Kupujem bicikl!

Svi smo mi izbornici
User avatar
*jezebel*
Posts: 1424
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

05 Mar 2012, 15:04

Image

:jumping: :rofl:


how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

05 Mar 2012, 15:05

:rofl:
Ovo me sjetilo na Monty Python. :ne zna: :zubo:

Ma ne treba meni takvo neko čudovište, najobičnija biciklica koju ću voziti par puta mjesečno. :mama:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

05 Mar 2012, 15:07

I nemojte me sad jebat da sam seljanka i da se ne kaže bicikla nego bicikl! :gaah:

Mi u Rijeci kažemo! :gaah:
I već dvije strane se mučim i govorim jebeni bicikl, a svi normalni ljudi znaju da je bicikla!!! :gaah:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

05 Mar 2012, 15:08

Ova truba je super. I nekad ti fakat treba. :o
Al ako s time trubis po gradu, negdje ti mogu opaliti kaznu. :o Ono ti potrubis a sokirati pjesak skoci na prometnicu od soka. :rofl:
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

05 Mar 2012, 15:11

Ej, jez, što je to wheeler?
Po čemu je poseban, mislim zašto je dobar?

Prekrasni su mi ovi kruzeri, al' što ih više gledam ne djeluju mi ti volani previše zgodni za "upravljanje". :misli:
Jedino što se ne bih morala puno saginjati, ako se ne varam, dosta su visoko u odnosu na sic.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Bios
slučajna nakupina stanica
Posts: 1755
Joined: 18 Sep 2011, 09:08
Location: U pokretu...

05 Mar 2012, 15:12

I ja se mučim s tim bicikl. :zubo: Bicikla je bicikla, poše.
Maštam ... :lux:
Jebeš čovika koji nije reka i poreka.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

05 Mar 2012, 15:14

Je volan je visi u odnosu na sic. Ali.
Ali sic je nisko i to zna biti problem za one malo vise. :zubo:
I napravljeni su, barem im je to namjera, za izrazito ravne terene, aka kalifornijske plaze jer taj oblik rame lose ublazava udarce s ostalih terena.
User avatar
*jezebel*
Posts: 1424
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

05 Mar 2012, 15:25

morticia, pa ne znam po cemu je poseban, ne razumijem pitanje, imaju oni raznih modela i kategorija. kad bih kupovala bicikl za tisucu eura, ne bih gledala wheelera. ono sto planiram kupiti mi se cini kao najbolji izbor, a pomogao mi je i tip u ducanu. poslije sam pricala s nekoliko ljudi, kad sam spomenula ciji bicikl planiram kupiti, rekli su da i oni vec neko vrijeme voze wheelera i da su zadovoljni. ja gledam na vise stvari, da mogu voziti po grbavom i po blatu, da mi je udoban, da fino podnosi moju tezinu i da je kol'ko-tol'ko kvalitetan, odnosno u pristojnom stanju (ono, da bas nije neki srot s jakusevca, hrelica ili kak' se vec ono zove).

kad sam samo gledala bicikle po netu, gledala sam konu, meridu i wheelera, s tim da sam za wheelera bila nekako najmanje zainteresirana. medjutim, kad sam sjela na njega (i na ostale) i malo popricala s ljudima - sasvim druga prica. manje-vise odmah znas jel' to to ili ne.
Last edited by *jezebel* on 05 Mar 2012, 15:28, edited 1 time in total.
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

05 Mar 2012, 15:26

A taj wheeler je ustvari marka? :brukica:
Ja sam mislila da je to neka vrsta bicikla, kao kruzer. :brukica:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

05 Mar 2012, 15:27

i ja :D
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

05 Mar 2012, 15:29

Mislim da Morticia nije imala primjedbe na tvoj izbor, nego joj je model nepoznat pa je zeljela da joj pojasnis ne bi li i njoj olaksala izbor. :ne zna:
Ja prva ne znam sto su wheeleri. :ne zna:
User avatar
*jezebel*
Posts: 1424
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

05 Mar 2012, 15:35

pa napisala sam tocno ime modela, da se lako izguglati. to je klasicni brdski bicikl, s nesto manjim kotacima, debljim gumama, tvrdorepi, s prednjom suspenzijom. morticiji to za cestu n-e t-r-e-b-a, a pitanje je i koliko bi joj dugorocno bilo ugodno. ja cu se naravno voziti i po cesti, ali trebam otvorene opcije i za teren. ako ce gledati nesto slicno, onda mozda bolje bicikl iz treking kategorije, on je, kol'ko sam skuzila, kao neki hibrid izmedju brdskog i gradskog.
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

05 Mar 2012, 15:35

Morticia » wrote: Vrlet, koliki je tvoj, mislim da bi i meni tako nešto bilo taman. :rofl: :rofl: :rofl:
Daj, ozbiljno pitam. :zubo:
Moj je, naravno, ogroman. :raspa:

Ozbiljno sam ti i rekao, nema smisla napamet govoriti o brojevima kada moraš doći i sjesti na bicikl i vidjeti sama za sebe, svaki bic je različit.

Nisi mi odgovorila, znači ti bi ga koristila dva puta mjesečno, po Fužinama i tako, bez puno znojenja? Za Fužine ti trebaju brzine, onaj zelenko otpada. Ili ćeš ga gurati uzbrdo.

Vidim da te ovo zaokuplja, pa ti samo javi kada ti bude trebala kava s osobom koja zna znanje.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

05 Mar 2012, 15:40

*jezebel* » wrote:onda mozda bolje bicikl iz treking kategorije, on je, kol'ko sam skuzila, kao neki hibrid izmedju brdskog i gradskog.
E to me zanimalo. :top:
vrrrlet wrote:
Moj je, naravno, ogroman. :raspa:

Ozbiljno sam ti i rekao, nema smisla napamet govoriti o brojevima kada moraš doći i sjesti na bicikl i vidjeti sama za sebe, svaki bic je različit.

Nisi mi odgovorila, znači ti bi ga koristila dva puta mjesečno, po Fužinama i tako, bez puno znojenja? Za Fužine ti trebaju brzine, onaj zelenko otpada. Ili ćeš ga gurati uzbrdo.

Vidim da te ovo zaokuplja, pa ti samo javi kada ti bude trebala kava s osobom koja zna znanje.
Ma znam ja to sve, al' kao da imamo puno zanimljivijih tema trenutno! :gaah: :gaah:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

05 Mar 2012, 15:45

*jezebel* » wrote:pa napisala sam tocno ime modela, da se lako izguglati. to je klasicni brdski bicikl, s nesto manjim kotacima, debljim gumama, tvrdorepi, s prednjom suspenzijom. morticiji to za cestu n-e t-r-e-b-a, a pitanje je i koliko bi joj dugorocno bilo ugodno. ja cu se naravno voziti i po cesti, ali trebam otvorene opcije i za teren. ako ce gledati nesto slicno, onda mozda bolje bicikl iz treking kategorije, on je, kol'ko sam skuzila, kao neki hibrid izmedju brdskog i gradskog.
Pa eto ja nisam znala da je to ime prozvodjaca. :ne zna: S ostalim se slazem, to nije ono sto ona trazi. Ali bajk bez brzina bih kupila iskljucivo sa Slavoniju. :zubo:
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

05 Mar 2012, 15:48

Dobro, znači brzine obavezne. Ok.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

05 Mar 2012, 18:39

Kupila!!! :lux: :lux: :lux: :lux:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

05 Mar 2012, 19:23

Točno ovakva, i boja i sve! :lux: :cerek:

Image

Moje prvo pravo paciklo! :xlux: :xlux:

Kupili smo i maloj stolicu i kacigicu! Na pingvine! :lux:

I lanac i presvlaku za sic! :zubo:

I rogove za volan. :o
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Bios
slučajna nakupina stanica
Posts: 1755
Joined: 18 Sep 2011, 09:08
Location: U pokretu...

05 Mar 2012, 20:21

Weeee! :lux:

Brza si.

Paciklo je predivno. Boja. :cerek:
Maštam ... :lux:
Jebeš čovika koji nije reka i poreka.
User avatar
dejzi
Posts: 4649
Joined: 17 Sep 2011, 23:30

05 Mar 2012, 20:22

Divno je! :xlux:

Nemoj sad da jadna sama čami u podrumu. :o
Hand over the chocolate and nobody gets hurt.
User avatar
*jezebel*
Posts: 1424
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

05 Mar 2012, 20:30

i ja sam kupila!!! :jumping:

morti, :five:!!!

http://www.ciklus.hr/katalog/view/1162/

ljubica moja, uvela sam ga u stan i naslonila na policu s knjigama. :D

kotac se lako skida pa mogu biti prilicno mobilna. :cerek: kocnice su *ebacke, prvo sam slucajno krenula samo s prednjom pa me sokiralo. :o

morti, hrabra si, ja sam morala prespavat' dvije noci, iako me prekjucer uhvatilo da kupim odmah isti dan. :D
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

05 Mar 2012, 20:36

pa slični su vam bicikletići :cerek:

nego, morti, meni je lipši onaj zeleni pičkasti koji si nakeljila na prethodnoj stranici :tuzni:

inače, moje biciklo je na selu, uništeno, gume probivene, kočnice sjebane, prečka napukla! :( i tako već godinama! :(
a nisam si kupovala novo jer je to skupo! :(

i sad kad vas čitam, i ja bi :mama:

vozim se na selu najčešće, al tamo sam rijetko, i uglavnom uzmem rođakovu bicilku i s njom đipam okolo! al u gradu mi je užasno lijeno biciklom otić do marjana! jer do tamo imam uzbrdica i nizbrdica mali milijon, dok dođem tamo, umrem 3 puta! :mama:

al sad kad ajvi ima biciklo, mogla bi bar imat društvo s kojim ću krepavat :xlux:

triba mi para :mama:
meg ti je glupa!!! :xlux:
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

05 Mar 2012, 20:37

ae, potpuno sam zaboravila da vam tribam pohlavit bicikle! :zubo:

super su, super! al nisu puno pičkaste, al nema veze, biće ni vas dvi niste pičkaste! :o

i morti, nakelji nam bubinu košaru i kacigu :xlux:
meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
*jezebel*
Posts: 1424
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

05 Mar 2012, 20:37

mene je morti malo iznenadila s odabirom tipa bicikla. mislim, nakon tih, k'o sto mulica kaze, pickastih.
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

05 Mar 2012, 20:37

Fala vam, fala, i meni je krasan! :lux:
Jez, i ovaj tvoj je divan, isto plavi! :lux:

A ja sam takva, kad zapilim mora biti odmah. :brukica:

Moj je vec u podrumu, al' sutra idemo na prvu pravu voznju! :trio: :cerek:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
Post Reply