endemi, egzotika, nevjerojatno-ali-istinito, jeste-li-znali

Jeremijin dispanzer
User avatar
*jezebel*
Posts: 1424
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

14 May 2012, 02:00

prokleto ste dosadni s tim lecama i otopinama za lece (jeb'le vas leceImage, zar je to sve sto imate? nitko nije imao crva u oku?! nema nijednog hemofilicara?! nema kanibala orijentiranih na djetetinu?! kanibala uopce?! zaboga!!! kakvi ste vi to ljudi???!!! :gaah: :crying:) pa cu biti slobodna i otvoriti temu posvecenu egzoticnim bolestima, zdravstvenim fenomenima i sl.

http://idesh.net/report/bolesti-koje-ne ... i-dr-house :D

eto, ja sad vise ne znam sta da kazem, ali vi slobodno nastavite kakit'. nek' nam je u slast! :love:


how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

14 May 2012, 08:51

*jezebel* » wrote:.... pa cu biti slobodna i otvoriti temu posvecenu egzoticnim bolestima, zdravstvenim fenomenima i sl.

http://idesh.net/report/bolesti-koje-ne ... i-dr-house :D
jesi li našla na ovom popisu neku za sebe? :D
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

14 May 2012, 10:21

*jezebel* » wrote:http://idesh.net/report/bolesti-koje-ne ... i-dr-house :D

eto, ja sad vise ne znam sta da kazem, ali vi slobodno nastavite kakit'. nek' nam je u slast! :love:
Sindrom stranog naglaska
Ovaj poremećaj često nastaje kao posljedica većih ozljeda mozga ili moždanog udara. Pacijenti počinju pričati čudnim, uglavnom stranim naglaskom ili dolazi do izobličenog naglašavanja slogova.


Poznajem djevojku koja se trudi pričati hardkor dalmatinski, a nije Dalmatinka i nikad nije živjela u Dalmaciji, i ne - ne zvuči dalmatinski :o . Iako je ona uvjerena da ih je skinula oriđinal :o , zvuči kao glumci iz Larinog izbora :zubo:
Jel može to proć pod ovu bolest? :D
(Čak je i moždani bio u igri, ali govor nije posljedica toga, pa neću o tome, iako mi se savršeno uklapa :rofl: )
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

14 May 2012, 10:50

BoDerek » wrote:
Sindrom stranog naglaska
Ovaj poremećaj često nastaje kao posljedica većih ozljeda mozga ili moždanog udara. Pacijenti počinju pričati čudnim, uglavnom stranim naglaskom ili dolazi do izobličenog naglašavanja slogova.


Poznajem djevojku koja se trudi pričati hardkor dalmatinski, a nije Dalmatinka i nikad nije živjela u Dalmaciji, i ne - ne zvuči dalmatinski :o . Iako je ona uvjerena da ih je skinula oriđinal :o , zvuči kao glumci iz Larinog izbora :zubo:
Jel može to proć pod ovu bolest? :D
:rofl: :rofl:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
klonka
Posts: 2801
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

14 May 2012, 11:02

Meni kažu da zvučim kao Slavonka, a nisam Slavonka i nikad nisam živjela u Slavoniji. Ne trudim se govoriti hardcore slavonski, jednostavno mi prirodno dođe otegnut neke slogove. Slavonci se ne slažu da zvučim kao Slavonka, tako očito zvučim samo ovim gluhim Zagrepčanima. :zubo:


Nisam imala moždani udar... koliko mi je poznato. :o O oštećenju mozga bi se već dalo razgovarati. :zubo:
gonj špadi
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

14 May 2012, 11:05

:rofl:

Meni su rekli zadnji put da zvučim kao Riječanka :ne zna:
Ne trudim se tako zvučat.

Al ne pričam o tome. Ovdje pričam o ženi kojoj se dešavaju ovakvi gafovi: Ajme zima mi je sva sam se najižila ili Jesi glidala onaj film?

Naravno sve iz pretjeranog truda da ne propusti govorit ikavicu :raspa:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

14 May 2012, 11:13

:rofl:

mene ovo podsjeća na dalmatinske tv voditelje koji se trude govoriti štokavski.
i svuda ubacuju ije :D

inače, primijetila sam da se nakon nekog vremena prebacima na govor podneblja gdje jesam.
dok sam živjela dolje isto sam govorila dalmatinski, mada se nikad nisam zavaravala da zvučim dalmatinski :D
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

14 May 2012, 11:15

Pješčana » wrote::rofl:
inače, primijetila sam da se nakon nekog vremena prebacima na govor podneblja gdje jesam.
dok sam živjela dolje isto sam govorila dalmatinski, mada se nikad nisam zavaravala da zvučim dalmatinski :D
To je i moja bolest.
Post Reply