Mače traži topli dom

Vau, mijau i pokoji au
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

03 Feb 2015, 19:09

Evo, ziva je. :xlux:
Istrcala je iz transportera i prilicno je zivahna. :xlux:

I negativna je na sidu i leukemiju. :bliss:


User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

03 Feb 2015, 21:13

Zekoslawa » wrote:Evo, ziva je. :xlux:
Istrcala je iz transportera i prilicno je zivahna. :xlux:

I negativna je na sidu i leukemiju. :bliss:
:lux: :lux:
Bravo za macu, sad probaj pripazit da se ne penje i ne skače bar koji dan.
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

03 Feb 2015, 23:48

ali » wrote: :lux: :lux:
Bravo za macu, sad probaj pripazit da se ne penje i ne skače bar koji dan.
Bilo bi dobro, ali tesko ce to izvesti. :D

Zeko, ako slucajno skine onu gazu koja joj je na savu, a mogla bi, trazi veta recept za Bivacyn sprej. Ta glupost je samo na recept od prije par godina, ne kuzim zasto.

Ali, jel bi i ti mozda htjela jednu bijelu macu, steriliziranu upravo? :trep:
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

04 Feb 2015, 01:31

Zekoslawa » wrote:Evo, ziva je. :xlux:
Istrcala je iz transportera i prilicno je zivahna. :xlux:

I negativna je na sidu i leukemiju. :bliss:
neka je i to gotovo, najgore je iza vas. sad je samo moras paziti par dana, i onda ce biti kao da nista nije ni radjeno
Tea Tree » wrote:
Ali, jel bi i ti mozda htjela jednu bijelu macu, steriliziranu upravo? :trep:

:rofl: :rofl: mogla bi kao drustvo loli :zubo:
ako ne bude ona htjela pitaj undu :unda:
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

04 Feb 2015, 03:15

Ah, to već skače, bojim se da je se ne može spriječiti. :facepalm: Ali još je ošamućena, uglavnom spava. Odnosno, digne se malo, prolunja, onda je svlada, pa zakomi po ure-uru. Ko stari svit. :D

Teaeao, naravno da se to odlijepilo. :zecorolleyes: Pa sam joj nekako to omotala mrežicom i oblijepila je ljepljivom trakom i metnila joj ovratnik. Zasad ga nekako podnosi, kad nije sposobna za skidanje, sutra ćemo vidit.

Uglavnom, djeluje okej, malo je jela, nije bljuckala i išla je u pijesak. Trebala bi biti dobro. Samo ne znam hoće li mi ikad oprostiti što sam napravila cirkus od nje. Izgleda ko neka bakica sa šudarom i travešom. :zubo:

Ali, mačka ti je super, uzimaj! :xlux:
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

04 Feb 2015, 19:53

danas je vjerovatno kao da joj nista nije ni radjeno :zubo:

sto sam ja skonto da tea nudi tebi macku da imas dvije :facepalm: :zubo:
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

04 Feb 2015, 20:19

dexter » wrote:danas je vjerovatno kao da joj nista nije ni radjeno :zubo:

sto sam ja skonto da tea nudi tebi macku da imas dvije :facepalm: :zubo:
Pa dobro bi i njoj došla kolekcija od dvije bijele mačke, jel tako? :D
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

04 Feb 2015, 21:27

A nije baš. Jutros je zatečena nasred stola, tako da sam mislila da će danas već biti ona stara, ali nije. Cijeli dan leži i spava i mislim da je malo pothlađena, stalno drhturi. Jede normalno i mazi se, ali mi se ne čini baš da joj je sve na mjestu. Bumo vidli sutra na kontroli. Jadno mače, jadno najjadnije. :crying:
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

04 Feb 2015, 21:28

Ali, mačka ti je zakon, to bi samo lud čovik odbija. :zubo:
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

04 Feb 2015, 23:13

Zekoslawa » wrote:Ali, mačka ti je zakon, to bi samo lud čovik odbija. :zubo:
A ne valjda normalan :D

Pokrij Lolu dekicom ili majcom ili napuni vruće vode u bocu pa joj stavi kao radijatorić. I nemoj imat upaljen tv, radio, cd ili šta već konzumiraš, to zuji.
Bit će maca dobro :)
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

05 Feb 2015, 00:12

Zekoslawa » wrote:A nije baš. Jutros je zatečena nasred stola, tako da sam mislila da će danas već biti ona stara, ali nije. Cijeli dan leži i spava i mislim da je malo pothlađena, stalno drhturi. Jede normalno i mazi se, ali mi se ne čini baš da joj je sve na mjestu. Bumo vidli sutra na kontroli. Jadno mače, jadno najjadnije. :crying:
Izmjeri joj temperaturu. Toplomjer malo namoči u kremu i stavi joj u guzu na minutu-dvije. Zapravo, može i manje ako imaš digitalni. Njima je normalna temperatura 38-39.5, s tim da je ovih 39.5 već gornja granica, ne bi smjelo biti ni zericu više.
Je li skinula gazu s rane ili joj uspijevaš to održati na mjestu? Ako ideš sutra na kontrolu traži recept za Bivacyn jer će vjerojatno to uskoro skinuti pa da joj možeš nasprejati. Super to pomaže.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

05 Feb 2015, 03:12

Pička vam materina da vam pička materina!

Danas sam se riskantno vozil do mesnice (u pogon, ne u dućan) sam zato da užicam desetak kila za stočnu đubrad, a onda kuho hranu za živinu, mater im životinjsku nabijem...

Ispo sam gori od one pičke Đepike, kupil sam pun kurac mesa za siću, jebem njega i fiskalnu odgovornost...

Šta će ti fiskalna odgovornost kad nemaš ni srca ni duše... :nogica:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

05 Feb 2015, 03:15

BTW, Zec, to je normalna reakcija, ja sam sterilizirall masu životinja. Biće mala ok već sutra.
Jebiga, nije ni meni bilo svejedno kad su me klali na kirurgiji, a te jadne beštije kurca ne kuže kaj se zbiva.

Buš videla, sve bu :five:
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

05 Feb 2015, 15:11

judolino » wrote:Pička vam materina da vam pička materina!

Danas sam se riskantno vozil do mesnice (u pogon, ne u dućan) sam zato da užicam desetak kila za stočnu đubrad, a onda kuho hranu za živinu, mater im životinjsku nabijem...

Ispo sam gori od one pičke Đepike, kupil sam pun kurac mesa za siću, jebem njega i fiskalnu odgovornost...

Šta će ti fiskalna odgovornost kad nemaš ni srca ni duše... :nogica:
:S
:rofl:

Pa super si napravio, em fiskalno odgovoran, em srce, em duša, sve. :cerek:

I to što te iznutrice tipa jetrice, grkljana i koječega nemaju neku tržišnu vrijednost jer su ljudi odlučili da to nisu delicije, ne znači da to drugim živinama nije fino i da im je loša hrana. Dapače.
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

05 Feb 2015, 17:07

Ova moja nije htjela jesti jetrice. Mislim da ih je shvatila kao igračku, samo je vadila šapom iz zdjelice i igrala se njima. Možda zato što nije naviknuta, morat ću pokušati još koji put. Ali jetrice su njima super hrana. Kod mesara se za kojih desetak kuna može nabaviti za par obroka. To nije samo FO, njima je to fino. :D
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

06 Feb 2015, 00:38

Igrala se s hranom jer je mala pa joj je sve igra. Moje su tako dok su bile male vadile i njihove kekse iz zdjelice, igrale hokej šapama po parketu i onda ih tek pojele. :D Valjda su se tako pravile da su nešto ulovile.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

06 Feb 2015, 12:46

Tea Tree » wrote: :S
:rofl:

Pa super si napravio, em fiskalno odgovoran, em srce, em duša, sve. :cerek:

I to što te iznutrice tipa jetrice, grkljana i koječega nemaju neku tržišnu vrijednost jer su ljudi odlučili da to nisu delicije, ne znači da to drugim živinama nije fino i da im je loša hrana. Dapače.
Ma, dave se u tome, a pogodotovo kad ima dosta kožica pa se napravi hladetina. Bolje im je od kupovnih piksi (na koje ih ionako nikad nisam navikao
Zekoslawa wrote:Ova moja nije htjela jesti jetrice. Mislim da ih je shvatila kao igračku, samo je vadila šapom iz zdjelice i igrala se njima. Možda zato što nije naviknuta, morat ću pokušati još koji put. Ali jetrice su njima super hrana. Kod mesara se za kojih desetak kuna može nabaviti za par obroka. To nije samo FO, njima je to fino. :D
Trebaš se raspitat, ponegdje imaš tog mesnog otpada skoro za džabe, pa i džabe. Svojedobno je bilo vrlo jeftinih kožica i jetara i koječega u Bili.
User avatar
Nenia Salonitana
Posts: 4103
Joined: 08 Jun 2014, 15:54

06 Feb 2015, 20:08

a kako ste danas? :cerekava:

rid množina, mi smo bolesni, mi smo bili na kastraciji...
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

06 Feb 2015, 20:41

Nenia Salonitana » wrote:a kako ste danas? :cerekava:

rid množina, mi smo bolesni, mi smo bili na kastraciji...
Pazi da ne bi preko noći postala mačkomajka. :zubo:
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

06 Feb 2015, 23:08

Danas smo bolje. :xlux: Upravo se veremo materi po tipkovnici i mećemo joj dupe na nos. :facepalm:
User avatar
Tea Tree
Posts: 5418
Joined: 03 Oct 2011, 15:57

07 Feb 2015, 00:16

Zekoslawa » wrote:Danas smo bolje. :xlux: Upravo se veremo materi po tipkovnici i mećemo joj dupe na nos. :facepalm:
I to onako da se naguzi tako da ti njen analni otvor dođe drito pod nos, jel tako? :D

Moram prijaviti otkriće - mačje konzerve u DM-u. Nekakve male kao paštete od 100 g, 3 kn/kom (ili 2.90), a nema kakvih nema. Kalamari u umaku od jogurta (ok, čudno zvuči, ali imajmo u vidu da Švabe jedu i gore stvari i misle da su to delicije), nešto s ružmarinom i još nečim, piletina s peršinom u nekakvom umaku od nečega, jetra peradi i jabuke i tako sto čudesa.

Zlomačka to jede k'o luda, nakon što je cijeli život jela samo suhu hranu i odbijala bilo kakve konzerve. :S

Inače je bolje da jedu suhu hranu, konzerve bolje što manje, po mogućnosti nikako.

Ili ovo što drug Judolino kuha svojim mačkama, ali moje nisu htjele ni čuti za to. Pokušavala sam ih nagovoriti na razne načine, davala po mrvicu iz ruke, na vrh prsta. Onda bi napravile zgađenu facu i tukle me šapom po tom prstu. :D
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

07 Feb 2015, 00:33

A kako drugačije nego pravo pod nos. K tome sad ne može baš prati svooju uvaženu riticu jer ima ovratnik (a i inače je ne pere rado), pa to vonja po cvjetićima, dakako. :love: :gaah:

Ta mačja hrana iz DM-a navodno uopće nije loša. Pričaju da ima visok udio mesa i da je sasvim dobre kvalitete. Ali i dosta hranjiva i mačke se debljaju od nje. Lo je voli i kupim joj tu i tamo. Nisam doduše konzervice, nego vrećice, ali fina joj je. I ne smrdi i ne prducka od nje. :D

Meni su peleti otkriće. Bili su neki u Pet Centru na poniženju, pa sam probala i to je super. Dva tjedna miriši po drvu i ne moraš uopće bacati grudice, samo govanca. Pa sam onda kupila zalihe za nekoliko mjeseci jer je ta njihova akcija jučer završila. Napokon sam pronašla rješenje za vonj. :xlux:
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

07 Feb 2015, 02:28

meni dm-ova hrana nije bila nesto. ne sjecam se sad tacno cime nisam bio zadovoljan. moj je na kraju od kupovne hrane jeo gourmet i to samo par ukusa ostale je odbijao. sad je vec par godina na raw food-u. tamo sam procitao da animacanis, ako sam dobro zapamtio nick, treba da pocne praviti raw food za macke, trazio je ko hoce da mu je macke to probaju pa ako ste zainterosavani javite mu se.

zecice drago mi je da je sve dobro proslo.

edit sad citam pocetak ovog posta, izgleda kao da sam ja jeo hranu iz dm-a a ne macak. :facepalm:
User avatar
Zekoslawa
Posts: 15792
Joined: 18 Sep 2011, 20:01

07 Feb 2015, 03:30

Pa vi ste jeli i vi niste bili zadovoljni. :D

Nikad riduše od tebe. :zubo:
User avatar
dexter
Posts: 1335
Joined: 22 Apr 2014, 22:03

07 Feb 2015, 05:11

nikad, umrijecu kao neotac :zubo:
Post Reply