Kupujem bicikl!

Svi smo mi izbornici
User avatar
Bios
slučajna nakupina stanica
Posts: 1755
Joined: 18 Sep 2011, 09:08
Location: U pokretu...

05 Mar 2012, 20:41

Još jedno paciklo. :cerek:

Pola trkelja vozi bicikl. :D

Slušaj, Mulice, bicikl imam već neko vrijeme. I već je na Marjanu. :zubo: Pa, ako ti se vozi samo ti reci.


Maštam ... :lux:
Jebeš čovika koji nije reka i poreka.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

05 Mar 2012, 20:41

*jezebel* » wrote:mene je morti malo iznenadila s odabirom tipa bicikla. mislim, nakon tih, k'o sto mulica kaze, pickastih.
Pa iskreno, meni su ljepsi ti pickasti. :zubo:

Al' su ovi bolji, funkcionalniji i visenamjenski, jbga.
Pa kad vec dajem te pare da imam posten bicikl. Jer s onim se doslovno ne mozes maknuti s asfalta. :ne zna:

I meni se skida prednji kotac! :lux:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

05 Mar 2012, 21:03

Bios » wrote: Slušaj, Mulice, bicikl imam već neko vrijeme. I već je na Marjanu. :zubo: Pa, ako ti se vozi samo ti reci.
ma vozi se meni, ali nemam biciklo! kontaš? imam to koje je na selu i koje je spremno za otpad, jer nema smisla popravljat ga! :ne zna: imam neko očevo, koje nije njegovo, nego mu ga je susid dao, al od toga me guzica boli, visoko je, muško i ne mogu sic spustit dovoljno... :o

tribam uložit nofce! :o

e, koliko košta biciklo? onako po prilici! koliko su ti vaši koštali, morti, jez, ajvi...? :D
meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
Bios
slučajna nakupina stanica
Posts: 1755
Joined: 18 Sep 2011, 09:08
Location: U pokretu...

05 Mar 2012, 21:08

Moj je kupljen u pola cijene jer je bio izložbeni primjerak na nekom boat showu. U Francuskoj. 300 ojra.

Moš vozit paciklo od starijeg mi sina. On je negdje tvoje visine, pa bi ti bio taman. Toga smo kupili u Hervisu na sniženju za 1000kn. On će ga ionako za koju godinu prerasti, pa nismo kupovali nešto preskupo.
Maštam ... :lux:
Jebeš čovika koji nije reka i poreka.
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

05 Mar 2012, 21:13

Bios » wrote:Moj je kupljen u pola cijene jer je bio izložbeni primjerak na nekom boat showu. U Francuskoj. 300 ojra.

Moš vozit paciklo od starijeg mi sina. On je negdje tvoje visine, pa bi ti bio taman. Toga smo kupili u Hervisu na sniženju za 1000kn. On će ga ionako za koju godinu prerasti, pa nismo kupovali nešto preskupo.
za ozbač? :xlux:

jel želiš društvo na marjanu? :xlux: ja da...lijeno mi je samoj, volim društvo! :D a sad kad padne prva kiša, bit će i šparoga, pa ćemo ić u šparoge i tako to! :xlux:
i lijepo je vrijeme i sve to...:xlux:

ijaoooo, sreća :bliss:
meg ti je glupa!!! :xlux:
Mulica
Posts: 3313
Joined: 18 Sep 2011, 20:59

05 Mar 2012, 21:14

pola cijene, 300 ojra :facepalm:

mila majčice! :zubo: ja sam to svoje, koje je sad propalo, dobila u pola cijene jer sam bila odlikaš! svo koji su prošli s pet te godine, mogli su kupit biciklo u pola cijene! bila sam presretna :xlux:
meg ti je glupa!!! :xlux:
User avatar
Bios
slučajna nakupina stanica
Posts: 1755
Joined: 18 Sep 2011, 09:08
Location: U pokretu...

05 Mar 2012, 21:16

Stalno tražim nekoga tko bi vozio sa mnom. Odem s djecom preko vikenda, ali to mi je malo. Ali kad su obojica ujutro u školi mogle bi nas dvije otići.

Išla bi sa mnom u šparoge?! :lux:
Maštam ... :lux:
Jebeš čovika koji nije reka i poreka.
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

05 Mar 2012, 21:16

jepite se obadvije :durica:
na mojoj temi o mom biciklu se tako hvalite!

čestitam :cerek:
dok ja svoj kupim, vi ćete već mijenjati lance ili što već
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
User avatar
*jezebel*
Posts: 1424
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

05 Mar 2012, 21:30

AdMulica » wrote: ma vozi se meni, ali nemam biciklo! kontaš? imam to koje je na selu i koje je spremno za otpad, jer nema smisla popravljat ga! :ne zna: imam neko očevo, koje nije njegovo, nego mu ga je susid dao, al od toga me guzica boli, visoko je, muško i ne mogu sic spustit dovoljno... :o

tribam uložit nofce! :o

e, koliko košta biciklo? onako po prilici! koliko su ti vaši koštali, morti, jez, ajvi...? :D
moj je tri 'iljade hrvackih novaca (i to je bila snizena cijena), a onaj koji mi je bio u uzem izboru je bio 2300 i sasvim je pristojan. ja bih osobno ispod 2000 isla samo kad bi se radilo o snizenoj cijeni ili dobrom polovnom biciklu.

mene boli jos od subote od isprobavanja. al' sad je lakse, barem se vise ne osjecam kao da sam rodila na guzicu. vidjet cemo kad pocnem vozit' hoce li mi trebati neki novi sic. :D sad se ne usudim ni blatobrane kupit' kol'ko je ovo kostalo, napravit cu mali vremenski razmak do jeseni. :rofl:
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

05 Mar 2012, 22:55

*jezebel* » wrote:mene je morti malo iznenadila s odabirom tipa bicikla. mislim, nakon tih, k'o sto mulica kaze, pickastih.
I mene!

Cure divni su vam biciklici. :xlux: :xlux: :xlux:
Jedino, sto su to rogovi za volan?
I zasto se skida prednji kotac? Da ga netko nema razloga krasti? :ne zna:
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

06 Mar 2012, 08:23

AdMulica » wrote:e, koliko košta biciklo? onako po prilici! koliko su ti vaši koštali, morti, jez, ajvi...? :D
Moj je bio 2800.
ombia wrote:
I mene!

Cure divni su vam biciklici. :xlux: :xlux: :xlux:
Jedino, sto su to rogovi za volan?
I zasto se skida prednji kotac? Da ga netko nema razloga krasti? :ne zna:
Ma rekla sam već, meni oni city bajkovi jesu ljepši, ali jučer sam bila u trgovini sat i pol vremena, razgovarala s mužem, razgovarala s trgovcem, razmišljala o ovome što mi je vrlet napisao i zaključila da stvarno ne mogu izabrati bicikl po kriteriju koji mi je ljepši. :o :giggle:

Rogovi su ono što staviš na volan pa ti je malo viši i možeš im mijenjati poziciju, kad se umoriš u jednom položaju.
A kotač se skida tako da možeš utrpati bicikl u auto, npr.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

06 Mar 2012, 09:34

Morticia » wrote:Kupila!!! :lux: :lux: :lux: :lux:
:facepalm:
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

06 Mar 2012, 09:35

Šta sad ti hoćeš?! :o
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

06 Mar 2012, 09:43

AdMulica » wrote: vozim se na selu najčešće, al tamo sam rijetko, i uglavnom uzmem rođakovu bicilku i s njom đipam okolo! al u gradu mi je užasno lijeno biciklom otić do marjana! jer do tamo imam uzbrdica i nizbrdica mali milijon, dok dođem tamo, umrem 3 puta! :mama:
Pa da si umrla jedno tristo puta, imala bi lijepu guzicu.
Morticia » wrote:
Pa iskreno, meni su ljepsi ti pickasti.

Al' su ovi bolji, funkcionalniji i visenamjenski, jbga.
Pa kad vec dajem te pare da imam posten bicikl. Jer s onim se doslovno ne mozes maknuti s asfalta. :ne zna:

I meni se skida prednji kotac! :lux:
Pa svima se skidaju svi kotači. Inače bi nakon nekog vremena vozili na felgama.
*jezebel* » wrote:

mene boli jos od subote od isprobavanja. al' sad je lakse, barem se vise ne osjecam kao da sam rodila na guzicu. vidjet cemo kad pocnem vozit' hoce li mi trebati neki novi sic. :D sad se ne usudim ni blatobrane kupit' kol'ko je ovo kostalo, napravit cu mali vremenski razmak do jeseni.
Pričekaj par tjedana, ako ga voziš svakih par dana, guzica bi te trebala prestati boljeti, dok mišići odrade svoje. Ako te i nakon toga sic žulja, nabavi drugi.

Uzmi si stražnji blatobran, to ti nije niti 100 kuna, ja prednji ni nemam. Poružnjuje mi bicikl. :zubo:
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

06 Mar 2012, 09:45

Morticia » wrote:Šta sad ti hoćeš?! :o
Koliko si ga platila? Daj detalje. Mislim da si mogla pričekati par dana i obrazovati se, ali kao i obično, čini se da si pijano mutavo nasrnula na to i imala sreće. Kao i s mužem uostalom.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

06 Mar 2012, 09:46

Šta ja znam jel' se svima skidaju svi kotači. :o

Nego, ja se nemam namjeru vozit po kiši i blatu.
Jel' treba meni taj blatobran? :o
Bit će mi ružno paciklo i još će mi rondat ako se nešto sjebe! :mama:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

06 Mar 2012, 09:52

vrrrlet » wrote:
Koliko si ga platila? Daj detalje. Mislim da si mogla pričekati par dana i obrazovati se, ali kao i obično, čini se da si pijano mutavo nasrnula na to i imala sreće. Kao i s mužem uostalom.
2800 kn.

Evo, točno ovaj.
Veličina 21''.

Nisam bila pijana, iako, da, prije finalne odluke smo sjeli u birtiju i drmnuli po medicu. :trio:

A šta ću se obrazovat.
Ti si mi rekao, Ze mi je rekao, trgovac mi je rekao.
Sat i pol sam birala, vozila ga oko dućana, sjedila, gmizala, namještala dupe.
Odličan mi je, veličina je primjerena mojoj visini, služit će onome za što sam ga namjenila, nemam šta puno mislit.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

06 Mar 2012, 10:02

Morticia » wrote:
2800 kn.

Evo, točno ovaj.
Veličina 21''.

Nisam bila pijana, iako, da, prije finalne odluke smo sjeli u birtiju i drmnuli po medicu. :trio:

A šta ću se obrazovat.
Ti si mi rekao, Ze mi je rekao, trgovac mi je rekao.
Sat i pol sam birala, vozila ga oko dućana, sjedila, gmizala, namještala dupe.
Odličan mi je, veličina je primjerena mojoj visini, služit će onome za što sam ga namjenila, nemam šta puno mislit.
Dobar je, i sviđa mi se. Očigledno imaš sreće, pošto pameti nemaš. Mogla si možda uzeti nešto povoljnije, ili rabljeno, ali razumijem da si ga morala imati odmah i sad.

Ako će te kičma zezati, uzmi si sic s amortizerom u sic-štangi.

Ima lijepih stražnjih blatobrana koji dodaju na opakosti i liniji bicikla. :D Prednji je ružan i nije toliko bitan. Uzmi plastični, lakši je, jeftiniji, ne klapa ako se nešto sjebe. Samo otpadne. :rofl:
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

06 Mar 2012, 10:07

Bem ti miša, pa nije stvar samo sreće! :gaah:
Nije baš prvi i jedini na koji sam sjela. Isprobala sam ih najmanje 6 u dućanu, a i cijeli dan sam jučer kopala po netu i istraživala. :durica:

E, što je najgore od svega, ovaj sic mi puno bolje odgovara nego onaj širi, koji je na city biciklima, probala sam i njih jučer.
Ne znam kako to. :ne zna:
Doduše, uzela sam si i neku jako ugodnu, debelu navlaku, s tim je još bolje, i rogove (kako se to točno zove), da mogu tu i tamo promijenit poziciju u kojoj vozim.

Poše, kako je lijep, ovako plav! :cerek:
Možda sam mogla proći i povoljnije s rabljenim, to je istina, al' ovo je sad samo moj bicikl, nitko nije jašio po njemu svojom velikom guzičetinom, samo ja! :lux: :lux:

Sad me jedino brine imam li kondicije za proći na njemu barem kilometar. :o
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

06 Mar 2012, 10:11

I čak nije pretežak, kolica od male su bila 4 kile teža. :o

A njoj smo uzeli točno ovakvu kacigu. :zubo:
Image.
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
Nikolajevna
Posts: 1034
Joined: 28 Sep 2011, 22:51

06 Mar 2012, 10:15

vrrrlet » wrote: Prednji je ružan i nije toliko bitan.
Ružan i nebitan ti u gaćama. :rozi:
User avatar
vrrrlet
Posts: 4029
Joined: 22 Sep 2011, 13:16

06 Mar 2012, 10:40

Morticia » wrote: E, što je najgore od svega, ovaj sic mi puno bolje odgovara nego onaj širi, koji je na city biciklima, probala sam i njih jučer.
Ne znam kako to. :ne zna:

Doduše, uzela sam si i neku jako ugodnu, debelu navlaku, s tim je još bolje, i rogove (kako se to točno zove), da mogu tu i tamo promijenit poziciju u kojoj vozim.

Poše, kako je lijep, ovako plav! :cerek:
Možda sam mogla proći i povoljnije s rabljenim, to je istina, al' ovo je sad samo moj bicikl, nitko nije jašio po njemu svojom velikom guzičetinom, samo ja! :lux: :lux:

Sad me jedino brine imam li kondicije za proći na njemu barem kilometar. :o
Zato što je taj široki sic za debele lijene babetine koje u biciklu sjede umjesto da ga voze.

Rogovi su rogovi. Za to se primiš kad ideš uzbrdo, a dobro i izgledaju. :rofl:

Kilometar po kilometar, sto kilometara. Nisam ni ja odmah mogao po svojoj uzbrdici.

Neka tebe tvoj bicikl. :cerek: Barem znaš da si mu prva. Svemu ćeš ga naučiti.
Nikolajevna » wrote:
Ružan i nebitan ti u gaćama. :rozi:
Vi s prednjim blatobranima nikada niste vlažne.
Svi sisavci su braća. Pogotovo rovke.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

06 Mar 2012, 11:21

Mislim da ja nikad neću moći po tvojoj uzbrdici! :mama: :mama: :mama:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
User avatar
ombia
Posts: 4628
Joined: 25 Nov 2011, 23:31

06 Mar 2012, 11:37

vrrrlet » wrote:[

Ako će te kičma zezati, uzmi si sic s amortizerom u sic-štangi.

Ima lijepih stražnjih blatobrana koji dodaju na opakosti i liniji bicikla. :D Prednji je ružan i nije toliko bitan. Uzmi plastični, lakši je, jeftiniji, ne klapa ako se nešto sjebe. Samo otpadne. :rofl:
Ili pukne ak se strmopizdis :o
Iako nisam znala da mi se moze skinuti kotac. Nisam nikad trebala. :ne zna:
Vozio se na autu montiran.
A sic koji je dosao sa bajkom, tvrd, muski, sirok valjda 3 cm mi je bio koma. Imam gelast i siri.
Vidim vrrlet dao dijagnozu za takve. :o

Inace kacigu imam i ja kad se vozim s nekim klincima. Inace nisam vjerodostojan zasto oni moraju.
User avatar
Morticia
Posts: 10250
Joined: 17 Sep 2011, 21:36

06 Mar 2012, 11:39

Nećemo ni mi voziti bicikle u autu, ali jučer nam je dobro došlo da smo ga mogli utrpati jer nismo imali nosače.

Iako, kad malo razmisliš, ako se kotač ne može skinuti kako promijeniš gumu? :o :zubo:
MJERA JE ČOVJEKOVA STVARNOG KARAKTERA ONO ŠTO BI UČINIO KADA ZA TO NITKO NE BI SAZNAO.
Post Reply