Sporcki čet - o svemu i svačemu, samo da je o sportu

Svi smo mi izbornici
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

16 Aug 2012, 18:04

A utakmice li i trenerskog debija...nadajmo se da će se Maloča i Ćorluka nać na kavi, momci bi se definitivno trebali upoznat, kruže priče da bi trebali surađivat na nekom projektu, navodno su ih i vidjeli u isto vrijeme na Poljudu al izgleda da jih Štimac nije predstavio jednog drugom.
U pizdu strininu kaka je ono obrana, taktika svi u napad jedan je Igor koštala te da svi stoje dok protivnički napadači pucaju po golu, jebo te pozicijoniranje da Silve i Olića na krila, čudo da je iko osto na terenu mogli su svi odletit kolko smo krila tamo imali, šta će ti Pranjić onako visoko, i kakav mrki Maloča koji kurac, Rakitić pa zadnji vezni (?) imamo li koga sporijeg i šta melješ nolko dok se igra još im reci da pertle zavežu jesi trener il inspicijent-šaptač...?
Fino nas na pripremiše s "najjačom grupom u povijesti" :rofl: za kvalifikacija na SP, il kako ono reče...čisto da znamo šta nam je očekivat od puta u Brazil. :rozi:
Neko bi mogo razmislit, Lovren će se valjda oporavit, al morebitno se Šimunić pomladi... jer kanda nam je neki propuh u obrani.

Tika-taka tika-taka bum.

Novi nam izbornik treba postat bivši. Kolko god da ovo bila prijateljska, i eksperimentiranje se provodi sa zrnom soli u glavi. Moš probavat micat, al ne vako. Čudno pa nije Pletikosu za libera metnijo, jebga, logičnije je to nego one špice na krilima.

Od pozitivnih stvari...
...Eduardo je dao golčinu samo taku. Ejha, ono je bilo dobro za vidit. Iz fušljavo dodane lopte i nespretnog primanja sašio je u gol, a još leđima prema njemu okrenut.
...Mandžukić i dalje nastavlja pozitivno iznenađivat, ne mogu vjerovat kolko se taj momak promijenio i od pičkaste prznice posto igrač koji donosi, pa čak bi se moglo reć, stabilnost. Raste ko zemlja radnih ljudi.
...Poljud je prazninom pokazo šta misli, a oni koji su došli fino su pjevali.



Nego, Kosovo bi moglo bit jebeno solidna reprezentacija. Ono, pravo dobra.


User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

16 Aug 2012, 18:59

šta? bila neka tekma? kad?
Nek(v)arljiva.
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

16 Aug 2012, 19:04

Preklani, al su mi bili internetsi u kvaru, spora mi veza. :nogica:
Ovdje niko ne voli fudbal. :nogica:
A juče mi ljubaf uspila zaspat na po drugog poluvremena (tolko je napeta utakmica bila), pa se nisam ni njemu uspila izderat na uvo. :nogica:
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

16 Aug 2012, 19:19

nina williams » wrote:Preklani, al su mi bili internetsi u kvaru, spora mi veza. :nogica:
Ovdje niko ne voli fudbal. :nogica:
A juče mi ljubaf uspila zaspat na po drugog poluvremena (tolko je napeta utakmica bila), pa se nisam ni njemu uspila izderat na uvo. :nogica:
a, jučer veliš. nijesam znala.
al eto, drago mi da je dudu dao gol. milo moje.
MOŽDA ŠMOVA TEMA IMA VEZE S TIM ONDA???
zvučim iznenađeno jer mi je čudno da njegova tema možda fakat ima neke veze s vezom.

a di si ti? u kojim državama ne vole nogomet?
Nek(v)arljiva.
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

17 Aug 2012, 16:35

kukuriku » wrote:
a, jučer veliš. nijesam znala.
al eto, drago mi da je dudu dao gol. milo moje.
MOŽDA ŠMOVA TEMA IMA VEZE S TIM ONDA???
zvučim iznenađeno jer mi je čudno da njegova tema možda fakat ima neke veze s vezom.
Vjerojatno. Bar sam ja tako mislila. Čudni su putevi schmokljanovi.
a di si ti? u kojim državama ne vole nogomet?
U Hrvatskoj. Mislila sam na vorum kad sam to pisala. Nakav debakl, a niko ni slova. :zubo:
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

24 Aug 2012, 21:22

Tito i Barcelona...ebomećuko, neko gore me voli.
:zubo:



Moglo je i bolje, na mahove su djelovali ko sa Čelzijem u LP, al uhodat će se, valjda.
User avatar
kukuriku
Posts: 2447
Joined: 20 Sep 2011, 17:27

29 Aug 2012, 09:18

ajme, dinamo opet u ligi prvaka.
sve mi neugodno unaprijed.
:mama:
Nek(v)arljiva.
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

30 Aug 2012, 17:15

E...a sad razmisli kako će izgledat najvjerojatniji scenarij...budući da prijenos radi, i to samo srijedom, HTV (drugo moš jedino preko kablovske...i strima :zubo: ) od 6 jebenih utakmica u grupnoj fazi, 3 ćemo gledat ove naše virtuoze...i odma ti više neće bit neugodno. :zubo: Past će ti mrak na oči. Što je jedan sasvim nov osjećaj.

Inače, Barcelona juče, jebemti Pikea. :rozi:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

05 Sep 2012, 23:57

Samo za ljubitelje engleskog nogometa:


Image

(Powered by frubar.net)
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

26 Dec 2013, 12:41

10 najboljih golova u polusezoni Bundeslige.

3 Hrvata i niti jedan švabo... :giggle:

golovi link
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

03 Nov 2014, 09:01

Kako se zove TV emisija u kojoj Mamić pola sata sjedi i šuti?


Pola ure kulture...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

27 Nov 2014, 11:35

Skupina autista koji se kriju pod nazivom HNS opet je donijela odluku van pameti...

Hrvatska-Norveška igrat će se u Zagrebu

..a najjeftinija ulaznica 70 kn... dakle opet će se loptu natjeravat u polupraznoj ruševini...
i to u najbitnijoj utakmici kvalifikacija... :facepalm:
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

28 Mar 2015, 16:45

uplatio dvije kune, devet utakmica, 5+ golovi, 6/9. najmanje sta mogu dobit je 888 kuna. :cheer:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

28 Mar 2015, 21:46

..a unda » wrote:uplatio dvije kune, devet utakmica, 5+ golovi, 6/9. najmanje sta mogu dobit je 888 kuna. :cheer:
I? :D
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

30 Mar 2015, 13:54

Što, i? Kladionice žive od takvih kao što je Unda. Veće su ti šanse da će ti Nasin satelit pasti na glavu nego da ćeš pogoditi osamsto parova uplativši pedeset lipa. :p

Unda, izglednije ti se kladiti na jedan par. Uzmi tenis ili odbojku, nešto bez iksa, i stavi npr. sto kuna na to. Ili traži nogomet gdje može biti iks. Tu ima malo promjena rezultata, a tekma je već u početku neodlučena. Kod Talijana često bude 0:0 ili 1:1.
Potpisi su za budale.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

30 Mar 2015, 23:07

Ne znam, ne znam...njega nema, najniži dobitak je broj pun neke mistične simbolike, vremena su zajebata i još je okrenulo na jugo... :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

11 Jan 2016, 20:12

Prvi Hrvat u povijesti: Modrić u najboljoj momčadi svijeta za 2015.

drago mi je zbog ovog skromnog dečka koji svoju veličinu pokazuje i van terena,
npr. kad je tijekom poplava u Hrvatskoj i Srbiji pomagao svima jednako bez obzira što su mu četnici zaklali dedu u zaleđu Zadra početkom 90-ih...
'if you fall, i'll be there' (floor)
Post Reply