Nova era hrvatske reprezentacije...

Svi smo mi izbornici
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

23 Sep 2015, 12:37

miky0 » wrote:
Ja nonstop govorim kako sam smatrao da cemo najebat kad sengen zatvori granice, i sav moj otpor je poradi toga ;)
Priznaješ, znači, da si se zajebao? :raspa:


Potpisi su za budale.
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

23 Sep 2015, 12:53

miky0 » wrote: Ja nonstop govorim kako sam smatrao da cemo najebat kad sengen zatvori granice, i sav moj otpor je poradi toga ;)
Pa Schengen ih nije zatvorio i mi još nismo najebali. Čemu se ti onda opireš? :zubo:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

23 Sep 2015, 15:14

Stitch » wrote:
Priznaješ, znači, da si se zajebao? :raspa:
A ti se ka ne bi zajeba koji nam guzonja vodi drzavu :misli: al polako, vidit cemo sta ce jos bit ;)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

23 Sep 2015, 15:16

Pero » wrote: Pa Schengen ih nije zatvorio i mi još nismo najebali. Čemu se ti onda opireš? :zubo:
Opirem se da ne bi kasniji otpor bio uzaludan. Jer, kad bi ti poceo pruzat otpor, tada bi vec sve bilo kasno i odavno izgubljeno ;)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

23 Sep 2015, 17:04

miky0 » wrote:
Opirem se da ne bi kasniji otpor bio uzaludan. Jer, kad bi ti poceo pruzat otpor, tada bi vec sve bilo kasno i odavno izgubljeno ;)
kako to mislis..sve? kasno za sto? izgubljeno sto?

a kas ti pocet pruzat otpor vise? pa povedi vise taj otpor, vidis da nitko nece. :kokice:
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

23 Sep 2015, 17:20

miky0 » wrote:
Opirem se da ne bi kasniji otpor bio uzaludan. Jer, kad bi ti poceo pruzat otpor, tada bi vec sve bilo kasno i odavno izgubljeno ;)
Koliko vidim, opireš se pisanjem postova na liliputanskom forumu. :zubo: Koliki je efekt tog tvog opiranja, jel se to da kvantificirati? :D
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

23 Sep 2015, 17:46

Pero » wrote: Koliko vidim, opireš se pisanjem postova na liliputanskom forumu. :zubo: Koliki je efekt tog tvog opiranja, jel se to da kvantificirati? :D
..na velikom ne smije, a puske se boji. tj kao svaki veliki domoljub, najvoli druge nagovarat i slat da malo pripucaju. .:D
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

23 Sep 2015, 18:17

miky0 » wrote:
A ti se ka ne bi zajeba koji nam guzonja vodi drzavu :misli: al polako, vidit cemo sta ce jos bit ;)
"Guzonja" se izvrsno snašao. Bolje od većine kolega i oporbenjaka. Nisam obožavatelj, ali to mu moram priznati.
Potpisi su za budale.
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

23 Sep 2015, 18:26

Stitch » wrote:
"Guzonja" se izvrsno snašao. Bolje od većine kolega i oporbenjaka. Nisam obožavatelj, ali to mu moram priznati.
Slazem se ;)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

23 Sep 2015, 18:28

..a unda » wrote: ..na velikom ne smije, a puske se boji. tj kao svaki veliki domoljub, najvoli druge nagovarat i slat da malo pripucaju. .:D
Ti me potices na terorizam. Korigiraj se. Kako bi izgledalo da ja odem sa puskom na markov trg naprimjer? Pa ka na teroristu, al da nas ima npr nekoliko stotina tisuca, e to je vec oslobodilacka vojska, i to vec ima smisla :)
User avatar
Stitch
Head Honcho
Posts: 16389
Joined: 17 Sep 2011, 23:06
Has thanked: 42 times
Been thanked: 31 times
Gender:
Contact:

23 Sep 2015, 18:44

miky0 » wrote:
Ti me potices na terorizam. Korigiraj se. Kako bi izgledalo da ja odem sa puskom na markov trg naprimjer? Pa ka na teroristu, al da nas ima npr nekoliko stotina tisuca, e to je vec oslobodilacka vojska, i to vec ima smisla :)
Točno. Imaš ti soli u glavi. ;)

To te Unda zajebava da razviješ potencijale i naučiš misliti, a ne zato što je zlonamjeran. :D
Potpisi su za budale.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

23 Sep 2015, 19:10

miky0 » wrote:
Ti me potices na terorizam. Korigiraj se. Kako bi izgledalo da ja odem sa puskom na markov trg naprimjer? Pa ka na teroristu, al da nas ima npr nekoliko stotina tisuca, e to je vec oslobodilacka vojska, i to vec ima smisla :)
..ja te poticem na terorizam, a ti stalno skricis.. nacionalni interesi, vojska na granice, sve ce nas poklat, moramo se branit, sve ce propast.. :kokice:
pa ako ti je toliko stalo, puskom na markov trg. vidis koliko je terorista od prije devedetsete, sad su odjednom postali domoljubi, patrijoti, prvoborci, dragoprvci, heroji, vizionari i sto vec sve ne.
pa riskiraj malo, napravi nesto, povedi nesto, sta sis e usra ka grlica.. :D

osim toga, zasto na markov trg?
znas di su granice, znas kako doc do njih i aj, brani ih, od koga god oces, imigranata, izbjeglica, teorista, komaraca, turista..
fino pusku u ruke i sta te briga ko ce s tobom, ti znas sta ti je cinit. a i samo tako mos za sobom povest dovoljno ljudi koji ce te pratit, ali daj primjer, osobni, ajde vise, jebote, brani nas.. :D

ili, kazem, imas tamo hsp, imas ruzutomasic, imas hadeze, imas zivi zid, to su sve tvoji istomisljenici, ajde tamo i pitaj za pomoc, pitaj ih ko ce s tobom i jel su oni vec nesto organizirali.

ne, nego bi ti jebote, pod najezdom smo koljaca, a ti bi isao puskom na markov trg? da nas napadnu madjari, ti bi isao puskom valjda na splitsku opcinu? ako te napadnu komarci, jebat ces matej vatrogascima?
mislim, ono, stavrno si naivan kad mislis da si ti originalan nesto i kad dodju ti tvoji koljaci u split, as amo sto nisu dosli, ti ces herojski otic na markov trg.. :D

mislim huskas ovdje stalno i zestoko, a ne bi makao guzicu iz stolice.
i da, ovo je javni medij, i huskanje je kaznjivo, kao i govor mrznje. nemoj rec poslje da ti jadan nista nisi znao, eto, jadan, sta si ti znao, jadan, eto.. :kokice:

uzmi pusku ili tijelom, kao hebrang, brani granice ove drzave i naciju. stani na granicu i vici..samo preko mene mrtvog.

:D
Last edited by ..a unda on 23 Sep 2015, 19:37, edited 1 time in total.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

23 Sep 2015, 19:36

Stitch » wrote:
Točno. Imaš ti soli u glavi. ;)

To te Unda zajebava da razviješ potencijale i naučiš misliti, a ne zato što je zlonamjeran. :D
..zna on mislit, zna. i te kako zna. zna on sto govori. :kokice: ..srecom, samo na trkeljanju, inace.. zlonamjeran?

:D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

23 Sep 2015, 23:24

Unda, ne seri. Svi oni koje si nabroja nisu moji istomisljenici, mislim mozda jesu, ali je razlika u tome da oni prate mene, a ne ja njih. Ja ni hdzsdp, tomasicku ili hsp ne trebam, jer s veleizdajnicima ne zelim imat nikakve veze ;)

Ali zelit bolju hrvatsku nije fasizam, vec normalna ljudska potreba. Kao sto ja tebi mogu kazat da si ti sociopat ili mazohist jer zelis ovoj drzavi sve najgore. Zato pssst ;)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

23 Sep 2015, 23:42

miky0 » wrote:Unda, ne seri. Svi oni koje si nabroja nisu moji istomisljenici, mislim mozda jesu, ali je razlika u tome da oni prate mene, a ne ja njih. Ja ni hdzsdp, tomasicku ili hsp ne trebam, jer s veleizdajnicima ne zelim imat nikakve veze ;)

Ali zelit bolju hrvatsku nije fasizam, vec normalna ljudska potreba. Kao sto ja tebi mogu kazat da si ti sociopat ili mazohist jer zelis ovoj drzavi sve najgore. Zato pssst ;)
a, ok, dobro, nisi ti njihov istomisljenik, oni su tvoji istomisljenici, ok, sori.. :D
znaci, zato jer su oni tvoji istomisljenici, oni su veleizdajnici? ruza veleizdajnik? ruza nasa? pa kako, pa miki, pa sta je tebi. jes ti pijan, sta ti je? :D

i oni tebe prate, kazes? :kokice: pa znao sam ja to. jel mislis sta tu poduzet ili.. ces jos malo vidjet sto tocno smjeraju? :kokice:


kakve veze ima hrvatska s ljudskom potrebom? i to normalnom? tebi je hrvatska ljudska potreba? :D
Post Reply