Olimpijske igre 2012, London

Svi smo mi izbornici
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

02 Aug 2012, 18:31

A kad god je time-out onda slijedi: [umetnuti ime izbornika] je osjetio da njegova momčad ne funkcionira kako je on to zamislio pa se odlučio na minutu predaha. Svaki put. :D


User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

03 Aug 2012, 00:43

Ova nasa Misurica je neusporedivo ljepsa na terenu dok igra nego kad je vizazisti dotjeraju za pred objektive

:cerek:
'if you fall, i'll be there' (floor)
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

03 Aug 2012, 00:45

Slažem se.
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

03 Aug 2012, 08:47

Protiv cehinja je usla na -10, okrenula na +4 i tad ju je trener debos izvadio pocetkom zadnje cetvrtine. Zavrsilo je -19 :facepalm:

Zato danas decki uzimaju prvu medalju.
Uz malo srece mozda i najsjajniju.

Stvarno nije fer da su Slovenci i Srbi ispred nas...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

03 Aug 2012, 18:14

Bravo nasi decki, tako se vesla i bori za stijeg.

Svaka vam dala :cerek:



(al ostavite nesto i za nas s Trkeljanja)
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

05 Aug 2012, 01:10

Kakav je ovo kurcev forum kad niko ne komentira olimpijsko zlato?

Sta je bando? Prozreli ste onu 'kruha i igara' pa ne zelite sudjelovat? Ili ste samo lijeni?

Ko vas j...
ja se jos uvijek lozim na sport.

Bravo Sandra, ljubim te u celo :top:
Iskoristi svoj trenutak jer ce te za tri dana zaboravit na racun onih pickica u plavom.
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

06 Aug 2012, 09:16

Euklid » wrote:Kakav je ovo kurcev forum kad niko ne komentira olimpijsko zlato?

Sta je bando? Prozreli ste onu 'kruha i igara' pa ne zelite sudjelovat? Ili ste samo lijeni?

Ko vas j...
ja se jos uvijek lozim na sport.

Bravo Sandra, ljubim te u celo :top:
Iskoristi svoj trenutak jer ce te za tri dana zaboravit na racun onih pickica u plavom.
Ja se divim Sandri Perković. I da, ložim se na sport, ali mi je taj osjećaj dragosti zbog njenog uspjeha i uspjeha svih ostalih sportaša jedan privatan doživljaj koji ću teško podijeliti s pučanstvom.
Ono što me ždere su horde novinarskih lešinara koji sto milijuna puta pitaju jedno te isto i zapravo koriste nju kako bi promovirali svoju "pamet" i "genijalnost". Koji pametuju nad svakom situacijom bilo kojeg sportaša ili ekipe nudeći jedinu i pravu istinu koji nam samo oni mogu rastumačiti. Zlorabe mikrofon i popljuvati će ju jer se nije pojavila na presici koju su oni zamislili kao mjesto gdje će se istaknuti oni, a usput će se njoj i ostalima postavljati debilna pitanja o tome kako se osjećaju.
Sjećam se kada su peto mjesto rukometaša na nekom natjecanju kvalificirali, gotovo, kao tragediju i povijesno razočaranje... Pa neka budu ti gelipteri peti u svijetu u bilo čemu...u jedenju bobica ili kakanju najljepšeg drekeca kad su tako divni i superiorni i sveznajući s onim svojim trbusima i zamuckivajućim iritantnim krikovima koji bi trebali oslikavati njihov navijački i nacionalni zanos te podršku...
Prvoborci sa šankova HTV-a...pustite ljude na miru ili budite barem toliko skromni i diskretni pa ih pohvalite i založite se da se nepravda prema njima ispravi - barem kada je raspodjela društvenog novca u pitanju. Manje, puno manje dinamovim pičkicama, a puno više ovima koji zaslužuju i postižu rezultate...
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

06 Aug 2012, 16:28

Euklid » wrote:Kakav je ovo kurcev forum kad niko ne komentira olimpijsko zlato?
:ne zna:
Većina ljudi ovdje nije baš sporcki nastrojena.
Il ovo:
karambol wrote:I da, ložim se na sport, ali mi je taj osjećaj dragosti zbog njenog uspjeha i uspjeha svih ostalih sportaša jedan privatan doživljaj koji ću teško podijeliti s pučanstvom.
Aj piši šta se sramiš...možda onda i drugi počnu. :zubo: Šta ima veze, ko da će te neko čudno gledat što voliš sport il nedajbože gajiš kakve osjećaje prema sportašima i rezultatima.
Evo, men muka bilo juče na ženskom maratonu, sve me stislo, krenulo ih više od 100 i u 40-om kilometru njizi 4 zajedno trče...a samo tri medalje...pa ko ne bi plako. :gaah:


Sandra je super, veslači su super, svi su super...jebate to je jedino što se može napisat, ako niko neće još štogod nažvrljat...
:mad:

Evo men ide na živac što su se Englezi (pardon, Velikobritanci, usput super im je britanska nogometna vrsta bila) domaćinski uguzili u vaterpolo i rukomet, u kojima su tradicionalno jaki i u svjeckom vrhu. Ide li još kome na živac?
Šta je juče bilo s Powellom, jel njemu možda napuko mišić il neki vrag, što je stao? Il mu se samo nije dalo? Tražim svuda po netu i ne nalazim objašnjenja. :ne zna:
Zašto Anonimusi ne haknu organizatore, ovi sponzorske prohtjevi predvođeni Coca-Colom (oko zabrane svega i svačega) su žešće njesra, a k tome ni na Jubitou ništa ne moš nać, mrzim jih iz dna duše, nikakvog olimpijskog duha u njizi nema...promicanje sporta i te šeme, ko to šiša, izgleda.
I tako...
Last edited by nina williams on 06 Aug 2012, 16:34, edited 1 time in total.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

06 Aug 2012, 16:34

nina williams » wrote: :ne zna:
Većina ljudi ovdje nije baš sporcki nastrojena.
Il ovo:
Šta je juče bilo s Powellom, jel njemu možda napuko mišić il neki vrag, što je stao? Il mu se samo nije dalo? Tražim svuda po netu i ne nalazim objašnjenja. :ne zna:
Zašto Anonimusi ne haknu organizatore, ovi sponzorske prohtjevi predvođeni Coca-Colom (oko zabrane svega i svačega) su žešće njesra, a k tome ni na Jubitou ništa ne moš nać, mrzim jih iz dna duše, nikakvog olimpijskog duha u njizi nema...promicanje sporta i te šeme, ko to šiša, izgleda.
I tako...
Asafi se "vratila" stara ozljeda prepone, kaže on. Žao mi ga, al' jebiga. Vjerojatno je ispao iz štafete pa sad ameri imaju veću šansu za biti ispred Jamajke...
I to što kažeš...prokurvale se sve sportske krovne organizacije. Nema mrdanja bez sponzorskih novaca... :o
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

06 Aug 2012, 16:38

Ma šta prokurvale, dušu vragu prodale...i prije su se kurvale, al si bar mogo logo imat na štajaznam čarapama...sad nema ničeg.

Imaš kakav link za Powella?
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

06 Aug 2012, 16:49

nina williams » wrote:Ma šta prokurvale, dušu vragu prodale...i prije su se kurvale, al si bar mogo logo imat na štajaznam čarapama...sad nema ničeg.

Imaš kakav link za Powella?
Ima kratka vijest na indexu...
http://www.index.hr/sport/clanak/asafa- ... 29947.aspx

Ma, ja volim sport. Svakojakim zdravim stvarima i sportovima sam se bavio, pratio sport i sportske priče o uspjesima i neuspjesima i silno cijenim svakoga tko se trudi i uspije ili nastoji uspjeti, ali kad me spopadnu bijesovi zbog svih tih tzv. menadžerskih kreatura, političara u savezima, korporativnim iskorištavanjima i potkupljivanjima dođe mi muka i s velikom dozom gađenja sve promatram. Pa naizmjence gasim tv kad su "blokovi" reklama ili "povratak našem sponzoru" i traženje razumijevanja komentatora na prekid ili kašnjenje ili propuštanje prijenosa ne bi li pučanstvo "uživalo" u minutama, uglavnom, stupidnih "oglasa"...i palim - gasim tako dok me ne izbace iz sobe ukućani ili dok sam ne podivljam pa odem trkeljati il' knjigu kakvu čitati, laganu jer sam neurozan.... :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

06 Aug 2012, 16:50

Jab' ove nase jedrilicare poslao da treniraju negdje na bespucima oceana medju ajkulama.
A ne da se foliraju po plavom Jadranu i gledaju sifone tetama u toplesu pa mi se vracaju s nekakvim cetvrtim i petim mjestima...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

06 Aug 2012, 16:53

Danke šen.
Ma, ja volim sport. Svakojakim zdravim stvarima i sportovima sam se bavio, pratio sport i sportske priče o uspjesima i neuspjesima i silno cijenim svakoga tko se trudi i uspije ili nastoji uspjeti, ali kad me spopadnu bijesovi zbog svih tih tzv. menadžerskih kreatura, političara u savezima, korporativnim iskorištavanjima i potkupljivanjima dođe mi muka i s velikom dozom gađenja sve promatram. Pa naizmjence gasim tv kad su "blokovi" reklama ili "povratak našem sponzoru" i traženje razumijevanja komentatora na prekid ili kašnjenje ili propuštanje prijenosa ne bi li pučanstvo "uživalo" u minutama, uglavnom, stupidnih "oglasa"...i palim - gasim tako dok me ne izbace iz sobe ukućani ili dok sam ne podivljam pa odem trkeljati il' knjigu kakvu čitati, laganu jer sam neurozan.... :D
Jao, jao, pa tebe velke muke muče.
Problematično skroz, mogu ti reć.

Ja zbilja ne znam kako ćeš ti to riješiti :misli: ...osim da otvoriš jednu temu ovdje. :E
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

06 Aug 2012, 16:59

nina williams » wrote: Danke šen.

Jao, jao, pa tebe velke muke muče.
Problematično skroz, mogu ti reć.

Ja zbilja ne znam kako ćeš ti to riješiti :misli: ...osim da otvoriš jednu temu ovdje. :E
A jel' ? Ček da me nasrde da počnem pucati po kvartu... :zubo:
Ne znam hoću li stići danas, al' evo, otvoriti ću temu...samo još nemam inspiraciju za naslov. :misli:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

06 Aug 2012, 17:03

Euklid » wrote:Jab' ove nase jedrilicare poslao da treniraju negdje na bespucima oceana medju ajkulama.
A ne da se foliraju po plavom Jadranu i gledaju sifone tetama u toplesu pa mi se vracaju s nekakvim cetvrtim i petim mjestima...
:azdaja:
Glorihanterski hejteru.
:gaah:

:zubo:

Generalno, četvrta i peta mjesta na OI sasvim su dobra mjesta.
Naši jedliričari treniraju i po Jarunima i sl.
Siroti smo, a vaik u vrhu. :S
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

06 Aug 2012, 17:06

karambol » wrote:
A jel' ? Ček da me nasrde da počnem pucati po kvartu... :zubo:
Ne znam hoću li stići danas, al' evo, otvoriti ću temu...samo još nemam inspiraciju za naslov. :misli:
:lux:
Ma smislit će ti Ćiro il kukuriku za naslov nešto, samo piši.
:cerek:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

06 Aug 2012, 17:15

nina williams wrote: :azdaja:
Glorihanterski hejteru.
:gaah:

:zubo:

Generalno, četvrta i peta mjesta na OI sasvim su dobra mjesta.
Naši jedliričari treniraju i po Jarunima i sl.
Siroti smo, a vaik u vrhu. :S
Pa jesi ti vidla kak oni vise iz tih jedrilicica?
E, pa ko bi zabusavao na treningu s ajkulama taj ne bi isao na OI.
Stovise, taj vise ne bi isao nigdje.


Ajmo Crnogorrrrrac :onaj smajli s puskom:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

06 Aug 2012, 17:26

Ma odakle našima pare da međ ajkulama treniraju?
:zubo:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

06 Aug 2012, 17:33

Ma pustite pase...evo čovjek uzeo medalju. S puškom... :zubo: Ali samo zato jer je precizan. Bravo, Đovani!!! :bliss: :top: Pustio je suzu...shot gun emotivac... :jumping:

A sam je financirao svoje pripreme! Sramite se i HOO i sve političke strukture koje dijele šakom i kapom obožavateljima cajki sa stadiona... :clint:
Last edited by karambol on 06 Aug 2012, 17:36, edited 1 time in total.
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

06 Aug 2012, 17:35

Eve medalje. Sretno i fala kaka god da bude.
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

06 Aug 2012, 17:45

Živci odoše u vražju mater, a nikad pratila streljaštvo nisam. :zubo:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

06 Aug 2012, 17:47

Zlatna!!! :jumping:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

06 Aug 2012, 17:48

AAAAAAAAAAAAaaaaaaaaa :lux: :lux: :headbang: :S :S
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

06 Aug 2012, 18:07

:S :S :S
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

06 Aug 2012, 18:16

Brrrrrrrravo Crnogorac, odmah se vidi ko nije zabusavao na treningu i gledao sifone tetama :top:

Sad jos da stera u trokurac svu onu bagru koja besplatno ljetuje u Londonu a za njegove pripreme nisu htjeli dat ni lipe. Skupa s novinarima zbog kojih znam sve o Ibanezu, njegovoj porodici u Argentini i porodici njegove djevojke u Zagrebu a za ovog decka jedva da sam cuo.
'if you fall, i'll be there' (floor)
Post Reply