Kuhinjski pribor, posuđe, aparati...

Žlicu, žlicu nam dajte, jer utjehe nema u vodi
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

26 Apr 2012, 23:44

ok, sad kužim da ja tu kiku o kojoj vi pričate, nemam!

da čujem, di je to, čega tamo ima, kakve su cijene i sve to! :o


meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
*jezebel*
Posts: 1424
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

26 Apr 2012, 23:44

kike i muelleri nisu jednako opremljeni u cijeloj hrvatskoj.

dionu s posudjem ja znam samo onu u staroj vlaskoj.

istocni dio grada ne volim pa ni ne znam cega tamo ima. :durica: ali ako pitas za garden mall, tamo ti i nije bas nesto... :durica:
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

26 Apr 2012, 23:46

*jezebel* » wrote:kike i muelleri nisu jednako opremljeni u cijeloj hrvatskoj.

dionu s posudjem ja znam samo onu u staroj vlaskoj.

istocni dio grada ne volim pa ni ne znam cega tamo ima. :durica: ali ako pitas za garden mall, tamo ti i nije bas nesto... :durica:
dobro, di su proklete kike? :o

ma zaboli me za muellera, imamo veliki na 2 kata tu, neću ić u zg gledat muellere! :o

di je stara vlaška? za tu ulicu ne znam :misli:

istočni dio grada rules :rozi: čega ima u garedna, možda svratim kad budem išla kod jedne forumašice na kavu :D

a di si ti? oš me vodit u amelie na tortu? :cerek: :trep: :o
meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

27 Apr 2012, 00:24

jel imate Namu u Splitu? Nama zna imat dobrih stvari za kućanstvo
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

27 Apr 2012, 00:37

Pješčana » wrote:jel imate Namu u Splitu? Nama zna imat dobrih stvari za kućanstvo
mislim da ne! ako i imamo, nisam je nikad vidila! ići ću u onu u ilici, to je od trga malo put črnomerca pješke, jel da? :misli:

da vas pitam za rist: koliko sam ja skužila idem tramvajem 6,7 ili 8 do zapruđa pa onda nađem di je taj rist u sarajevskoj? jel da? :misli:

i da, za svaki slučaj, offertisima u dubravi mi je najzgodnija, na križanju s dankovečkom je...otvorena je, jel da? da ne bi došla pred zatvorena vrata :zubo:
meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

27 Apr 2012, 00:42

nama ti je par koraka od trga. stojiš na trgu, ti i ban i konj gledate u istom smjeru, Sljeme ti je iza leđa ispred tebe su tramvaji, krećeš se desno, s desne strane ulice je nama.2. kat, posuđe :top:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

27 Apr 2012, 01:00

Pješčana » wrote:nama ti je par koraka od trga. stojiš na trgu, ti i ban i konj gledate u istom smjeru, Sljeme ti je iza leđa ispred tebe su tramvaji, krećeš se desno, s desne strane ulice je nama.2. kat, posuđe :top:
e pa da, tako sam i shvatila!

hvala :lux:
meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
Karlinjo
Posts: 11828
Joined: 19 Nov 2011, 10:45
Has thanked: 1 time

27 Apr 2012, 17:08

Mulica » wrote: i da, za svaki slučaj, offertisima u dubravi mi je najzgodnija, na križanju s dankovečkom je...
Ovaj, :zubo: nije ti to baš na križanju s Dankovečkom. To ti je dvije stanice prije pa onda još malkoc unatrag. Dakle na stanici koja se zove Kapucinska a onda još nekih 100njak metara unatrag.

Stanice su Kapucinska -> Grižanska -> Dankovečka a Offertisima je nešto prije Kapucinske. :D
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

27 Apr 2012, 17:21

Karl Jozef » wrote: Ovaj, :zubo: nije ti to baš na križanju s Dankovečkom. To ti je dvije stanice prije pa onda još malkoc unatrag. Dakle na stanici koja se zove Kapucinska a onda još nekih 100njak metara unatrag.

Stanice su Kapucinska -> Grižanska -> Dankovečka a Offertisima je nešto prije Kapucinske. :D
evo adrese:

Address : Avenija Dubrava 82
Postal code/ZIP : 10000
Town/Suburb/City : ZAGREB
Country : Hrvatska

http://www.offertissima.hr/maloprodaja.html
tu imaju sve trgovine na karti, nacrtano je da je ova na križanju s dankovečkom! :ne zna:
pogledaj na karti, zoomiraj na dubravu!
meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
Karlinjo
Posts: 11828
Joined: 19 Nov 2011, 10:45
Has thanked: 1 time

27 Apr 2012, 17:45

Mulica » wrote: tu imaju sve trgovine na karti, nacrtano je da je ova na križanju s dankovečkom! :ne zna:
pogledaj na karti, zoomiraj na dubravu!
Ako misliš na ovu poslovnicu
Image
onda sam poprilično siguran da vrijedi karta koja ti je u sljedećem linku ... dapače prošao sam danas tuda. :D

http://i48.tinypic.com/5vvgbn.jpg

To što sam jednom bijuć na Savici čovjeka koji me pitao gdje je Savica poslao na Svetice ne čini me zlim čovjekom. :zubo: :durica:
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

29 Apr 2012, 20:20

Karl Jozef » wrote: To što sam jednom bijuć na Savici čovjeka koji me pitao gdje je Savica poslao na Svetice ne čini me zlim čovjekom. :zubo: :durica:
:rofl: :rofl: :rofl:


je, mislila sam na tu poslovnicu...! pa karta im je super točna :rolleyes:
ajde super, hvala ti...ja bi vjerojatno danima tražila di je taj dućan!
jer sam jako često bila prolazila tom dankovečkom i nisam vidila tu offertisimu :rofl:
meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

04 May 2012, 21:05

*jezebel* » wrote:kike i muelleri nisu jednako opremljeni u cijeloj hrvatskoj.
mueller u garden mallu jedini u zagrebu nema odjel s posuđem
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

18 Dec 2012, 17:23

Gdje se može naći plastični pladanj za kolače s poklopcem, onaj za "putovanja"? :zubo:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

18 Dec 2012, 18:46

blue » wrote:Gdje se može naći plastični pladanj za kolače s poklopcem, onaj za "putovanja"? :zubo:
ja imam "kutiju" za torte, kupila u Offertissimi za 30tak kuna, i to još hrvatska proizvodnja :S
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

18 Dec 2012, 19:23

blue » wrote:Gdje se može naći plastični pladanj za kolače s poklopcem, onaj za "putovanja"? :zubo:
Onaj za vise puta ili jednokratni?
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

19 Dec 2012, 14:21

Pješčana » wrote:
ja imam "kutiju" za torte, kupila u Offertissimi za 30tak kuna, i to još hrvatska proizvodnja :S
Da, jučer sam nakon posla išla do Offertissime i našla posljednji plastični pladanj s poklopcem, na blagajni sam skužila da je razbijena, danas idem u drugu Offertissimu :zubo:

Karambol, one za stalno, ne jednokratne :)




Jel pečete vi kolače? :o Ajd pomoć na recepetima :zubo:
Post Reply