EURO 2016

Svi smo mi izbornici
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

31 May 2016, 21:38

Ziheraski trener, povea shifu a nije malog caletu :facepalm:


User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

13 Jun 2016, 20:31

Jucer razvalili turke, mislim da je cacic pravi trener za ovu ekipu :amen:

Sucut Srninom ocu :tuzni:
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

14 Jun 2016, 09:36

Jako dobar nogomet su prikazali nasi.
Dozvolili Turcima samo jednu priliku na cijeloj tekmi a stvorili 10. I sve sanse su nam dolazile kroz igru a ne stihijski kao inace. Sad korak po korak dalje pa uz malo srece mozda i napravimo nesto...
'if you fall, i'll be there' (floor)
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

16 Jun 2016, 14:39

miky0 » wrote:Jucer razvalili turke, mislim da je cacic pravi trener za ovu ekipu :amen:
Jašta, pravi je. :zubo: Čeka da krepaju na terenu pa će uvest koju izmjenu. :zubo: Treba jih čeličit. Inače je to poznata dobitnička taktika na prvenstvima-zagini u prvoj utakmici.
Pustijo ih je da igraju, sreća pa smo bolji od Turaka. Koji su fakat bili loši pa to nije neka velka stvar. Inače, sve mi se čini da bude li Čačić kome moro prilagodit igru, odosmo mi kući.
Nezgodno je što će se, zbog ovog novog sustava natjecanja, naši, vjerojatno, plasirat u osminu finala. Bidne li malo sreće i dobijemo i to, evo ti Čačića s najvećim uspjehom Hrvacke na EP-u. Alaaaaaj, veselja li. :D
Sucut Srninom ocu :tuzni:
Abokte.
Euklid wrote:Jako dobar nogomet su prikazali nasi.
Dozvolili Turcima samo jednu priliku na cijeloj tekmi a stvorili 10. I sve sanse su nam dolazile kroz igru a ne stihijski kao inace. Sad korak po korak dalje pa uz malo srece mozda i napravimo nesto...
Inače, ovo nije baš pohvalna stvar. (Ustvari, stvorili smo skoro duplo više, al dobro sad to.) Jer dali smo iz sveg tog 1 gol. Jedan. Ono, malo je reće da nam malo šteka realizacija.

Za utjehu, i drugi se, uglavnom, prosipaju na ovom EURO-u.
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

16 Jun 2016, 15:56

Sve u svemu, prilično negledljiv nogomet. Dosadno brate mili, puno mrcvarenja, malo golova, ali što se primjećuje - dotjeranost frizura kod gotovo svake repke. Belgijanci su frizerski najoriginalniji. Potrošnja brilijantina je najveća na svim prvenstvima do sada. :zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

17 Jun 2016, 20:02

Pićkice s bakljama. :gaah:

Da imaju muda, a nemaju, zvao bi ih frajerima. Ovako su to pićkice i pizduni.
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
ostruznicagornja
Posts: 805
Joined: 08 Aug 2015, 00:41

18 Jun 2016, 07:25

"Bravo, Vatreni! Bravo, hrvatski navijači! A vama neprijateljima Hrvatske, mrziteljima svoje reprezentacije i države (tzv. orjunašima) poručujem: odgovaraćete i za ovo i za svastiku. Sram vas bilo", napisala je predsjednica na Fejsbuku.
Ihaaaa :) Ali to sa orjunašima, to sam načuo prije ali uopšte ne znam o čemu se radi, i kako su ovi sad orjunaši, i što su orjunaši i jesu li orjunaši, ono je li to fakat i je li oni vele za sebe da su orjunaši, ili je to kao i mnogo drugih stvari plod bolesne svijesti koja će od kad se probudi dok ne zaspe tražiti domaće izdajnike u svakome, pa ako nema veze sa realnošću, nema veze, koga još briga za realnost. I ja mislim da Kolinda nije to dobro, nisu orjunaši ovi huligani što su napravili to tamo, nego su četnici, srbo-četnička armada, i to što nemaju brade, obrijali su radi kamuflaže, oni su znam ih, takvu svinjariju nikad ali nikad nebi mogao napraviti trejdmark Hrvat, to ovi što se sa Kolindom guraju na koncertima Tompsonovog filharmonijskog orkestra. To je com il faut svijet, ne kao ovi znojavi, divlji ili nadrogirani ili šta su orjunaši koji u stvari i nisu orjunaši nego su četnici in disguuise. Fak moj brate, počela vrućina.
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

19 Jun 2016, 00:50

Hm, podvojita sam.
Može li mi neprijatelj mog neprijatelja bit simpatičan dok prca HNS, a antipatičan dok je Za dom spreman? :misli:

Ebe mi se, drago mi što su bacili baklje. Žao mi onog vatrogasca kom je na uho zveknuo topovski udar.
HNS je glib. Mamić je...Tito dragi, ima li nešto šta taj nije? Nogometaši koji igraju za reprezentaciju su, u najmanju ruku, sudionici u kriminalnim radnjama jer isplaćuju novce tom moržu. Svi oni koji isključivo osuđuju bakljadu i tuču i ni najmanje ne mare za ono što je dovelo do tog, nezainteresirani su za osudu kriminala. U toj nezainteresiranosti mislim di im nije beznačajno napomenuti da taj Mamić krade od većine nas.

A kad vidim ovo https://www.theguardian.com/football/20 ... -euro-2016
il ovo http://www.vecernji.hr/hrvatska/predsje ... ci-1093187,
e, valaj, onda mislim i da je malo baklji bilo.
Čačića ne vrijedi ni komentirat, on je bezlična, nevažna i poslušna potrošna roba (i trener reprezentacije :zubo: ), al Bilić je uspijo izjavit 'Croatia rarely play in Split, in my hometown, and they think it’s all about Zagreb. It’s between the north and the south, Zagreb and Split - the two biggest clubs. Now Zagreb is becoming the biggest club in the Balkan area while Split has no money, no everything. That’s the issue without going into the details.'
Ne znam jel glup il samo dobro glumi.
A ova ljubiteljica Tomsona, koja precjedava državom u kojoj zadnih 7 mjeseci Vlada volonterski radi na prikupljanju novih materijala za Pajtonovce, sad se sjetila sazvat hitnu sjednicu te iste Vlade. Koja se, eto, malo i raspala.
Ma bjaaaaaži.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

19 Jun 2016, 08:09

Nimalo se ne slazem s ovim cinom nekoliko nabrijanih kretena koji su napravili teroristicki akt. Nadam se da ce im francuska sudit za terorizam, i da ce odlezat maximalnih 20 godina u zatvoru. U potpunosti podrzavam sisatu nam predcjednicu u sazivanju hitne sjednice vlade za povecanjem zatvorske kazne tim teroristima, tako da u slucaju francuske neosude terorista nasi zakoni nad istim tim teroristima budu osudjujuci na visegodisnje zatvorske kazne.

Ako si ljut na odredjenu grupu ljudi, onda se ide ciljano na tu grupu a ne na rezultat reprezentacije i to metkom, bejzbol palicom ili nekim trecim sredstvom, biraj, no za tako nesto nemaju muda, ali imaju muda udrit u ono sto tu grupu ljudi nece nimalo pogodit, a to je rezultat reprezentacije, jer ta grupa ljudi ionako ne ovisi o rezultatu reprezentacije a bome niti rezulhtatu dinama.

Ovaj cin terorista je jednak davanju glasa kadezeju i es de peu na izborima.

Sto se tice nase igre...igra nam je fenomenalna, ali imamo tako slabog trenera koji u potpunosti grijesi sa izmjenama i forsiranjem mandze koji je evidentno fan forme, a za tu poziciju je poveo jos 3 igraca koji mu sve skupa nisu odigrali ni 10 minuta, dok je od 35 nasih udaraca na gol taj isti mandzo uputio 3 udarca, i to mozda. Isto tako ne vidi da mu je u prvih 11 u obe utakmice badelj najslabija karika, a forsira ga nemilo. Ima tu jos glupih taktickih rjesenja, ali nemam zivaca sada o tome.


I jos bi dodao da organizator mora biti jednako kaznjen kao i teroristi jer nije normalno da se mogu uvest pirotehnicka sredstva, a jos je gora spoznaja da se cak u neke djelove stadiona ulazilo bez pregleda. Sreca da se koji nije odlucio za samoubilacki potez okruzen bombom oko svog tijela.
ostruznicagornja
Posts: 805
Joined: 08 Aug 2015, 00:41

19 Jun 2016, 13:04

http://www.vijesti.me/evropsko-prvenstv ... mec-892867
Kako se navodi u tekstu, pozivajući se na nezvanične informacije iz evropskih TV stanica, u pitanju su tzv. "uvozni huligani", koji su nabavili hrvatske dresove kako bi nanijeli štetu toj reprezentaciji, dok je jedan dio bio obučen u civilnu odjeću.

"Da bi se zaista moglo raditi o 'uvoznim' huliganima, daje se naslutiti i po reakciji hrvatskih navijača, koji su se u jednom trenutku, nakon bacanja baklji, fizički sukobili sa izazivačima nereda", navodi Slobodna Dalmacija i postavlja pitanje "za koga i za čije su novce oni to uradili, odnosno, ko ih je stimulisao da izazovu prekid?"
Malo mi je neprijatno, ali moram da kažem, šta sam rekao, znao sam odmah da nebi Kolinda nešto bezveze lupala sa onima kako se zovu, nego zna žena što drugi ne znaju. I jasno je naravno to, po reakciji pravih hrvatskih navijača koji su odmah prepoznali da to nisu pravi Hrvati nego su ubačeni elementi iz Srbije i iz Bosne. Madrfakr, ovaj život je previše komplikovan za mene.
User avatar
Donna Sole
Posts: 3242
Joined: 30 Sep 2011, 23:18
Location: Virgin Valley
Been thanked: 1 time

19 Jun 2016, 14:30

ostruznicagornja » wrote:http://www.vijesti.me/evropsko-prvenstv ... mec-892867



Malo mi je neprijatno, ali moram da kažem, šta sam rekao, znao sam odmah da nebi Kolinda nešto bezveze lupala sa onima kako se zovu, nego zna žena što drugi ne znaju. I jasno je naravno to, po reakciji pravih hrvatskih navijača koji su odmah prepoznali da to nisu pravi Hrvati nego su ubačeni elementi iz Srbije i iz Bosne. Madrfakr, ovaj život je previše komplikovan za mene.

Ne obraćaj pažnju što Kolibarbinda brblja. Neko njoj stavi kakvu pločicu pa ona samo reproducira zvuk. Znaš, nema ona mozga da bi mislila. E, ti što joj meću su neki plaćenici, oću reć , na našoj plaći , i opravdavaju postojanje. Uglavnom, nešto je trulo ZNASE di.
kurvanjski avatar, a
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

19 Jun 2016, 14:49

ostruznicagornja » wrote:
Ihaaaa :) Ali to sa orjunašima, to sam načuo prije ali uopšte ne znam o čemu se radi, i kako su ovi sad orjunaši, i što su orjunaši i jesu li orjunaši, ono je li to fakat i je li oni vele za sebe da su orjunaši, ili je to kao i mnogo drugih stvari plod bolesne svijesti koja će od kad se probudi dok ne zaspe tražiti domaće izdajnike u svakome, pa ako nema veze sa realnošću, nema veze, koga još briga za realnost. I ja mislim da Kolinda nije to dobro, nisu orjunaši ovi huligani što su napravili to tamo, nego su četnici, srbo-četnička armada, i to što nemaju brade, obrijali su radi kamuflaže, oni su znam ih, takvu svinjariju nikad ali nikad nebi mogao napraviti trejdmark Hrvat, to ovi što se sa Kolindom guraju na koncertima Tompsonovog filharmonijskog orkestra. To je com il faut svijet, ne kao ovi znojavi, divlji ili nadrogirani ili šta su orjunaši koji u stvari i nisu orjunaši nego su četnici in disguuise. Fak moj brate, počela vrućina.
:lol:

Svaka čast. :top:
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

19 Jun 2016, 14:53

Chilimama » wrote:

Ne obraćaj pažnju što Kolibarbinda brblja. Neko njoj stavi kakvu pločicu pa ona samo reproducira zvuk. Znaš, nema ona mozga da bi mislila. E, ti što joj meću su neki plaćenici, oću reć , na našoj plaći , i opravdavaju postojanje. Uglavnom, nešto je trulo ZNASE di.
To ti je, draga Mama, čista sajkolođi, ništa drugo. Evolucijska štoviše. :mig:

http://www.janegoodall.ca/about-chimp-b ... zation.php
http://www.bbc.co.uk/earth/story/201508 ... fight-wars
what we've got here is failure to communicate
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

19 Jun 2016, 15:16

ostruznicagornja » wrote:http://www.vijesti.me/evropsko-prvenstv ... mec-892867



Malo mi je neprijatno, ali moram da kažem, šta sam rekao, znao sam odmah da nebi Kolinda nešto bezveze lupala sa onima kako se zovu, nego zna žena što drugi ne znaju. I jasno je naravno to, po reakciji pravih hrvatskih navijača koji su odmah prepoznali da to nisu pravi Hrvati nego su ubačeni elementi iz Srbije i iz Bosne. Madrfakr, ovaj život je previše komplikovan za mene.
Kako ne bi bili? Zna se da smo mi najljepši, najpametniji, najsposobniji i najpošteniji, jednom rječju najbolji. Mi, ukjljučujuči i ja, jasno. Najbolji genetski materijal za potomstvo i parlamentarne izbore.
what we've got here is failure to communicate
ostruznicagornja
Posts: 805
Joined: 08 Aug 2015, 00:41

19 Jun 2016, 16:35

Pa obraćam kad naletim u novinama Chili, uvijek ima ovako neke bombastične tvrdnje. Ja bih sad, da mi može biti, pogurao ovo sa orjunašima, i ovo što vele da je opet srpska ujdurma da ocrne Hrvatsku u svijetu, ja bih to izgurao do kraja, bilo bi lijepo da se jednom svi naučimo da manje izmišljamo, pa koji god je razlog. Ako su orjunaši da se zna onda imenom i prezimenom, ako je već potrebno da se zakopa u porodično stablo da se pronađu orjunaši, ali to da se išćera na čistac prvo jesu li orjunaši, a onda da se vidi kako da se kazneno-popravno kazne i poprave.
Tako je kod nas bile demonstracije, popušili smo sve državne zalihe suzavca i gumenih metaka, jer smo ustali protiv države, i Rusi su nas pomagali. Izađe čovjek i to lijepo tako, mi smo onda lokalni orjunaši ili šta smo, i Rusi nas pomažu, i na kraju ništa da se bar napravi privid da to nije bila laž. Samo gola sila, može mi biti i kad mi može biti sad ću ja po orjunašima.

Ja haram, mislim da je u redu da kažem, za javnost drugarica koje su mi prirodni partneri za seks i ljubav i to, da ako bi slučajno došlo do seksualnog odnosa i slučajno bi došlo do grešnog začeća da nisam siguran za svoj genetski materijal i ništa ne mogu da obećam, oće li ispasti orjunaš, moguće je ili četnik, ili zadrti neki komunjara, možda taman i bonobo majmun, ništa ne znam, sve je moguće. Mislim da je pošteno to da se zna unaprijed, garancije ne dajem.
User avatar
haram
persona non grata
Posts: 4820
Joined: 24 Jul 2015, 04:13
Location: scorched earth

19 Jun 2016, 17:42

ostruznicagornja » wrote:...

Ja haram, mislim da je u redu da kažem, za javnost drugarica koje su mi prirodni partneri za seks i ljubav i to, da ako bi slučajno došlo do seksualnog odnosa i slučajno bi došlo do grešnog začeća da nisam siguran za svoj genetski materijal i ništa ne mogu da obećam, oće li ispasti orjunaš, moguće je ili četnik, ili zadrti neki komunjara, možda taman i bonobo majmun, ništa ne znam, sve je moguće. Mislim da je pošteno to da se zna unaprijed, garancije ne dajem.
A jebiga, onda nikad od tebe pravog nepatvorenog šov... ovaj, domoljuba. ;)
what we've got here is failure to communicate
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

21 Jun 2016, 11:12

Ajmo danas, koji rezultat predvidjate :ne zna:
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

21 Jun 2016, 15:27

Pa, eto, uz malo sreće, moglo bi bit 0:3.
:rofl:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

21 Jun 2016, 15:28

nina williams » wrote:Pa, eto, uz malo sreće, moglo bi bit 0:3.
:rofl:
I sta bi se s tim rezultatom postiglo :misli:
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

21 Jun 2016, 15:31

miky0 » wrote:
I sta bi se s tim rezultatom postiglo :misli:
Pa bar poraz. :zubo:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

21 Jun 2016, 15:33

nina williams » wrote:
Pa bar poraz. :zubo:
Ko da ih malo imamo :misli:
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

21 Jun 2016, 15:47

Neka, skupimo kolekciju.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

21 Jun 2016, 15:50

nina williams » wrote:Neka, skupimo kolekciju.
Ne vidim smisao :amen:
User avatar
karambol
Posts: 8110
Joined: 09 Jan 2012, 12:55

21 Jun 2016, 19:58

miky0 » wrote:
Ne vidim smisao :amen:
Ih tebe! Kao da ima smisla trčati po pravokutnom travnjaku s 20 drugih ne bi li uzeli napuhani kožni mjehur i dodali ga drugome ili utrpali u mrežu pa onda opet ispočetka i tako skoro 2 sata... Jos moras pazit na frizuru i grlit se i šlatat s muškima...

:zubo:
Ja cijeli život sanjam kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu nikad prežaljenu ljubav tanku, dugačku cigaru i par mamuza od zlata...
User avatar
Euklid
old school
Posts: 15047
Joined: 04 Jun 2012, 18:13
Location: una ballata del mare salato

21 Jun 2016, 23:33

gaženje nemoćnih španaca... ni sudačko poklanjanje penala im nije pomoglo... :raspa:

ajmo skrušeno sljedeći korak, bez euforije i bahatluka... :trio:
'if you fall, i'll be there' (floor)
Post Reply