Načini spremanja/ pohranjivanja hrane

Žlicu, žlicu nam dajte, jer utjehe nema u vodi
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

25 Feb 2012, 10:52

http://www.tportal.hr/lifestyle/obitelj ... hranu.html
pročitala sam ovaj članak, pa je ispalo da ne uopće ne znam za sušene rajčice u maslinovom ulju.

Kad smo već kod toga, spremate li hranu, i ako da, na koje načine?
Na primjer, ja lovorov list čuvam u staklenci u ormariću na tamnom i suhom mjestu. Isto tako lipu i koprivu za čajeve.
Peršin sam u jesen isjeckala u komade i stavila u veći tupperware i u škrinju, sad samo odlomim koliko mi treba i bacim u lonac.
Kako sam imala jako puno rajčice, dosta nje sam oprala, isjeckala na šnite i ubacila u vrećice pa u škrinju, pa kroz cijelu zimu samo smrznute ubacim na ulje.
Imate li kakve savjete kako se još sprema hrana i začini da duže traju?


hvala


Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

25 Feb 2012, 12:31

Spremam hranu u staklenke s poklopcem. Zato sto mi je ruzno da je spajza sarena i da ima sto nacetih pakiranja. :zubo: Nikad nikakvih ziska ni moljaca ali oni mi i nisu bili motivacija za takvo skladistenje. Mlijeko drzim uvijek na vratima frizidera, kako da ga polegnem kad ga otvorim, a vidim clanak :E to ne preporuca.
Od lovorovog lista imam traume iz djetinjstva.

Ovo mi je recimo zanimljivo:
Bakterije su krivac zašto se sir i vrhnje kvari. Pohranite ih naopako u hladnjaku jer će se stvoriti vakuum koji usporava rast bakterija te će trajati duže.
jer oboje konzumiram barem dvaput tjedno.

Savjeta nemam, il kupim frisko il zamrznem. Zimnicu ne radim niti ju koristim. Bivsi je znao raditi domaci paradajz umak i puniti boce, to je bilo fino. Ja to ne radim.
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

25 Feb 2012, 19:35

"Na duže" zamrzavam jedino paradajz i papriku i cijelu zimu žderkim sataraš. (Ja sam luda satarašem.)
Paradajz obarim da mu mogu skinut kožu, narežem i prokuham (Malo duže, da ispari više vode, jer što je on koncentriraniji-više će bit sataraša za moje dupe. S obzirom na to da me koči prostor u zamrzivaču, jelte.) Sipam ga u posudice od 2dl, prekrijem plastičnom folijom, nataknem gumicu-i u zamrzivač.
Inače, paradajz se može i samo oprat, pobrisat i smrznut.
Papriku operem, narežem na na trakice i stavljam u zamrzivač u vrećicama za zamrzavanje.


Sve suhomesnate đakonije i tvrde sireve po frižideru se trudim držat u staklenim posudicama. Recimo kod salame je dosta vidljivo koliko joj to produži vijek trajanja.
I općenito sve (riža, tjestenine, grah...) radije čuvam u staklenkama (tu se mogu koristit i najobičnije tegle) nego u čemu drugom.

Drugih nekih pametnih savjeta za čuvanje hrane baš i nemam. :zubo:
User avatar
Potjeh
Posts: 1361
Joined: 05 Oct 2011, 00:00

26 Feb 2012, 10:59

Sir u ulju - uzmeš mladi domaći sirac i potopiš ga u mješavinu maslinovog i biljnog ulja. Može tamo stajati mjesecima i kako dozrijeva u ulju počinje dobivati crvenkastu boju. Okus mu se mijenja tj. ojača proprocionalno s vremenom. Meni je to delikatesa koja odlično ide uz crno i jako vino. :)

Slane Srdele/Inćuni - Kupiš ribu, očistiš je pa u posudu poput lazanja stavljaš red ribe pa red soli. Na kraju to stisneš nekim utegom od par kila. Isto mogu mjesecima trajati. Ne treba soliti priloge koji idu uz nju. :rofl:

Svježe masline - Užasno je puno načina kako njih konzervirati. Neki recepti su čak uključivali i pepeo. Hrpa ljudi oko mene je kupilo alatku za izbijanje koštice iz masline prije konzerviranja.

Motar - Konzerviran u octu, mislim da je isti recept kao i za paprike. Ako želite unikatan i specifičan začin slijedeći put kada dođete na ljetovanje lako ćete je naći.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

26 Feb 2012, 11:02

prvi put čujem z akomar, i da, ovo ljeto budem ga potražila :D

nego, Potješe, ovo za sir...ja sam jednom živjela dolje bliže tebi, i kolega je donio sir u ulju, ja sam bila oduševljena!
znači pomiješam biljno i maslinovo i dodam komade sira u teglu?
jer, čula sam da se zna stavljati i papričice unutra, ali nisam znala koliko točno pa se nisam odlučila. jel treba još koji začin ili je to proizvoljno?
i gdje taj sir stoji i koliko dugo? špajza ili fridž?
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Potjeh
Posts: 1361
Joined: 05 Oct 2011, 00:00

26 Feb 2012, 16:34

Ne treba nikakav drugi začin. Držiš u špajzi na tamnom. Sir ti može trajati mjesecima ali polagano mijenja okus kako sazrijeva tako da, ako kreneš u to, ćeš naći koliko jaka aroma tebi odgovara ili jednostavno pitaš kolegu. :)
User avatar
klonka
Posts: 2801
Joined: 17 Sep 2011, 22:00

26 Feb 2012, 16:42

nina williams » wrote: I općenito sve (riža, tjestenine, grah...) radije čuvam u staklenkama (tu se mogu koristit i najobičnije tegle) nego u čemu drugom.
Također staklenke za rižu, tjesteninu, žitarice i sušene mahunarke, a jednom otvoreno brašno, gustin i kvasac držim u frižideru. Muku sam mučila s moljcima, sad ih više nema.

Svježe začinsko bilje pobrstim i zapakiram u male posudice pa u zamrzivač i trošim to cijelu zimu.

Voće u kompote.
gonj špadi
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

26 Feb 2012, 16:47

Pješčana » wrote:prvi put čujem z akomar, i da, ovo ljeto budem ga potražila :D

nego, Potješe, ovo za sir...ja sam jednom živjela dolje bliže tebi, i kolega je donio sir u ulju, ja sam bila oduševljena!
znači pomiješam biljno i maslinovo i dodam komade sira u teglu?
jer, čula sam da se zna stavljati i papričice unutra, ali nisam znala koliko točno pa se nisam odlučila. jel treba još koji začin ili je to proizvoljno?
i gdje taj sir stoji i koliko dugo? špajza ili fridž?
možeš stavljat i papar u zrnu i ljutu papričicu, pa rsuhi užmarin, suhi origano, bosiljak, češnjak ... 100 mogućih kombinacija! :S ovisi šta ti paše! nije potrebno, potrebno je samo ulje...al ako ti je draže - začiniš! :cerek:
meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

26 Feb 2012, 17:10

ja u staklenkama držim bademe, proso, rižu, heljdu, žgance, i sjemenke lana i sezama, prvenstveno jer se tako ne rasipaju i ne mogu zli moljci do njih. isto tako, imam jednu staklenku za šećere u vrećicama koje okpovski nosim doma sa kava :D

hvala Potjeh i Mulice za savjete za sir. zaista ću probati :)
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
*jezebel*
Posts: 1424
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

26 Feb 2012, 18:41

sto se suhih namirnica tice, trudim se sto vise toga drzati u staklenkama. ako je nesto neotvoreno, ostavim tako dok mi ne zatreba. imam i one kvacice za vrecice, ali to najvise koristim za cajeve u rinfuzi.

za brasno mi se najboljom pokazala plasticna posuda s brtvom i cetiri kopcice, zove se lock&lock, kupila sam u muelleru. imam nazalost samo jednu, trebat ce mi jos nekoliko jer mi se na brasnu dosta brzo skupe brasnaste grinje. neke suhe namirnice slabo koristim pa sam nedavno gustin, par vrsta brasna, amarant, kinoju, proso i jos kojesta drzala dobro zatvoreno u duplim vrecicama, s tim kvacicama, sve skupa u velikoj plasticnoj kutiji, i svejedno su mi se skupile te sicusne bubice. po*izdila sam i sve pobacala. to se lako donese sa hranom pa se namnoze k'o lude, a jedva ih vidis. moja kuhinja je bez prozora i u nju ne dopire mnogo dnevnog svjetla pa je vjerojatno i to problem, iako stalno zracim i drzim ormarice cistima.

moljce srecom nikad nisam imala, ali zna ih imati moja mama. jednom smo kupili one naljepnice za moljce, mislim da su od raida, zalijepi se za ormaric i onda se moljci na to uhvate. znalo se napraviti pravo malo groblje.

vi brasno drzite bas u obicnom hladnjaku ili u zamrzivacu? citala sam da je dobro staviti brasno (i sve sto ima grinje) da izmrzne, ali to mi je nekako mrsko, a cesto nemam ni mjesta.
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

26 Feb 2012, 18:59

Grah je dobro pičnuti u duboko na jedan dan da se ubiju žišci.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

26 Feb 2012, 19:24

Kako uopce izgledaju te brasnjaste bubice? Mislim da to u zivotu nisam vidjela. :ne zna:
Moja spajza sad, prosla je bila mrak :S , je mrvicu topla jer idu instalacije neke kroz nju. Pa tu drzim tjesteninu, zalihe wc papira, sredstava za ciscenje, deterdzenta za ves, salvete, svasta. A u ormaru u kuhinji onda brasno, sastojke za kolace, kuskus, bulgur, heljdu, secere, kakao. Kuhinja ima dva divovska prozora, ali otvoreno je uglavnom samo dok kuham.
Ni moljce nisam nikad srela.
Nista ne drzim u hladnjaku sto samo po sebi ne treba cuvati rashladjeno.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

27 Feb 2012, 18:08

judolino » wrote:Grah je dobro pičnuti u duboko na jedan dan da se ubiju žišci.
Mislim da ih i kuhanje ubije. Ali što je sigurno, sigurno je.

U škrinji je dobro držati i hobotnice i bake, budu mekše poslije.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

27 Feb 2012, 19:02

vrrrlet » wrote:
Mislim da ih i kuhanje ubije. Ali što je sigurno, sigurno je.

U škrinji je dobro držati i hobotnice i bake, budu mekše poslije.
Ali bolje je žiške ubiti što prije, da se ne razmožavaju. Isto vrijedi i za bake, samo što se one ne razmnožavaju, ali poslije ležanja na ledu su tečnije.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

27 Feb 2012, 21:58

ta škrinja je na kraju rješenje za masu stvari.

ja na primjer jastuke tamo držim.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

27 Feb 2012, 22:35

Kako znate da brašno ima žiške? Mislim da ja nisam nikad vidjela ni jednog :zubo:
Zašto svu hranu trpate u staklenke, jel nije plastika praktičnija? :misli:

U frižideru držim samo ono što treba bit na hladnom + lijekove, u zamrzivaču samo zamrznutu klopu :ne zna:
Šećer, kavu, brašno, kakao u piksama; rižu, paštu i muslije u njihovom originalnom pakovanju u ormaru u kuhinji.
Moment
Posts: 330
Joined: 05 Nov 2011, 11:46

27 Feb 2012, 22:46

Kako da pohranim šparoge?
Divlje.
Sad ce sezona, koja prekratko traje :( , u provinciji će ih biti svugdje.

Pješčana, :rofl:
Mislin da san bija jasan
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

27 Feb 2012, 23:00

Moment » wrote:Kako da pohranim šparoge?
Divlje.
Očistiš ih kao i inače i kratko prokuhaj minuticu u slanoj vodi. Ocijedi, posuši i u zamrzivač :ne zna:
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

27 Feb 2012, 23:22

blue » wrote:Kako znate da brašno ima žiške? Mislim da ja nisam nikad vidjela ni jednog :zubo:
Zašto svu hranu trpate u staklenke, jel nije plastika praktičnija? :misli:

U frižideru držim samo ono što treba bit na hladnom + lijekove, u zamrzivaču samo zamrznutu klopu :ne zna:
Šećer, kavu, brašno, kakao u piksama; rižu, paštu i muslije u njihovom originalnom pakovanju u ormaru u kuhinji.
Ni ja ih cini mi se nisam nikad vidjela. :zubo:
Kod mene staklo jer mi je ljepse od plastike.
A zasto jastuke?
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

27 Feb 2012, 23:25

Moment » wrote:
Pješčana, :rofl:
šta se smiješ? to je prevencija za moguće grinje :mig:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

27 Feb 2012, 23:27

jao šparoge :mama: i ja bi! :mama:

ovo što je mirza rekla: očistiš, kratko prokuhaš i šutneš u zamrzivač! takve su mi čak draže od svježih! :zubo: nekako su mi mekše! :o
meg ti je glupa!!! :xlux:
Moment
Posts: 330
Joined: 05 Nov 2011, 11:46

28 Feb 2012, 00:30

To sam pokušala ali bile su mi čak naprotiv tvrde. :ne zna:
Ove godine sam planirala nabrati, skuhati i potopiti u sol i maslinovo ulje u staklenkama.
Kad me volja, ubacim jaja i ocat ili na tavicu. Za sad, bar u teoriji.

Da dodam receptić sa Sicilije:
Manje rajčice izdubiti, nafilati sa tunom ( tuna, sol , papar, biljčice po želji),
poslagati u staklenkui doliti maslinovo i suncokretovo ulje.

Ovo sam radila i genijalno mi je gotovo predjelo ili večera čak, uz neku salaticu.
Mislin da san bija jasan
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

28 Feb 2012, 08:26

Moment » wrote:To sam pokušala ali bile su mi čak naprotiv tvrde. :ne zna:
Ove godine sam planirala nabrati, skuhati i potopiti u sol i maslinovo ulje u staklenkama.
Kad me volja, ubacim jaja i ocat ili na tavicu. Za sad, bar u teoriji.

Da dodam receptić sa Sicilije:
Manje rajčice izdubiti, nafilati sa tunom ( tuna, sol , papar, biljčice po želji),
poslagati u staklenkui doliti maslinovo i suncokretovo ulje.

Ovo sam radila i genijalno mi je gotovo predjelo ili večera čak, uz neku salaticu.
ajme! :lux:
ovo zvuči genijalno!
koliko dugo moće tako stajati?
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Leteća
babin nakurnjak
Posts: 2552
Joined: 26 Sep 2011, 13:25
Location: Welt am Draht

28 Feb 2012, 14:37

Potjeh » wrote:Sir u ulju - uzmeš mladi domaći sirac i potopiš ga u mješavinu maslinovog i biljnog ulja. Može tamo stajati mjesecima i kako dozrijeva u ulju počinje dobivati crvenkastu boju. Okus mu se mijenja tj. ojača proprocionalno s vremenom. Meni je to delikatesa koja odlično ide uz crno i jako vino. :)

Slane Srdele/Inćuni - Kupiš ribu, očistiš je pa u posudu poput lazanja stavljaš red ribe pa red soli. Na kraju to stisneš nekim utegom od par kila. Isto mogu mjesecima trajati. Ne treba soliti priloge koji idu uz nju. :rofl:

Svježe masline - Užasno je puno načina kako njih konzervirati. Neki recepti su čak uključivali i pepeo. Hrpa ljudi oko mene je kupilo alatku za izbijanje koštice iz masline prije konzerviranja.

Motar - Konzerviran u octu, mislim da je isti recept kao i za paprike. Ako želite unikatan i specifičan začin slijedeći put kada dođete na ljetovanje lako ćete je naći.
Uh, znaš kako izazvati zavist kontinentalaca. :crying: Jebem ti motar! :cerek:
More nisam vidjela već godinama, a sumnjam da ću i ove.
Da mi je bliže, zaletila bi se već u petom mjesecu po kapare, strašno je teško nabaviti domaće.

A čuvam ovo:
1. Mahune. Blanširam, stavim u vrećice i zamrznem.
2. Sataraš i ratatouille. Napravim veću količinu, opet u vrećice i zamrznem.
3. Radim kečap od luka, paprike i paradajza. :klopa:
4. Paprike roge prepolovim, očistim, pa to sve ide na led.
5. Matičnjak, majčinu dušicu i metvicu sušim.
6. Radim sirup od bazge, od kopriva i od majčine dušice. Ove godine ću probati i s matičnjakom.
7. Bobice bazge sušim.
8. Ljepše vrganje smrzavam, ružnije sušim. Sušim grmačice, trubače i češnjače.
9. Sunčanice uvaljam u jaje i mrvice, zamrznem na velikom protvanu i prebacim u vrećice. I evo domaćeg junk fooda.
10. Bosiljak berem i hićem na led. Kad ga se skupi velika vrećica, onda to onako zaleđeno mrvim pa pravim pesto.
11. Srijemuš stavljam u staklenke s maslinovim uljem i solju.

A vjerojatno sam i nešto zaboravila :misli:
Tvornice radnicima! Zemlja seljacima! Forum seljačinama!
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

28 Feb 2012, 14:46

Zaboravila si ribane bundeve, pinđur i ajvar.
I koprive i miješane dinstane gljive.
Post Reply