Vene na nogama

Jeremijin dispanzer
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

19 Sep 2013, 11:33

Ajde molim te, ko jos gleda puknute kapilare na nogama???


'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

20 Sep 2013, 00:39

Beau » wrote:eto, nagli preokret.

jel to znači da nina ipak ima problema s venama? :zubo: :trk:
Ja živim u uvjerenju da sam, u najboljem slučaju, u onoj, što b se reklo, kritičnoj skupini. Onako...imam neku ideju o tom da tu nekih problema ima, al još se ne vide. :zubo:
Zato se i mažem tim gelovima za vene. :zubo: Nako preventivno, jelte, nek se nađe, od viška glava ne boli i te šeme.
Uostalom, pušim. :hek: A uvjerili su me da je najgora moguća stvar za...pa, više-manje sve ikad. :angeleye: Prvi svjecki rat bi se mogo retrogradno izbjeć da ja sad prestanem pušit. :zubo:
karambol wrote:

Ma jok! Nina ne čita kaj piše na tubama kao i svatko normalan... :zubo:

Moj je cimer prao zube s kremom za hemeroide...nije čitao, al' je zato nakon te epizode dobio nadimak...neću reći koji da ga ne prepoznate... :zubo:
Hm, ustvari, čitam ja uputstva na tubama. I etikete na odjeći u vezi glede pranja i sve ostale deklaracije. Al ovdje ništa ne piše o takovim kontraindikacijama. Il ikakim drugim. :ne zna:



Pozdravi cimera, djeluje zabavno. :zubo: Moj je jedan kratkoročni cimer prao čaše onim Ajaxom za prozore. Bez mog znanja, jelte. I tako krenula ja jednoć prat prozore i nema baš dovoljno Ajaxa. Ošla ja po novi. Ta boca inače meni služi za...a bar 10 pranja. Za dva-tri tjedna natento me neki vrag opet da jih perem i opet nema Ajaxa. Pitam ja njega da šta on s time radi. Veli momče 'pa glancam čaše'. E bokte. Velim mu da jel on to mene zajebava. Kaže on 'ne, pa piše na njemu da je za staklo'. :S
Prvo sam se 5 minuta smijala ko luda, a ondak mi je sinulo da posljedice primjene te njegove metode možda i nisu najzdravija stvar na svijetu i da treba sad sve čaše nanovo oprat od njegovog pranja. :zubo:
Ajebga, imo je dobre namjere.
Starfish
Posts: 1327
Joined: 17 Jun 2013, 00:05

20 Sep 2013, 00:53

'ne, pa piše na njemu da je za staklo'
:lol:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

21 Sep 2013, 15:37

:rofl:

nego, vi ste svjesni da vene nisu samo zbog ljepote, nego da i bubaju?

euklide i judolino, to ide na vas!
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Post Reply