Staze (pješačke, planinarske, šetnice, biciklističke...)

Svi smo mi izbornici
User avatar
*jezebel*
Posts: 1424
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

07 Dec 2011, 18:05

predlazem da ovo bude, kao, neka opca tema (pa se poslije lako razbije u vise manjih ako bude dovoljno plodna) koja ukljucuje pitanja, odgovore i preporuke.

evo, ja c' pocet' s jednim pitanjem: postoji li na netu kakva karta s pjesackim stazama po zumberku? najpristojnije sto sam nasla je ovo (prokleti biciklisti :mad: :D) pa me zanima postoji li jos kakva karta. naravno, osim karte su dobrodosle i konkretne preporuke. napominjem da nisam ljubitelj asfalta, petnaestsatnog hodanja i kampiranja. takodjer, ukoliko mi preporucite neku stazu, mora biti lijepa i zanimljiva. zumberak mi u ovo doba godine zapravo djeluje dosadno u vrazju mater, ali mozda odem jos koji put. fala.


how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

07 Dec 2011, 19:51

http://www.park-zumberak.hr/aktivnosti/pjesacenje.html

Tu imaš sve potrebno za početak, karta ti nije neophodna. :xlux:
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
*jezebel*
Posts: 1424
Joined: 20 Oct 2011, 13:56

08 Mar 2012, 22:31

opet ja. ne pitajte me jesam li u medjuvremenu bila na zumberku. :brukica:

zanima me kako savska i vukovarska stoje s biciklistickim stazama? konkretno me zanima kako najsigurnije i najbrze doci od jaruna do radnicke (kod krizanja s heinzelovom). misl'la sam jednostavno jarunskom do kraja pa po savskoj pa onda na vukovarsku. ili da sto veci dio puta idem po zagrebackoj? ako da, gdje da sidjem sa zagrebacke? prije svega se ne zelim za*ebavati s policijom, a to bi se moglo desiti ako sam u prometnoj ulici u kojoj se bojim voziti po cesti, a nema biciklisticke staze.

fala.
how can i believe in god when just last week i got my tongue caught in the roller of an electric typewriter?
vise nikad necu imat' samopouzdanja u druge ljude.
User avatar
Herp
Nikki Gauda
Posts: 2239
Joined: 18 Sep 2011, 22:42

09 Mar 2012, 08:46

Zagrebačka ima biciklističke staze s obje strane, prilično sam sigurna, znam da uvijek kad bih išla na Vrbane kod frendice išla bih po njoj. Odi dalje na Slavonsku (lijevom stranom!) do Većeslava Holjevca. Prijeđi prijeko i drži desnu stranu do Vukovarske. Prijeđi Vukovarsku na stranu gdje je Lisinski jer je puno bolja za voziti. Viola. :o
It's always darkest just before the dawn so stay awake with me, let's prove them wrong
User avatar
Pješčana
Posts: 8262
Joined: 17 Sep 2011, 22:52
Location: Hrvaška
Contact:

09 Mar 2012, 13:39

mislim da Vukovarska cijelim putem ima biciklističku stazu, sasvim sam sigurna za potez od Lisinskog do zapada, a u smjeru istoka, koliko se sjećam, isto ima
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Post Reply