Ko je kriv...

Svi smo mi izbornici
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

07 Sep 2015, 00:15

...za propast jedne od jacih reprezentacija naseg kontinenta, a bome i svijeta?

Koji se kurac dogadja? Jeli razlog USKOKovo istrazivanje mamica? UEFA je rekla da se sami samobaniramo s prvenstva, a da nas oni nece kaznit? Jednostavno je kovac prelos trener, koji nema pojma radit niti zamjene ili nema veze s tim? Ili je pak problem samo na travnjaku di jedan od najboljih igraca jednog od najboljih klubova svijeta u paru sa suigracem koji je tkdj. jedan od najboljih nogometasa jednog od najboljih klubova svijeta ne znaju dodat dva dodavanja bez greske, ili najudarnije igle reprezentacije koji nije u stanju dat jedan najobicniji gol reprezentacijama kojima je jedna malta zabila cak 2?

Sta se dogadja?


MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

07 Sep 2015, 22:13

Zaboravija si ključno pitanje: Koga više boli kurac?
User avatar
Pero
Posts: 2161
Joined: 24 Feb 2012, 09:12

08 Sep 2015, 09:25

miky0 » wrote: Sta se dogadja?
Pizdarije. :zubo:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

08 Sep 2015, 10:05

MightyMe » wrote:Zaboravija si ključno pitanje: Koga više boli kurac?
..e, to. nazalost, ima ih.

drugacije bi trebalo naslovit topik..ko ce bit kriv ako se hrvatska plasira?

..a najmanje ce otic kao treca u plej of i onda bi se tamo trebalo nadat da ce ispast. mislim, nes ti tog eu natjecanja u naganjanju koznate mjesine. sama uefa je neka mafijaska ili takva slicna interesna organizacija, a u nasem slucaju od haenesa pa na nanize, narocito sto se tice tog nekog profi baluna, to je jedan od glavnih oslonaca, ako ne i utocista, ako ne i generatora, onog sto bih nazvao hrvatskim zlom, jadom, korupcijom i kriminalom.
ako za uefu mozda i ima neke sumnje da se radi o nekoj vrsti mafije, u nasem nogometu nema nikakve sumnje. tj, ako ta uefa ili tko vec, sportski neki zivalj i malo ima jos neke.. ako mu je i malo ostalo jos nekog sportskog duha, svjestan je da hrvatska nije zasluzila ic na to neko prvenstvo, pa kakvo ono jest da jest i sto ono jest da jest ili sto bi trebalo da trebalo bit.
i dalje stojim pri tome da ovaj hns i kompletan profi nogomet kod nas treba razbucat, ukinut, izbrisat, izbacit sa svih natjecanja.. ma barem na jedno pet godina.
to ce bit jedino dobro sto ce se napravit i to ce jedino tako mozda i moc neko dobro stvorit, i u nasem sportu i u nasem nogometu, pa mozda onda i jos sire.
i dalje stojim pri tome da navijanje neko za ovakvu i ovu hrvatsku reprezentaciju, kao krunu neku naseg nogometa, znaci navijanje za to da nam i dalje bude lose, memljivo, blatnjavo, sporko, glupo, pokvareno, podlo u citavom nasem drustvu.

famozna uefa, da joj je bilo stalo do tog nekog sporta i nogometa, pa i biznisa mozda cak, mogla je vec i trebala je vec izbacit hrvatsku iz daljnjeg natjecanja, ali eto, nije i ova sad reprezentacija ima sasvim realne sanse da se kvalificira dalje. nazalost. :kokice:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

08 Sep 2015, 12:35

..a unda » wrote:
i dalje stojim pri tome da navijanje neko za ovakvu i ovu hrvatsku reprezentaciju, kao krunu neku naseg nogometa, znaci navijanje za to da nam i dalje bude lose, memljivo, blatnjavo, sporko, glupo, pokvareno, podlo u citavom nasem drustvu.
Znaci moj unda, problem naseg drustva lezi u nogometu :misli: Cudno, vrlo cudno.

Ja bi ipak rekao da problem naseg drustva lezi u politici, a nogomet je samo posljedica tog drustvenog problema. No za glasaca i stovatelja veleizdajnika zokija me takvo razmisljanje nimalo ne cudi ;)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

08 Sep 2015, 12:47

miky0 » wrote:
Znaci moj unda, problem naseg drustva lezi u nogometu :misli: Cudno, vrlo cudno.
to znaci samo jedno, da ti zakljucujes guzicom. :D

i dok je..dok bude dovoljno takvih kao sto si ti, koji ce navijat za to smece, koji ce uzdizat to smece od naseg nogometa, koji ce mu davat vaznosti i prostora, koji ce reciklirat to smece, to znaci da u nasem drustvu ima dovoljno onih koji ce i ostalo smece podrzavat, generirat, odrzavat takav kontinuitet, reciklirat.
eto, to to znaci, a to sto si ti vidio, procitao, iscitao i zakljucio, kako i zasto, to sa mnom nema ama bas nikakve veze.. :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

08 Sep 2015, 14:22

..a unda » wrote: eto, to to znaci, a to sto si ti vidio, procitao, iscitao i zakljucio, kako i zasto, to sa mnom nema ama bas nikakve veze.. :D
Aha, znaci da sam pogresno zakljucija. Znaci da si ustvari zelija rec kako si kriv ti sto dajes glas hdzsdpeu, jer su oni generatori svog zla ovog naroda :misli:
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

08 Sep 2015, 15:32

..a unda » wrote: famozna uefa, da joj je bilo stalo do tog nekog sporta i nogometa, pa i biznisa mozda cak, mogla je vec i trebala je vec izbacit hrvatsku iz daljnjeg natjecanja, ali eto, nije i ova sad reprezentacija ima sasvim realne sanse da se kvalificira dalje. nazalost. :kokice:
Ma kakav sport i nogomet. Novci. Ništa, drugo. Jednostavno se ne isplati izbacit reprezentaciju za koju kažu da je hrvatska sa prvenstva. Di su pare od sponzora. Di su?

I sad ko gleda površno sere na fašizam sa svastikom. Crtanje svastike, a da nema veze sa svastikon se može samo u Splitu dogodit. I dogodilo se. Dobro kažeš. Triba to malo razbucat pa ćemo vidit. Al ipak se miče malo. Eno vijest da je Lukica uvalija Gazdu u govna. Da sebe izvuče iz govana, normalno. Samo triba vidit, ako nedaj bože, dođu ove zečine na vlast kako će se, ako će se uopće, to razvijat. Teško, čini mi se.

Zato sad guštan u košarci. Iako su iz nekog razloga odabrali onog ekonomskog & poslovničkog stručnjaka za predsjednika, bar više nije Danko. I izgleda da je ekipi stvarno stalo. Uz koju patetičnu izjavu Hezonje, al dobro je. Momak je tek uvatija dvajst godina.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

08 Sep 2015, 16:09

miky0 » wrote:
Aha, znaci da sam pogresno zakljucija. Znaci da si ustvari zelija rec kako si kriv ti sto dajes glas hdzsdpeu, jer su oni generatori svog zla ovog naroda :misli:
..da, sad si tocno zakljucio. treba malo vremena dok dodje iz guzuce do kurca. :D

da ista drugo znas rec, valjda bi do sada to i rekao. ali ne znas, jebiga,a tko je za to kriv, ko to zna.. :D

narod generira, narod, vecina, a vjerovao ili ne, ti si ta vecina, ti si gorivo, jebiga. :D

a ako sam ja kriv, sto nazalost nisam, sto je ova nogometna reprezentacija ovakva, nadam se da cu bit jos krivlji, sve dotle dok se bude otvarao i pojavljivao i zadnji topik poput ovog. zapalit cu svicu gospi sinjskoj ako treba da sljedecih pet godina svaku utakmicu izgube s najmanje pet nula. osim san marina.. to neka izgube deset nula i da najmanje sljedecih pet godina prosjecan broj gledatelja po utakmicama na svakom stadionu kod nas bude negdje izmedju tri i sest, a da njihova gledanost na televiziji bude maksimalno 0,002 posto, ako ce uopce netko & itko htjet prenosit te pizdarije. :cheer:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

08 Sep 2015, 16:45

MightyMe » wrote:
Ma kakav sport i nogomet. Novci. Ništa, drugo. Jednostavno se ne isplati izbacit reprezentaciju za koju kažu da je hrvatska sa prvenstva. Di su pare od sponzora. Di su?

I sad ko gleda površno sere na fašizam sa svastikom. Crtanje svastike, a da nema veze sa svastikon se može samo u Splitu dogodit. I dogodilo se. Dobro kažeš. Triba to malo razbucat pa ćemo vidit. Al ipak se miče malo. Eno vijest da je Lukica uvalija Gazdu u govna. Da sebe izvuče iz govana, normalno. Samo triba vidit, ako nedaj bože, dođu ove zečine na vlast kako će se, ako će se uopće, to razvijat. Teško, čini mi se.

Zato sad guštan u košarci. Iako su iz nekog razloga odabrali onog ekonomskog & poslovničkog stručnjaka za predsjednika, bar više nije Danko. I izgleda da je ekipi stvarno stalo. Uz koju patetičnu izjavu Hezonje, al dobro je. Momak je tek uvatija dvajst godina.
ma jasno da je biznis i to kriminalni biznis. barem je kod nas to ocito i nije to od jucer. jos uz to te svastike i fasizmi i kretenizmi, ima veze, tj ima i direktne i indirektne i svakakve veze, bez obzira na motive takvih ikonografiranja koja nikako da prestanu jer ne mogu prestat, to je imanentno toj nasoj kulturi, a nas nogomet zajedno sa reprezentacijom jest simbol takve agresije i drustvenog mentalnog stanja i, kazem, ne pasivni simbol, nego jedan od generatora.
takve situacije, dogadjanja, poticu se, jer je to sasvim dovoljno velik segment populacije, sasvim dovoljno znacajan, dovoljno veliko marketinsko jezgro iz kojeg ce se crpit sve, od love, preko moci do politike i kulture i to manipulacijom, korupcijom, kriminalom, a sve to ima zajednicki i nazivnik i motiv i cilj.
a zasto se onda to sponzorira, ako nema masovne recepcije i percepcije koja ce financijski opravdat takvo sponzorstvo, reklamu.
jel su ti sponzori uopce svjesni sto sponzoriraju? da su svjesni i da onda, nakon takve svjesnosti prestanu to sranje sponzorirat, valjda bi se nesto pocelo mijenjat, ali ne zele jer ljudi, tj narod to hoce i sve dok ne dodje do neke frke zbog koje ce se ti sponzori pocet povlacit i nastojat zataskat, nastojat da se zaboravi da su ikad imali veze s tim, nista se nece promijenit na bolje, samo ce sve to ic na gore.. sve, dok bude bilo topika poput ovih.
i nema tu pomoci, valjak je to nemilosrdni, nemilosrdna drustvena inercija, tu se samo mos pouzdat u srecu ili jednostavno pokusat se nekako sacuvat i kidat sve moguce veze i informacije u vezi toga i uklanjat se budalama s puta. mislim, ne znam sto drugo. :kokice:

s kosarkom ti je slicno, s tom razlikom sto su efekti nekako manji jer osim sto je kosarka zadnjih dvadesetak godina nigdje skoro, pao je interes opci za kosarku, jos od trokiranja u nba, a kod nas raspadom jedne drzave koja je imala tu kosarkasku kulturu neku, danas imas ko zna kakve sve nedorecene lige, tj trzista, ko zna koliko reprezentacija za koje ne znas oce li tuc ili izgubit od andore, pa onda, kazem, adekvatno tome imas i sponzorstva i financije.
tj s kosarkom je islo nesto lakse, recimo, i ako unaprijed znas kako ce koja utakmica i zasto zavrsit, pa koga briga vise za to.
s druge strane, kolko nesto vidim, forsira se ta kosarka danas, nesto kao, opet se pojavljuje neka generacijica, a nije to bas bezveze i bas sad, to kretanje u neke komornije malo vode neke nacionalne mobilizacijice, tj tog kontinuitete, bas sad kad i najveci tudum vise vidi sto se radi u sportu nogometalija koji puno masovnije moze privuci one zbog kojih sponzori nesto sponzoriraju, pa sad kosarka ulece tu, kao nekad i rukomet, da popuni te sezonske kulturoloske praznine, tj da kao rezervna kulturoloska scena nadomjesti nogomet.
ok, mozda je drugacija profilacija publike i svega oko kosarke, ali bit nije puno razlicita, a to ce se najbolje vidjet ako hrvatskoj u kosarci nesto krene, masovno ce se ekipa sa nogometnih stadiona pocet prebacivat na kosarkaske terene i istisnut ce ekipu koja je mozda naivno zeljela samo gledat sport neki i imat ces sve identicno isto kao u nogometu.. od mamica nekog i ove i korupcije i kriminala, pa preko naroda, ove korupcije i kriminala, pa do za dom spremni, za korupciju spremni, za kriminal spremni.. :kokice:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

08 Sep 2015, 17:32

..a unda » wrote: ..da, sad si tocno zakljucio. treba malo vremena dok dodje iz guzuce do kurca. :D
Neopisivo mi je drago sto si konacno priznao da si kriv skupa sa svojim retardiranim sugradjanima, glasajuci za hdzsdp. I sad, kad je sasvim jasno da glavom i bradom stojis iza propasti drustva u cjelini, navijas i za propast reprezentacije.

Potpuno mi je jasno zasto navisljas za propast reprezentacije, veleizdajnice ;)
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

08 Sep 2015, 17:44

miky0 » wrote:
Neopisivo mi je drago sto si konacno priznao da si kriv skupa sa svojim retardiranim sugradjanima, glasajuci za hdzsdp. I sad, kad je sasvim jasno da glavom i bradom stojis iza propasti drustva u cjelini, navijas i za propast reprezentacije.

Potpuno mi je jasno zasto navisljas za propast reprezentacije, veleizdajnice ;)
..ne znam jel ti jasno. vjerujem i zelim vjerovat da ti nije jasno i da ne znas sto govoris, ne sada ovdje, inace.
ali postoji mogucnost da ti je sve jasno i da jako dobro znas sto govoris i da ne zelis da ti bude jasno. inace, da sam ja siguran da je to tako, da ti jako dobro znas sto govoris i zasto, pa makar da si trol kojem je dosadno, pa eto, oces tako privuc paznju na svoja razmisljanja i nesto prodavat, propagirat, podvaljivat, davno bi mi drugacije pricali, tj ne bi uopce pricali, a pitanje je i bi li uopce ostao na trkelju. ili bi li ja ostao. :D
eto, do daljnjega ostajem pri tome da nisi bas u mogucnosti da ti se nesto razjasni, ako to nije slucaj, onda nastoj tu ulogu ovdje gurat kolko ti uspije, jer vidim li da je drugacije, onaj tamo veliki forum ce ti bit mila majka.. :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

08 Sep 2015, 21:05

Ti si sam priznao, pa kad si sam priznao da si suodgovoran za propast drustva u cjelini, a dokaz je ovo:
..da, sad si tocno zakljucio. treba malo vremena dok dodje
iz guzuce do kurca.
meni uopce nije jasno zbog cega si se ti raspizdija :ne zna: sam priznao, super i idemo dalje.

Ono sto mi nije drago, jesu tvoje prijetnje meni. Dakle, zasto mi prijetis ostankom na trkeljanju? Ti si skriveni mod, vlasnik ili neki cimbenik koji odlucuje tko sta moze ili ne moze?

Kad je vec tako, meni koji zeli prosperitet ove zemlje, koji sve cini da se u ovoj jebenoj drzavi stvari konacno posloze, ti meni govoris kako sam ja kriv za propast drustva. Ma kako to, unda, kad si i sam priznao ;)

Inace, da se vratimo nogometu, ti bi sjebao nogomet jer je to po tebi put u oporavak drustva. Da cujem, kako ce to oporavit drustvo? hdzsdp ce odjednom propast i otic u povijest skupa s nogometom?

Ne, to se nece dogodit. Ova politicka garnitura smjera sjebat mamica i nogomet da bi sjela na njegovu fotelju i baratala miljunima kao i on. Ali postoji razlika. Bitna razlika, a ta je da ovi nisu sposobni. Nisu sposobni ni na vlasti kao sto je bio hdz u kradji. Jedino su sposobni u devastaciji drustva i rusenju, kako bespravnih gradjevina, tako i nogometa. Znas zasto su u devastaciji sposobni? Zato jer su u gradnji prosperiteta, kako drustva u cjelini, tako i infrastrukture, krajnje NESPOSOBNI.

Dok su oni na vlasti, boli me kurac za ovu i ovakvu drzavu.

Ljubazno te molim da mi ne prijetis zbog onog u cemu sam jebacki u pravu. A u pravu sam kad kazem da rusenjem nogometa nista ne rjesavas. Ama bas nista.
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

08 Sep 2015, 21:13

..aj, miki, ne ser vise, zivota ti.. :D
User avatar
Zmaj021
Posts: 3509
Joined: 25 Oct 2011, 17:51

08 Sep 2015, 21:56

kad je teško - miki.

patriotska liga
:D
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

08 Sep 2015, 22:03

Bogati, obojica opasno zvučite danas. :eek:
A ja mislila da sam ja u pms-u. :zubo:
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

08 Sep 2015, 22:05

Zmaj021 » wrote:kad je teško - miki.

patriotska liga
:D
Nisam razumija :misli:
User avatar
Zmaj021
Posts: 3509
Joined: 25 Oct 2011, 17:51

08 Sep 2015, 22:10

miky0 » wrote:
Nisam razumija :misli:
ti ko mujo kad je naletio na tuču tri na jednog.. :D
User avatar
nina williams
Posts: 2961
Joined: 13 Oct 2011, 18:01
Has thanked: 1 time

09 Sep 2015, 00:04

Nadam se samo da će se tamo u HNS-u neko opametnut i konačno nam podarit pravog trenera (Zorana Mamića) za ovo naše napaćeno čedo. :zubo:

Strašno je kolko narod more bit ćorav. Znam masu inače posve normalnih ljudi koji se, ipak, vesele...recmo Dinamu u LP il koji strepe nad kvalifikacijama reprezentacije.

Doklen god se nešto događa pod HNS-ovom skuknjom tamo treba slat policije, USKOK-e, DORH-ove...nešto će im već nać.
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

09 Sep 2015, 00:29

..a unda » wrote: ma jasno da je biznis i to kriminalni biznis. barem je kod nas to ocito i nije to od jucer. jos uz to te svastike i fasizmi i kretenizmi, ima veze, tj ima i direktne i indirektne i svakakve veze, bez obzira na motive takvih ikonografiranja koja nikako da prestanu jer ne mogu prestat, to je imanentno toj nasoj kulturi, a nas nogomet zajedno sa reprezentacijom jest simbol takve agresije i drustvenog mentalnog stanja i, kazem, ne pasivni simbol, nego jedan od generatora.
takve situacije, dogadjanja, poticu se, jer je to sasvim dovoljno velik segment populacije, sasvim dovoljno znacajan, dovoljno veliko marketinsko jezgro iz kojeg ce se crpit sve, od love, preko moci do politike i kulture i to manipulacijom, korupcijom, kriminalom, a sve to ima zajednicki i nazivnik i motiv i cilj.
Viš, ja bi iša toliko daleko da svastiku uopće ne bi stavlja skupa s time. Dernjavu na tribinama doživljavam fašizmom mikijevog tipa. Pasivno, bez ikakve konkretne zamisli iza toga, tj. ima zamisli, ali ona nema veze sa životom i stvarnosti jer valjda, u nekakvom pomaknutom mentalnom sklopu to predstavlja domoljublje. Jer samo u takvom mentalnom sklopu mogu te dvi stvari bit povezane.

Svastika je već konkretnije zamišljena akcija koja je trebalo dobro isplanirat, pokrenit se i provest. To je akcija koja dovodi do tramakavanja, a to nije svojstveno ovima prvima.
a zasto se onda to sponzorira, ako nema masovne recepcije i percepcije koja ce financijski opravdat takvo sponzorstvo, reklamu.
jel su ti sponzori uopce svjesni sto sponzoriraju? da su svjesni i da onda, nakon takve svjesnosti prestanu to sranje sponzorirat, valjda bi se nesto pocelo mijenjat, ali ne zele jer ljudi, tj narod to hoce i sve dok ne dodje do neke frke zbog koje ce se ti sponzori pocet povlacit i nastojat zataskat, nastojat da se zaboravi da su ikad imali veze s tim, nista se nece promijenit na bolje, samo ce sve to ic na gore.. sve, dok bude bilo topika poput ovih.
i nema tu pomoci, valjak je to nemilosrdni, nemilosrdna drustvena inercija, tu se samo mos pouzdat u srecu ili jednostavno pokusat se nekako sacuvat i kidat sve moguce veze i informacije u vezi toga i uklanjat se budalama s puta. mislim, ne znam sto drugo. :kokice:
A sponzorira se, jebiga. Vjerojatno su više manje svjesni, ali idu linijom manjeg otpora te vjerojatno pretpostavljaju da postoji dovoljna količina ljudi koja još to prati. Pa im se valjda to isplati. Sumnjam da je i njima do nekog zdravog društva. Opet su pare u pitanju jer bi prekid ove ravnoteže vjerojatno neko vrime bia štetan sa sistem, pa jebiga, ovako je lakše.
s kosarkom ti je slicno, s tom razlikom sto su efekti nekako manji jer osim sto je kosarka zadnjih dvadesetak godina nigdje skoro, pao je interes opci za kosarku, jos od trokiranja u nba, a kod nas raspadom jedne drzave koja je imala tu kosarkasku kulturu neku, danas imas ko zna kakve sve nedorecene lige, tj trzista, ko zna koliko reprezentacija za koje ne znas oce li tuc ili izgubit od andore, pa onda, kazem, adekvatno tome imas i sponzorstva i financije.
tj s kosarkom je islo nesto lakse, recimo, i ako unaprijed znas kako ce koja utakmica i zasto zavrsit, pa koga briga vise za to.
s druge strane, kolko nesto vidim, forsira se ta kosarka danas, nesto kao, opet se pojavljuje neka generacijica, a nije to bas bezveze i bas sad, to kretanje u neke komornije malo vode neke nacionalne mobilizacijice, tj tog kontinuitete, bas sad kad i najveci tudum vise vidi sto se radi u sportu nogometalija koji puno masovnije moze privuci one zbog kojih sponzori nesto sponzoriraju, pa sad kosarka ulece tu, kao nekad i rukomet, da popuni te sezonske kulturoloske praznine, tj da kao rezervna kulturoloska scena nadomjesti nogomet.
ok, mozda je drugacija profilacija publike i svega oko kosarke, ali bit nije puno razlicita, a to ce se najbolje vidjet ako hrvatskoj u kosarci nesto krene, masovno ce se ekipa sa nogometnih stadiona pocet prebacivat na kosarkaske terene i istisnut ce ekipu koja je mozda naivno zeljela samo gledat sport neki i imat ces sve identicno isto kao u nogometu.. od mamica nekog i ove i korupcije i kriminala, pa preko naroda, ove korupcije i kriminala, pa do za dom spremni, za korupciju spremni, za kriminal spremni.. :kokice:
Šta, nije slučajno da su se pojavili igrači koji mogu igrat u en bi eju? Nakon nekoliko godina ničega? Ako su to namištali, pa skidan in kapu. :zubo:
Ali, više manje slažem se tu.
MightyMe
Posts: 5232
Joined: 07 Oct 2011, 15:32

09 Sep 2015, 00:30

nina williams » wrote:Nadam se samo da će se tamo u HNS-u neko opametnut i konačno nam podarit pravog trenera (Zorana Mamića) za ovo naše napaćeno čedo. :zubo:

Strašno je kolko narod more bit ćorav. Znam masu inače posve normalnih ljudi koji se, ipak, vesele...recmo Dinamu u LP il koji strepe nad kvalifikacijama reprezentacije.

Doklen god se nešto događa pod HNS-ovom skuknjom tamo treba slat policije, USKOK-e, DORH-ove...nešto će im već nać.
Ma koji Zoran Mamić, vidiš da je sad Ante Čačić u điru. :facepalm:

Valjda računaju da njega mogu lakše prodat javnosti, vidiš da Židak već piše hvalospjeve. :D
Eks
Posts: 21733
Joined: 18 Sep 2011, 18:25

09 Sep 2015, 07:01

Kad god vidim ovaj naslov, pjevam u sebi "zar je vaažno tko je kriiiv". :facepalm:

Seve i Novković za one koji ne poznaju domaću estradu. :mama:
User avatar
..a unda
Undaminator
Posts: 21246
Joined: 18 Sep 2011, 16:27

09 Sep 2015, 14:16

MightyMe » wrote: Viš, ja bi iša toliko daleko da svastiku uopće ne bi stavlja skupa s time. Dernjavu na tribinama doživljavam fašizmom mikijevog tipa. Pasivno, bez ikakve konkretne zamisli iza toga, tj. ima zamisli, ali ona nema veze sa životom i stvarnosti jer valjda, u nekakvom pomaknutom mentalnom sklopu to predstavlja domoljublje. Jer samo u takvom mentalnom sklopu mogu te dvi stvari bit povezane.

Svastika je već konkretnije zamišljena akcija koja je trebalo dobro isplanirat, pokrenit se i provest. To je akcija koja dovodi do tramakavanja, a to nije svojstveno ovima prvima.


A sponzorira se, jebiga. Vjerojatno su više manje svjesni, ali idu linijom manjeg otpora te vjerojatno pretpostavljaju da postoji dovoljna količina ljudi koja još to prati. Pa im se valjda to isplati. Sumnjam da je i njima do nekog zdravog društva. Opet su pare u pitanju jer bi prekid ove ravnoteže vjerojatno neko vrime bia štetan sa sistem, pa jebiga, ovako je lakše.


Šta, nije slučajno da su se pojavili igrači koji mogu igrat u en bi eju? Nakon nekoliko godina ničega? Ako su to namištali, pa skidan in kapu. :zubo:
Ali, više manje slažem se tu.
ma razumijem sto hoces rec, ali nije to bas sve tako zasebno, treba malo to sire gledat, ima tu i kontinuiteta.
jel ti znas za totehem i pivca? sjecam se te utakmice, bio na poljudu. pa onda imas bobanov leteci maj geri i tudjmanov sport kao nastavak ili sto vec, rata.. ista je to raja, i onda i danas, ubij zakolji, za dom, itd.
da nema toga, ko bi to pratio, ko bi to placao, financirao, sponzorirao?
isto ti je i stim nbeovima, uvijek su dinaridski prostori nudili nekog na draftu, ali okruzenje i baza je bila drugacija. sasvim jedno je npr radja u onoj ekipi jugoplastike, kad je postojala potpuna neka interakcija izmedju sporta, drustva, financija, kad se puno lakse bilo nekako identificirat, a i to nikad nije bilo kao danas, uvijek se znalo cemu je gdje mjesto i kad je dino napustio to okruzenje koje ga je stvorilo, nije vise bio bitan, a napustio ga je kad je vozikao s jahtom neku ekipu citav dan izmedju solte i visa i kad su ga pitali kolko je goriva potrosio, odgovorio je.. jednu dnevnu kamatu.

danas imas za ponudu samo tu neku identifikaciju, bez baze, bez izbora, ta identifikacija stvara neku bazu i sve izgleda isto kao i prije, isto kao i uvijek, a ustvari potpuno je naopako.
ali, necu vise o tome ovdje pricat i tako davat povoda daljnjeg za infinitezimalno gubljenje cjeline i ismisljanje problema da bi se problemi odrzavali i gomilali. topik, ako ne prije, onda je trebao zavrsit s onim tvojim postom.. ma kog boli kurac za to.. :D
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

09 Sep 2015, 15:19

nina williams » wrote:Nadam se samo da će se tamo u HNS-u neko opametnut i konačno nam podarit pravog trenera (Zorana Mamića) za ovo naše napaćeno čedo. :zubo:
Ako mogu ovom drzavom upravljat zokijevci i karamarkici, ne vidim ni jedan jedini razlog zasto glavom i bradom reprezentacijom ne bi upravljao zdravko mamic ;)
User avatar
miky0
ST Leader
Posts: 10897
Joined: 29 Sep 2012, 09:38
Been thanked: 4 times

09 Sep 2015, 15:22

MightyMe » wrote:Dernjavu na tribinama doživljavam fašizmom mikijevog tipa.
Kakav je to moj tip fasizma :misli:
Post Reply