Mlijeko i mliječni proizvodi

Žlicu, žlicu nam dajte, jer utjehe nema u vodi
User avatar
Potjeh
Posts: 1361
Joined: 05 Oct 2011, 00:00

22 Feb 2012, 20:27

A, da budem OT. Trenutno mi se diže - tijesto za kiflice. :) Staviti ću sir u njih.

Jučer sam isprobao jednu novinu - domaći jogurt. Kad kažem domaći jogurt onda mislim na kupovno mlijeko i kupovni jogurt kao bazu. :rofl: Nije loše ispao i ne zahtjeva puno truda ali nisam siguran da ću to raditi redovito.


User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

22 Feb 2012, 21:29

Potjeh » wrote:
Jučer sam isprobao jednu novinu - domaći jogurt. Kad kažem domaći jogurt onda mislim na kupovno mlijeko i kupovni jogurt kao bazu. :rofl: Nije loše ispao i ne zahtjeva puno truda ali nisam siguran da ću to raditi redovito.
to si ja znam raditi, ok ispadne, obično zaboravim nastaviti :D
par litara mlijeka, 0,2 jogurta, malo soli. jelda?
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

22 Feb 2012, 21:41

A ima onda neka razlika od kupovnog ili zasto se to radi? :ne zna:
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

22 Feb 2012, 21:44

Pješčana » wrote: to si ja znam raditi, ok ispadne, obično zaboravim nastaviti :D
par litara mlijeka, 0,2 jogurta, malo soli. jelda?
Ja nisam ništa solio. Ostalo u plastičnoj boci jogurta samo malo na dnu i sve je ispalo ko bog.

Ombia, znatno je jeftinije. Više nego upola.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

22 Feb 2012, 22:02

ja radim jer je jeftinije, i znam što imam u jogurtu- nema kao manje mliječne masti a umjesto toga brdo škroba, nego je mlijeko i žlica soli i 2 deci jogurta. judolino, vjerujem da može i bez soli, ja radim po receptu koji sam dobila, obično napravim nekoliko litara pa guštam tjedan i pol :cerek:

dobro ste me podsjetili, baš bih i mogla :zapisuje u tekicu:

a sad sam se sjetila nekih gljiva koje sam dobila na poslu, koje se preliju mlijekom, u pusti da vriju i rastu. to je, kao , jako zdravo, ali ja to nikako nisam mogla jesti. ima okus po kiselom mlijeku, koje ne volim. ne znam sad kako se zovu gljive, ali dižu imunitet
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

22 Feb 2012, 22:05

Pješčana » wrote:ja radim jer je jeftinije, i znam što imam u jogurtu- nema kao manje mliječne masti a umjesto toga brdo škroba, nego je mlijeko i žlica soli i 2 deci jogurta. judolino, vjerujem da može i bez soli, ja radim po receptu koji sam dobila, obično napravim nekoliko litara pa guštam tjedan i pol :cerek:

dobro ste me podsjetili, baš bih i mogla :zapisuje u tekicu:

a sad sam se sjetila nekih gljivakoje sam dobila na poslu, koje se prelije mlijekom, u pusti da vriju i rastu. to je, kao , jako zdravo, ali ja to nikako nisam mogla jesti. ima okus po kiselom mlijeku, koje ne volim. ne znam sad kako se zovu gljive, ali dižu imunitet
Pa pička im materina, kaj fakat hiću škrob u jogurt? Povest ću šećeraše u linč, majke im ga zatrkeljam!
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

22 Feb 2012, 22:07

pa da, izvuku mliječnu mast, kao manje je kalorično, a stave škrob. zvuči kao da je light, u biti ima više kalorija :D

moraju nešto staviti da bude gusto
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

22 Feb 2012, 22:22

Pješčana » wrote:pa da, izvuku mliječnu mast, kao manje je kalorično, a stave škrob. zvuči kao da je light, u biti ima više kalorija :D

moraju nešto staviti da bude gusto
Mater im jebem grbavu!
Al dobro, izbjegavam lajt svake fele jer i ja sam naslutio da moraju nekim drekom zamijeniti mast.
A pazi ti to: mast zamjenjuju najgorim ugljikohidratima, a raja koja želi mršaviti još više se deblja.
To treba sve postreljat. I proizvođače i proklete marketingaše.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

22 Feb 2012, 22:45

Pješčana » wrote:ja radim jer je jeftinije, i znam što imam u jogurtu- nema kao manje mliječne masti a umjesto toga brdo škroba, nego je mlijeko i žlica soli i 2 deci jogurta. judolino, vjerujem da može i bez soli, ja radim po receptu koji sam dobila, obično napravim nekoliko litara pa guštam tjedan i pol :cerek:

dobro ste me podsjetili, baš bih i mogla :zapisuje u tekicu:

a sad sam se sjetila nekih gljiva koje sam dobila na poslu, koje se preliju mlijekom, u pusti da vriju i rastu. to je, kao , jako zdravo, ali ja to nikako nisam mogla jesti. ima okus po kiselom mlijeku, koje ne volim. ne znam sad kako se zovu gljive, ali dižu imunitet
Opcenito i u normalnom jogurtu znas sto imas jer deklaracija se mora podudarati sa sastavom proizvoda. Bas zbog alergija i cega sve ne, pa tuzili bi ih ljudi masovno.
U ove bio proizvode ne ide bas nista. :)
Sta te gljive nisu kombucha? Iako je Ruskinja s posla radila i kefir sama, to se ekstra slalo iz domovine, toga nije bilo za kupiti u EU.

To da je jogurt gust i kremast kazu da dobiju nekim posebnim tehnikama mijesanja, nesto kao onaj ganashe za dobru cokoladu.
I da mimo toga, lajt proizvodi jesu sranje.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

22 Feb 2012, 22:51

ombia » wrote:
Opcenito i u normalnom jogurtu znas sto imas jer deklaracija se mora podudarati sa sastavom proizvoda. Bas zbog alergija i cega sve ne, pa tuzili bi ih ljudi masovno.
pa, tko kaže da ne piše da nema škroba? :zubo:
lijepo ti piše da je jogurt light, da ima 0,9% mm, masa ljudi će ga kupiti jer smara da manje deblja, a neće znati da unose više kalorija.
iza na deklaraciji lijepo stoji čega ima
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

22 Feb 2012, 23:28

Gledala sam te bio verzije obican (moj frizider, jedem ga svaki dan) i light (isti proizvodjac nasla online), nema skroba. Za ostale ne znam. :ne zna:
Ima neka deklaracija na netu gdje se vidi da pise skrob?
User avatar
Potjeh
Posts: 1361
Joined: 05 Oct 2011, 00:00

22 Feb 2012, 23:43

Pješčana » wrote: to si ja znam raditi, ok ispadne, obično zaboravim nastaviti :D
par litara mlijeka, 0,2 jogurta, malo soli. jelda?
Kako radiš jogurt? Jel dovedeš mlijeko prvo do vrenja ili ti se ne da zafrkavati s tim?

Negdje sam pročitao da bi trebalo umjesto soli ubaciti žlicu šećera. Navodno šećer potakne te kulture (fancy naziv za kojekakvu mikroskopsku gamad moja nam treba).
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

23 Feb 2012, 00:04

Joj, kaj izmišljate toplu vodu?
Pomiješajte 1 dl jogurta na 1 l mlijeka i ostavite otkriveno na toplom. Povremeno promiješajte i probajte.
Kakva sol, kakav šećer.
Isto vrijedi i za kiselo mlijeko
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

23 Feb 2012, 00:51

Pješčana » wrote:
a sad sam se sjetila nekih gljiva koje sam dobila na poslu, koje se preliju mlijekom, u pusti da vriju i rastu. to je, kao , jako zdravo, ali ja to nikako nisam mogla jesti. ima okus po kiselom mlijeku, koje ne volim. ne znam sad kako se zovu gljive, ali dižu imunitet
meni rekoše da se gljive stavljaju u crni čaj, a ne mlijeko. pa se onda to pije
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

23 Feb 2012, 02:01

Ja sam čuo da su gljive super, čak i od ljudi koji se iače ne drogiraju, ali začudo, ja ih nikada nisam probao.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

23 Feb 2012, 09:48

blaze » wrote: meni rekoše da se gljive stavljaju u crni čaj, a ne mlijeko. pa se onda to pije
Tibetanska gljiva je za kefir, kombucha se stavlja u čaj :)
User avatar
baja
Posts: 4084
Joined: 19 Sep 2011, 11:09

23 Feb 2012, 09:53

Potjeh » wrote:
Kako radiš jogurt? Jel dovedeš mlijeko prvo do vrenja ili ti se ne da zafrkavati s tim?
ja ga do vrenja dovedem samo ako prokuhavam domaće mlijeko
ne dodajem nikakve soli ni šećer
samo je bitna temperatura mlijeka pri kojoj ubacim jogurt (malo toplija od mlakog :D ), poklopim, zamotam u kanavacu i ostavim od ujutro
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

23 Feb 2012, 23:25

U šta zamotaš?
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
Bios
slučajna nakupina stanica
Posts: 1755
Joined: 18 Sep 2011, 09:08
Location: U pokretu...

23 Feb 2012, 23:30

U kuhinjsku krpu.
Maštam ... :lux:
Jebeš čovika koji nije reka i poreka.
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

23 Feb 2012, 23:30

kuki » wrote:U šta zamotaš?
U nešto slično šarafcigeru, valjda...
Prokleti tovari... :gaah: :D
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

23 Feb 2012, 23:31

nama je mama pravila kiselo mlijeko kad smo bili mali! zaboravih kako, al znam da je bilo jako jako ukusno! moram je pitat pa to jednom napravit :S

inače, možete kodkuće napraviti i domaći svježi sir! http://bite-my-cake.blogspot.com/2011/0 ... .html#more ovo mi je u planu napravit jednom! za burek, quiche, ili cheescake! :cerek:
meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

05 Mar 2012, 21:43

samo da znate, kupila sam domaći sir, pripremila staklenke, idem ga potopiti u uje :)

držte fige
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

02 Apr 2012, 01:26

Može za jogurt trajno mlijeko ili treba biti ono kao svježe?
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

02 Apr 2012, 10:57

kuki » wrote:Može za jogurt trajno mlijeko ili treba biti ono kao svježe?
Nažalost, ne znam ni za jedno dobro mlijeko osim domaćeg. Ali ako ikako možeš doći do domaćeg - ludnica.
User avatar
kuki
Posts: 2907
Joined: 25 Sep 2011, 00:41

02 Apr 2012, 13:55

Primam i ako nije tako jako dobro, samo da ga mogu držat u kuhinjskom ormariću u pakovanju od 12 litara i ne mislit imam li ga doma ili nemam kad poželim jogurtovat. :D

Zato me trajno zanima.

Vjerojatno nekako mogu i do domaćeg, ali ovo je lakše. :o
ovaj psić je išao na tržnicu/ ovaj psić je ostao kući/ ovaj psić je pojeo kolač/ jer ga više nije mogao vući./ ovaj psić je pjevao vau vau vau vau/ cijelim putem kući!
Post Reply