Formula jedan :zubo:

Svi smo mi izbornici
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

19 Mar 2012, 22:56

Nisam te prijenose vidio uživo, ali sam čitao o nekim legendarnim izjavama. Navodno je neki komentator izjavio da u igru ulazi igrač Cambio. (Serie A, naravno) :zubo:
Ili Minutes s dresom broj 22.


User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

12 Apr 2012, 22:46

MightyMe » wrote:Nisam te prijenose vidio uživo, ali sam čitao o nekim legendarnim izjavama. Navodno je neki komentator izjavio da u igru ulazi igrač Cambio. (Serie A, naravno) :zubo:
Ili Minutes s dresom broj 22.
:rofl:
Ma bilo je tu svega. Sjećam se i kad je u plivanju pobijedio izvjesni Winner Lane.
Jebga, fakat je i na TV-u pisalo: Winner Lane 1. Šta sad, koji bi se komentator sjetio šta bi mu ga to moglo značit. :zubo:
A i ti što iz prve staze pobjeđuju, ko je to vidio? Bezobrazluk.

Nego, eno Hamiltonu lupilo kaznu -5 startnih mjesta, a sve radi mjenjača. Eh. :tuzni:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

26 Jul 2014, 12:19

Pitaju me dragi gosti iz ceske, na koji program mogu gledat sutrasnju utrku? I u koju uru?
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

26 Jul 2014, 23:44

miky0 » wrote:Pitaju me dragi gosti iz ceske, na koji program mogu gledat sutrasnju utrku? I u koju uru?
Takovej fanoušci su mohli zustat v čehah i divat se na halupje do te vea kdiž su na dovolenou... e, tak im reci kako sam ti napisao.
:zubo:
Tadi im je mor(r s kvačicom)e a sluničko a holčičke avhlapi i a je to takova krasa...do prdele formula.
:zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

27 Jul 2014, 13:55

karambol » wrote:
Takovej fanoušci su mohli zustat v čehah i divat se na halupje do te vea kdiž su na dovolenou... e, tak im reci kako sam ti napisao.
:zubo:
Tadi im je mor(r s kvačicom)e a sluničko a holčičke avhlapi i a je to takova krasa...do prdele formula.
:zubo:
Nista nisam razumija :D

Eno nesto gledaju na laptopu, vajda to :ne zna:
Post Reply