Odstrel pasa i mačaka navodno zbog bjesnoće

Vau, mijau i pokoji au
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

28 Jun 2012, 17:08

A? I? Kaj? Je li vrrrletu bolje? Mislim, si dobiu sliku i dobra ili dobiu sliku i zanesvjestio se?? :zubo:


Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

28 Jun 2012, 17:34

Kako je ono bilo u nekom linku? Nitko nije znao da su peseki tamo?

http://www.jutarnji.hr/bagerima-pregazi ... -/1036684/
Tražio sam i od vozača bagera da mi pokaže radni nalog za bager, na što mi je rekao da nema ništa. Zvao sam policiju i sve nadležne iz Grada Benkovca i tražio, ako već moraju rušiti, da mi barem daju par dana da smjestim preostale pse negdje drugdje! - ispričao nam je Dinko Ožaković.
Ako im je netko na licu mjesta rekao da su tamo jos zivotinje, kako nisu znali?

:misli:
- Kada su došli po pse, ja sam otišao jer nisam mogao gledati kako ih odvode. Kad sam se vratio, našao sam zgnječene psiće kod ženke koju nisu odveli koja se toga dana oštenila. Nitko mi nije javio da će se prostori nekadašnjeg azila rušiti, pogotovo ne dok je u boksevima bilo smješteno nekoliko pasa - zaključio je Ožaković.
Iako ove gore izjave ne pasu skroz skupa.

No kako nesto na sto je 2008 utroseno 400 000 kuna ua uredjenje moze biti tako jadno ni nepune 4 godine kasnije da se bagerima sravna sa zemljom? :ne zna:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

29 Jun 2012, 08:12

ombia » wrote:Kako je ono bilo u nekom linku? Nitko nije znao da su peseki tamo?

http://www.jutarnji.hr/bagerima-pregazi ... -/1036684/



Ako im je netko na licu mjesta rekao da su tamo jos zivotinje, kako nisu znali?

:misli:



Iako ove gore izjave ne pasu skroz skupa.

No kako nesto na sto je 2008 utroseno 400 000 kuna ua uredjenje moze biti tako jadno ni nepune 4 godine kasnije da se bagerima sravna sa zemljom? :ne zna:
Pa lijepo. Tih 400 somova je otislo na novog golfa, a kompa mi je dao racune za daske i sindru, zicanu ogradu i zarulje te za uslugu ciscenja i montiranja... Mozda se kupilo i koji sat, Casio quartz, sa svjetlom za po noci... Koja kila janjetine i tako... Nes ti spickat 400 soma kuna... :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

29 Jun 2012, 10:38

ali » wrote:Baja, đeca, fora i govno :S :crosby, stills, nash & young: :rofl:
awww, ovo nam je kao obiteljska fotka, young je kućna ikona :love: :zubo:
karambol wrote:Pa lijepo. Tih 400 somova je otislo na novog golfa
insinuiraš :o
čovjek je zasigurno napravio nešto plemenito, npr. ofarbao koji tunel u azilu :D
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

29 Jun 2012, 13:30

baja » wrote: awww, ovo nam je kao obiteljska fotka, young je kućna ikona :love: :zubo:
Kud baš on na mjestu govneta :rofl:
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

01 Jul 2012, 22:14

karambol » wrote:
Pa lijepo. Tih 400 somova je otislo na novog golfa, a kompa mi je dao racune za daske i sindru, zicanu ogradu i zarulje te za uslugu ciscenja i montiranja... Mozda se kupilo i koji sat, Casio quartz, sa svjetlom za po noci... Koja kila janjetine i tako... Nes ti spickat 400 soma kuna... :D
Mislis?
Lik koji svo svoje slobodno vrijeme trosi na te zivotinje i privatno dio toga placa?
Jest da je to balkanski modus operandi ali ima i normalnih. :)
zeleni zub
Posts: 494
Joined: 29 Nov 2011, 01:35

02 Jul 2012, 00:34

Kad bi se bar moglo potrovati retardirane vlasnike pasa, a ne pse. Ne treba ništa dugotrajno, može salmonela na par dana.
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

02 Jul 2012, 12:39

karambol » wrote:A? I? Kaj? Je li vrrrletu bolje? Mislim, si dobiu sliku i dobra ili dobiu sliku i zanesvjestio se?? :zubo:
Dobio je sliku, 3 dana je čamila u boxu, ali njemu je od trkeljanja vjerojatno bilo važnije visit na nekoj smokvi i jest drogu pa sam je povukla :durica:

E nećeš, razbojniče :usama:
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

02 Jul 2012, 12:44

ali » wrote: Dobio je sliku, 3 dana je čamila u boxu, ali njemu je od trkeljanja vjerojatno bilo važnije visit na nekoj smokvi i jest drogu pa sam je povukla :durica:

E nećeš, razbojniče :usama:
:rofl: :rofl: :rofl:

Tako je, neka preklinje! :usama:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

02 Jul 2012, 12:59

ali » wrote: Dobio je sliku, 3 dana je čamila u boxu, ali njemu je od trkeljanja vjerojatno bilo važnije visit na nekoj smokvi i jest drogu pa sam je povukla :durica:

E nećeš, razbojniče :usama:
Tko zna kakve je slike imao na smokvi.... :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

02 Jul 2012, 13:17

ali » wrote: Dobio je sliku, 3 dana je čamila u boxu, ali njemu je od trkeljanja vjerojatno bilo važnije visit na nekoj smokvi i jest drogu pa sam je povukla :durica:

E nećeš, razbojniče :usama:
Bio sam na Velebitu. Nema tamo ni signala za mobitel, a kamoli interneta.

Šteta za sliku, ali ionako vjerojatno nisi dovoljno lijepa za moj ukus.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

02 Jul 2012, 13:29

vrrrlet » wrote:
Bio sam na Velebitu. Nema tamo ni signala za mobitel, a kamoli interneta.

Šteta za sliku, ali ionako vjerojatno nisi dovoljno lijepa za moj ukus.
Tamo si bio blizu Gospodina, aleluja ili Aliluja! Si vidio gospona Antu i njegovog Hunda ili si bio daleko od civilizacije? Ti, zvijezde i zvjeradi...
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

02 Jul 2012, 16:25

karambol » wrote:
Tko zna kakve je slike imao na smokvi.... :D
Mislila sam na pravu smokvu, ne na Smokvu :rofl: Kao: popne se ekipa na smokvu u nekom kamenjaru, pa tamo u hladu i na visini kontemplira :hek:
vrrrlet wrote: Bio sam na Velebitu. Nema tamo ni signala za mobitel, a kamoli interneta.

Šteta za sliku, ali ionako vjerojatno nisi dovoljno lijepa za moj ukus.
I sumnjala sam da imam vremena samo preko vikenda, pa sam se noćas u zadnji čas sjetila doć ju maknut :zubo:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

02 Jul 2012, 16:32

ali » wrote: Mislila sam na pravu smokvu, ne na Smokvu :rofl: Kao: popne se ekipa na smokvu u nekom kamenjaru, pa tamo u hladu i na visini kontemplira :hek:


:zubo:
I ja. Slike su od :hek:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

03 Jul 2012, 11:47

karambol » wrote:
Tamo si bio blizu Gospodina, aleluja ili Aliluja! Si vidio gospona Antu i njegovog Hunda ili si bio daleko od civilizacije? Ti, zvijezde i zvjeradi...
Nisam sreo niti jednog planinara, ali sam sreo medvjeda, 10 metara je bio od mene. Onda je nakon desetak sekundi pobjegao. Nisam se uopće uplašio, dapače, bio sam počašćen, a medo je osjetio moju mentalnu snagu i uplašio se sigurne smrti te je pobjegao. Naravno, priča bi možda drugačije izgledala da nisam bio u ruskom džipu.

Blizu Gospodina... pa da, većina nas će umrijeti a da nikada nisu vidjeli najljepše od svoje zemlje. Velebit je sveta planina.
ali wrote: Mislila sam na pravu smokvu, ne na Smokvu :rofl: Kao: popne se ekipa na smokvu u nekom kamenjaru, pa tamo u hladu i na visini kontemplira :hek:


I sumnjala sam da imam vremena samo preko vikenda, pa sam se noćas u zadnji čas sjetila doć ju maknut :zubo:
Ma bolje da si ju maknula, ako si nelijepa, samo bi me rastužila, a ako si lijepa, proganjao bih te i zatočio u podrumu.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

03 Jul 2012, 11:59

vrrrlet » wrote:
Nisam sreo niti jednog planinara, ali sam sreo medvjeda, 10 metara je bio od mene. Onda je nakon desetak sekundi pobjegao. Nisam se uopće uplašio, dapače, bio sam počašćen, a medo je osjetio moju mentalnu snagu i uplašio se sigurne smrti te je pobjegao. Naravno, priča bi možda drugačije izgledala da nisam bio u ruskom džipu.

Blizu Gospodina... pa da, većina nas će umrijeti a da nikada nisu vidjeli najljepše od svoje zemlje. Velebit je sveta planina.



.
Jednom sam sjedio dobro napušen u mirnom kutku jedne planine i gledao orla na litici. I on je pušio neku drogu mirno i ponosno stojeći nad ponorom. U jednom trenu se sjurio sklopljenih krila u ambis i par metara od tla raširio je krila i uzletio. Kliktao je i sav napucan adrenalinom ponovio to još nekoliko puta. Zatim je došao drugi orao i pitao ga što to radi... Prvi orao odgovorio je da je mrak osjećaj i da ga silno puca adrenalin... Nije prošlo puno, a njih su dvojica sklopljenih krila jurili u provaliju i širili ih tik prije tla i uzlijetali... Onda je došao medo i pitao ih što to rade.... Mirno su mu objasnili da je to sjajan šut adrenalina, da je dojmljivo iskustvo i vrlo čaroban let... Medo je zapalio jednu s njima sjedeći na toj litici i rekao da ide i on. Sjurili su se sva trojica glavama prema zemlji i onda je jedan orao pitao medu:
"Medo, znaš li ti letjeti?"
"Ne znam"
"Medo, koja si ti faca!"
:)
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

03 Jul 2012, 12:01

Vrlete, gdje si bio na Velebitu?
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

03 Jul 2012, 12:21

Morticia » wrote:Vrlete, gdje si bio na Velebitu?
Premužićeva.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

03 Jul 2012, 12:21

karambol » wrote:
"Medo, koja si ti faca!"
:)
:rofl:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

03 Jul 2012, 12:38

vrrrlet » wrote:
Premužićeva.
Jeste sve propješačili ili ste bili negdje smješteni?

I ja bih!!! :mama: :mama: :mama:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

03 Jul 2012, 12:49

Karambol, dobar je ovaj s medom, podsjeća me na onaj sa šišmišima.

Morti, imati ćeš PM.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
Post Reply