Zubari ili mesari?

Jeremijin dispanzer
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

07 Dec 2014, 13:59

Euklid » wrote:
Uff, sreca tvoja...
Sad reci :ne zna:


User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

07 Dec 2014, 14:03

Znaš li ti da u Imotskoj krajini vile otimaju muškarce?

E slično ti je i to... :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

07 Dec 2014, 14:58

..miki, jebes.

jel imas dvista eura? ako nemas ja cu ti ih stvorit. ajde sutra potrazi drugo i trece misljenje u nekog privatnika. ajde izvadit privatno krv, nek ti daju neku uputnicu za sve zivo u krvi i to sa tri ona pecata ili naznake.. hitno!
moras imat turbo kompletnu krvnu sliku.

pa nemoj bit glup i najebat radi pizdarije. nek ti neko kaze oces li nastavit s antibiotcima ..tj nastavit ces, ali kojim?

mozda zele izbjec operaciju, ali zbog kojeg razloga? ako je razlog to sto misle da nije frka, dobro je, ali onda treba neka terapija bit, treba te pucat s nekim jebenim antibioticima da sve to procisti, pa ce se onda vidjet sto dalje i kako.
nemoj se zajebavat s tim, glava je to, nije prst, pa ko jebe prst.

..a opet, ne nasjedaj previse privatnicima, za pare ce od tebe napravit moniku beluci sa dentijerom za oskara i nobela, ali ajde potrazi jos neko misljenje, obavi to sutra odmah najranije.. lipo ti kazem, nije to za zajebavanje.
mislim je, ali najebat radi pizdarije, ono, cuj..

ono, jeba te zadnji obrok, da te jeba.. :D

aj, napravi sve to sto treba sutra, prekosutra, pa ce ti pokazivat sise forumasice, aj.. :D
jednokratni klon
Posts: 3502
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

07 Dec 2014, 16:20

Eto, unda se zabrinuo, mislim da je to zbilja znak za uzbunu. Stvarno, ne daj da te vozaju, nije meni to stručno što rade bome.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

07 Dec 2014, 16:37

Meni to sve smrdi na neku urotu :misli:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

07 Dec 2014, 17:17

trazi smjenu ministra...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

07 Dec 2014, 19:01

miky0 » wrote:Ljudi moji, ja ne znam sta je ovo. Nista od operacije, jer oni iz nekog razloga operaciju zele izbjec. Nista nerazumin. Sutra na kontrolu u 11 ipo, ali su mi dali voltaren jer je on dobar za opustanje misica.

Izgovor zasto ne na operaciju je taj sto samo vadjenje 1-2 zuba ne uzima vise od 10 minuta, a postupak pune anastezije je puno duzi :facepalm:
Jesi nosia kakvog tukca, prsut ili demejanu kad si isa na dogovor.
Ili barem kuvertu ako ti je tesko nosit tukca. :D


Gledaj, oni oce da im platis privatno ono na sto imas pravo preko socijalnog. Zato te i zovu u nedilju i odgadjaju i smisljaju pizdarije.
Trazi ih da ti sve svoje izjave daju napismeno. Pa neka napisu ako se usude da nece potpunu anesteziju jer da traje dulje od vadjenja.
I ostale izjave.
Valjda imas neku povijest bolesti do sada? :misli: :ne zna:

Sa medazlom ne mijesaj alkohol, to nikako ne ide. Cak ni 48 sati nakon zadnje doze ne smijes pit alkohol. Ne podnose se njih dva, nesto ka ti i vlada. :D


Reci...jesu to ovi http://www.slobodnadalmacija.hr/Dalmaci ... rgiju.aspx
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

07 Dec 2014, 20:03

Evo ovako, moze bit da voltaren djeluje, jer mi se opustaju misici u licu i jezik sam cak uspio malo izvadit van usta, dobio sam i one drvene doktorske stapice, i s njima lagano otvaran vilicu. Nadam se da je to put u oporavak.

Inace, razmisljao sam o ovom sto je Unda rekao, ali svi su se u splitu ogradili od ekipe koju je navela Bara, Baro, da to je ta ekipa. Oli sta znas vezano za njih? Inace, promislija sam da traze kuvertu, ali se pravim mutav, jer zelim da me remontiraju kako im struka nalaze bez dodatnih stimulansa.

Puno toga mi ovisi o sutra, pa cu razmislit sto dalje, inace razmisljam i zagrebu, ali gore ne znam nikog ko bi me uputio u nekog strucnjaka, bilo privatnika ili nekog strucnjaka u drzavnoj ustanovi.

Inace ne konzumiram alkohol dok sam pod ovakvim tretmanom, niti mi je do alkohola, ma nije mi ni do sexa :facepalm:
jednokratni klon
Posts: 3502
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

08 Dec 2014, 00:31

Da nisu to neki laburisti? :ne zna:
User avatar
Bara huda
Posts: 3109
Joined: 03 Nov 2011, 21:49

08 Dec 2014, 10:04

miky0 » wrote:Evo ovako, moze bit da voltaren djeluje, jer mi se opustaju misici u licu i jezik sam cak uspio malo izvadit van usta, dobio sam i one drvene doktorske stapice, i s njima lagano otvaran vilicu. Nadam se da je to put u oporavak.

Inace, razmisljao sam o ovom sto je Unda rekao, ali svi su se u splitu ogradili od ekipe koju je navela Bara, Baro, da to je ta ekipa. Oli sta znas vezano za njih? Inace, promislija sam da traze kuvertu, ali se pravim mutav, jer zelim da me remontiraju kako im struka nalaze bez dodatnih stimulansa.

Puno toga mi ovisi o sutra, pa cu razmislit sto dalje, inace razmisljam i zagrebu, ali gore ne znam nikog ko bi me uputio u nekog strucnjaka, bilo privatnika ili nekog strucnjaka u drzavnoj ustanovi.

Inace ne konzumiram alkohol dok sam pod ovakvim tretmanom, niti mi je do alkohola, ma nije mi ni do sexa :facepalm:
Ne znam ih ni ista vezano uz njh, ovo je rezultat guglanja jer mi nije bilo jasno ides li ti stomatolozima specijaliziranima za oralnu kir. Ili obicnim otorincima kojima to i nije posal.

Kako to mislis da su se svi ogradili od ove ekipe?
Sta ti kazu....ko te pocea jebat, neka ti i pjesmu pise...ili nije to nas posal? :ne zna:

Rekoh ti, trazi napismeno sve. Dijagnozu, sta uzimas od lijekova, koliko dugo, kako se stvar razvija, imas li temperaturu....
Pravu povijest bolesti koju neka potpisu i pecatiraju, zlu ne trebalo ako ih budes sretao na sudu. :D

Ako oces malo blefirat, reci da imas poznatog novinara u Slobodnoj i da si vec toliko ocajan da ti sve dodje da mu ispricas svoju storiju sa zubima i njima u glavnoj ulozi, to narucivanje nedjeljom i ostale pizdarija....
A on ce onda to objavit, cisto da se drugima ne dese slicne stvari.


Sta se tice SS....pretpostavljam da se to odnosi samo na one sta bi podigle, a ne na one sta bi dovele do depresije i spustanja....hmm...hrabrosti. :D
Pa cu se suzdrzat od slanja slika u sklopu prevencije srcanog udara u mladjih muskaraca. :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

08 Dec 2014, 14:45

Hospitaliziran sam. Sutra operacija, ipak mi se reze vrat...sad primam infuziju...
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

08 Dec 2014, 15:20

tamo tebe neko dobro zajebava (ili si ti ovo sad napisao zbog obecanih slika :zubo: ), svaki dan nova odluka sta bi oni radili.
kako su sad odlucili da ipak treba operacija i to takva?
nadam se da ce sve proci dobro.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

08 Dec 2014, 15:46

Kirurg je odlucio, onaj sto me svakodnevno kontrolirao, zvao je neke svoje tu di sam sada na odjelu i rekao operacija sutra.

Vrat mi moraju rezat da djubre izadje van. Vadjenje zuba ce se izvrsit na klasican nacin. Vajda.

Sad mi rekla sestra da ce mi operacija bit sutra ili preksutra.

Tu do mene je jedan covik koji je isto morao vadit to djubre, i on je imao operaciju u cetvrtak, a jos je ovdje i nema pojma dokad ce tu ostat. Ima ogroman sav na vratu :gaah:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

08 Dec 2014, 16:34

dexter » wrote:tamo tebe neko dobro zajebava (ili si ti ovo sad napisao zbog obecanih slika :zubo: ), svaki dan nova odluka sta bi oni radili.
kako su sad odlucili da ipak treba operacija i to takva?
nadam se da ce sve proci dobro.
mene to uopće ne čudi, to mijenjanje plana.
ne znam kad sam zadnji put čula da je netko imao operaciju u točno zakazano vrijeme i dan. uvijek nešto bude, neke promjene, odgode, ovo ono...

frustrirajuće.
ono, čovkjek se psikički pripremi. izabere si posljednji obrok :zubo: , oprosti se sa svima, napiše oporuku, obećaju mu sise...i onda oni tako :gaah:

miki, a kako taj čovjek? jel on može otvorit vilicu? :misli:
a šavovi i ožiljci mogu bit seksi :ckzubo:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

08 Dec 2014, 17:29

Beau » wrote: mene to uopće ne čudi, to mijenjanje plana.
ne znam kad sam zadnji put čula da je netko imao operaciju u točno zakazano vrijeme i dan. uvijek nešto bude, neke promjene, odgode, ovo ono...

frustrirajuće.
ono, čovkjek se psikički pripremi. izabere si posljednji obrok :zubo: , oprosti se sa svima, napiše oporuku, obećaju mu sise...i onda oni tako :gaah:

miki, a kako taj čovjek? jel on može otvorit vilicu? :misli:
a šavovi i ožiljci mogu bit seksi :ckzubo:
Pita sam covika, ali me zamolija da prominim temu, ne zeli pricat o tome. Dosta je frustriran i nervozan, vec je tu pun k dana, prikipilo mu je.

A sta se tice oziljka, lipo sam si reka da cu se falit da di sam bija devesprve. Pa makar sam onda ima 11-12 godina :zubo:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

08 Dec 2014, 18:37

Ma šta devesprve...odma će te provalit da farbaš. Reci da si bio u Iraku i onda te onaj...taj neki s mačeton krenuo, malo te zahvatio, ali si ti onda ono i ovo i fiju i tras i dohvatio si pa si napravio mu hrkljuž đa je onda tu bio kamion di si ono brumbrum i raketom i nogom i eto ga helikopter di si zakvačio i skok i ono našli te pitali gdje kako ma bravo i to i sve...i da vidiš kako će čehinje zinut. A onda drmneš beherovku i kažeš - ma dobro, dosta o meni...nego... :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

09 Dec 2014, 08:26

Kako dobra medicinska sestra, jedno 25 godina, tanke noge, top sise, plavusa, fantasticna je, rece ona,meni da ustanem iz kreveta da ga moze slozit, a ono on meni prav, pa se ja savinija da spustim nogavice da budem pristojan. :facepalm: poslin se ova dvojica nasmijala do mene :facepalm:
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

09 Dec 2014, 09:41

Jeben mu mater miki, zabrinija si me ovih dana. Sad vidin da si samo zajebava. Dobro je tebi čin ima krvi i za njega. :zubo:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

09 Dec 2014, 10:11

MightyMe » wrote:Jeben mu mater miki, zabrinija si me ovih dana. Sad vidin da si samo zajebava. Dobro je tebi čin ima krvi i za njega. :zubo:
Vajda krv ide tamo di je bitno :misli:

Sad mi rece da mi nema jos par dana operacije, jer zele ovim antibioticima sta mi drito u venu ulazi otvorit usta.

Ono sta me buni, buni me sta ja a izgleda ni oni jos neznaju kakvu operaciju meni primjenit :facepalm:
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

09 Dec 2014, 10:14

Sve mi te krivo, morat ćeš tu medicinsku sestru gledat još koji dan.. :zubo:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

09 Dec 2014, 10:18

MightyMe » wrote:Sve mi te krivo, morat ćeš tu medicinsku sestru gledat još koji dan.. :zubo:
Jebem mu, sad su neke ostarije gospodje tu, a ove blazene lipote nigdi vidit, hodam po hodniku a nje nigdi :tuzni:
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

09 Dec 2014, 11:20

Namjerno ti se sakrila, gleda te iza nekog kantuna 100%. Igra hard to get, uvjeren san. :D
jednokratni klon
Posts: 3502
Joined: 19 Nov 2011, 07:45

09 Dec 2014, 11:29

Majko mila, miki. :mama: Mislim, to s odgađanjem i sve. Htjela sam ti još prije par dana reć zašto te nisu stavili na infuziju s antibioticima da idu direkt u krv. Eto, sad jesu, tek sad. :facepalm:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

09 Dec 2014, 11:42

Kolinda Kitarović » wrote:Majko mila, miki. :mama: Mislim, to s odgađanjem i sve. Htjela sam ti još prije par dana reć zašto te nisu stavili na infuziju s antibioticima da idu direkt u krv. Eto, sad jesu, tek sad. :facepalm:
Ne skreći mu misli s plavuše. :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

09 Dec 2014, 11:43

Jebiga, ljubomorna je šta ne misli samo o njoj.. :kokice:
Post Reply