Slovenci europski prvaci!

Svi smo mi izbornici
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

17 Sep 2017, 23:22

Da mi je netko rekao prije 20ak godina da će Zlovenci biti prvaci Europe u košarci... mislim da bih mu opalio čveger zbog blesave zajebancije...kad gle!!!
Eto...pa ti sad reci da je Nostradamus šarlatan... ili već netko tko baca takve, ajmo reć, prosere... :zubo:
No, da... najljepšu i najuvjerljiviju košaricu igrala he repka Slovenije. Pa, eto, baš mi je drago da su razbili monotoniju na sceni. Svaka čast na škvadrivosti i složnosti.
Bravo!
:S


Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

17 Sep 2017, 23:44

Morao sam provjeriti u novinama. :kava:

I doista, Jutarnji piše:

VELIKI OKRŠAJ SUSJEDA U ISTANBULU

Ludi finale u ludom ritmu: Slovenija na krilima fantastičnog Dragića srušila Srbiju za naslov prvaka Europe!


Srbi u obje reprezentacije igrali su odlično, znači. :raspa:
Potpisi su za budale.
User avatar
Zmaj021
Posts: 3509
Joined: 25 Oct 2011, 17:51

18 Sep 2017, 11:39

šteta je jedino što je fiba ujebala stvar sa sudijama.
sudije na terenu moraju imati ujednačene kriterijume na koje se igrači adaptiraju i ok. u suprotnom se stalno javljaju situacije da misliš da je neko oštećen.
jasno je bilo i samim sudijama - premalo tehničkih zbog prigovora. zbog problema na relaciji uleb-fiba na kraju ispašta evro košarka. ko ne zna - fiba je suspendovala sudije koje su sudile evroligu i evrokup (znači najbolje evropske sudije).

što se tiče ove utakmice slovenci su zasluženo dobili. kad ih je srbija stigla pred kraj nije više bilo snage, pa posljedično ni koncentracije za preokret. možda bi drugačije bilo da je srbija imala taj jedan dan više odmora, ali takav je sistem takmičenja i na nekome se mora lomit.

žao mi je što nisam pogledao više slo utakmica. ova posljednja je bila dobrim dijelom one man show, a to mi ne spada u lijepu košarku.
..nba mi je ogadilo finale juta-čikago, kad se igra jute svodila na polugu stokton-meloun gdje bi ovaj drugi završavao 2 od 3 napada, a ostali statirali u kukuruzu. karikiram malo, al imate sliku.

sinoćni potez večeri mi je zakucavanje dončića. sam je istrčao kontru i stuštio se na obruč. u nba je to maltene klasika, niš posebno, al za evro košarku baš i ne. neočekivano, moćno. :top:
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

19 Sep 2017, 00:02

Lijepa je ta košarka. :cerek:
Potpisi su za budale.
Post Reply