Sladoledi

Žlicu, žlicu nam dajte, jer utjehe nema u vodi
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

04 Jul 2012, 16:49

Sinoć sam na benzinskoj kupila Magnum (s bademom), jer uz svaki Magnum dijele i jastučić za vrat :S

Nakon pola pojedenog mi je postao toliko užasno naporan i presladak, da sam ga morala baciti (kroz prozor od auta :facepalm: :rofl: )


User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

04 Jul 2012, 22:36

ali » wrote: Nakon pola pojedenog mi je postao toliko užasno naporan i presladak, da sam ga morala baciti (kroz prozor od auta :facepalm: :rofl: )
jel netko bio iza tebe?

zamišljam vozača kojem tresne 500 kcal u šajbu :rofl:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

04 Jul 2012, 23:11

A ja zamisljam motoristu.

S podignutim vizirom.
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

05 Jul 2012, 12:41

Pa nisam stoka, šta vam je :o

Bila je noć, nikog ni ispred ni iza, letio je kroz suvozačev prozor tako da se čim prije na zemlji kompostira (umjesto na asfalt gdje bi se netko mogao na njega poskliznuti, a i ostala bi ružna fleka).
Na sve pazim :S
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

05 Jul 2012, 12:44

ali » wrote:Sinoć sam na benzinskoj kupila Magnum (s bademom), jer uz svaki Magnum dijele i jastučić za vrat :S

Nakon pola pojedenog mi je postao toliko užasno naporan i presladak, da sam ga morala baciti (kroz prozor od auta :facepalm: :rofl: )
Na kojim to benzinjarama dijele jastučiće uz slatkač?? Ja ga neću baciti baciti kroz prozor i uglavit ću si jastučić da mogu žmirećki voziti, a da me ne ukoči u vratu... :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

05 Jul 2012, 12:47

Petrol!



edit: možda i na drugima dijele :ne zna: jer ne poklanja benzinska nego Algida (sladoledar)
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

05 Jul 2012, 12:55

ali » wrote:Petrol!



edit: možda i na drugima dijele :ne zna: jer ne poklanja benzinska nego Algida (sladoledar)
Danke.
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
blue
Asgard
Posts: 3913
Joined: 20 Sep 2011, 10:42

05 Jul 2012, 14:23

Jel ima Magnum sladoleda na OMV-u, Tifonu ili Lukoilu? I ja bi jastučić :o
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

05 Jul 2012, 14:30

blue » wrote:Jel ima Magnum sladoleda na OMV-u, Tifonu ili Lukoilu? I ja bi jastučić :o
Morat ću potrošiti oko 6 litara benzina da dobijem jastučić... :facepalm: ...i maznem slatkač... :zubo:
:fiskalno odgovoran:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

05 Jul 2012, 15:24

:eek:

Image
Za te pare si sam kupiš jastučić (bez reklame) i kutiju sladoleda :o :S
User avatar
Potjeh
Posts: 1361
Joined: 05 Oct 2011, 00:00

05 Jul 2012, 16:34

Margarita » wrote: Ne volim slatko. Ne volim hladno. Sladoled objedinjuje dva nevoljenja.
Samo mrvu offtopic jer me potaknulo na kratko razmišljanje.

Shvatio sam da, ako ikada budem opet tražio neku samo svoju, će mi biti jako bitan njen stav prema hrani i koliko je sličan mom stavu. Prije desetak godina mi to nije bilo uopće važno ali danas mislim da se više ne bih mogalo dugoročno složiti s nekim tko mi gastronomski uopće ne odgovara.

Mislim da sam upravo otkrio toplu vodu. :bliss: Kriteriji postaju s vremenom zajebaniji...
User avatar
*jezebel*
Posts: 1424
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

05 Jul 2012, 16:43

Potjeh » wrote:
Samo mrvu offtopic jer me potaknulo na kratko razmišljanje.

Shvatio sam da, ako ikada budem opet tražio neku samo svoju, će mi biti jako bitan njen stav prema hrani i koliko je sličan mom stavu. Prije desetak godina mi to nije bilo uopće važno ali danas mislim da se više ne bih mogalo dugoročno složiti s nekim tko mi gastronomski uopće ne odgovara.

Mislim da sam upravo otkrio toplu vodu. :bliss: Kriteriji postaju s vremenom zajebaniji...
svojedobno sam bila nominirana za platinasti offtopic. potjese, evo ti zezlo! sad si stvarno otis'o kvragu. :rofl:
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
Potjeh
Posts: 1361
Joined: 05 Oct 2011, 00:00

05 Jul 2012, 16:48

O hvala, velika je to čast... :)

Evo, on topic:

Nedavno sam kupio ovaj Ledov (mislim) quatro. Trebala mi je ona plastična posuda, dosta su im trajne.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

05 Jul 2012, 19:25

A šta si uradio sladoledu?
Da ga nisi frknuo kroz prozor kao neki neodgovorni pojedinci, da ih sad ne prozivam... :lol:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
ali
Posts: 4909
Joined: 22 Sep 2011, 10:31

06 Jul 2012, 10:55

Euklid » wrote:A šta si uradio sladoledu?
Da ga nisi frknuo kroz prozor kao neki neodgovorni pojedinci, da ih sad ne prozivam... :lol:
Da :durica: , a kako mu je trebala posuda vadio ga je žlicom (u vožnji :mudri:) i vještim pokretima iz zgloba žbukao ga van.
Žena je cijelo vrijeme šutjela. Kad je već bio pri dnu kutije (nakon prijeđenih cca 20km pri 85km/h), čuo se dječji glasić sa stražnjeg sjedišta:
- tata :moli: , a da otvoriš prozor?




:o

:rofl:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

06 Jul 2012, 10:59

ali » wrote: Da :durica: , a kako mu je trebala posuda vadio ga je žlicom (u vožnji :mudri:) i vještim pokretima iz zgloba žbukao ga van.
Žena je cijelo vrijeme šutjela. Kad je već bio pri dnu kutije (nakon prijeđenih cca 20km pri 85km/h), čuo se dječji glasić sa stražnjeg sjedišta:
- tata :moli: , a da otvoriš prozor?




:o

:rofl:
:rofl: :rofl: :rofl:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

06 Jul 2012, 11:03

:rofl: :rofl:
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

06 Jul 2012, 16:37

:rofl: :rofl: :rofl:

Mirzo, bekrijo

što god danas svi ostali napisali duhovito na forumu ti ostaješ pobjednik dana :top:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
judolino
Swine Who Must Be Obeyed
Posts: 6223
Joined: 25 Sep 2011, 09:03

06 Jul 2012, 19:40

Kako je Džejn pala na Tarzana

Tarzan: Aj Tarzan. Ju?
Džejn: Mi Džejn.
Tarzan: Duju lajk ajskrim?
Džejn: Jes aj du.
Tarzan: AAAAAAAAAAAAAAAAAAA...
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

06 Jul 2012, 21:57

nije loše, ali dovoljno samo za srebrnu medalju danas :zubo:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

08 Jul 2012, 18:23

Upravo sam progutao litru/kilu sladoleda...i mogao bih jos, ali su me otjerali povicima.... :cerek:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Aristocat
Posts: 1088
Joined: 10 Nov 2011, 23:41

09 Jul 2012, 05:07

Ne volim sladoled. Jos od djetinjstva je tako. Ali volim Ledov slag. :)

Nekidan ovdje prolazimo pored neke sjevernoamericke sladoledarnice. Prvi put vidim tako nesto ovdje.
Gradjevina niska kako to vec oni znaju napraviti, izgledom podsjeca na Meksicki stil gradnje, unutra rade naravno tko drugi nego Kinezi i milion vrsta sladoleda.

U stvari to tako samo izgleda. Red kilometar. Ajde, odlucimo da udjemo jer je to najpopularjiji sladoled u okolici. Prvo do kase i mora se platiti. Jedna kugla 4 dollara. Platis uzmes racun i onda u razgledavanje. Biras sto ces. Moram priznati da su mastoviti s nazivima. Te cinamon s ovim i onim, te pistaco s ljesnjacima, jogurt s borovnicom i tako te fore.

Troje ih radi i kad se odlucis predas racun i oni natrpaju kornet. Mislila sam za te novce i radi tog reda od kilometra da cu dobiti slasticu svoga zivota.
Naravno kao i sve ostalo kod njih -- ziva plastika. Umjetan okus, prepuno boje i cak nije ni bilo slatko.

Bacila ga nakon nekoliko lizova. :D Gledam te debele face kako lizu kornete u kojima ima pola kile tog cuda. Eh, pomislim, nemate pojma koliko je i onaj neukusni Ledo bolji.
User avatar
Emericzy
Posts: 3983
Joined: 20 Sep 2011, 19:00

09 Jul 2012, 11:10

Aristocat » wrote:Ne volim sladoled. Jos od djetinjstva je tako. Ali volim Ledov slag. :)

Nekidan ovdje prolazimo pored neke sjevernoamericke sladoledarnice. Prvi put vidim tako nesto ovdje.
Gradjevina niska kako to vec oni znaju napraviti, izgledom podsjeca na Meksicki stil gradnje, unutra rade naravno tko drugi nego Kinezi i milion vrsta sladoleda.

U stvari to tako samo izgleda. Red kilometar. Ajde, odlucimo da udjemo jer je to najpopularjiji sladoled u okolici. Prvo do kase i mora se platiti. Jedna kugla 4 dollara. Platis uzmes racun i onda u razgledavanje. Biras sto ces. Moram priznati da su mastoviti s nazivima. Te cinamon s ovim i onim, te pistaco s ljesnjacima, jogurt s borovnicom i tako te fore.

Troje ih radi i kad se odlucis predas racun i oni natrpaju kornet. Mislila sam za te novce i radi tog reda od kilometra da cu dobiti slasticu svoga zivota.
Naravno kao i sve ostalo kod njih -- ziva plastika. Umjetan okus, prepuno boje i cak nije ni bilo slatko.

Bacila ga nakon nekoliko lizova. :D Gledam te debele face kako lizu kornete u kojima ima pola kile tog cuda. Eh, pomislim, nemate pojma koliko je i onaj neukusni Ledo bolji.
Ovo me jako čudi. Ako mi je išta od američke hrane stvarno valjalo to je bio sladoled. I (na boljim mjestima) doručci. I bagels.
User avatar
Aristocat
Posts: 1088
Joined: 10 Nov 2011, 23:41

09 Jul 2012, 15:52

Ne znam kad si bio tamo (i gdje) zadnji put. Ako kugla sladoleda za 4 dollara nije 'bolje mjesto' onda ne znam kako je na gorima. Medjutim ukusi su razliciti. Meni je zaista bio plastika. Bez okusa.

Bagels? Od svih smeca koje prozivode to je mozda i kvalitetno. Ali evo opet da kazem - ja ne volim begelse. Niti su slatki niti su slani. A pecivo mora imati taj specifican okus i miris. I biti ili slatko ili slano. Begelsi su bljutavi.
User avatar
Beau
Posts: 7172
Joined: 28 Sep 2011, 10:43

09 Jul 2012, 15:55

Tko može voljeti Ledo šlag? :mama:
Post Reply