Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji

Svi smo mi izbornici
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

15 Aug 2018, 17:13

Slušam jutros radio u autu pa govore o odlasku igrača iz reprezentacije. Ako to već nisam rekla, sada kažem: ovo nam je bila jedinstvena prilika da osvojimo prvenstvo. Kod nas je to kao s astrološkim kartama: svakih toliko i toliko godina zvijezde se poslože kako treba. Tko zna kad ćemo opet imati ovakvu reprezentaciju i trenera, ovakvu kombinaciju!


User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

15 Aug 2018, 17:53

Prvenstvo je završilo.
Od rujna kreću kvalifikacije za neko sljedeće, možda i europsko.
Pa koje god da je nek se potrude i daju sebe na terenu.
Prvo nek maknu brend i ono govno prebjeglo u hercegovinu.
kurvanjski avatar, a
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

15 Aug 2018, 18:07

Donna Sole wrote:
15 Aug 2018, 17:53
Prvenstvo je završilo.
Od rujna kreću kvalifikacije za neko sljedeće, možda i europsko.
Pa koje god da je nek se potrude i daju sebe na terenu.
Prvo nek maknu brend i ono govno prebjeglo u hercegovinu.
Poanta je u tome da se kod nas sportski uspjesi događaju zahvaljujući nebeskoj sreći, naročito nogometni. S obzirom na visinu BDP-a i općenitu ekonomsku situaciju, zapravo puno i trošimo na nogomet. Za sve je potreban rad, rad i rad plus dobra koordinacija i organizacija. Oduševljenje da, ali i hladna glava. A kod nas se svi ponašaju ovisno o tome na koju nogu ustanu.

Što se Hercegovine tiče, pa ne može se Hrvatska odreći svoga "povijesnog dijela". Trenutačno je baš zgodno da nismo jedna država jer bi inače Blažević bio u zatvoru, no kad se raspišu novi izbori, zgodno će doći ti s "dvostrukim državljanstvom".

Sovjetski sistem na hrvatski način: onako kako je SSSR trenirao svoje sportaše da budu izraz njegove političke pravovjernosti, tako i mi miješamo sport i politiku. Što je bljak, ali se uvijek svodi na "ideje moje, benzin vaš". :mad:
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

15 Aug 2018, 20:29

MmeTipfeler wrote:
15 Aug 2018, 18:07
P
Što se Hercegovine tiče, pa ne može se Hrvatska odreći svoga "povijesnog dijela". Trenutačno je baš zgodno da nismo jedna država jer bi inače Blažević bio u zatvoru, no kad se raspišu novi izbori, zgodno će doći ti s "dvostrukim državljanstvom".

Sovjetski sistem na hrvatski način: onako kako je SSSR trenirao svoje sportaše da budu izraz njegove političke pravovjernosti, tako i mi miješamo sport i politiku. Što je bljak, ali se uvijek svodi na "ideje moje, benzin vaš". :mad:
Sve baš sve se slažem s tobom iako nisam razumjea taj dio o Hercegovini kao "povijesnim dijelom" kojeg ne sporim, a jednako kao i ti držim da je hm, zgodno da nismo jedna država (jer je govno tamo prebjeglo). Nadam se da ne misliš da je i to govno povijesni dio.
kurvanjski avatar, a
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

15 Aug 2018, 20:39

Donna Sole wrote:
15 Aug 2018, 20:29
Sve baš sve se slažem s tobom iako nisam razumjea taj dio o Hercegovini kao "povijesnim dijelom" kojeg ne sporim, a jednako kao i ti držim da je hm, zgodno da nismo jedna država (jer je govno tamo prebjeglo). Nadam se da ne misliš da je i to govno povijesni dio.
Pa govna su kod nas povijesni dio, a ako ne povijesni, onda sadašnji. :rolleyes:

Ovo o Hercegovini aluzija je na svojevremene Tuđmanove pretenzije da Hercegovinu, a možda i više od toga priključi Hrvatskoj, kao i na stav današnje političke vrhuške, iako se to možda jasno i glasno ne izriče, da je to "naše".
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

15 Aug 2018, 21:12

MmeTipfeler wrote:
15 Aug 2018, 20:39
Pa govna su kod nas povijesni dio, a ako ne povijesni, onda sadašnji. :rolleyes:

Ovo o Hercegovini aluzija je na svojevremene Tuđmanove pretenzije da Hercegovinu, a možda i više od toga priključi Hrvatskoj, kao i na stav današnje političke vrhuške, iako se to možda jasno i glasno ne izriče, da je to "naše".
Ah, dobro..Današnja politička vrhuška nije u stanju voditi ni ovo što ima unutar granica a kamoli da bi još znala s Hercegovinom ili nedobog još i s Bosnom. :zubo:

Ah, što je uopće naše... :crying:

Možda ono neko euforično raspoloženje, pa zajedništvo ( :facepalm: ) u žalovanju pa opet neki cirkusi što nam daju s mrvicama... ko da smo svi bipolarni bokte
kurvanjski avatar, a
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

15 Aug 2018, 21:36

Donna Sole wrote:
15 Aug 2018, 21:12
Ah, dobro..Današnja politička vrhuška nije u stanju voditi ni ovo što ima unutar granica a kamoli da bi još znala s Hercegovinom ili nedobog još i s Bosnom. :zubo:
... a tek s onim tabuiziranim trećim entitetom? :cerek:
Donna Sole wrote:
15 Aug 2018, 21:12
Ah, što je uopće naše... :crying:
Pa u klijentelističkom društvu - zna se.
Donna Sole wrote:
15 Aug 2018, 21:12
Možda ono neko euforično raspoloženje, pa zajedništvo ( :facepalm: ) u žalovanju pa opet neki cirkusi što nam daju s mrvicama... ko da smo svi bipolarni bokte
Dihotomični, bila bi točnija dijagnoza :kava:


Nego nije mi jasno čuđenje što su još jednom kulise demontirane nakon što je opereta "Nikola Šubić Zrinski" završila, raja se razišla trbuhom za kruhom, a glumci o'šli po okrjepu u krčmu gdje se najbolje ždere, loče, a pevaljke su najsisatije i najradodajnije.
what we've got here is failure to communicate
User avatar
MmeTipfeler
Posts: 9913
Joined: 23 Mar 2012, 21:20

16 Aug 2018, 07:10

haram wrote:
15 Aug 2018, 21:36
Nego nije mi jasno čuđenje što su još jednom kulise demontirane nakon što je opereta "Nikola Šubić Zrinski" završila, raja se razišla trbuhom za kruhom, a glumci o'šli po okrjepu u krčmu gdje se najbolje ždere, loče, a pevaljke su najsisatije i najradodajnije.
Opera! :mad: Doduše, u našoj političkoj izvedbi, imaš pravo, to je vodvilj, a i tu sam dala previsoku ocjenu. :raspa:

No nisam uopće mislila govoriti o tome, nego o činjenici da mi zapravo i nemamo uvjeta za vrhunski sport. Da nas je ove godine poslužila luda sreća. Koja tko zna kad će nas opet zadesiti.
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

16 Aug 2018, 14:48

MmeTipfeler wrote:
16 Aug 2018, 07:10
...

No nisam uopće mislila govoriti o tome, nego o činjenici da mi zapravo i nemamo uvjeta za vrhunski sport. Da nas je ove godine poslužila luda sreća. Koja tko zna kad će nas opet zadesiti.
Pa, s obzirom da se lopta svakamo može otkotrljati, rekao bih da takvi sportovi i imaju dosta veze s ludom srećom :D
what we've got here is failure to communicate
Post Reply