Page 1 of 1

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 21 Feb 2012, 01:41
by Chiro
Image


Još nas 157 dana dijeli od ceremonije otvaranja 30. Olimpijskih igara, koje će se održati u Londonu, od 27. srpnja (s nekoliko utakmica nogometnog turnira koji će početi 25. srpnja) do 12. kolovoza, kad će se održati finalna natjecanja većine momčadskih sportova, kao i dobrog dijela pojedinačnih. Natjecat će se oko 16000 sportaša u 26 sportova, s ukupno 39 disciplina. Prvotna ideja je bila da bude 28 sportova, ali je MOO dva dana nakon objave domaćinstva Londonu odlučio da će softball i baseball pričekati neka nova, po njih sretnija, vremena.
Olimpijsko selo se nalazi na potezu istok-sjeveroistok od samog centra, a dom najbližeg nogometnog kluba je onaj Leyton Orienta. Kad govorimo o proper klubovima, Arsenal je prvi susjed. :kava: Sportašima će za vrijeme trajanja Igara biti servirano oko 60000 obroka, koji će sadržavati oko 5000 štruca kruha, 232 tone krumpira, 75 000 litara mlijeka i preko 330 tona voća i povrća.
Jedanaest stambenih blokova s ukupno 2818 stanova će nakon Igara poslužiti kao stambeno-poslovni prostor. Chobham Academy (okrugla zgrada u donjem desnom kutu) bi trebala biti studentski dom.

Image





Olimpijski stadion:

Image





Popis sportova na XXX ( :zubo: ) Olimpijskim igrama/ raspored natjecanja:
• Atletika (3.-8. kolovoza)
• Badminton (28. srpnja- 5. kolovoza)
• Biciklizam (28. srpnja- 12. kolovoza)
• Boks (28. srpnja- 12. kolovoza)
• Dizanje utega (28. srpnja- 7. kolovoza)
• Gimnastika (28. srpnja- 12. kolovoza)
• Hokej na travi (29. srpnja- 11. kolovoza)
• Hrvanje (5. kolovoza- 12. kolovoza)
• Jedrenje (29. srpnja- 11. kolovoza)
• Judo (28. srpnja- 3. kolovoza)
• Kajak i kanu (29. srpnja-2. kolovoza; 6.- 11. kolovoza)
• Konjički sportovi (28. srpnja- 8. kolovoza)
• Košarka (28. srpnja- 12. kolovoza)
• Mačevanje (28. srpnja- 5. kolovoza)
• Moderni petoboj (11. i 12. kolovoza)
• Nogomet (25. srpnja- 11. kolovoza)
• Odbojka (28. srpnja- 12. kolovoza)
• Plivanje (28. srpnja- 4. kolovoza; 9. i 10. kolovoza)
• Rukomet (28. srpnja- 12. kolovoza)
• Sinkronizirano plivanje (5.- 10. kolovoza)
• Skokovi u vodu (29. srpnja- 11. kolovoza)
• Stolni tenis (28. srpnja- 8. kolovoza)
• Streličarstvo (27. srpnja- 3. kolovoza)
• Streljaštvo (28. srpnja- 6. kolovoza)
• Taekwondo (8.- 11. kolovoza)
• Tenis (28. srpnja- 5. kolovoza)
• Triatlon (4. i 7. kolovoza)
• Vaterpolo (29. srpnja- 12. kolovoza)
• Veslanje (28. srpnja- 4. kolovoza)

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 21 Apr 2012, 21:37
by hrvojko 1
odličan vodič kroz OI :)

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 22 Apr 2012, 00:35
by blaze
fali ovo

:trep:

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 23 Apr 2012, 12:05
by Pješčana
baš se veselim :)
volim otvaranja.
čitala sam da će većina dvorana i sportskih prostora biti demontirano nakon Igara.

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 23 Apr 2012, 15:55
by Tea Tree
Ima li negdje podatak što će se kod nas prenositi? Ili neki sportski programi?

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 23 Apr 2012, 16:36
by blaze
pa sve ak imaš kabelsku :ne zna:

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 23 Apr 2012, 17:30
by Tea Tree
blaze » wrote:pa sve ak imaš kabelsku :ne zna:
Imam. Eurosport? DSF?

Nisam baš sigurna za ove manje popularne sportove, nekako mi više izgleda da bi mogli prikazivati snimke.

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 02 Jul 2012, 11:41
by kukuriku
mora da kažem da sam, kao žena i feministica, mnogo zadovoljna što će na OI biti naše rukometašice i košarkašice.

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 14 Jul 2012, 21:51
by nina williams
Blanka ne iđe. :tuzni:


Čitam da su Emglezi metnuli premale krevete u Olimpijsko selo, dugi su 172cm :zubo: (il 173, ovisno o zaokruživanju decimala iz onih njiovih stopa i inča).
Bokte. Pa u nas su tolki veći kinderbeti bili.
Valjda oće još malo zaradit u hotelijerstvu, koja banda, ne mogu vjerovat kakvim se glupostima bave. Samo nek neko prigovori našem cimerfraj turizmu. :durica:

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 16 Jul 2012, 12:06
by kukuriku
nina williams » wrote:Blanka ne iđe. :tuzni:


Čitam da su Emglezi metnuli premale krevete u Olimpijsko selo, dugi su 172cm :zubo: (il 173, ovisno o zaokruživanju decimala iz onih njiovih stopa i inča).
Bokte. Pa u nas su tolki veći kinderbeti bili.
Valjda oće još malo zaradit u hotelijerstvu, koja banda, ne mogu vjerovat kakvim se glupostima bave. Samo nek neko prigovori našem cimerfraj turizmu. :durica:
me ne vjerujem. to mora neka patka ili guska bit.

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 16 Jul 2012, 16:14
by Euklid
Isto se desilo nasima u Engleskoj na EP 1996.

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 17 Jul 2012, 18:53
by Euklid
SAD-Hrvatska, barcelona '92 upravo na HTV 2...

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 17 Jul 2012, 18:57
by Pero
Jel to ono kad je Arapović zabio povijesni koš za kratkotrajno vodstvo?

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 17 Jul 2012, 19:11
by Euklid
Opet nas suci kradu, pa to je neizdrzivo...

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 17 Jul 2012, 19:21
by Pero
Sentimentalan si za nešto od pred 20 godina.

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 17 Jul 2012, 19:43
by Euklid
Ma kad vidim Drazena, Kukoca i Radju suza mi krene sama od sebe.
Kakvi igraci a nikad nisu bili napuhane velicine...

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 17 Jul 2012, 19:56
by baja
Euklid » wrote:SAD-Hrvatska, barcelona '92 upravo na HTV 2...
tu tekmu sam gledala u njemačkoj, s ekipom među kojima se našao i jedan amer, k tomu i crnac
najprije se slatko nasmijao na ideju da bi mi nešto tu mogli napravit, a potom zaspao, usred tekme :D
iako se ne kužim previše u sport, ta utakmica mi je baš :cerek:

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 17 Jul 2012, 20:05
by Pero
Legende.

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 19 Jul 2012, 19:29
by Euklid
Kako smo zakomplicirali ovo sa Svedjanima al ajde, zlato je u dzepu :)

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 24 Jul 2012, 09:05
by kukuriku
ošli naši ljudi tamo.
medalju očekujem od bebe, siliča i veslača.
potajno se nadam zaninovićki i jedriličarima.
bila bih ushićena da i rukometaši nešto uzmu, ali nijesam preoptimistična.
to je to.

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 24 Jul 2012, 13:53
by blue
Držim palčeve, pogotovo taekwondo curama :top: simpatične su mi.
Jel otišao i mačevelac u London?

Od ovih sportova u koje se koliko toliko ulaže u Hrvatskoj (nogomet ne ubrajam, mislim da je precijenjen), više me fasciniraju sportaši koji se čine kao outsajderi, u smislu nema ih na TV-u, ne čita se o njima, nemaju neka velika sponozorstva i mašineriju iza sebe, ali usprkos tome grade dobre rezultate :top:

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 02 Aug 2012, 11:44
by blue
Opet ja :zubo:


Ako itko prati išta o OI - prvo tračevi :D - o čemu se radi onaj skučaj s Kineskinjama i stolnom tenisu?
Zatim o zašto je neka reprezentacija (badminton) diskvalificirana?


Jel bio već taekwondo, kako su prošle blizanke?

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 02 Aug 2012, 17:33
by Euklid
Nisu jos...

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 02 Aug 2012, 17:48
by kukuriku
blue » wrote:Opet ja :zubo:


Ako itko prati išta o OI - prvo tračevi :D - o čemu se radi onaj skučaj s Kineskinjama i stolnom tenisu?
Zatim o zašto je neka reprezentacija (badminton) diskvalificirana?


Jel bio već taekwondo, kako su prošle blizanke?
neznam za kinjeskinje i ping-pong. četiri para u badmintonu su diskvalificirana jer su namjerno pokušavali izgubiti tak da bi u nastavku išli na lakše protivnike.

zaninovićke još nisu nastupile.

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 02 Aug 2012, 17:56
by karambol
A može li netko onoga Ćosića i njegovu ekipu hititi u Temzu ili ga upoznati s nekim Jack The Ripperom, ha?
To je jako teško podnošljivo uz sliku imati i njihov glas te slušati kako Golužu zove Slavek i kaj mu je on rekao da Slavek treba i onda ga je, eto, poslušao i sve te intimnosti kak bi ispao važniji od ovih koji trče i tuku se.... :gaah:

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 02 Aug 2012, 18:31
by MightyMe
A kad god je time-out onda slijedi: [umetnuti ime izbornika] je osjetio da njegova momčad ne funkcionira kako je on to zamislio pa se odlučio na minutu predaha. Svaki put. :D

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 03 Aug 2012, 00:43
by Euklid
Ova nasa Misurica je neusporedivo ljepsa na terenu dok igra nego kad je vizazisti dotjeraju za pred objektive

:cerek:

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 03 Aug 2012, 00:45
by MightyMe
Slažem se.

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 03 Aug 2012, 08:47
by Euklid
Protiv cehinja je usla na -10, okrenula na +4 i tad ju je trener debos izvadio pocetkom zadnje cetvrtine. Zavrsilo je -19 :facepalm:

Zato danas decki uzimaju prvu medalju.
Uz malo srece mozda i najsjajniju.

Stvarno nije fer da su Slovenci i Srbi ispred nas...

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 03 Aug 2012, 18:14
by Euklid
Bravo nasi decki, tako se vesla i bori za stijeg.

Svaka vam dala :cerek:



(al ostavite nesto i za nas s Trkeljanja)

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 05 Aug 2012, 01:10
by Euklid
Kakav je ovo kurcev forum kad niko ne komentira olimpijsko zlato?

Sta je bando? Prozreli ste onu 'kruha i igara' pa ne zelite sudjelovat? Ili ste samo lijeni?

Ko vas j...
ja se jos uvijek lozim na sport.

Bravo Sandra, ljubim te u celo :top:
Iskoristi svoj trenutak jer ce te za tri dana zaboravit na racun onih pickica u plavom.

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 06 Aug 2012, 09:16
by karambol
Euklid » wrote:Kakav je ovo kurcev forum kad niko ne komentira olimpijsko zlato?

Sta je bando? Prozreli ste onu 'kruha i igara' pa ne zelite sudjelovat? Ili ste samo lijeni?

Ko vas j...
ja se jos uvijek lozim na sport.

Bravo Sandra, ljubim te u celo :top:
Iskoristi svoj trenutak jer ce te za tri dana zaboravit na racun onih pickica u plavom.
Ja se divim Sandri Perković. I da, ložim se na sport, ali mi je taj osjećaj dragosti zbog njenog uspjeha i uspjeha svih ostalih sportaša jedan privatan doživljaj koji ću teško podijeliti s pučanstvom.
Ono što me ždere su horde novinarskih lešinara koji sto milijuna puta pitaju jedno te isto i zapravo koriste nju kako bi promovirali svoju "pamet" i "genijalnost". Koji pametuju nad svakom situacijom bilo kojeg sportaša ili ekipe nudeći jedinu i pravu istinu koji nam samo oni mogu rastumačiti. Zlorabe mikrofon i popljuvati će ju jer se nije pojavila na presici koju su oni zamislili kao mjesto gdje će se istaknuti oni, a usput će se njoj i ostalima postavljati debilna pitanja o tome kako se osjećaju.
Sjećam se kada su peto mjesto rukometaša na nekom natjecanju kvalificirali, gotovo, kao tragediju i povijesno razočaranje... Pa neka budu ti gelipteri peti u svijetu u bilo čemu...u jedenju bobica ili kakanju najljepšeg drekeca kad su tako divni i superiorni i sveznajući s onim svojim trbusima i zamuckivajućim iritantnim krikovima koji bi trebali oslikavati njihov navijački i nacionalni zanos te podršku...
Prvoborci sa šankova HTV-a...pustite ljude na miru ili budite barem toliko skromni i diskretni pa ih pohvalite i založite se da se nepravda prema njima ispravi - barem kada je raspodjela društvenog novca u pitanju. Manje, puno manje dinamovim pičkicama, a puno više ovima koji zaslužuju i postižu rezultate...

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 06 Aug 2012, 16:28
by nina williams
Euklid » wrote:Kakav je ovo kurcev forum kad niko ne komentira olimpijsko zlato?
:ne zna:
Većina ljudi ovdje nije baš sporcki nastrojena.
Il ovo:
karambol wrote:I da, ložim se na sport, ali mi je taj osjećaj dragosti zbog njenog uspjeha i uspjeha svih ostalih sportaša jedan privatan doživljaj koji ću teško podijeliti s pučanstvom.
Aj piši šta se sramiš...možda onda i drugi počnu. :zubo: Šta ima veze, ko da će te neko čudno gledat što voliš sport il nedajbože gajiš kakve osjećaje prema sportašima i rezultatima.
Evo, men muka bilo juče na ženskom maratonu, sve me stislo, krenulo ih više od 100 i u 40-om kilometru njizi 4 zajedno trče...a samo tri medalje...pa ko ne bi plako. :gaah:


Sandra je super, veslači su super, svi su super...jebate to je jedino što se može napisat, ako niko neće još štogod nažvrljat...
:mad:

Evo men ide na živac što su se Englezi (pardon, Velikobritanci, usput super im je britanska nogometna vrsta bila) domaćinski uguzili u vaterpolo i rukomet, u kojima su tradicionalno jaki i u svjeckom vrhu. Ide li još kome na živac?
Šta je juče bilo s Powellom, jel njemu možda napuko mišić il neki vrag, što je stao? Il mu se samo nije dalo? Tražim svuda po netu i ne nalazim objašnjenja. :ne zna:
Zašto Anonimusi ne haknu organizatore, ovi sponzorske prohtjevi predvođeni Coca-Colom (oko zabrane svega i svačega) su žešće njesra, a k tome ni na Jubitou ništa ne moš nać, mrzim jih iz dna duše, nikakvog olimpijskog duha u njizi nema...promicanje sporta i te šeme, ko to šiša, izgleda.
I tako...

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 06 Aug 2012, 16:34
by karambol
nina williams » wrote: :ne zna:
Većina ljudi ovdje nije baš sporcki nastrojena.
Il ovo:
Šta je juče bilo s Powellom, jel njemu možda napuko mišić il neki vrag, što je stao? Il mu se samo nije dalo? Tražim svuda po netu i ne nalazim objašnjenja. :ne zna:
Zašto Anonimusi ne haknu organizatore, ovi sponzorske prohtjevi predvođeni Coca-Colom (oko zabrane svega i svačega) su žešće njesra, a k tome ni na Jubitou ništa ne moš nać, mrzim jih iz dna duše, nikakvog olimpijskog duha u njizi nema...promicanje sporta i te šeme, ko to šiša, izgleda.
I tako...
Asafi se "vratila" stara ozljeda prepone, kaže on. Žao mi ga, al' jebiga. Vjerojatno je ispao iz štafete pa sad ameri imaju veću šansu za biti ispred Jamajke...
I to što kažeš...prokurvale se sve sportske krovne organizacije. Nema mrdanja bez sponzorskih novaca... :o

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 06 Aug 2012, 16:38
by nina williams
Ma šta prokurvale, dušu vragu prodale...i prije su se kurvale, al si bar mogo logo imat na štajaznam čarapama...sad nema ničeg.

Imaš kakav link za Powella?

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 06 Aug 2012, 16:49
by karambol
nina williams » wrote:Ma šta prokurvale, dušu vragu prodale...i prije su se kurvale, al si bar mogo logo imat na štajaznam čarapama...sad nema ničeg.

Imaš kakav link za Powella?
Ima kratka vijest na indexu...
http://www.index.hr/sport/clanak/asafa- ... 29947.aspx

Ma, ja volim sport. Svakojakim zdravim stvarima i sportovima sam se bavio, pratio sport i sportske priče o uspjesima i neuspjesima i silno cijenim svakoga tko se trudi i uspije ili nastoji uspjeti, ali kad me spopadnu bijesovi zbog svih tih tzv. menadžerskih kreatura, političara u savezima, korporativnim iskorištavanjima i potkupljivanjima dođe mi muka i s velikom dozom gađenja sve promatram. Pa naizmjence gasim tv kad su "blokovi" reklama ili "povratak našem sponzoru" i traženje razumijevanja komentatora na prekid ili kašnjenje ili propuštanje prijenosa ne bi li pučanstvo "uživalo" u minutama, uglavnom, stupidnih "oglasa"...i palim - gasim tako dok me ne izbace iz sobe ukućani ili dok sam ne podivljam pa odem trkeljati il' knjigu kakvu čitati, laganu jer sam neurozan.... :D

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 06 Aug 2012, 16:50
by Euklid
Jab' ove nase jedrilicare poslao da treniraju negdje na bespucima oceana medju ajkulama.
A ne da se foliraju po plavom Jadranu i gledaju sifone tetama u toplesu pa mi se vracaju s nekakvim cetvrtim i petim mjestima...

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 06 Aug 2012, 16:53
by nina williams
Danke šen.
Ma, ja volim sport. Svakojakim zdravim stvarima i sportovima sam se bavio, pratio sport i sportske priče o uspjesima i neuspjesima i silno cijenim svakoga tko se trudi i uspije ili nastoji uspjeti, ali kad me spopadnu bijesovi zbog svih tih tzv. menadžerskih kreatura, političara u savezima, korporativnim iskorištavanjima i potkupljivanjima dođe mi muka i s velikom dozom gađenja sve promatram. Pa naizmjence gasim tv kad su "blokovi" reklama ili "povratak našem sponzoru" i traženje razumijevanja komentatora na prekid ili kašnjenje ili propuštanje prijenosa ne bi li pučanstvo "uživalo" u minutama, uglavnom, stupidnih "oglasa"...i palim - gasim tako dok me ne izbace iz sobe ukućani ili dok sam ne podivljam pa odem trkeljati il' knjigu kakvu čitati, laganu jer sam neurozan.... :D
Jao, jao, pa tebe velke muke muče.
Problematično skroz, mogu ti reć.

Ja zbilja ne znam kako ćeš ti to riješiti :misli: ...osim da otvoriš jednu temu ovdje. :E

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 06 Aug 2012, 16:59
by karambol
nina williams » wrote: Danke šen.

Jao, jao, pa tebe velke muke muče.
Problematično skroz, mogu ti reć.

Ja zbilja ne znam kako ćeš ti to riješiti :misli: ...osim da otvoriš jednu temu ovdje. :E
A jel' ? Ček da me nasrde da počnem pucati po kvartu... :zubo:
Ne znam hoću li stići danas, al' evo, otvoriti ću temu...samo još nemam inspiraciju za naslov. :misli:

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 06 Aug 2012, 17:03
by nina williams
Euklid » wrote:Jab' ove nase jedrilicare poslao da treniraju negdje na bespucima oceana medju ajkulama.
A ne da se foliraju po plavom Jadranu i gledaju sifone tetama u toplesu pa mi se vracaju s nekakvim cetvrtim i petim mjestima...
:azdaja:
Glorihanterski hejteru.
:gaah:

:zubo:

Generalno, četvrta i peta mjesta na OI sasvim su dobra mjesta.
Naši jedliričari treniraju i po Jarunima i sl.
Siroti smo, a vaik u vrhu. :S

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 06 Aug 2012, 17:06
by nina williams
karambol » wrote:
A jel' ? Ček da me nasrde da počnem pucati po kvartu... :zubo:
Ne znam hoću li stići danas, al' evo, otvoriti ću temu...samo još nemam inspiraciju za naslov. :misli:
:lux:
Ma smislit će ti Ćiro il kukuriku za naslov nešto, samo piši.
:cerek:

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 06 Aug 2012, 17:15
by Euklid
nina williams wrote: :azdaja:
Glorihanterski hejteru.
:gaah:

:zubo:

Generalno, četvrta i peta mjesta na OI sasvim su dobra mjesta.
Naši jedliričari treniraju i po Jarunima i sl.
Siroti smo, a vaik u vrhu. :S
Pa jesi ti vidla kak oni vise iz tih jedrilicica?
E, pa ko bi zabusavao na treningu s ajkulama taj ne bi isao na OI.
Stovise, taj vise ne bi isao nigdje.


Ajmo Crnogorrrrrac :onaj smajli s puskom:

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 06 Aug 2012, 17:26
by nina williams
Ma odakle našima pare da međ ajkulama treniraju?
:zubo:

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 06 Aug 2012, 17:33
by karambol
Ma pustite pase...evo čovjek uzeo medalju. S puškom... :zubo: Ali samo zato jer je precizan. Bravo, Đovani!!! :bliss: :top: Pustio je suzu...shot gun emotivac... :jumping:

A sam je financirao svoje pripreme! Sramite se i HOO i sve političke strukture koje dijele šakom i kapom obožavateljima cajki sa stadiona... :clint:

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 06 Aug 2012, 17:35
by nina williams
Eve medalje. Sretno i fala kaka god da bude.

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 06 Aug 2012, 17:45
by nina williams
Živci odoše u vražju mater, a nikad pratila streljaštvo nisam. :zubo:

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 06 Aug 2012, 17:47
by karambol
Zlatna!!! :jumping:

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 06 Aug 2012, 17:48
by nina williams
AAAAAAAAAAAAaaaaaaaaa :lux: :lux: :headbang: :S :S

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 06 Aug 2012, 18:07
by MightyMe
:S :S :S

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 06 Aug 2012, 18:16
by Euklid
Brrrrrrrravo Crnogorac, odmah se vidi ko nije zabusavao na treningu i gledao sifone tetama :top:

Sad jos da stera u trokurac svu onu bagru koja besplatno ljetuje u Londonu a za njegove pripreme nisu htjeli dat ni lipe. Skupa s novinarima zbog kojih znam sve o Ibanezu, njegovoj porodici u Argentini i porodici njegove djevojke u Zagrebu a za ovog decka jedva da sam cuo.

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 07 Aug 2012, 12:09
by kukuriku
ajme, ibanjez. ajme.
ali neću tu o tome, ioak je ovo olimpijski topik.

nego, što mislite o hajki na bebu zbog ignoriranja novinarčadi?

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 07 Aug 2012, 15:44
by blue
kukuriku » wrote:ajme, ibanjez. ajme.
ali neću tu o tome, ioak je ovo olimpijski topik.

nego, što mislite o hajki na bebu zbog ignoriranja novinarčadi?
Našim novinarskim veličinama tako ego povrijedit - strašno nešto :tuzni: :mama:
Da manje pišu o Ćorlukinom ljubovanju ili Mamićevom trećem ce, tj. da nepristranije i manje senzacionalistički rade svoj posao, onda bi pretpostavljam i dobili bolji feedback :ne zna:

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 07 Aug 2012, 15:51
by karambol
kukuriku » wrote:ajme, ibanjez. ajme.
ali neću tu o tome, ioak je ovo olimpijski topik.

nego, što mislite o hajki na bebu zbog ignoriranja novinarčadi?
Stoka nepismena i priglupa, zajedno sa svim političko-sportskim djelatnicima koji se tamo samoreklamiraju kao dušebrižnici i skrbnici vrijednih sportaša...
Da je kojim slučajem pala gazili bi je po zemlji, hrabro šutali kao mrtvog konja... :gaah:
Uh, što bi ja to tuk'o i ne dao im plakat'...

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 07 Aug 2012, 16:07
by blue
karambol wrote:
Stoka nepismena i priglupa, zajedno sa svim političko-sportskim djelatnicima koji se tamo samoreklamiraju kao dušebrižnici i skrbnici vrijednih sportaša...
Da je kojim slučajem pala gazili bi je po zemlji, hrabro šutali kao mrtvog konja... :gaah:
Uh, što bi ja to tuk'o i ne dao im plakat'...
Baš to :top:
Bokte, kao da je zbog njih na igrama.

Sjetilo me na slučaj Janica, kad je objavila da će u penziju i općenarodno pjenjenje zbog te odluke :facepalm:

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 07 Aug 2012, 16:09
by karambol
Je, sad očekujem pametovanje o rukometašicama i kako su propustile najveću šansu u životu, a brojat ću i čestitke... Baš me zanima...

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 08 Aug 2012, 17:53
by Euklid
Zao mi nasih rukometasica jucer. Dobro su se tukle al falilo je zeru srece.

Zato danas mala Luce lema sve od reda.
Bjezim sad s plaze da vidim kako ce obrisat pod s nekom kineskinjom, navodno olimpijskom i svjeckom prvakinjom. Ja bi dodao bivsom.

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 08 Aug 2012, 18:17
by blue
Za sad je napeto i u Kineskinjinu korist ...
:kokice:

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 08 Aug 2012, 18:20
by blue
Šmrc.

Al svaka čast Luciji :lux:

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 08 Aug 2012, 18:30
by Euklid
Vidi se da su Azijati smislili ovaj sport a nasima nisu rekli sva pravila. Nasoj Luci za svaki sljus po 1 bod a Kineskinji odma po 3 boda, jednom cak i naknadno kad je Lucu jedva podragala po kosi.
Mislim, svakakvijeh sam se sporckih kradja nagledao na stetu nasih al ovo je najperfidniji vrhunac.

I zato bravo Luce, bit ce jos Olimpijada za tebe :top:
(al daj prouci pravila)

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 09 Aug 2012, 01:11
by Euklid
Brrrrrronza, banzaiiiiiii
Bravo Lucija, tak se sora, nogom u jaja pa nek pati.
Praf za praf nis ne kuzim taj tekvando, samo vidim da se mlate nogama ko sumanute.
Ma nije to sport za zene.
Nemaju jaja i onda ih tak i tak nista ne boli.


Dobri su bili i barakude i pakleni, bit ce berba medalja ko nikad do sad.
A zlato i srebro, cujem, drzi dobru cijenu kod otkupljivaca.

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 09 Aug 2012, 11:19
by karambol
Kakva krađa i sudačka muljaža!!! :gaah: :gaah:
Kuracpičkadinamo, majmuni potkupljeni kosooki - i ostali...
Zbog ovakvih stvari mi se gadi sport. Treba sve suce ukinuti i neka radi elektronika...Ana nije uspjela zbog namještanja i pristranosti koju vidi i malo dijete.... :tuzni:

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 09 Aug 2012, 12:20
by Euklid
Vec sam napisao da fakat ne kuzim ovaj sport ali kuzim kad na usporenoj snimci vidim jel neko dobio nogom u vugla ili nije. Kao i da li je vrijeme isteklo ili ne.

Nogometnim terminima ovo je kao da su suci nasima iskljucili igraca, ponistili cista dva gola i svirali penal Japancima.

Jedina slicna kradja se desila kad smo tukli talijance u Japanu na SP--u 2002.

Ana, glavu gore.


U pravu je bio Kostelic kad je usmjerio djecu u sport bez dopinga, sudaca i potkupljivih trenera.

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 10 Aug 2012, 17:19
by Euklid
5:1 prvo poluvrijeme!!!!

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 10 Aug 2012, 17:31
by karambol
Euklid » wrote:5:1 prvo poluvrijeme!!!!
Je...ali ono na rukometu sam pomislio da je počeo džihad kako su nasrtali Tunižani, jebote... :gaah:

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 10 Aug 2012, 17:48
by Euklid
7:5!!!

Jos jedna medalja :top:

Steta da se nisam bavio vaterpolom,
mogao sam imat 4 olimpijska zlata.

A imao sam sve predispozicije, visok, zgodan, naucio plivat vec u 5. razredu, dobar u sportovima s loptom...

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 10 Aug 2012, 17:53
by kukuriku
Euklid » wrote:7:5!!!

Jos jedna medalja :top:

Steta da se nisam bavio vaterpolom,
mogao sam imat 4 olimpijska zlata.

A imao sam sve predispozicije, visok, zgodan, naucio plivat vec 5. razredu, dobar u sportovima s loptom...
:rofl:

:xlux:

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 10 Aug 2012, 21:44
by Euklid
Rukomet 1:5 :(

Nema veze

Jebacemo mamicu prokletim francuzicima

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 10 Aug 2012, 22:11
by Euklid
Poluvrijeme 10:12

Imamo ih...

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 10 Aug 2012, 23:36
by Euklid
Izgubismo :(

Neprikosnovena je ova francuska generacija. Ne bismo ih dobili da se igra do jutra. Narocito bez par igraca koji se nisu pojavili na utakmici. A bili su na terenu.
Vidio sam ih, majke mi.

Kako dalje?

Glavu gore i ajmo po broncu :top:

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 11 Aug 2012, 00:07
by Euklid
Jeste li se ikad na ovom forumu osjecali kao Pale sam na svijetu?

Ja nisam. :ne zna:

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 11 Aug 2012, 08:29
by Donna Sole
Ja uživam u tvojoj euforiji...i sportu napose kojeg pratim vrlo pasivno, odnosno samo rezultate.
Šteta, u borbi je draž . Možda se naviknem . Možda ako nađem bolje društvo za uživanje u igrama a ne ovako ja na kompu, muž uz teve a gleda ko da prati izvješće iz sabora ili parenje vinogradskog puža. :tuzni:

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 11 Aug 2012, 08:55
by Euklid
Sad ti je kasno. Ostalo nam je samo jos finale vaterpola i fajrunt.
Vidimo se za 4 godine...

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 11 Aug 2012, 09:12
by Donna Sole
Euklid » wrote:Sad ti je kasno. Ostalo nam je samo jos finale vaterpola i fajrunt.
Vidimo se za 4 godine...
OK, Pale, ali OI nisu jedini sporcki događaj..
joj, da , to ne bi bilo on topično...



edit: :traži zgodan smajlić: : nema prigodnog emotikona za emotike koje su trenutno ovladale mojom malenkošću:

Glede ozbiljnog razgovora, nisam nešto smrtno ozbiljna ..ipak je subotnje jutro, a ujedno sam ispratila osobu do koje mi je jako stalo na sporcki događaj u kojem aktivno sudjeluje pa mi se ove igrice fakat čine igrarijom koja je usput budrečeno meka za pranje, trošenje i zarađivanje novca..
Nemrem ozbiljnije od ovog, ali sam uvjerena da na to nisi mislio kad si me špotao.. :ne zna:

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 11 Aug 2012, 09:19
by Euklid
Molim te da editiras post i stavis smajlija ili cemo ozbiljno porazgovarat oko ovog 'Pale'...

:ljuti se:

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 11 Aug 2012, 09:29
by Donna Sole
editirala sam ..Nadam se da će ovo biti dovoljno. Ukoliko ne bude zadovoljavajuće , preporučam čašu vode i duboko disanje.
Mene spasi. :cerek: :kava:

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 11 Aug 2012, 09:39
by Euklid
Subota velis? Dobro da znam. Da sam pogadjao ne bih pogodijo prije treceg pokusaja.
Volim ljude s iscasenim smislom za humor tak da mi slobodno mozes ubuduce pisat i bez smajlija...

:daje do znanja da se neko s(p)retno izvukao iz ljute nevolje:

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 11 Aug 2012, 10:07
by Donna Sole
Euklid » wrote:Subota velis? Dobro da znam. Da sam pogadjao ne bih pogodijo prije treceg pokusaja.
Volim ljude s iscasenim smislom za humor tak da mi slobodno mozes ubuduce pisat i bez smajlija...

:daje do znanja da se neko s(p)retno izvukao iz ljute nevolje:
Glede subote, informacija je bila više o mom stavu prema tom danu a manje kao info o kretanju dana u tjednu..No , eto, ti ne znaš ništa o mojoj naklonosti suboti, pa je došlo do nakupljanja viška informacija...Znam da nećeš zamjerit, ipak si ti forumaš, forumaški sportski komentator i ljudina.. :S

Nego, uh, lakše dišem sad kad sam se izvukla...:traži konjak al ima samo šljivovicu:

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 11 Aug 2012, 10:19
by Euklid
Sad si vec stekla i moje simpatije.
Nevjerojatan preokret u 3 minute.

Da su bar nasi znali tako jucer. Najvaznija stvar u sportu je uvuci se protivniku u glavu. Onda je potpuno sputan i plese kako ti sviras.

Jucer su francuzici svirali a nasi plesali po njihovom taktu.

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 11 Aug 2012, 10:58
by Donna Sole
Jučer su naši utakmicu predali prije nego je počela sa žalopojkama o tome kako će ih Francuzi pretuć i kako su francuzi nepošteno izborili tu sinoćnju polufinalnu utakmicu..Nisam pratila vjerno jer sam se borila s posjetiteljima izložbe, a u kraćim predasima do mene je dopiralo izvješće samo ono iz obližnjeg kafića..
Nego, veliš ti vaterpolo..moj omiljeni sport i to radi kretanja kroz vodu a potom sportaša..Jučer sam bila na jednoj vaterpolo utakmici lokalnog značaja i toliko strasti srećem samo na jednom mjestu..Ono je jučer bio užitak za moju plemenitu umjetničku dušu: toliko adrenalina na jednom mjestu pomiješano s testosteronom...Uglavnom, po mome su svi pobijedili jer su se svi borili ..Nadam se da će tu volju pokazati i barakude protiv Talijana...Veselim se zlatu, nravano ali i srebro lijepo sja :cerek:

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 11 Aug 2012, 14:25
by Euklid
Chilimama wrote:Uglavnom, po mome su svi pobijedili jer su se svi borili ..
Da, to je cijela filozofija.
Nije problem izgubiti ako si dao najbolje od sebe u tom trenutku.

S Talijanima nece biti lako ali mislim da su nasi ipak bolji ovaj put.
Samo nek daju sve od sebe i nek vjeruju u sebe.

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 12 Aug 2012, 01:11
by Margarita
Usain Bolt. I to je to.

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 12 Aug 2012, 12:11
by Euklid
5:4, prvo vodstvo

ajmo decki, Madjari ionak cekaju da odu na Jadran na kupanac...

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 12 Aug 2012, 12:50
by Euklid
19:14 prvo poluvrijeme.

Svaka cast decki. Bronca se teze osvaja nego zlato :top:

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 12 Aug 2012, 13:06
by Euklid
Gol s 2 igraca manje
to te ja pitam

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 12 Aug 2012, 13:49
by Euklid
33:26 brrrrrrrronzaiiiiii

nije zlato ali bolje bronca nego srebro

a sad ba-ra-cu-deeeeeeee...

valjda bum se stigel okupat do tad :D

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 12 Aug 2012, 17:01
by Euklid
Ajmooo...

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 12 Aug 2012, 17:15
by Euklid
1/4 1:2, dobro decki jeste se vi igrali potapanja kad ste bili mali?

znao sam da cu jednog dana faliti nasima u finalu
ali bas ovako puno???

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 12 Aug 2012, 17:31
by Euklid
2/4 3:2
Znao sam od pocetka da mogu nasi i bez mene

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 12 Aug 2012, 17:42
by Euklid
Dodje Horvatincic u pekaru

-dajte mi 2 talijana-

-evo gospodine, hocete da vam ih narezem na pola-

-ne treba, hvala, budem sam-

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 12 Aug 2012, 17:49
by Euklid
6:3=2

prepolovismo ih...

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 12 Aug 2012, 18:05
by Euklid
ZLAAAATOOO 8:6

Stvarno steta da nisam trenirao taj vaterpolo.
Sad bi umjesto pustosi
na ovom topicu visilo bar 5 udavaca.

Kad bi bar zivot bio posten i dao mi jos jednu sansu.

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 12 Aug 2012, 20:50
by Donna Sole
Euklid » wrote:ZLAAAATOOO 8:6

Stvarno steta da nisam trenirao taj vaterpolo.
Sad bi umjesto pustosi
na ovom topicu visilo bar 5 udavaca.

Kad bi bar zivot bio posten i dao mi jos jednu sansu.
A gle, uvijek možeš reći da jesi, ko bi znao..jednostavno je, a uvijek se možeš izvuć..nekako sumnjam da ovdje ćami kakva vaterpolistica koja bi ubrala fejk :cerek:
Meni , evo, većč , nekako zvuči ko da si odlično igrao i da su ostali odlični tragovi toga svega napora ;)


Nego, glede današanje utakmice..Imala sam odlično društvo u vrtu, iznijeli stari tv i uz vino, ribicu, malo kartanja odgledali početne muke i osjećali lagani strah od ishoda. .Ali, kad su dečki izroniliii, eee, pa to je bilo ravno čudu..Talijanima nisu dali da udahnu...metaforično rečeno, ofkors, nisu ih zapravo gnjurili više od dopuštenog

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 12 Aug 2012, 21:07
by Euklid
Chilimama wrote:
A gle, uvijek možeš reći da jesi, ko bi znao..jednostavno je, a uvijek se možeš izvuć..nekako sumnjam da ovdje ćami kakva vaterpolistica koja bi ubrala fejk :cerek:
Meni , evo, većč , nekako zvuči ko da si odlično igrao i da su ostali odlični tragovi toga svega napora ;)
Ma nekako sumnjam da bi mi proslo.
Jesi ti kad vidla vaterpoloste?
U odnosu na njih ja sam saka jada.
Opcepozmato je da u Olimpijskom selu vladaju orgije a glavno pravilo je da prvo karaju vaterpolisti a onda svi ostali ;)
Chilimama wrote: Nego, glede današanje utakmice..Imala sam odlično društvo u vrtu, iznijeli stari tv i uz vino, ribicu, malo kartanja odgledali početne muke i osjećali lagani strah od ishoda. .Ali, kad su dečki izroniliii, eee, pa to je bilo ravno čudu..Talijanima nisu dali da udahnu...metaforično rečeno, ofkors, nisu ih zapravo gnjurili više od dopuštenog
Bravo za scenografiju, jedino se ja ne bi usudio mlatit po ribi dok gledam ovak nesto.
A digici, objektivno, nisu imali nikakve sanse ;)

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 12 Aug 2012, 21:39
by Donna Sole
Euklid » wrote: Ma nekako sumnjam da bi mi proslo.
Jesi ti kad vidla vaterpoloste?
U odnosu na njih ja sam saka jada.
Opcepozmato je da u Olimpijskom selu vladaju orgije a glavno pravilo je da prvo karaju vaterpolisti a onda svi ostali ;)


Bravo za scenografiju, jedino se ja ne bi usudio mlatit po ribi dok gledam ovak nesto.
A digici, objektivno, nisu imali nikakve sanse ;)

O da, vidjela vaterpoliste...Nego, jedan moj frend voli reći da ne karaju lijepi nego uporni..
mada, ja na to gledam kroz drugu prizmu..
Naime, emocije mnome vladaju pa mi lijepa tjelesa primarno ne predstavljaju ništa vioše od duha dobro nafilanog emocijama, humorom i inteligencijom..
Vjeruj, kad mama kaže da to pali, onda je istina..

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 12 Aug 2012, 21:43
by Euklid
Slazem se
ali da ufatis nesto prvo je potrebno lepo telo i belo odelo
tek onda, ak zele nesto ozbiljnije,
zemskinje provjeravaju ljepotu duse i dubinu srca...

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 12 Aug 2012, 21:57
by Donna Sole
Euklid » wrote:Slazem se
ali da ufatis nesto prvo je potrebno lepo telo i belo odelo
tek onda, ak zele nesto ozbiljnije,
zemskinje provjeravaju ljepotu duse i dubinu srca...
Hmm...da...
ajmo prema ciljanoj skupini...dakle, tražiš bistre i samosvjesne , ne plitke primjerke djevojčadi ili žena..rajt?
Nisu ti napete one koje vide samo vidljivo..rajt?
pa onda nije da imaš problem...


Nego, ovo ne spada u olimpijadu , rekla bi...iako je istina...

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 13 Aug 2012, 11:15
by Euklid
:rofl:

u sta se ovo pretvorilo

Nego, jeste uocili ko je sve iza nas po medaljama?

Kompletna Skandinavija skupa s Danskom, Bugarska, Kanada, Slovacka, Srbija, Mexico, Indija, Portugal, Grcka...

Nije da ce nam zivot biti zbog toga puno bolji ali covjeka veseli...

Ili sto bi reko Jergovic, ono sto su drugim narodima jezik, knjizevnost, kultura, nama je sport.

Aj zivili!

Re: Olimpijske igre 2012, London

Posted: 13 Aug 2012, 14:20
by kukuriku
ja i dalje patim za košarkom.
dala bih sve ove medalje za jednu košarkašku.
mislim, znam da oni koji su ih osvojili ne dijele moje mišljenje, ali košarka...uf, vau. to je sport.
osim kad igraju ameri. onda je dosadno.

žao mi je što litva nije uzela medalju. oni mi se najviše sviđaju.

Olimpijske igre 2012, London

Posted: 13 Aug 2012, 16:01
by Euklid
da, kosarka nas boli pa je bolje ne spominjati

al ne bi ja dao nijednu od ovih medalja a kamoli sve zajedno

draza mi je mala Zaninovicka od ekipice koja zatvara birtije tijekom priprema a poslije pise srcedrapateljska pisma da ih se primi natrag u repku...