Pisam gdje stignem!

Vau, mijau i pokoji au
User avatar
Aristocat
Posts: 1088
Joined: 10 Nov 2011, 23:41

19 May 2012, 21:48

Ljuta, ljuta, uzasno ljuta!

Otvaram novi topick jer trebam spas od ove nemani u vidu tri i po kile pseceg stvorenja.

Danas je bila teta cistilica u stanu i oprala s nekim prahom obadva tepiha. Bijeli cupavi u boravku je na rubovima bio zut jer mu se bas nekako zalomilo da se tamo popiski. Mos mislit. Pa smo otkrili tragove i na vunenom tepihu u sobi i to opet na rubovima.
Bio je van dobar dio popodneva. Popisao je svaku banderu i svaki grm i krugu od tri kilometra. Pokakao se vani. Lipsao. Obnemogao. Dosao kuci. Dekica i rucnik za pis-pis su u kupaoni. Smrde tristo kuga na njegov pis-pis. Znaci da ga moze odicno nanjusiti. Nakon kraceg odmora nonsalantno se digao, otisao i popiskio na rub tehpiha u sobi- na potpuno-cist-mirisan-netom-opran-tepih!!

Uzela sam sanitara i istrljala to. Pusi mi se iz svih pora po tijelu. Pa zasto pobogu? Za-sto?! Do kad?

Dat cu ga u cirkus majke mi. Pa sto sam ja? Neki pseci batler? U pm, da li u pm!

Ali stvarno nije mi jasno. Zna svoje ime. Zna gdje stoje zdjelice. Zna kako se ide kuci. Zna kad se ide van. Zna gledati sebe u ogledalu. Pa zasto se pobogu ne zna popisati na mjesto?! Z-a-s-t-o??

Kako da naucim divljaka na to? Zadavit cu ga, eto to cu napraviti.


User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

19 May 2012, 21:57

A zasto imate dekicu za pis pis u stanu (tu u kupaoni?) Jer te nema dugo po danu doma ili? Onda bi tebalo angazirati nekoga da ga preko dana izvede malo van, nekog studenta.
Mozda on stvarno ne razlikuje komad tkanine na koji smije od onoga na koji ne smije. Zapravo ne smije u stanu. :zubo:
User avatar
Aristocat
Posts: 1088
Joined: 10 Nov 2011, 23:41

19 May 2012, 22:08

Ma, on cesto piski. Pa tko bi ga vodio s treceg kata stalno vani? Jedino da sjedim i nista ne radim nego da prognoziram kad ce njemu naici da piski i da ga cesljam. U pm! Oprosti, iznervirana sam.

Navodno ima mali mjehur i piski cesto. To ti nije kao kod onih pasa koji to obave par puta na dan i mir.
Ovaj je nepredvidiv. Zato i ta pis-pis dekica. Kad mu dodje ( a ne moze se ici van, da se popiski).
Ali ne. Razmazeni dviljak oce gdje on hoce. Zaboravila sam plocice u kuhinji.
Ma, bolje da se ne sjecam jer sam stvarno popiz...la.

Ne smije u stanu, tako bi trebalo. Aj' mu objasni. Ocigledno ja nisam sposobna ili me ne ferma za suvu sljivu.

Sve kuva u meni. Kakav pisajuci pseci divljak!
User avatar
Potjeh
Posts: 1361
Joined: 05 Oct 2011, 00:00

19 May 2012, 23:09

“Dogs are the leaders of the planet. If you see two life forms, one of them's making a poop, the other one's carrying it for him, who would you assume is in charge.”
- Jerry Seinfeld

:)
User avatar
Aristocat
Posts: 1088
Joined: 10 Nov 2011, 23:41

22 May 2012, 15:33

Potjeh,

Ovo je prava istina. :)

Danas smo bili kod veterinara. Usput sam ga pitala sto on misli zasto to radi i kako sprijeciti piskanje po tepisima. Kaze da je stvorio naviku, zamisli. Da ga se mora odgajati kao djete i jos svasta nesto. Uglavnom, ja sam odlucila povisiti ton i uvesti zabrane i ljutnju koje su do sad bile nepoznat pojam.
Tretira ga se kao miljenika i na nacin kao sto se tretiraju posebni gosti. E, od sad mijenjam plocu. Vise nije beba, sad idemo na ozbiljan razgovor. :)
Post Reply