Hrvati osvojili Wimbledon

Svi smo mi izbornici
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

11 Jul 2021, 06:55

Nikola Mektić i Mate Pavić, najbolji teniski par na svijetu, osvojili su jučer Wimbledon svladavši u finalu Španjolce Marcela Granollersa i Argentinca Horacija Zeballosa sa 3:1 u setovima nakon dva sata i 43 minute igre. Paviću je to treći osvojeni Grand Slam u konkurenciji muških parova, a Mektiću prvi u toj konkurenciji. Bio im je to već deseti finale ove sezone i osmi naslov, ali uvjerljivo najveći. (link)


Potpisi su za budale.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

11 Jul 2021, 07:31

:eek:
Pa...čestitam! :top:
Ne pratim tenis otkako je Ivanišević prestao da igra, nemoj šta zamjerit što ovako reagujem. :rofl:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

11 Jul 2021, 08:06

Spominjali su i njega. :D

No slažem se, otkako je on prije 20 godina osvojio Wimbledon, tenis više nema taj emotivni naboj. Živce sam potrošio u finalu protiv Raftera. Koji mi je čak simpatičan bio, drag je dečko i dobar tenisač. Da je u tom meču igrao protiv Samprasa, Agassija, Federera - ma bilo koga, navijao bih za njega. Ali ovako... :cerek:
Potpisi su za budale.
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

11 Jul 2021, 16:47

A eto, tenis sam počeo pratiti sredinom osamdesetih. Upamtio sam Lendla, Vilandera, Edberga, Bekera, Bobu životinju :rofl: ove što si ti pobrojao (za Federera samo znam, nisam gledao skoro ništa), Navratilovu, Evert-Lojd, Graf, Sabatini, Martinez...ali Gorana sam pravo volio. :cerek:

I Moniku. Seleš, jel. :cerek:
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
User avatar
Šabović Adis
Inventar
Posts: 5526
Joined: 22 Aug 2015, 20:45
Location: Sarajevo
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

12 Jul 2021, 15:43

Čačkam nešto po Jubitu i natrčim na ovo:



:eek: :eek:

Jebotee, pa ovaj se izjednačio s Federerom, Borgom i Samprasom osvojivši VimBndol triput zaredom. :S

Goran mu trener?!?! :S :S
Potpisujem bjanko smrtne presude :mirko:
Post Reply