Zimnica

Žlicu, žlicu nam dajte, jer utjehe nema u vodi
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

05 Sep 2012, 20:51

Došla jesen.
Mene jesen uvijek asocira i na spremanje hrane za zimu :klopa:
Ajmo ovdje pisati tko što i kako sprema u zimnicu, davati recepte i savjete.

Ja prva! Večeras sam kupila malo rog paprike, one crvene. Ja obično rog paprike poredam u protvan i zapečem, ogulim koru i spremim u vrećice u škrinju. Sad nije bilo lijepih, pa sam uzela kilo, sitno ću nasjeckat i u vrećice u duboko, da mogu ubacivati u dinstanje kroz godinu.

Osim toga, kupila sam neki dan onu butter tikvu, nju ću izribat i u duboko. Samo nisam odlučila hoću li ju prvo zdinstat malo a lukom, ili ide direkt ovakva na hlađenje.

A vi? što sve spremate za zimnicu?


Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
nemam pojma
Posts: 127
Joined: 19 Sep 2011, 16:23

06 Sep 2012, 07:43

Isto crvene paprike za dinstanje.
Obavezno spremim šljiva za knedle (ili, kako bi moja mala rekla, kledne :zubo:).
Napravila sam kompot od marelica.
Mislila sam kiseliti krastavce, ali nisam našla lijepe i povoljne.
Ove godine ću praviti i pekmez od šljiva :mirko:
A nešto se razmišljam i o sirupu od grožđa :gladne oči:
Ove godine šogor i ja prvi put pravimo ajvar.

:misli: mislim da je, za sada, to sve. Ali sigurno će mi još nešto pasti na pamet.

Ima tko isprobani recept za ajvar (sa što manje patlidžana).

E da, ljetos sam pravila sirup od višnje. Već smo ga popili :rofl: (ne smijem ni napisati koliko litara :facepalm:)
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

06 Sep 2012, 09:52

Otkad imam škrinju olakšalo se čuvanje namirnica pa mi se zimnica sastoji samo od ukiseljenih patlidžana i ajvara, tj možda koja marmelada. Marmeladu radim samo kao poklone jerbo moji ne jedu osim na palačinkama. RAdim marmeladu od smokava i naranči i to samo zato jer smokava imam dovoljno a narnača mi je najmirisnija i najljepši poklon.
Uglavnom, škrinja i u škrinji zaleđeno povće i višak friško ulovljene ribe.
Od tih zleđenih namrinica: pomidor- izmiksan na sitno do gustine soka, zaleđen u posudice od sladoleda. KAd je zaleđeno skroz, seli u običnu vrećicu pa se slažu ko ciglice i zazuzimaju vrlo malo mjesta. - paprika: pečena i zaleđena, a kožu čistim nakon odleđivanja prije jela jer se lakše guli.

bob, grašak, mahune
Kad dobijem svježu koprivu, lagano ju obarim pa zaledim . Nju koristim za pite.

Od voća višnje i šljive, inače najzahvlnije voće za zimnicu ali nažalost dvije voćke koje ne volim, ali eto, šljive završe u knedlama kako reče nemampojma ili u kompotu, a višnje možda završe u nečijem kolaču ( :o ja ne radim kolače ali dam višnje koje isto ne volim pa neke žene rade :o) i onda svi sretni...
Suše se kobasice, panceta, radi se tlačenica, čvarci ( to kad dođe vrijeme , ali spada u zimnicu, rajt?)
Čajevi su poslagani na policama
što ono još? :misli:
sjetit ću se






Samo da još kažem, kod nas još nije došla jesen a ovo kiše što je palo ne sliči na jesensku. More je još uvijek toplo, plaže su prazne pa je i ugodnije. Toplo je još uvijek. Najljepše vrijeme tzv bablje ljeto pa vam eto: nije prigodna za zimnicu ali godi uhu :cerek:
kurvanjski avatar, a
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

06 Sep 2012, 10:30

Ima li tko recept za dobar ajvar?
Kako se ajvar može peći u pekaču kruha?

:kokice:








(ako ne znate odgovor na drugo pitanje, prvo gubi na važnosti :o )
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

06 Sep 2012, 10:33

ne znam recept za ajvar, ali naučila sam da se pekmez treba kuhat u rerni/pećnici, poklopljen. grije sa svih strana ravnomjerno, i divan pekmez ispadne :top:

inače, ja si peršin operem, iskosam, i ubacim u plastičnu posudu pa u škrinju. kad mi treba za kuhanje, samo odlomim dio i ubacim u lonac
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
nemam pojma
Posts: 127
Joined: 19 Sep 2011, 16:23

06 Sep 2012, 11:00

Pješčana » wrote: ali naučila sam da se pekmez treba kuhat u rerni/pećnici, poklopljen. grije sa svih strana ravnomjerno, i divan pekmez ispadne :top:
Odličan savjet, hvala :grli:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

19 Sep 2012, 09:48

zamrznula sam dosad usitnjene crvene paprike, narezane rajčice. spremila sam vrganje na ploške i na kockice, te smrznula narezani celer u vrećici, za juhe i variva kroz zimu.
što bih još mogla? :misli:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Bios
slučajna nakupina stanica
Posts: 1755
Joined: 18 Sep 2011, 09:08
Location: U pokretu...

19 Sep 2012, 10:07

Peršin, mrkvu (na ploškice, kockice, na pola za juhu), češnjak.

To sam ja radila dok sam radila. :D Prilično skrati vrijeme prčkanja oko ručka.
Maštam ... :lux:
Jebeš čovika koji nije reka i poreka.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

01 Oct 2012, 21:51

Mene je ubio posao i temperatura, pa mi je ajvar na čekanju, možda ću ovaj vikend napokon :nogica:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

14 Jun 2013, 13:11

kako je donedavno ovdje bila jesen, ja sam za vikend napravila pekmez :cerek:
od ubranih jagoda i domaćih višnji. nisam radila puno, htjela sma vidjeti jel može to dobro ispasti. ispalo je odlično.
stavila sam jako jako malo šećera, tek toliko da konzervira, ostavila sam isjeckano i posuto šećerom preko noći, a dan kasnije stavila na laganu vatru i miješala. dodala sam tapioku, moj novootkriveni prehrambeni artikl, koji želatinira ono u što se stavi ( inače se koristi u proizvodnji želea i pudinga i sličnih stvari). divno.
slatko kiselo, meni prefin okus.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Margarita
Posts: 4076
Joined: 20 Sep 2011, 21:52

14 Jun 2013, 13:11

Pješčana » wrote:kako je donedavno ovdje bila jesen, ja sam za vikend napravila pekmez :cerek:
od ubranih jagoda i domaćih višnji. nisam radila puno, htjela sma vidjeti jel može to dobro ispasti. ispalo je odlično.
stavila sam jako jako malo šećera, tek toliko da konzervira, ostavila sam isjeckano i posuto šećerom preko noći, a dan kasnije stavila na laganu vatru i miješala. dodala sam tapioku, moj novootkriveni prehrambeni artikl, koji želatinira ono u što se stavi ( inače se koristi u proizvodnji želea i pudinga i sličnih stvari). divno.
slatko kiselo, meni prefin okus.
Gdje i u kojem obliku si kupila tapioku?
"Ili seri ili marš sa školjke!" - judolino.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

14 Jun 2013, 13:16

Bio&Bio, u vrećici, samljevenu u brašno.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

14 Jun 2013, 13:29

Jel se racuna spravljanje visnjevca pod zimnicu?

Dozorit ce mi susjedova visnja za koji dan pa cu se bacit na posao...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Vodena
Posts: 2100
Joined: 17 Sep 2011, 23:58

14 Jun 2013, 18:02

Evo ja sam upravo zašećerila dvije kile jagoda (zadnjih) i mjericu trešanja. Ukuhat ću u taj miks i dvije šake višanja i šaku ribizla. Imam i crvenog i crnog. Ovo mi je valjda već treći put da kuham, skoro sve se pojelo i razdavalo.

Ja bi višnjevac, al me frka da mi se ne raspukne boca po fasadi, nemam neko mjesto gdje bi ju mogla staviti na sunce. :tuzni:
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

06 Sep 2013, 11:18

našla sam super recept za zimnicu.
crvena paprika, mrkva, peršin, sve zblendat i podijelit u manja pakiranja i u škrinju. ubacivat u variva i soseve ili di već hoćete kroz godinu. ovo mi je sasvim legitimno jer često mi fali ili mrkve ili paprike, ja preko zime papriku ne kupujem, a ovako ću imati barem dio zime za klopat.
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

06 Sep 2013, 11:32

Ajvar (ne znam recept; žena mi zna; fantastičan je)

Sugo od miješanog povrća (talijanski recept, za prste polizat; zimi nam često služi kao temeljac za razne prelive za paštu)

Džem (ne pekmez!) od šljiva s cimetom (nije za ljude; samo za anđele)

Miješani pekmez od šljiva i krušaka
Pekmez od marelica
Pekmez od šumskog voća
Pekmez od grožđa

Od gotovih jela smrzavam knedle od šljiva i marelica, đuveč, šalšu od poma i pečene paprike.

Od povrća smrzavam mladi grah i grašak, od voća višnje i maline za kolače.

E, smrzavam i riblje temeljce, ali to radim uvijek kad imam neku veću ribu, to nije zimnica nego cjelogodnica.
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

17 Sep 2013, 21:10

Skoro pa sam gotova. :lux:
Spremljeni su: ajvar, pekmez od šljiva (po nekom receptu za lijene, ne miješa se, samo se peče u rerni) i kiseli krastavci.
Trebam još napravit šalšu, to sam mislila danas, al je moja ljubaf kupila paradajz koji je zeru pretvrd pa ću pričekat još par dana, nek omekša. I trebam narezat paprike i tutnut ih u zamrzivač.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

17 Sep 2013, 21:51

zdinstala sam patlidžane s paprikom i mrkvom
sribala sam mrkve i paprike
šalša
kruške, šljive usitno pa u zamrzivač
peršin
pelcam ružmarin (znam da nije zimnica, ali koristit će se po zimi)
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

22 Sep 2013, 07:32

Smrznuto voće spremljeno.
Pekmezi i džemovi uglavnom spremljeni.
Sugo od povrća spremljen.
Šalša spremljena.
Danas ajvar.
User avatar
blaze
Posts: 2370
Joined: 20 Sep 2011, 23:00

22 Sep 2013, 08:06

aj mi reci konkretno, koliko ajvara?
imam generalni problem da nemam gdje skladištiti količinu veću od one koja nestane za mjesec dana.
a toliko se otprilike čovjek i zajebava sa zimnicom
danas trkeljam! poklon uz jutarnji naklon
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

22 Sep 2013, 13:36

blaze » wrote:aj mi reci konkretno, koliko ajvara?
imam generalni problem da nemam gdje skladištiti količinu veću od one koja nestane za mjesec dana.
a toliko se otprilike čovjek i zajebava sa zimnicom
Hahahahaha... to je vječiti problem ako ti je zimnica fina. Mi ajvar radimo od cca deset kila paprika za četvero ljudi. Potraje nam kroz zimu. Obično početkom ljeta potrošimo zadnje.
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

24 Sep 2013, 16:58

Gdje kupiti bundeve za bučnicu? :kokice:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

24 Sep 2013, 17:11

Misliš buče?

Ima na tržnicama, već naribanih.
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

29 Sep 2013, 18:56

Isuse ajvar govori sedam jezika a na još sedam umije mucati. Petnaest kila paprike i tri kile patlidžana. Ubili se od posla, ali joj... divan je.
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

29 Sep 2013, 18:56

Euklid » wrote:Misliš buče?

Ima na tržnicama, već naribanih.
One babe što prodaju kiselo zelje često nude i naribanu buču.
Post Reply