Aktualnosti iz svijeta sporta

Svi smo mi izbornici
User avatar
Chiro
Posts: 693
Joined: 10 Nov 2011, 21:34

03 Feb 2012, 22:37

Ovo bi trebao biti topic na kojem ćemo komentirati zanimljivosti i aktualne teme iz svijeta sporta.*
C/p dijelova (ne u cijelosti) kolumni/članaka/umijetniĆkih pologova/nečeg četvrtog nije zabranjeno, ukoliko se ostavi link na izvor. :)
Ako se oko nekog događaja razvije zanimljiva rasprava, postovi će se izdvojiti u zasebnu temu.

*Teme ne moraju nužno biti vezane uz sportsku igru kao takvu, slobodno pišimo o novim sisama Victorie Beckham ili zadnjoj knjizi/spotu/gangbang uratku Nives Celzijus.


Skinheadsi, takav si!
User avatar
Chiro
Posts: 693
Joined: 10 Nov 2011, 21:34

03 Feb 2012, 22:54

Upitni derbiji u Italiji i Francuskoj

Cijela Europa je okovana snijegom, i gledajući ove slike, mogu samo zamisliti kako bi to izgledalo kod nas, s našim cabrio pašnj... ovaj, stadionima. Čak i nije toliki problem šta se gledatelja tiče, onih stodvajs ne bi ni nuklearna katastrofa pokolebala u naumu da odu na utakmicu prve hrvatske nogometne lige. Problem je u travnjacima, koji bi se oštetili u toj mjeri da bi se opet dogodilo nešto slično ovome. Pa kad se sjetimo da je dobar dio tih travnatih površina u gradskom ili državnom vlasništvu, i kad se sjetimo koliko zapravo košta dovođenje istih u red, dobijemo diareju. :cerek:

Najiskrenije se nadam da će, što se naše zemlje tiče, ovaj val hladnoće brzo proći i da će se snijeg što prije otopiti, jer zadnje što nam sad treba su izdaci za obnove jebenih travnjaka.
Skinheadsi, takav si!
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

05 Feb 2012, 00:32

oh, kako mi se živa fućka za livade.ovaj, pašnjake. travnjake.to.
samo molim da mi se javi ako kojem gradskom ocu ili materi spadne na pamet da kupuje travu na metre za moje pare.:clint:

Aktualno: Barca neće osvojiti prvenstvo. Buahahaha.
Nek(v)arljiva.
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

05 Feb 2012, 19:07

Mourinho opet ide u Chelsea? http://www.guardian.co.uk/football/2012 ... ho-chelsea

Ne znam...Emglezi se raspisali, al Emglezi inače svašta pišu.
Iskreno...ne vjerujem. Em mu je Villas-Boas učenik, em bi odlazak iz Reala u Chelsea, u ovom trenutku, bio prijelaz s konja na magarca.
Jes da je uvijek blebeto kako bi se htio vratit na Otok, al mislim da nije baš ovo htio. A nije da ne može birat. Uostalom, on je puco na Fergusonovo mjesto.


Nek iđe u oni drugi Mančester. Oni su su ko stvoreni jedno za drugo. I ne mislim pritom ništa ružno (iako ne volim baš silno ni njih ni njega), nego da bi u toj kombinaciji moglo bit fine obostrane koristi.
User avatar
Chiro
Posts: 693
Joined: 10 Nov 2011, 21:34

05 Feb 2012, 19:19

Brijem da će Žoze dat guze kome god treba, samo da naslijedi SAFčinu. Frajer ima ogromno znanje, ali će kompromitirati svoju karijeru s ovim gloryhunterstvom. Jeba ga Real da ga jeba. Mogao je ostati u Chelskom i biti long term manager, Wenger/SAF style, ali ne može si on pomoći, njemu trebaju svjetla velegrada. Završit će kao pravi klaun ako ovako nastavi.

Ima još zanimljivih stvari u članku.
North London must be a lovely place as Arsenal's favourite substitute Andrey Arshavin will turn down a move to Anzhi Makhachkala because he wants to stay at the Emirates, while a few miles away Heurelho Gomes has decided he would rather sit on the bench at Tottenham than move to CSKA Moscow.
Koji su to đabalebaroški banditi. :rofl:
Skinheadsi, takav si!
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

05 Feb 2012, 19:42

Chiro » wrote:Brijem da će Žoze dat guze kome god treba, samo da naslijedi SAFčinu. Frajer ima ogromno znanje, ali će kompromitirati svoju karijeru s ovim gloryhunterstvom. Jeba ga Real da ga jeba. Mogao je ostati u Chelskom i biti long term manager, Wenger/SAF style, ali ne može si on pomoći, njemu trebaju svjetla velegrada. Završit će kao pravi klaun ako ovako nastavi.
A što on meni ko zadnja pizda djeluje, majko mila. Nikad elegancije u tog čoeka, taj sve na ciganluk dobije.
Al što jes-jes, ona LP s Interom...ono niko drugi ne bi mogo.
Chiro » wrote:Ima još zanimljivih stvari u članku.

Koji su to đabalebaroški banditi. :rofl:
Čini se meni da će se za kojih 5 godina svi grebat za odlazak u Rusiju. Em što konstantno rastu (sve se duže zadržavaju i po LP i po EL), em što su puni para.
User avatar
Chiro
Posts: 693
Joined: 10 Nov 2011, 21:34

05 Feb 2012, 21:49

nina williams » wrote:
A što on meni ko zadnja pizda djeluje, majko mila. Nikad elegancije u tog čoeka, taj sve na ciganluk dobije.
Al što jes-jes, ona LP s Interom...ono niko drugi ne bi mogo.
Opet, sad je pitanje, bi li Mourinho bio Mourinho da nije tako "kontroverzan" (neš ti kontroverze, sere po svemu i svima i onda je kao faca :rolleyes: ), bi li bio tako tražen i cijenjen. Da, vrhunski je taktičar, zna izvući puno od svojih ekipa, ali... štajaznam, uvijek traži lakši put. :ne zna: Ode u snažan klub, manje-više na gotovo, ako mu fali 5 igrača on kupi 15... nije baš long term tip. :ne zna: Zato se slažem s tobom da teško da može zamijeniti Fergusona, popizdio bi čovjek sjediti na istoj klupi 6-7 godina.
Čini se meni da će se za kojih 5 godina svi grebat za odlazak u Rusiju. Em što konstantno rastu (sve se duže zadržavaju i po LP i po EL), em što su puni para.
Sumnjam, mada pare jesu primamljive, ali vremenski uvjeti su blago rečeno užasni, tako da će to odbiti mnoge zvijezdice. Kako će jedan Tevez, kojem je Engleska jeziva i užasna, otići u Rusiju? :rofl:
Ili Balotelli. :rofl: Dobro, ova budala bi i mogla, samo su velike šanse da bi završio na ispumpavanju drugi dan. :rofl:
Skinheadsi, takav si!
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

05 Feb 2012, 23:18

Chiro » wrote:
Opet, sad je pitanje, bi li Mourinho bio Mourinho da nije tako "kontroverzan" (neš ti kontroverze, sere po svemu i svima i onda je kao faca : rolleyes: ), bi li bio tako tražen i cijenjen. Da, vrhunski je taktičar, zna izvući puno od svojih ekipa, ali... štajaznam, uvijek traži lakši put. : ne zna:
Jok. Taj pati od ega, a svijet obožava istupe uspješnih egomana.
Jebga, nu Maradonu, i danas se više priča o Božjoj ruci nego o onom drugom golu koji je dao na istoj utakmici, a koji je definitivno jedan od najljepših golova ikad. Da ne govorim kako su mu trensku karijeru više obilježili droga, svađe s novinarima/igračima, druženje s Evom Moralesom i slične stvari, iako uopće nije imao tako loše rezultate.

Mourinho fercera na sličnu šemu, on je podjednako showman, koliko i taktičar.
A velik je taktičar. :zubo:
Chiro » wrote:Ode u snažan klub, manje-više na gotovo, ako mu fali 5 igrača on kupi 15... nije baš long term tip. : ne zna: Zato se slažem s tobom da teško da može zamijeniti Fergusona, popizdio bi čovjek sjediti na istoj klupi 6-7 godina.
Niko kao Alex. :rofl:
Šalu na stranu, nije sad to što ja volim ManU, ja njih i zbog njega volim. Čoek 25 godina isti poso radi...pa to još jedino na HTV-u postoji. A, za razliku od hateveovaca, Ferguson je u vrhu.

Chiro » wrote:Sumnjam, mada pare jesu primamljive, ali vremenski uvjeti su blago rečeno užasni, tako da će to odbiti mnoge zvijezdice. Kako će jedan Tevez, kojem je Engleska jeziva i užasna, otići u Rusiju? : rofl:
Ili Balotelli. : rofl: Dobro, ova budala bi i mogla, samo su velike šanse da bi završio na ispumpavanju drugi dan. : rofl:
Pare pare pokreću svijet politiku i nogomet
:zubo:
A imaju stanku tijekom zime. Nešto mislim da ni engleska kiša nije baš ugodna za igru, a vidi Peremier ligu.
Moglo bi se, čini mi se. :zubo:

Nego...kad se već spominju zvijezde i Anzhi Makhachkala...znaš ko im je kapetan? :zubo:
Čoeku se i danas avioni s puta sklanjaju.
Na mu, niko nikad nije take slobodnjake puco: :S :S :S :S :S
(Ja njemu opraštam i što je za Real igro. Nemojte me zaebavat, nije to malo, kad je od mene.)
Čitala sam baš prije par dana članak gdje veli da mu je ovo vjerojatno zadnja sezona, al da ostaje tamo u klubu i da će se bavit nekim klupsko-menadžerskim poslovima. Dovest će im samo on hrpu dobrih. I tako to krene...
User avatar
Chiro
Posts: 693
Joined: 10 Nov 2011, 21:34

06 Feb 2012, 22:14

nina williams » wrote: Nego...kad se već spominju zvijezde i Anzhi Makhachkala...znaš ko im je kapetan? :zubo:
Čoeku se i danas avioni s puta sklanjaju.
Na mu, niko nikad nije take slobodnjake puco: :S :S :S :S :S
(Ja njemu opraštam i što je za Real igro. Nemojte me zaebavat, nije to malo, kad je od mene.)
Čitala sam baš prije par dana članak gdje veli da mu je ovo vjerojatno zadnja sezona, al da ostaje tamo u klubu i da će se bavit nekim klupsko-menadžerskim poslovima. Dovest će im samo on hrpu dobrih. I tako to krene...
Hm, moja zadnja informacija je bila da je bio igrač-trener, vidim da više nije. Boli ga briga, imat će finu plaću i nakon kraja karijere, odradi nekoliko sezona i kući u Brazil, pijuckati caipirinhe na plaži. Dobar je RC bio, dobar. :D Onaj gol protiv Francuza na Kupu Konfederacija ´97 je remek djelo. :S
Proći će koja godina dok se naviknem na esa s velikim S, ffs.
Skinheadsi, takav si!
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

06 Feb 2012, 22:32

Negdje sam (ne znam više gdje, al prenosili su iz Marce) danas čitala da nije samo Mourinho iskazao želju za povratkom u Englesku, nego, navodno, i Ronaldo kuka kako mu fali Alex. :rofl: Kao, kako mu je bio više od trenera...kme-kme. Al se spominjala i odšteta od milijardu valjda eurića. Ma da je i kuna, mnogo je.
User avatar
Chiro
Posts: 693
Joined: 10 Nov 2011, 21:34

06 Feb 2012, 23:29

Meanwhile, in USA: Đajantsi pobijedili Domoljube u 46. Superbowlu.
Eli Manning je nadmudrio Toma Bradya, premda je QB Patsa srušio rekord Superbowla s 16 uzastopnih uspješnih dodavanja. Ali, uvijek ono prokleto ali. Da je Wes Welker 4 minute prije kraja uhvatio tu prokletu loptu, Patsi bi pobijedili. A tu istu loptu, kako kaže njegov kolega Deion Branch, Wes hvata u 99% slučajeva.
Dobra utakmica, ne toliko napadački, koliko taktički, s puno kvalitetnih obrambenih reakcija, te dva quarterbacka koji su dokazali (Brady) odnosno pokazali zašto zaslužuju biti na vrhu.

U snijegom i ledom okovanoj Hrvatskoj, Giantsi su imali dosta navijača s obzirom na Davida Diehla, dečka po čijem imenu i prezimenu ne biste baš lako zaključili da ima hrvatske korijene, ali to je samo zato što mu je otac porijeklom iz Njemačke.

Image

Osim toga, uvijek je zanimljivo prokomentirati sporedne događaje Superbowla. Kelly Clarkson nije revala himnu, kao što su neke njene prethodnice, navodno uračunljive u datom trenutku, znale činiti. Osim himne, intrigantan je i HT show, koji je ove godine čast imala ispuniti Madonna. I, za razliku od prošlogodišnjeg megatreša kojem smo svjedočili u izvedbi Black Eyed Peasa :facepalm:, gospodična Ćićone je to rutinski ishendlala. Dobro, ne može pobjeći od posvemašnjeg kiča, ali bar nije falšala ter pokazivala sise.

Image

Što se tiče hrane, žderalo se sve i svašta. Mahom masno i prezačinjeno, ali pošemoj, ipak je Superbowl.

Image

Image

Image





Super Bowl XLVII će se održati 3. veljače 2013. u New Orleansu. Jedva čekamo. :) (nije psiho)
Skinheadsi, takav si!
User avatar
Chiro
Posts: 693
Joined: 10 Nov 2011, 21:34

07 Feb 2012, 14:18

Image

:rofl: :cerek:

Razgovarajte s mačkom na http://twitter.com/anfieldcat
AnfieldCat Anfield Cat
just had villas boas on the phone asking me to teach fernando torres how to get in the box #anfieldcat #meow
2 hours ago
:rofl:
Skinheadsi, takav si!
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

07 Feb 2012, 16:17

Chiro » wrote:Image

:rofl: :cerek:

Razgovarajte s mačkom na http://twitter.com/anfieldcat



:rofl:
a baš bi bilo žao mačke. bidna, sva se ustrašila.mica-maca.
Nek(v)arljiva.
User avatar
Chiro
Posts: 693
Joined: 10 Nov 2011, 21:34

08 Feb 2012, 23:37

Don Fabio konačno fasovao

Trenerska prevara više nije na klupi prevare od reprezentacije. Pokačio se s čelništvom FA oko statusa Johna Terrya, kojem su ovi makli kapetansku traku radi suđenja zbog rasističkog ispada prema Antonu Ferdinandu (bratu dugogodišnjeg mu stoperskog partnera iz reprezentacije, Ria; fin čovjek taj Terry, malo jebe žene suigrača, malo vrijeđa, uzoran čovjek, pravi kapetan :ne zna: ). E pa, tko se mača laća, od mača i gine. Da je Fabio imao nekakve rezultate, mooožda bi mu Bernstein i ekipica i popustili, ali kad netko ulupa desetke milijuna eura u nekoliko godina, a dobije... goli kuratz :ne zna:, onda je razumljivo da mu je strpljenje pri kraju.

Tko će ga naslijediti? Bo. :ne zna: Vremena nemaju previše, slobodnih trenerskih imena isto tako.
Prvo ime koje se spominje je izbornik U21 reprezentacije, Stuart Pearce.
Alan Shearer, Sven Göran Eriksson i još mnogi guraju na tu stolicu menadžera Tottenhama, Harrya Redknappa. Spominje se i Roy Hodgson. Ono što se da primijetiti, velika većina je za to da Capellov nasljednik bude Englez.
Doznat ćemo sve odgovore za nekoliko dana.

Što će biti s Capellom? Vjerujem da neće uzimati prevelike pauze, jer sumnjam da se umorio previše u ove 3-4 godine :D, eventualno do kraja tekuće sezone. Gdje će završiti? Italija je uvijek opcija, onaj manijak iz Machackale je morao promijeniti gaće triput nakon što je čuo za ovu vijest, šeici u Malagi isto tako... lista pijanih milijardera je poduža. Tko zna, ako Roman opet pretjera s votkom... :zubo:


I maca je dala svoj sud:
AnfieldCat Anfield Cat
Isn’t this the second time an Italian has abandoned a sinking ship? #AnfieldCatForEngland
AnfieldCat Anfield Cat
if hired as england manager, I promise to not only start Emile Heskey, but make him captain as well #AnfieldCatForEngland
Skinheadsi, takav si!
User avatar
Chiro
Posts: 693
Joined: 10 Nov 2011, 21:34

08 Feb 2012, 23:43

Sljedeća beštija koja će uletjeti u neki EPL TV prijenos je:

Squirrel
2.50
Rabbit
4.50
Fox
5.00
Cat
6.50
Dog
8.00



Fox :rofl:
Skinheadsi, takav si!
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

08 Feb 2012, 23:48

Ujebote. :eek:
Znala sam da se kači sa savezom oko Terryja, al mi ovo skroz neočekivano.
User avatar
Karlinjo
Posts: 11828
Joined: 19 Nov 2011, 10:45
Has thanked: 1 time

16 Jun 2013, 22:17

Bok, ... :(
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

19 Jun 2013, 14:56

Image

:crying:
'if you fall, i'll be there' (floor)
Post Reply