavu večer, malo gležanj boli,ništa strašno!

e kasnije, alkohol popustio, idemo doma, već je kasno...ovaj...rano! i zovemo taksi, reka taksi čekat tu i tu...i do tamo moramo pješke jel! ....neće ići...nosili su me! :D
2 dana nisam mogla stat na stopalo! hodanje je bilo ravno letenju! nemoguće!
u doktora nisam išla jer me samo malo bolilo, nisam tila reć starcima kako smo se fino slomili i koliko smo pijani bili! :o posljedice sam osjećala narednih 2 mjeseca!


meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

26 Feb 2012, 09:45

AdMulica » wrote:[
i sila ona, vozi priko makadama i 'saš ti vidit kako ovo koči u zavoju, bogat'! ' i okrene ona volan u livo, prema đubrištu, naravno...i jebiga, taman naleti na oveći kamen i...ode rode u govna...naglavačke, skupa s biciklom! :S selu! :D
:rofl: :rofl: :rofl:

Samo se vi drzite grada.

Neki dan bila u bolnici u posjeti. Osobi koja ide biciklom na posao. Ali! Do posla ima 300-tinjak metara. :zubo: I vozila se, kad je parkirani auto naglo otvorio vrata i ona preletjela preko. Sad ce biti barem 3 mjeseca na bolovanju.
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

26 Feb 2012, 10:18

Pješčana » wrote: uuu..
u mraku sam pohitala za Baylisem i previdjela sam gajbu piva, pala na nji i preko nje i raskrvarila koljena tako jako da i danas imam ožiljka.
Khm. Ja govorim o slomljenom menisku, oštećenoj hrskavici, takvim lijepim stvarima. Svaka čast ožiljcima, ali da je meni to umjesto ovoga... :zubo:
Potpisi su za budale.
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

26 Feb 2012, 10:25

blaze » wrote: operirala si nos?
Nisam. Nije niš strašno. :D
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

26 Feb 2012, 10:30

Stitch » wrote:
Khm. Ja govorim o slomljenom menisku, oštećenoj hrskavici, takvim lijepim stvarima. Svaka čast ožiljcima, ali da je meni to umjesto ovoga... :zubo:
hah, slušaj, treba znat padat.. :D
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

18 Mar 2014, 16:51

Baš mi ide u ovu temu :zubo:

Popila sam previše kave ImageImageImage

Srce mi lupa, malo se tresuckam, trnu mi dlanovi i malo kao osjetim želudac :gaah:
Kako poništit djelovanje kofeina? Molit ću lijepo :zubo:



:bliss: :bliss: :bliss: :bliss:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

18 Mar 2014, 16:58

blue » wrote:Baš mi ide u ovu temu :zubo:

Popila sam previše kave ImageImageImage

Srce mi lupa, malo se tresuckam, trnu mi dlanovi i malo kao osjetim želudac :gaah:
Kako poništit djelovanje kofeina? Molit ću lijepo :zubo:



:bliss: :bliss: :bliss: :bliss:
aj aj aj... :zubo:

Teanin (theanine) poništava djelovanje kofeina i ima ga u japanskom zelenom čaju, a njih pak ima više vrsta...alzo daklem, pij zeleni čaj... :ne zna:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

20 Mar 2014, 16:35

karambol, jesi ziher za to? :misli:

Jer iz istog razloga što ne pijem kavu, ne pijem ni zeleni ni crni čaj, više od šalicu dnevno i nakon nekog doba popodne. Obično :kava:
Da ne bi kvart optrčavala po noći :zubo:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

20 Mar 2014, 17:19

blue » wrote:karambol, jesi ziher za to? :misli:

Jer iz istog razloga što ne pijem kavu, ne pijem ni zeleni ni crni čaj, više od šalicu dnevno i nakon nekog doba popodne. Obično :kava:
Da ne bi kvart optrčavala po noći :zubo:
teanin definitivno poništava djelovanje kofeina (onog u čaju prvenstveno) pa nisam ziher hoće li imati isti učinak na kofein koji je ušao s kavom...možeš probati, pa nam javi. :zubo:

možeš javiti i koliko si kilometara prešla ukoliko ne djeluje... :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

22 Mar 2014, 14:04

joj, blue, ne znam ima li rješenja. kava i dehidrira, pa ćeš ispišati sve ikad. pij dosta tekućine u takvim situacijama, eventualno možda čaj od kamilice, to kao, umiruje.

ja bih, na primjer, uzela normabel :zubo:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

22 Mar 2014, 14:19

Pješčana » wrote:
ja bih, na primjer, uzela normabel :zubo:
Normabel samo na recept. :D
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

22 Mar 2014, 14:34

Pero » wrote: Normabel samo na recept. :D
ima ga i besplatno:norma bell :zubo:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

02 Apr 2014, 15:19

Pješčana » wrote:joj, blue, ne znam ima li rješenja. kava i dehidrira, pa ćeš ispišati sve ikad. pij dosta tekućine u takvim situacijama, eventualno možda čaj od kamilice, to kao, umiruje.

ja bih, na primjer, uzela normabel :zubo:
Uvijek sam mislila da je Normabel malo jači tip lijeka.

Na kraju sam uzela čaj od valerijane, malo podebljala dozu, išla spavat u 1 i ok :D
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

02 Apr 2014, 16:07

blue » wrote: Na kraju sam uzela čaj od valerijane, malo podebljala dozu, išla spavat u 1 i ok :D
Natakanje čajem od matičnjaka pomaže.
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

08 Oct 2014, 23:33

Matičnjak za cooliranje - pišem :top:




No, da :facepalm:

Ako nemam analgetik doma, a s obzirom da Deep relief sadrži ibuprofen, bi li pomoglo za glavobolju, umasirat u vlasište? :zubo: Za prijateljicu pitam ofkors :o
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

09 Oct 2014, 08:45

blue wrote:Ako nemam analgetik doma, a s obzirom da Deep relief sadrži ibuprofen, bi li pomoglo za glavobolju, umasirat u vlasište? :zubo: Za prijateljicu pitam ofkors :o
A usput i ohlad usijanu glavu. Cool! :zubo:
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

10 Oct 2014, 00:02

Margarita wrote: A usput i ohlad usijanu glavu. Cool! :zubo:
Ne znam, prijateljica nije probala :o
Al opskrbila sam se Neofenom, sad mi nitko ne može ništa :mirko:
User avatar
Nukac
Davorich
Posts: 6775
Joined: 11 Feb 2017, 14:02
Location: Malo tu, malo tam
Has thanked: 6 times
Been thanked: 90 times

31 Jan 2019, 10:17

Nego, jel ima kojeg liječnika ovdje? Koji se kuži u rentgen?

Jel na slici stvarno pimpač? :rofl:

https://www.index.hr/magazin/clanak/and ... 60420.aspx
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

31 Jan 2019, 11:16

Mah, glupost, ljudi se opet pizdarijama bave. Snimke tkiva daleko preciznije daje magnetska rezonancija, a rendgen je pouzdan kada je riječ o kostima.
Potpisi su za budale.
Post Reply