Lisnato tijesto; sva čudesa koja možete načiniti od istog

Žlicu, žlicu nam dajte, jer utjehe nema u vodi
User avatar
Chiro
Posts: 693
Joined: 10 Nov 2011, 21:34

23 Feb 2012, 00:27

Neki dan, kako sam već i govorio o tome na Što ste fino skuhali topiĆu, sam pripremao hrenovke u lisnatom tijestu. Nisam ih iznutra namazao senfom i nisam imao sezama da pospem po vrhu, ali su bile fine. I da nisu, pojelo bi se. :zubo:

Uglavnom, hajmo ovdje raspravljati o lisnatotijestim delicijama, preferirate li slane ili slatke, jeste li ikad spravljali vol-au-vent i slične pretencioznoće?

Razmišljam da mi sljedeće na temu lisnatog tijesta bude nešto slatko. Nekakva štrudla od sira, recimo. Puno primamljivije mi zvuči lisnato od kora u toj situaciji. Thoughts?


Skinheadsi, takav si!
User avatar
rh4ps0dy
Posts: 725
Joined: 17 Sep 2011, 23:11
Location: Podravina

23 Feb 2012, 09:45

Jedna riječ - quiche. :P Iako se navodno inače koristi prhko, ali meni je s lisnatim naprosto fantastičan.
User avatar
A.P.
Cactus
Posts: 1937
Joined: 17 Oct 2011, 18:34

23 Feb 2012, 13:57

Mogla bih složit quiche danas :xlux:
User avatar
Potjeh
Posts: 1361
Joined: 05 Oct 2011, 00:00

23 Feb 2012, 19:11

Evo jednog recepta koji mene oduševljava:

1. Jabuke izrežeš na komadiće i pospeš s malo cimeta.
2. Lisnato tijesto razrežeš na kvadrate
3. U sredinu svakog kvadrata staviš malo marmelade i malo jabuka
4. Dijagonalne rubove kvadrata spojiš i malo sploštiš da se spoje tako da tijesto izgleda kao mali zavežljaj.
5. Pečeš.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

23 Feb 2012, 20:50

Lisnato mi je odgovor na skoro sve kad moram jesti ili spremiti brzo. Od raznih punjenja sirom i sunkom ili gljivama, do eskpresne podloge za pizzu :zubo:, punjenja necim vocnim, ili samo pudingom od vanilije.
Za vocno recimo narezati jabuke na sitno, prokuhati u bijelom vinu, zgusnuti malo i puniti u lisnate kosarice, dodati cimeta.
Ili za grickati uz neko predjelo, rezati na trakice koje onda uvijemo u stapic, po gore sezama ili samo ajvara.
Quiche poznam sa prhkim tijestom. Al zato razne strudle. :cerek:
User avatar
Chiro
Posts: 693
Joined: 10 Nov 2011, 21:34

23 Feb 2012, 22:13

Quiche Lorraine. :S Poznato mi je zvučalo, ali nikako se nisam mogao prisjetiti kako to izgleda.
Potjeh » wrote:Evo jednog recepta koji mene oduševljava:

1. Jabuke izrežeš na komadiće i pospeš s malo cimeta.
2. Lisnato tijesto razrežeš na kvadrate
3. U sredinu svakog kvadrata staviš malo marmelade i malo jabuka
4. Dijagonalne rubove kvadrata spojiš i malo sploštiš da se spoje tako da tijesto izgleda kao mali zavežljaj.
5. Pečeš.
Aha, znam to. Dobra stvar, a jednostavna. Dalo bi se tako spremiti i breskve iz kompota. :klopa:
Skinheadsi, takav si!
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

23 Feb 2012, 22:22

Zaista prvi put cujem da se radi sa lisnatim. To je neka nacionalizirana verzija?
User avatar
rh4ps0dy
Posts: 725
Joined: 17 Sep 2011, 23:11
Location: Podravina

23 Feb 2012, 22:39

ombia » wrote:Zaista prvi put cujem da se radi sa lisnatim. To je neka nacionalizirana verzija?
Ne, to je samo verzija "o gle, lisnato, ajmo probat staviti to". :D
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

23 Feb 2012, 22:43

jel voliš slane verzije? :D

piletina, šampinjoni i lisnato!

pileće filete malo zarežeš po sredini, da se dobije džep koji možeš punit! možeš i narezat velike tanke filete pa ih rolat!
puniš ih sa šampinjonima koje ranije malo prodinstaš na kapuli, češnjaku, dodaš perusimul! možeš stavit malo sira i vrhnja za kuhanje, da se poveže...al ne smije bit tekuće da ne iscuri! možeš i riže ubacit...ma svašta!
pusti da ti se to malo prohladi i onda puni filete (ili u džešić, ili preko odreska pa rolaj)! punjenu piletinu začini sa soli, paprom, vegetom...šta ti već paše!

lisnato nareži na malo duže trakice, i onda jedan odresak motaj u jednu traku...vrtiš traku kao što si hrenovk motao...al nek ti se preklapa, da ti se ne bi dogodilo isto što i tamo! listano se pečenjem skupi! :zubo:

premaži žumanjcem, možeš posut sezamom ako hoćeš...i u pećnicu nekih pola sata do 45 minuta!

kad se malo prohlade, reži ih na šnitice! posluži uz rižu ili povrće lešo - ja rađe biram ovo drugo! :klopa:

pravila sam ih 2 puta, al davno, kad sam imala goste, svis u bili zadovoljni, al nisam nikad uslikala! :zubo:
meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

24 Feb 2012, 00:06

Vi ste marljivi ljudi. Ja lisnato razvaljam, stavim unutra sir rum grožđice, ili jabuke rum grožđice, ili sir, ili sir blitvu, ili sir muškatnu tikvu, zarolam i bok. :D
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
Post Reply