Žigaju me bubrezi

Jeremijin dispanzer
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

05 Mar 2012, 00:00

Ja nemam problema s bubrezima, dobri smo se, poštujemo jedna druge i radimo svaki svoj posao.
Ali, očito sam ja nešto zajebala jer me počelo žigati prije par sati, onda mi je trebalo neko vrijeme da skužim što mi se to događa (zaista su rijetko glasni), onda sam išla guglati di su bubrezi, jesul to oni i što im je- NE TO RADITI! gugl nije uvijek prijatelj! :rolleyes:
uglavnom, nemam pojma.
skuhala sam si čaj od mente, veli internet nikako kofein i crne čajeve. veli i da sam možda hodala bosa ili svašta nešto. ja jesam malo hodala kratkih rukava u zadnjih par dana, ali obično nemam posljedice :tuzni:
stvar je u tome da sam se na razne bolove navikla kroz život: znam što i zašto je glavobolja, reuma, jajnici, kosti, alergije, želudac i slično, ali ovi siročeki su mi tajna, i sva se userem kad se probude .
Osim što bol ne odgovara potpuno mjestu gdje bi trebali biti, ja pojma nemam jel se drugima događa.
Jel se i drugima događa da žigaju?


Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

05 Mar 2012, 00:13

ako to jesu bubrezi, natankavaj se čajem do iznemoglosti, lezi i ne mrdaj. sutra litru i pol, najmanje. ako ti ne bude bolje, pravac doktoru
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

05 Mar 2012, 00:19

radim ujutro :)
nije strašno, čak je ono najjače prošlo.
samo, osjećala sam ih par sati. a ne znam jel pomažu tablete protiv bolova za bubreze.
idem leć. jel može i voda ili mora biti čaj? i ako mora, zašto mora biti čaj?

i hvala
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

05 Mar 2012, 00:22

ne mora biti čaj, ali teško je popiti toliko vode kad nisi žedan. a i taj čaj ne mora biti jak. uzmi sutra urološki
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

05 Mar 2012, 16:27

Piješ li puno Coca-Cole? Mene je od nje znalo ušćeknut, trebalo je dobrih dvi godine da skontam od čega je. (Nemojte se smijat, nisu ni doktori znali šta je na stvari. :o )
Ono, izgledalo je ko kakav napad bubrežnog kamenca, a pretrage su pokazivale da je s bubrezima sve u redu.
Jedina stvar gore od Cole, po moju boljeticu, bila je Radenska, mamicu joj željeznu. :zubo:
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

05 Mar 2012, 16:34

Omotaj se dekom ili nečim da si ti bubrezi na toplom, nemoj jesti ništa slano, pij puno vode (više od 2 litre), osim toga možeš napraviti čaj od brusnica. Ili uvin čaj (u svakom slučaju ili-ili, ta 2 čaja se ne smiju piti istodobno). Uvin čaj može teško pasti na želudac. Ako potraje odmah kod liječnika dok ti se nije zakompliciralo da se ne možeš dić s kreveta.
Za bubrege je navodno dobro popit mlačno pivo, bljak :zubo:
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

05 Mar 2012, 16:58

Ne znam gdje su mi bubrezi, još se nisu javili.

Samo znam da ne treba nositi kratke majice i one hlače iz kojih ti ispada guzica.
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

05 Mar 2012, 21:20

nina williams » wrote:Piješ li puno Coca-Cole? Mene je od nje znalo ušćeknut, trebalo je dobrih dvi godine da skontam od čega je. (Nemojte se smijat, nisu ni doktori znali šta je na stvari. :o )
Ono, izgledalo je ko kakav napad bubrežnog kamenca, a pretrage su pokazivale da je s bubrezima sve u redu.
Jedina stvar gore od Cole, po moju boljeticu, bila je Radenska, mamicu joj željeznu. :zubo:
palo mi je na pamet, nakon duže vremena, taman sam za vikend jela slatko, pila kolu, vino i hodala u majici kratkih rukava po vani :rolleyes:
inače baš ne živim tako, ali nije ni prvi put.
no, danas mi je Urecka Kolegica ukazala na mogućnost da nisu uopće bubrezi nego da se bol iz kralježnice reflektira na to područje

hvala svima na savjetima. cijeli božji dan pijem čajeve, i bolje je
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Post Reply